SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szer. nov. 21, 2018 10:10 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3847 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 110  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: V2-es GearBox (MP5, M4/16, G3, stb.)
HozzászólásElküldve: pén. máj. 22, 2015 9:38 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Az könnyen meglehet hogy ez nem az ami nekem kell.Először megpróbálom cseréltetni mert az van a dobozára ragasztva nagy cimkén hogy VER.2.Valaki lehet el nézett valamit.Én pedig nem vettem észre a tapasztalatlanságomból adódóan.Első lecke. :D nem szegi kedvem mert azt gondolom ez még csak az első a több 100 közül ha magam akarom csinálni.
Köszi

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. máj. 22, 2015 8:45 pm

Szerintem nem V2-es boxba való. Én eladnám itt, vagy felkínálnám cserére a V2-esbe valóra.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. máj. 22, 2015 5:55 pm

Sziasztok

Az lenne a problémám hogy hengerfej csere előtt állok(dboys M4).
Kerestem itt a fórumon de nem nagyon találtam megoldást.280 akármennyi találat után sem.
Nem akartam megjavítani ami működik!Ketté szedett állapotban szállítottam a fegyverem.A táskámban és valami bele akadhatott a nóziba és le tört a hengerfej csövecskéje.Minden az elmúlt évtizedben használt hatásos káromkodást elő véve de szét szedtem.Vettem egy csere darabot az előző tulaj szerint Element volt benne.Mondom ha ugyan olyat veszek abból nagy baj nem lehet.Az érdekesség az hogy az a 2 lyuk ahol bele passzol a GB két felén lévő kis pöcök az az új darabnál kb 1-1,5 mm-rel nagyobb.Találkozott már ilyennel valaki és meg lehet ezt oldani korrektül?Vagy vehetek másikat a hatásos káromkodások kíséretében?
Köszönettel

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. máj. 22, 2015 7:57 am

a V2 nekem az elmult 2 évben egyik puskámnál sem dobte el magát
380 fpf körül vannak pedig 11,1v al hajtva ;)
jó alkatrészeket kell beépíteni jól összerakva ;)

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 18, 2015 5:50 am

Jó tömítésekkel 350-re beállítva azért nem kell tartani attól, hogy a v2 szétdobja magát, ugyanakkor nagyjából tényleg mindent tudni fog (ha korrektül van összerakva a hopup és a box is) amit valaha is tudhat.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. máj. 17, 2015 7:30 pm

Ne izgulj. Elég. Vagy kommandózz közelebb :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. máj. 17, 2015 5:37 pm

Köszi a gyors választ!

Igazából nem is annyira a gyors rugócserén, mint a gearbox szervizelésén lenne a hangsúly. CQB-n és kinn is fut a fegyver (bár szerintem ez a jövőben meg fog szűnni és egyszerűbb lesz gyűjteni egy "kinti" puskára...), így a maga 320-330fps-ével kicsit izgulok a kinti játékokon, nehogy túlzottan alul maradjak lőtávban, bár talán 50m-re még egész jól ellövök.

Még nem mertem a gearbox-ot magam szétszedni, csak szerelő látta belülről, és mivel az összes ismerősöm azt mondta, hogy a hagyományos V2-es gearbox-ok szétdobják magukat a rugó miatt, ezért jutottam arra a következtetésre, hogy a gyors rugócsere mindkét szempontból jó megoldás lehet.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. máj. 16, 2015 7:20 pm

Nem sok értelme van, mert M4-ben úgyis ki kell szedni a boxot a rugócseréhez. Bankrabló csinált olyat, ami a buffer tube-on keresztül elérhető és állítható, de ahhoz kell egy betét is, meg egyedi rugóvezető.

A V3-aséhoz hasonló megoldás azért nem az igazi V2-esen szerintem, mert a v3 rugóvezető nagyon pici felületen feküdne fel. A V3-as nagy lapjai megtartják.

