Ksznjk FreePrivacyPolicy!
SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szomb. okt. 31, 2020 8:51 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 26 hozzászólás ] 
Szerző PM
játékszervező

HozzászólásHozzászólás témája: CONQUEST
HozzászólásElküldve: szomb. aug. 01, 2020 9:36 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

CONQUEST

USA vs. UDA - kétoldalas, területfoglalós NO LIMIT játék!

A CONQUEST pontokon található időmérők elfoglalása és biztosítása a cél; az a csapat nyer, mely a három időmérőn összesítve a legtöbb időt gyűjti!

IDŐMÉRŐK / TIMER DEPO

A taktikai térképen jelölt Timer Depókban találjátok az időmérőket; 1, 2, 3.
Az időmérő kijelzője mellett találjátok az oldal színnel azonos gombokat:
PIROS: UNIDAD ARMY, KÉK: USA ARMY.
A gomb 5 másodpercig történő nyomva tartásával indítja az idő gyűjtését, ami addig tart amíg a másik csapat "át nyomja" a saját gombjával az időmérőt - ekkor az ellenfél ideje megáll, egyben elkezdődik az idő gyűjtése az aktiváló oldalnak. Az aktuális idők külön-külön sorban leolvasható a kijelzőről.
A játék végét az időmérők leállása jelzi; a kijelzőn megjelenik a győztes csapat oldal színe, illetve a játék folyamán gyűjtött idők oldalanként listázva!

BELÉPTETÉS / KRONÓ / ELIGAZÍTÁS

• Kijelölt parkolóval várunk, ami a bejárattal szemben található.
• SZEMVÉDELEM MÁR A PARKOLÓBAN KÖTELEZŐ!
• Kapunyitás 9:00, belépést követően a bejáratnál lesz a regisztráció, azt megelőzően kronózás, amihez egy saját üres tárral jelentkezzetek!
• A regisztrációhoz a pontos belépődíjjal érkezzetek - pénzváltásra nincs lehetőség! A belépődíjat adomány hozzájárulás formában van lehetőségünk elfogadni a kihelyezett "ADOMÁNY" feliratú dobozban.
• Regisztrációt követően igyekezz a felszerelésed rendezni a mihamarabbi kezdés reményében!
• Kezdés ~10:00h.

DRESS CODE / OLDALAK

UNIDAD ARMY
● Sötét vagy zöld katonai mintázat (Fekete, OD, dpm, woodland, flectan stb.)
● Fekete (sötét árnyalat) utcai viselet.
● Ruházat színvilágához passzoló sapka, sisak huzat.
PROTIP: tiszteld meg a játékos társaid, hogy nem Argentin focis kapucniban jössz, valamint nem viselsz coyote, desert.. egyébb katonai mintákat, vagy az igen divatos multicam fejfedőket!

USA ARMY
● Világos katonai mintázatok, multicam, mtp, coyote brown, desert stb.
● Ruházathoz passzoló sapka, boonie, sisak/sisak huzat.
PROTIP: kerüld a fekete vagy sötét ruházatot és fejfedőket, ne légy megtévesztő viseletben.

A KIEGÉSZÍTŐK (mellény, chest rig, war belt, arcvédő, kesztyű) SZÍNEI MINDKÉT OLDALNAK SZABADON VÁLASZTHATÓ!

FEGYVER SZABÁLYOK / LŐSZER/TÁR LIMIT

AEG/AEP/GBB/SHOOTI:
- Tárak száma és a tárakban lévő saját BB mennyisége nincs korlátozva.
- Tárazás kizárólag a HQ. -n!
- HI CAP tárak nem használhatók!
- Egyes lövés és rövid sorozat ajánlott.
- HPA rendszerű fegyver replikák nem használhatók!

Támogató géppuskák:
- Működő villa lábbal kell rendelkezniük; fantasy csigatáras M4/AKSU/MP5 nem játszik!
- Egy rakasszal és hosszú sorozattal használhatók!
- Épületből nem használható - épületre(be) 20 < NAGYOBB TÁVOLSÁGBÓL HASZNÁLHATÓ!
- Működő másodfegyver viselete és használata (<20m)kötelező!