Van gyárilag gyors rugócserés v2, de annak is egyedi rugóvezetője van.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. máj. 16, 2015 6:49 pm

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy próbált már valaki alap V2-es Gearbox-ot gyors rugócserésre átalakítani? (Boyi M4 lenne az alany) Nem teljesen látom még át a folyamatát, hogy kéne megcsinálni, illetve nyilván kicsit drasztikus átalakítást igényel, ezért próbálom kitalálni, hogy érdemes- egyáltalán ezen agyalni, illetve valakinek van-e ilyesmiben tapasztalata.

Köszi előre is a válaszokat!

Üdv,

Mr_H

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 07, 2015 10:12 am

Attól függ hol szorul. Pl ha a dugattyú sínei túl közel vannak egymáshoz, akkor végig lehet tolni egy - asszem 3-as - marót köztük. Ha túl széles a dugattyú, akkor meg abból lehet marni. Szóval inkább a dugaatyút, mint a boxot mard, utóbbi drágább és ritkább.

Szerk.: Rocko legyorsult

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 07, 2015 9:59 am

miért "reszelnéd" a gearboxot, ha a dugattyút könnyebb, egyszerűbb belefaragni.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 06, 2015 8:47 pm

Sziasztok! Adott egy sr25k V2 long GB-vel. Minden tuning dugattyú szorul benne mi lehet a megoldás? Csak a gearbox kireszelése?
köszi a választ

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 04, 2015 7:18 pm

Boxcsere után nekem olyan is előferdült többször, hogy az új boxba bepakolva az elsütőbillentyű tengelyfurata és a kapcsolóház pár tizeddel közelebb estek egymáshoz, így hiába ütötte meg a cutof a kapcsolókést alulról, az nem mozdult eleget és végül nem ugrott vissza - így zárva maradt az áramkör amíg el ne engedted az EB -t.

Az elsütőbillentyű kapcsolóhoz érintkező felületéből kellett csiszolni pár tizedet, de eléggé szívás volt, szal inkább próbáld meg a korábban felsorolt eseteket kizárni és csak akkor kezdj bele ebbe, ha már minden más lehetőséget kizártál...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 04, 2015 9:31 am

1 túl hamar zárja az áramkört a kapcsolókés. érintkezők módosítása megoldás. (rövidítés, hajlítás ilyesmi)

2 a cut of lever ívéből csiszolni kell mert a sector bütyke eleve a kapcsolókés felett tartja, nem tud alap helyzetre beállni.

3 tűzkapcsoló és cut off össze van akadva csiszolni kell valahonnan valamennyit :rolleyes:

4 kapcsolókés bütyke elkopott.

5 túl nagy a cut of furata és annyira kotyog hogy nem működik a mechanizmus.

(1 és 2 a gyakoribb)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 04, 2015 9:02 am

Nincs túl magasan a sector gear? Mozgatja a cut off levert?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 04, 2015 8:16 am

Szokásos kérdés:

V2 gearbox miért lő csak sorozatot?

- Cut of lever cserélve acélra, kopás nincs. (régi CA cut of leverrel is ugyanezt a hibát produkálja)
- Elsütő jó, kapcsol kést mozgatja, kopás nincs
- Komplett kapcsoló+vezetékezés cserélve, ha a vezetékeket átrakom az eredeti CA kapcsolóra akkor is csak sorozatot lő.

Ez egy CA M4, aminél a gearbox lett cserlve Boyira, mert a CA eleje elrepedt.
Ha a belső alkatrészeket csereberélem, vagy ha a régi kopottakat teszem vissza, ugyanúgy sorozatot lő csak

Hol lehet a hiba?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 06, 2015 3:30 pm

"még is leléptünk 60-métert egymással szembe álltunk és minden lövésre eltaláltuk egymást"

Lehet csak 40-et léptetek le. :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 06, 2015 2:53 pm

Norek86 írta:
Én anno azért írtam az x erejű rugót, mert ÉN, SAJÁT elképzelésem szerint nem raknék bele IFA rugót. Félre ne érts, én is M4 AEG-et használok, imádom, le nem cserélném.............

És köszönöm is, nem csak neked, mindenkinek a hozzászólásokat. Nincs én bennem, se harag, sem sértődöttség. Csak én is leírtam, én hogyan látom ezt a dolgot, és remélem nem bántottam meg én sem senkit, mert az igen távol állna tőlem.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 06, 2015 2:31 pm

Én anno azért írtam az x erejű rugót, mert ÉN, SAJÁT elképzelésem szerint nem raknék bele IFA rugót. Félre ne érts, én is M4 AEG-et használok, imádom, le nem cserélném, max gázos GHK M4-re :D

De abban a tanult kollégáknak igaza van, hogy nehéz út, és göcsörtös, amig egy jó fegyot összeraksz AR szériából, én ide s tova 2 éve építem a sajátom, persze nem 300k-ért dolgozok, meg inkább megveszem a minőségibb cuccot, még ha 2-3 hónapig spórolok is rá :S
Nem egyszer beszoptam, ha véletlen olyat vettem, ami nem volt jó, de ilyenkor itt mindig el tudtam adni, mert volt akinek meg pont az kellett :), és eddig még senki nem írt vissza k.. anyukázva, hogy mit vett tőlem, pedig már volt pár árucserém.

Persze a gyorstöltővel is eltalálok embert hozzászólások zavaróak, de meg lehet szokni, és szerintem a 2 kezemen meg tudom számolni, hogy amióta itt tag vagyok melyik emberektől kaptam használható, érdemi infot.

Annyi biztos, ha WD, Rocko, vagy Csokáv (plusz még pár illető, akit most nem nevezek meg, mert hosszú lenne), ír valamit, abban nagy igazságok vannak... bár Rocko néha nyers stílusa megijeszt xD

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 06, 2015 10:43 am

Ha mást nem is mindig, de azt az M4-ek számlájára lehet írni, hogy nagyon sok elfojtott feszültséget halmoztak fel az emberekben. :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 06, 2015 10:18 am

WD írta:
Haliho!

Most pl. arra, hogy teljesen parttalan vitatkozni néhány témáról, mert ha az illető elkötelezett egy adott típus vagy márka mellett, akkor úgyis ragaszkodik az igazához, és nem is áll szándékomban meggyőzni az ellenkezőjéről.......

Ebben igazad van, csak én abszolút nem vagyok elkötelezve egyetlen típusnál sem. Volt Aug-om, G36, M14, az egekig marasztalt Ak-m, (pedig a seregben sem szerettem :-), de airsoft replikában, meg kimondottan utáltam. M szériából egy M16 A4-em volt, szerelőtől vettem, rendbe volt rakva. Nem volt benne tárcsás hop-up kamra sem, még is leléptünk 60-métert egymással szembe álltunk és minden lövésre eltaláltuk egymást, nem mondom, hogy mind ugyan oda ment, de meg volt mindíg a találat. Az Aug-nál jópárszor félre csavarodott a bb oldalra 30-40cmrekre. Ebből kifolyólag vettem az SR-25-öt. Úgy is a legfőbb szempont egy aeg vásárlásnál, hogy tetsszen annak aki megveszi. Hatalmas különbségek nincsenek, 40-méterre szerintem mind kivétel nélkül jól használható. Ha nem, akkor az nincs jól összerakva, vagy a gazdája nincs jól összerakva :D De hogy most rámondjuk, hogy az M szériások szarok, meg "gyorstőltővel is el lehet találni az embert" ez azért kicsit sok már. Nekem nem kellene G3 mert szerintem ronda, de másnak meg az a szép, és az áll jól a kezében. Nem röhögöm ki az Ak- sokat amikor letörik ez vagy az róla, a híres full fém AK meg orr nehéz, legalább is nekem, de gondolom, majd kapok az AK fanoktól, mivel az az über király. Korábban annyit kérdeztem itt, hogy mekkora rugót vegyek az SR-25-ömbe. Mostanra kiderűlt, hogy van egy szar csúzlim, amivel senkit nem lehet eltalálni. Azért majd csak megpróbálom, hátha sikerül. Köszönöm annak az egyetlen embernek aki ténylegesen a rugó kérdéssel kapcsolatban osztotta meg a tapasztalatát, és a többieknek is akik ráébresztettek, milyen szarok is az M-Ar-SR-szériák :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: pén. feb. 06, 2015 8:52 am