Sniper, DMR(+400FPS):
- Épületből nem használható - épületre(be) 20 < NAGYOBB TÁVOLSÁGBÓL HASZNÁLHATÓ!
- Egyszerre egy BB a levegőben!
- Tárak, lőszer nincs korlátozva.
- Működő másodfegyver viselete és használata (<20m) kötelező!

Gránát, füst, piro:
- Gránátok nincs engedélyezve!
- Füst, piro, egyéb home made cuccok Tiltottak!

PROTIP: Sniper, Géppuska épületek közötti területen, valamint az épületen kívül található TIMER DEPO -k támogatására használatosak.

MEDIK RENDSZER / VISSZAÁLLÁS / M.V.P.

• NINCS MEDIK, MINDENKI-MINDENKIT GYÓGYÍT KÉTSZER EGY PERCES ÉRINTÉSSEL!
• 5 PERC A KIVÉRZÉSI IDŐ!
• „KÉT ÉLETED VAN!” HARMADIK TALÁLAT ESETÉN ILLETVE HA KIVÉREZTÉL AZ M.V.P.TŐL, VAGY HQ -RÓL TUDTOK PÁRBAN VISSZAÁLNI!
• Találat esetén kötelező a kivérzési időt helyben- NARANCS kendővel jelezve megvárnod!
• M.V.P. és HQ; páros visszaállás, egyedül nem csatlakozhatsz a játékhoz!
• Lemerült M.V.P. -t aktív játékos mozgathatja, HQ -n feltölti!
• M.V.P. -t TILOS be foglalni (M.V.P. RAPE)!
• Befoglalt, vagy lehetetlen helyen telepített M.V.P. -t egy játékos -NARANCS KENDÓBEN a HQ-ra viszi, majd újra játékba hozza!
• M.V.P. épületben nem telepíthető!
• M.V.P. részletes működése eligazításkor ismertetve...
• Narancs találatjelző használata kötelező - amíg nincs találat jelzésed lőhető vagy!
• Felemelt kéz, felemelt fegyver nem biztonságos találat megadás!

REGISZTRÁCIÓ, RÉSZVÉTELI FELTÉTELEK

• Elfogadod, hogy az eseményen önszántadból, saját felelősségedre veszel részt.
• Regisztrációkor a felelősségi nyilatkozat kötelezően aláírandó!
• A felelősségi nyilatkozat nem ismerete nem ment fel felelősség alól!
A nyilatkozat itt megtekinthető.
• 18 év alatti játékosok szülői hozzájárulást igazoló nyilatkozattal vehetnek részt.
A szülői nyilatkozat itt letölthető.
© A játékon videó - és fotó készül ami megosztásra kerül a Nyírsoft Extrém -és Látványsport Egyesület WEB és közösségi oldalain! Továbbá publikálható a Magyar Honvédség 2. Területvédelmi Parancsnokság weboldalán (1999.ÉVI LXXVI Trv-Szjt.)
Amennyiben nem kívánsz az említett médiákban szerepelni, viselj maszkot vagy ne regisztrálj a játékra!
• Elismered, hogy megfelelő védőfelszereléssel rendelkezel!
• A VÉDŐ-SZEMÜVEGET A PARKOLÓBAN ÉS A JÁTÉKTERÜLETEN KÖTELES VAGY VISELNI!!!
• Kijelented, hogy tanulmányoztad és megértetted a "CONQUEST" játék szabályait, figyelmesen elolvastad az AMMO DEPO játék terület biztonsági szabályait, valamint a MASZ 2015 szabályrendszert ismered, felfogtad és alkalmazni is fogod.
• Szigorúan betartjuk a MASZ 2015 fps korlátozásait!
• A xCortech 3200 kronóval mért - fps szabályt sértő fegyver replikákat elcsomagolva köteles vagy átadni a szervezőnek a játék végéig!
© HPA rendszerű fegyver replikák nem használhatók!
• Egészséges vagy, fizikailag és mentálisan terhelhető, titkolt betegséged nincs!
• Aktuális betegséged, gyógyszeres kezelésed természetét jelentsd a szervezőknek és társaidnak!
• Étel allergiád, rovar allergiád jelentsd a szervezőknek és társaidnak!
• A játékterületen használatos fedezékek, elektronikai kiegészítők - és látványelemek elmozdítása, szétszerelése balesetveszélyes és TILOS!
• A játékterületet övező kerítésrendszer rongálása, valamint a bezárt ablakok, ajtók kinyitása TILOS!
• Játék közben, szervezői engedély nélkül TILOS a parkolóba mászkálás!
• A játékszervezők ügyelnek a játékkiírásban foglalt szabályok betartására.
• A szabálytalanságokat, játékkiírástól eltérő játékot köteles vagy az oldalparancsnoknak jelenteni!
• Önhatalmú bíráskodás TILOS!
• A pályán terminátorkodás, viccből egymásra lövöldözés, bosszú hadjárat szervezése TILOS!
• Játékos magatartási és találatügyi vita - hangos szóváltás kezdeményezése ellentmond
az Airsoft etikával, ne tedd - jelentsd a szervezőknek!
• A rendbontókat, saját játékot játszó öntörvényű játékosokat, valamint varázspálcával és/vagy gumicsirkével rohangálókat figyelmeztetésben részesítjük és kizárjuk a játékból!
• A játékterületen TILOS mindenféle fizikai kontaktus.
• Faji, nemzeti hovatartozásra utalás, szülőkkel kapcsolatos észrevétel alpári véleményezése
azonnali kizárást von maga után!
• A rendezvényre fórumon történő regisztrációval, belépő díj ellenében tudsz részt venni.
• A rendezvény előtt és alatt alkoholt, bármilyen tudatmódosító szer fogyasztani szigorúan TILOS!
• A játékon, mint a játék szervezői és levezetői, fenntartjuk a jogot arra, hogy fentiekben megfogalmazott nem megfelelő, etikátlan viselkedés esetén bárkit kizárjunk a játékból.
• Kizárás esetén a belépődíjat nem áll módunkban visszatéríteni.