Kép

:)) :)) :))

Vissza a tetejére

játékszervező

HozzászólásElküldve: pén. feb. 06, 2015 8:02 am

Haliho!

Most pl. arra, hogy teljesen parttalan vitatkozni néhány témáról, mert ha az illető elkötelezett egy adott típus vagy márka mellett, akkor úgyis ragaszkodik az igazához, és nem is áll szándékomban meggyőzni az ellenkezőjéről.

Nyilván az nagy számok törvénye alapján A M-4 szériákban is van sok jó, átlagos minőségű és kevésbé jól sikerült darab.
Nálam sokkal több problémás darab fordul meg, mint makulátlan, és ha egy M-4 problémás, akkor néha igazi rémálom normálisan működő fegyvert faragni belőle. Némelyiknek sajátos lelkivilága van, és nem érdekli, hogy a papírforma mit mutat. Pláne ha elkezdték benne cserélgetni az alkatrészeket, és sehogyan sem passzolnak egymáshoz, pedig "elvileg" ugyanolyanok.
Az egyik itt lötyög, a mások ott kotyog. Nagyon soknál nehéz összehozni a párhuzamokat a külső cső-belső cső- gearbox tengely vonatkozásában. A Hop-up kamra előre-hátra és oldalirányban is el tud mozdulni, ha nem elég szoros az illesztése. A kínai gyártók nagy részénél jelentős illeszkedési problémák lehetnek, éppen hogyan sikerült legyártani az adott darabot (főként a BOYI esetében).
Szóval én ezért nem preferálom a típust, de lebeszélni senkit sem fogok róla.
Ha valaki netán megkérdez a beszerzés előtt, akkor szívesen felvilágosítom az adott gyártó, adott típusainak lehetséges problémáiról, de ez elég ritka kérés.

Egy biztos, hogy nekem nem lesz M-4 a gyűjteményben, játszani meg nem szeretnék vele, mert "nem áll kézre". Volt már pár igazán jó AEG-em, és ha hozzászoksz a jóhoz, utána már nehéz elfogadni a középszerűt.
Majd minden típusnak vannak "háklijai", de nem mindegy, hogy mekkora mutatvány úrrá lenni ezeken. Én már lenyugodtam az állandó csere-bere, próbálgatás térén. Megtaláltam a számomra elfogadható típusokat, és rendszeresen használom is azokat.

A (sajnos elég ritkán előforduló) gyakorló játékokon szomorúan tapasztalom, hogy az átlag "júzer" egyáltalán nincs tisztában azzal, hogy mit is kéne tudnia a saját AEG-jének.
Hajszolják az fps, a játékon "Terminátort kiáltoznak", miközben halvány fingjuk sincsen arról, hogyan is kéne jól beállítani egy hop-up-ot.

Elhiszem, hogy vannak olyanok, akik jól össze tudnak rakni maguknak egy M-4-est, vagy bármi más típust, de a nagy átlag csak "feeling-ből" vesz meg egy adott replikát, és utólag szembesül a, számára megoldhatatlanak tűnő problémákkal.
Az azért be kéne ismerni, hogy talán a M-4 széria rendelkezik a legtöbb konstrukciós gyermekbetegséggel. Amiket az elmúlt évek során megpróbáltak orvosolni, de az alapkoncepciót senki sem tervezte át radikálisan.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 8:33 pm

WD írta:
Az M-4-nél sokkal több tényező befolyásolja a pontosságot és a megbízhatóságot, mint más típusoknál.

mire gondolsz?

nekem 2004-ben egy ICS m4 volt a kezdő AEG-em, ami már akkor tárcsás kamrával üzemelt csillagporos emlékeimben kévés baj volt a pontossággal és a lőtávval. (plusz hozzátartozik a dologhoz, hogy marui 20-as, 25-ös BB kívül máshoz nem nagyon fértünk hozzá)

én 2003-ban kezdtem el ezt a bújócska-fogócskát, asszem még anno tőled vettünk egy zsák sping fegyvert -bár kicsit már porosak az emlékeim-

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 7:50 pm

40-45 meterrol
Szoktam eltalalni celpontot AR szeriaval

Es igen Rocko-nak igaza van
Mi kulombseg lehet az aeg-ek kozt ;)
Max a kulsejuk :))

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 7:49 pm

Haliho!

A M-szériáknál sokkal több a "Ha", meg az "Elvileg".
Immár 18. éve airsoftozom. 2003 óta vannak AEG-jeim. Sok gyártó, elég sok típusát kipróbáltam már. Végig éltem (szenvedtem) a típusfejlődéseket is. Volt, hogy nagyon megtetszett egy adott típus, kínlódtam is vele évekig, de sehogyan sem tudtam megbékélni a konstrukciós hiányosságaival (Talán az enyém volt az országban az első CA-33, de végül feladtam a küzdelmet az M-4 típusú hop-up-jával szemben, és visszatértem a G-3-hoz).
Igen gyakran váltogatom őket, de valamiért előbb-utóbb újból ezeknél a típusoknál kötök ki. Ezek "állnak kézre" és hozzák az általam elvárt paramétereket (többé-kevésbé).

Pl. Az AK szériát sokáig egyáltalán nem kedveltem, de a sok szerelési tapasztalat, és használat alapján, be kellett látnom, hogy az egyik legjobb tartalékfegyver. (Ha van egy a csomagtartóban, akkor nem lesz olyan játék, amiről fegyverhiba miatt előbb kell hazamennem.)
A Vietnamos M-16-ok nagyon "feelingesek" (pláne az XM-177 és az M-655), de a játékokon nem boldogultam velük úgy, mint szerettem volna.
Kb. ennyi a történet, az én szemszögemből.
Ha rám hallgat, mindenki olyan fegyvert használ, amilyet csak akar. :D

Az új rendszerű tárcsás M-4 hop-up kamrák már lényegesebben precízebbek, mint az elődeik, de azért önmagukban még nem oldanak meg minden problémát. Az M-4-nél sokkal több tényező befolyásolja a pontosságot és a megbízhatóságot, mint más típusoknál.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára WD csüt. feb. 05, 2015 7:52 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 7:11 pm

igazából már eléggé okafogyottá vált az AR-széria "m4" kamráinak szapulása, miután megjelentek a tárcsás hop-up kamrák. (idestova jó pár éve)
ha feltételezzük, hogy egy m széria jellegű fegyvernél nincs meg az upper és lower receiver közötti lötyögés (a test alsó és felsőrésze áll egymáson mint katiban a gyerek), illetve normálisan neki "feszítjük" a tárcsás kamrát gearboxnak, nem látom, hogy mi lenne az a fene nagy szerkezeti különbség "elvben" a nagyra becsült g3-hoz képest.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 6:46 pm

WD írta:
Haliho!

Nekem pl. (főként egy DMR kategóriánál) minimális elvárás, hogy 40-50 méter távolságból, az "éppenhogycsak" kilógó testrészek esetében is, max. 2-3 lövéssel elérjem a "MEGVOLT!!!" felkiáltást........

Ezek szerint egy Sr-25-el, vagy M4-el nem lehet 40-50 távolságból pontos lövést leadni?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 6:18 pm

Haliho!