AMMO DEPO - PÁLYA BIZTONSÁGI SZABÁLYOK

(A helyszínen nem lesz ismertetve, alaposan tanulmányozzátok!)

• A játékterület részben beton fallal, többségben egy kétzónás drótkerítéssel és erdősávval van elzárva a civil
szférától. A külső kerítés (térképen piros vonal..) mögötti erdősáv 50-60 méteres körzetében előfordulhatnak
gombaszedő civilek, ezért kiemelt figyelemmel használatos a játék térképen jól ábrázolt játék sáv.
• A drótkerítések sérült részei lebontva, sárga szalagokkal jelölve, átkelésre biztonsággal használható.
A többségében ép kerítésrendszer „vezér drót” magasságig sértetlen, nem kerültek elbontásra! Az ép vagy
sérült - jelöletlen kerítésen átmászni, átjárót vágni, átbújni TILOS! Szakaszonként lebontott, átjárónak kialakított részek a pályán és játék térképeken is sorszámozott sárga jelöléssel feltüntetve!
• 3-5 m és 8-10 méteres szintkülönbség jellemzi az erdős területeket. Állagát tekintve homok, puha, feltűnően omlós talaj, javasolt a magas szárú bakancs viselete. A kellemes aljnövényzetben elszórtan található vadösvény és rókalyuk, megközelítésük kiemelt figyelmet követel.
• Az erdő elhanyagolt és gondozásmentes! Sok a kidőlt, száraz rendkívül könnyen eltörhető - kar vastagságú
akác. Megközelítésük nagy óvatosságot igényel. Ne használjátok kapaszkodónak, támasznak. A már eltört,
elvásott törzsek 30-40 cm magasan ágaskodó maradványai fokozott figyelemmel közelítsétek.
• A fém tolvajok örökségeként az épületek környékén a volt tűzoltó kellékes - vas szekrények megrongált és
vagy szétszórt fém alkatrészei hevernek a talajon, vagy a talajszint alatt.
• Az épületek 4-5 méteres földsánccal vannak körbe kerítve. A sáncon és az épületek 10 méteres körzetében
kötelező egyeslövés használatos!
• A terület tűzoltó vízvezetékei és a hozzá tartozó víz aknák jól láthatóak, az akna fedelek elmozdítása
szigorúan tilos és balesetveszélyes!
• A területen utólagosan épített fedezékek, barikádok többsége valamilyen veszélyforrást takar – elmozdításuk,
lebontásuk, átalakításuk szigorúan tilos és balesetveszélyes.
• Mélyedések, árkok jelölőszalaggal megjelölve!
• Játékon kívüli, nem használatos területek jelölőszalaggal megjelölve, lekerítve.
• Tetőre, padlásra felmászni szigorúan tilos!
• Az épületek zárt ablakait kinyitni tilos!
• Az épületek nyitott ablaküveges részeit belőni tilos és balesetveszélyes.
• A játékterületen nyílt láng használata, tűzgyújtás (pirotechnikai játék kellékek)használata TILOS!
• Tűzgyújtás kizárólag a kijelölt tűz rakóhelyen engedélyezett!
• Dohányzás kijelölt, hamutartóval szerelt dohányzóhelyeken engedélyezett!
• A rongálókat felelősségre vonjuk és kitiltással fegyelmezzük.
• Minden regisztrált játékos a fentiek ismeretében, saját felelősségre lép be a játékterületre!

Ammo Depo részletesebben..

Köszönjük, hogy elolvastad.

Találkozunk a pályán!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: CONQUEST
HozzászólásElküldve: kedd aug. 25, 2020 10:49 am

Mi is köszönjük a ZemplénAS nevében is a remek szervezést. A pálya kiváló és az épület harcászat után jó volt kiszabadulni kicsit terepre. Nagyon fer ellenfelekkel és jó élményekkel távoztunk. Biztosan találkozunk még. UDA power :snakeman:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. aug. 24, 2020 8:28 pm

Köszönöm a játékot a szervezőnek, és a játékos társaimnak azon belül az UDA oldalnak . Ne haragudjatok hogy magamhoz ragaddtam az irányitást, és hangos is voltam, viszont az tetszett, hogy mindenkivel szót értettem, pedig voltak új arcok akikkel remélem legközelebb is találkozok. Szerintem is az eggyik legjobb játékon vagyunk túl. FERGETEGES VOLT!!! IGEN A SZIVÁRGÁS RÉGI PROBLÉMA, TISZTELJÜK MEG EGYMÁST A JÁTÉK VÉGIG JÁTSZÁSÁVAL HISZEN SZÁMITANAK RÁNK A CSAPATTÁRSAINK ÉS AZ ELLENFELEK. HIBÁT MEG CSAK AZ NEM KÖVET EL AKI NEM JÁTSZIK!!!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 23, 2020 6:02 pm

Valaki ment ezekre a pontokra? :))

Megkockaztatom, hogy bar nincs vege az évnek, ez volt 2020 legjobban kimaxolt jatekelmenye. Nagyon jo korrekt ellenfelek pörgős jatek, jo szervezes, jo hangulat.

10/10

Nekem ez a helyszín marad a szemelyes kedvencem, minden szunyogot ismerek, mar. Lassan nevet adhatok nekik, tesok lettek vér a véremből :)

Sok ilyen jatekot még LACI!

Vissza a tetejére
játékszervező

HozzászólásElküldve: vas. aug. 23, 2020 3:06 pm

Srácok!

Remek játék volt, köszönöm a létszámot és a kitartást!
A matekot óriási fölénnyel vitte az UNIDAD ARMY, viszont a MAXIMUM játék élmény mindkét oldalnak összejött!

Sajnálatos a korai elszivárgás, számomra is érthetetlen, hogy miért van ez :rolleyes:
..voltak akik ott 16h után maradtak és kipróbálták a GUN FUGHT (2 vs. 2) pálya részt - valószínűleg Ők az Airsoft Fanatic!!!

TIMERS:
T1. UDA: 1h.14m.13s USA: 4h.16m.35s.
T2. UDA: 4h.38m.26s. USA: 0h.53m.53s.
T3. UDA: 4h.05m.39s. USA: 1h.25m.51s.

Kép

(a szúnyogok nevében elnézést kérek, de tudjátok; Övék az AMMO DEPO, mi csak a szombati vendégek vagyunk)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 23, 2020 2:55 pm

Nagyon jó kis játék volt; köszönöm a szervezést, meg a korrekt játékot mindenkinek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 22, 2020 9:06 pm

Köszönöm Mindenkinek ezt a remek napot! Igen hosszú idő után sikerült végre eljutnom gémre. Laci,a szúnyogoknak mondjál fel ,vagy legalább küldd el Őket szabira :lol: . Le a kalappal főleg az ellen(usa) előtt. Nagyon tiszta és korrekt,amit és ahogy produkáltatok!!! Kiemelném az IAT-ot....veletek volt a legtöbb kontaktom ...Jung!!...jövök egyel a seggesért :D ....Echo!.....mért nem mediceltetek le a halálzónában?...... :lol: ....hajrá srácok
Külön kiemelném a három ifi tagozatos "hölgyet",a Mi oldalunkon...Tisztelet a kitartásért és lelkesedésért....illetve a kölcsönös medicért..

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 22, 2020 8:28 pm

Köszönjük a játékot, remek volt. A képek amik készültek hol lesznek megtalálhatóak?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 22, 2020 7:38 pm

VasoliHUN írta:
Sziasztok.
Én is köszönöm a játékot az Eastern Block nevében is, igaz csak 3 fővel tudtunk megjelenni.
#Mokker: Próbáltam betartani a dresscodet: Sötét, zöld mintázatú digital florat vettem fel és a combat shirt is elég sötét OD színű volt. Megegyező színű boonie kalap volt rajtam, lehet azt kavart be kicsit. Legközelebb nyugodtan jelezzétek, mert volt nálam egy fejkendő is, de sniper szerepkör mellé jobban illett a boonie. Én is felavattam az SRS-t. És tényleg az ördögé. :).
Külön köszönöm a játék vége felé a két USA tagnak, akik egymás mellett sétáltak a kerítés szélén az Északi oldalon, hogy egyikőjüket lőttem csak ki, de mindketten megadták.
Még egyszer köszönöm a lehetőséget. Egyre színvonalasabbak ezek a játékok.

A digit florás sniper. :)

azok mi voltunk :) szép lövés volt. (a nem lövős story nem akkor volt. konkrétan akkor nem láttunk téged, beszélgettünk)

megjegyzem ezen a játékon átlagon felüli becsületes játékot tapszataltam. Gyakorlatilag mindenki minden találatot megadott.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 22, 2020 7:36 pm

Sziasztok.
Én is köszönöm a játékot az Eastern Block nevében is, igaz csak 3 fővel tudtunk megjelenni.
#Mokker: Próbáltam betartani a dresscodet: Sötét, zöld mintázatú digital florat vettem fel és a combat shirt is elég sötét OD színű volt. Megegyező színű boonie kalap volt rajtam, lehet azt kavart be kicsit. Legközelebb nyugodtan jelezzétek, mert volt nálam egy fejkendő is, de sniper szerepkör mellé jobban illett a boonie. Én is felavattam az SRS-t. És tényleg az ördögé. :).
Külön köszönöm a játék vége felé a két USA tagnak, akik egymás mellett sétáltak a kerítés szélén az Északi oldalon, hogy egyikőjüket lőttem csak ki, de mindketten megadták.
Még egyszer köszönöm a lehetőséget. Egyre színvonalasabbak ezek a játékok.

A digit florás sniper. :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 22, 2020 6:54 pm

Köszi a játékot mindenkinek, csak korrekt ellenfelekkel találkoztam a mai napon. Kivéve a szúnyogok, kegyetlen, hogy mennyi volt. Meg azok a mutáns 3-4 centis pókok dikk. :shock:

Ahogy Mokker is írja, talán a mai dress code nem minden esetben volt egyértelmű, de én azt a technikát választottam, hogy aki szembe jön, az ellenség. Viszont az epik volt, amikor a 7-es mögött már 10 perce lőtte egymást két UDA raj, be is álltam az egyik csapat mellé, akikről azt gondoltam USA játékosok. Kár, hogy ők hamarabb jöttek rá, hogy betolakodó vagyok, mint én. :lol:

A játék első fele nagyon fasza volt, aztán valahogy elkezdtek fogyni az emberek, lassult a visszaállás, fekete pont az USA oldalnak, 3-4 óra felé már alig voltunk, max 12-15-en talán. Nem tudom a másik oldalon mekkora volt az eltávozók száma. Rég fáradtam így el játékon, öreg vagyok én mán' ehhez. :rolleyes:

Összességében nagyon jó játék volt ez a mai. Kösz mégegyszer.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 22, 2020 5:12 pm

Köszönöm a jatekot remek volt régen éreztem ilyen jól magam.
Kivalo szervezés korrekt ellenfelek. Minden ami kell.
Sikerült felavatni vegre az srs-t is, ez az ördög puskája :)) :snakeman:

Egy aprosag, az uda ruhazata nem volt egyertelmuen különböző a mienktol az erdoben.. meg is viccelt vele az orosz digis sniper akire emiatt nem lottunk.

Vissza a tetejére
játékszervező

HozzászólásElküldve: pén. aug. 21, 2020 10:06 pm

adam520 írta:
Olajbógyó (Strikeforce) megy holnap az USA oldalra! :!:

Oda bizony! :arrow:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. aug. 21, 2020 2:42 pm

Olajbógyó (Strikeforce) megy holnap az USA oldalra! :!:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. aug. 20, 2020 8:22 pm

NagyZozo írta:
Mokker írta:
Idézet:
...szépen játszatok gyerekek, mert bünti lesz! :axe:
(tár limit vagy BB limit :)) )

Fegyver limit? Ketten kapunk egyet?

Akinél puska van lő! Akinél nincs az követi. Ha lelövik azt akinél a puska van, a követö felveszi a puskát és lő!

Aki meg visszafordul, azt meg Maxim :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. aug. 20, 2020 1:41 pm

Nehezites: ellenkező oldalon leszunk :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. aug. 20, 2020 8:21 am

Mokker írta:
Idézet:

Akinél puska van lő! Akinél nincs az követi. Ha lelövik azt akinél a puska van, a követö felveszi a puskát és lő!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. aug. 19, 2020 9:29 pm

Mokker írta:
Idézet:

Pont ezt akartam írni, hogy te hozod a puskát, én a tárat :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. aug. 19, 2020 8:16 pm

Idézet:

Vissza a tetejére
játékszervező

HozzászólásElküldve: szer. aug. 19, 2020 7:11 pm

Achmed írta:
Mokker írta:
Achmed írta:
Covboj, ha balansz megkívánja mi ketten Ádámmal, és ha felregel Pecás akkor 3 fővel tudunk mindkét oldalra menni.

erősítésnek, vagy gyengítésnek? :)

Ebben a sorrendben.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. aug. 19, 2020 7:41 am

Mokker írta:
Achmed írta:
Covboj, ha balansz megkívánja mi ketten Ádámmal, és ha felregel Pecás akkor 3 fővel tudunk mindkét oldalra menni.

Ebben a sorrendben.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd aug. 18, 2020 8:05 am

Achmed írta:

Vissza a tetejére
játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd aug. 18, 2020 7:41 am

Achmed írta:

Részemről rendben, a srácok nevében köszike!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. aug. 17, 2020 7:56 pm

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd aug. 11, 2020 10:08 pm

DNReNTi írta:
Sziasztok,

Ghillie vagy leaf suit játszik a játékon? Ha igen, akkor melyik oldalon, vagy ezek hogyan lesznek megkülönböztetve? Van külön sniper dress-code? :)
Köszi!

Remek kérdés!

Törekszünk a karszalag nélküli dress code -ra..
A CONQUEST játékra nincs előírás és nincs jelzési kötelezettség a sniper öltözékre!
A HQ-n a start előtt egyeztetnek a játékosok a "saját sniper" azonosítással kapcsolatban.
Mivel a pálya esőerdő jellegű csak az épületek környékén, utakon, kereszteződésekben rajzolódik ki a Ghillie/Leaf Suit egésze és az esetleges jelölés, szóval fakultatív jellegű a színes kar és/vagy boka szalag.

Látványosabb és egyértelműbb az UDA zöld/OD/fekete egyéb sötét árnyalatú álcái, hasonlóan az USA világosabb árnyalatú álca cuccai.
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 09, 2020 3:52 pm

Sziasztok,

Ghillie vagy leaf suit játszik a játékon? Ha igen, akkor melyik oldalon, vagy ezek hogyan lesznek megkülönböztetve? Van külön sniper dress-code? :)
Köszi!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  

JÁTÉKRA JELENTKEZŐK
Oldal PK. - 1 fő (Max 2 fő)
COVBOJ (NyírSoft SE.) , Fegyver: CM-4 - 380 FPS , G17 - 360 FPS
UDA - 29 fő (Max 30 fő)
Alyceee (Red Raven) , Fegyver: Mk18 - 380 FPS , Glock - 240 FPS
Benito01 (IFI tagozat) , Fegyver: AR 15 - 350 FPS , +5 játékos
Blackyke (Red Raven) , Fegyver: HK416 - 380 FPS , Glock17 - 0 FPS
Csesz , Fegyver: M4 - 370 FPS
csirinyi (ZAS) , Fegyver: Kac PDW - 320 FPS , ICS BLE - 280 FPS , +5 játékos
Deathlok , Fegyver: M249 - 380 FPS , Colt M1911 - 340 FPS
Dzu (Eastern Block) , Fegyver: L96 - 580 FPS , MK23 - 300 FPS
H1GYLAKO (Nyirsoft SE) , Fegyver: KVA RM4 - 0 FPS , CZ P09 - 0 FPS
nadam , Fegyver: L96 - 540 FPS , Aksm - 390 FPS
NagyZozo (Delta) , Fegyver: Akmsz - 370 FPS , Glock - 300 FPS
northon26 (Red Raven) , Fegyver: M4 - 380 FPS
RodnyKing (ZAS) , Fegyver: SSG 40 - 560 FPS , Glock 17 aep - 235 FPS
sam006 , Fegyver: Nincs megadva
STURM (HYDRA) , Fegyver: AK74 - 380 FPS , Colt - 220 FPS
Takerchief , Fegyver: M4 - 350 FPS
Tronix81 (Red Raven) , Fegyver: M16 SPR (DMR) - 540 FPS , P226 - 0 FPS
üvegműves (DELTA) , Fegyver: AK - 370 FPS , Glock - 270 FPS
VasoliHUN (Eastern Block) , Fegyver: SRS - 500 FPS , ICS BLE XAE - 300 FPS , Fuvart adnok innen: Debrecen, 2 fő
Vindzsi (eastern block) , Fegyver: AK 105 - 380 FPS , kP05 - 320 FPS
USA - 27 fő (Max 30 fő)
Achmed (T.S.S. (IBW SE)) , Fegyver: SRS - 585 FPS , PDR-C - 360 FPS
akosacc , Fegyver: m4 - 390 FPS , nincs - 0 FPS
aron95 , Fegyver: Nincs megadva
B.Dani (I.A.T.) , Fegyver: ScarL - 350 FPS , Kriss Vector - 300 FPS
bikerlacee (G.SZ.K.) , Fegyver: G5 - 360 FPS , Beretta - 280 FPS
Bull F04 (Black Falcon) , Fegyver: M4 - 360 FPS
dangesz (I.A.T) , Fegyver: M4 - 350 FPS
DNReNTi , Fegyver: SSG24 - 550 FPS , MK23 - 300 FPS
dukar83 (Coyote) , Fegyver: GnG ARP 9 - 360 FPS , JG Glock 17 - 330 FPS , Fuvart adnok innen: Debrecen, 3 fő , Kb 16:00-kor indulás Debrecenbe vissza
Felipe (BLACK FALCON) , Fegyver: KWA RM4 - 380 FPS , Hi-Capa 4.3 - 330 FPS
Generális (Hazzardsoft) , Fegyver: Masada - 370 FPS , Beretta - 300 FPS
Kaszcsi , Fegyver: M4 - 380 FPS , Hi-capa - 320 FPS
Komám (STRIKEFORCE) , Fegyver: L96 - 520 FPS , Glock 17 - 320 FPS
Mokker , Fegyver: SRS - 590 FPS , 1911 - 300 FPS
Mvaktyuk , Fegyver: m24 - 560 FPS , GMP92 - 320 FPS
Nemcsek (NyírSoft.SE) , Fegyver: M4 - 370 FPS , Glock 17 - 310 FPS
Neston (Molon Labe) , Fegyver: M4 - 360 FPS , Hicapa - 300 FPS
Nyúl (Hazzardsoft) , Fegyver: AR15 silent ops - 370 FPS , XTP - 320 FPS
Pecás85 (T.S.S.) , Fegyver: VFC VR16 - 360 FPS , Pt 92 - 300 FPS
Rawensouls (Molon Labe) , Fegyver: M4 - 380 FPS
remeczkiadam (T.S.S. (IBW SE)) , Fegyver: srs a1 - 0 FPS , p226 - 0 FPS