Nekem pl. (főként egy DMR kategóriánál) minimális elvárás, hogy 40-50 méter távolságból, az "éppenhogycsak" kilógó testrészek esetében is, max. 2-3 lövéssel elérjem a "MEGVOLT!!!" felkiáltást.
Mostanság ez nem mindig az alkalmazott fegyveren múlik, mert hiába halálos precizitás a játék előtti próbalövéseknél, ha játék alatt "sokat veszít a pontosságából" :))

Én legtöbbször valami 370-390 fps körüli AEG-et használok eme célra.
Ha a játékosállomány és a környezeti tényezők lehetővé teszik, akkor leginkább csak egyes lövésekkel vagy igen rövid sorozatokkal operálva. (Ha egy játékon hosszú sorozatokat tapasztalsz tőlem, akkor éppen azon agyalok, hogy jobb lett volna otthon maradni).

Nekem leginkább a MARUI/CYMA M-14, és a fém testes G-3 széria hozták a legjobb eredményeket, de az AK-im is elég jók voltak. A lelkük nem az fps-esekben rejlik, hanem a jól összerakott hop-up megoldásokban, és a jó minőségű BB használatában.

A CQB-ra épített 320 fps-es MP-5 más tészta. Azzal "kettőt mellé, egyet meg jó közel" taktikával játszom. :D

Volt pár darab nagyon szép M-szériás AEG-em is (néhány Classic Army Vietnamos holmi), de azokkal nem szerettem játszani.

A mostani készlet:
-CYMA M-14-ből lerövidített M-14 Bushrifle (380-390 fps) főként az Érdi bozótos játékokra.
Kép

-Classic Army G-3-ból épített G-3K. Megépítettem, kipróbáltam. Tök jó, de eladom, mert van máááásik.
Kép

-JG G-3-ból CA fémtesttel átépített fix tusás MC-51 (370 fps). Ez az általános "mindent megoldó" AEG-em
Kép

-A legújabb szerzemény egy CA SLR-105 (370 fps). Csak mert kell egy AK is a polcra. Még nem próbáltam ki játékon, de jónak tűnik.
Kép

-Classic Army Sportline-ból épített, kihúzható válltámaszos MP-5 A2, lámpás előaggyal (320 fps) CQB és LARP játékokra. Meg nagyon jól elfér a Vitara műszerfalánál.
Kép

-Egy kínai 1 lövetű Shotgun "Zombie killer" 320 fps A nagyon LARP és másodfegyveres játékokra.
Kép

-Meg 4 pisztoly. Mikor-melyik- éppen mire alapon.
Kép

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára WD csüt. feb. 05, 2015 7:21 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 5:45 pm

Badsector13 írta:
WD írta:
ha rendesen rendbe van rakva egy SR-25, azért el lehet találni vele az embert.
-rocko

gyorstárazóval is.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 5:39 pm

WD írta:

Állítólag léteznek pontos M szériás AEG-ek, csak még kevesen láttak olyat. :twisted:

Mi számít pontosnak ?
ez most komolyan érdekel.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 3:50 pm

WD írta:
Állítólag léteznek pontos M szériás AEG-ek...

Így van, ez tetszik. Meg az M14 EBR nehéz, nem kimondottan rohangálós csúzli, az Sr-meg 4kg körül mozog felszerelve. Én úgy gondolom, ha rendesen rendbe van rakva egy SR-25, azért el lehet találni vele az embert.
-rocko

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 1:20 pm

A Jeti is létezik

Vissza a tetejére
játékszervező

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 10:41 am

Haliho!

Ha neki az tetszik.
Majd közelebb megy, vagy "locsol", hogy eltalálja a célt. (de akkor minek a DMR :?: )
Állítólag léteznek pontos M szériás AEG-ek, csak még kevesen láttak olyat. :twisted:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 05, 2015 10:21 am

M14 helyett SR DMRnek.

Tabzs.

Tabzs.

Tabzs.

Brafó

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3847 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 110  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra