SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szer. szept. 19, 2018 11:07 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 
Szerző PM
Admin

HozzászólásHozzászólás témája: Re: pesti/nem pesti kezdő/nem kezdő játékszervező vagyok...
HozzászólásElküldve: pén. jan. 03, 2014 3:00 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Boldogon is az önkormányzat adja ki a laktanyát!
támogatóim:Dbird,Kaszás,Vivax,Hitman,kinnima,Beszerző,Mosquitó,Tomekk,Reno,dawe,WD,Psyhopatai,Spityu,Lachi,Hans Kammerling,Farkas,Borz,Célpont bolt,Victorinox Incognito Gomba, Ramadon, Szamosb, Sasha, Kismo és akik még kimaradtak...!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: pesti/nem pesti kezdő/nem kezdő játékszervező vagyok...
HozzászólásElküldve: pén. jan. 03, 2014 9:15 am

A lényeg az, hogy MINDENÁRON pénzt akarnak, még azon az áron is, hogy -igy-nem lesz pénz. Ahogy Hitman is mondta, hosszú évek óta parlagon álló ingatlanokat pénzért adnak ki. Az egyéb lehetőségek eszükbe sem jut, csak: pénzpénzpénz..........

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 30, 2013 8:01 pm

Hitman írta:
...Ésszerű, kifizethető összeget állapítson meg...

Az ésszerű összeg azért más neked és más az önkormányzatnak... Nagyobb nyűg nekik az az 50 000 elkönyvelése, mintsem haszon...

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 30, 2013 7:25 pm

Az általam vázolt egyszeri szerződésekre leginkább az eszközkezelő által kezelt területeknél van lehetőség!
támogatóim:Dbird,Kaszás,Vivax,Hitman,kinnima,Beszerző,Mosquitó,Tomekk,Reno,dawe,WD,Psyhopatai,Spityu,Lachi,Hans Kammerling,Farkas,Borz,Célpont bolt,Victorinox Incognito Gomba, Ramadon, Szamosb, Sasha, Kismo és akik még kimaradtak...!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 30, 2013 4:49 pm

Hát ez se nem termel, se nem pálya, csak úgy van. Tipikus átkos korabeli "szupertitkos" létesítmény, ami ránézésre munkatábor volt. Kőfejtő, őrtorony, kis szállás. A nagy része erdős, bokros terület a közepén egy nagy mezővel. Cross motorosokon és alulöltözött leányzókon (és kuncsaftokon) kívül senki nem használja. Az egyik sárkányos filmből pár jelenetet vettek fel ott, amúgy meg parlagon hever.
A szomszédságában van egy lőtér egy egyesület tulajdonában (nem, nem abba az irányba lőnek :D), náluk is körbeérdeklődöm, önkormányzatnál is utánajárok, az sem biztos, hogy az övék... Hat éve voltam ott játszani utoljára, kis létszámú játékon, akkor még nem voltam ennyire felelős gondolkozású, soha semmi probléma nem volt, de inkább biztosra megyek és legyen minden legális.
Köszönöm a tippeket, tanácsokat :) Regény vége.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: hétf. dec. 30, 2013 3:52 pm

Az önkormányzat inkább hagyja szétrohadni a helyet, hagyja hogy szétlopják, mintsem ésszerű, kifizethető összeget állapítson meg. Nem érdekli, hogy az adott terület csak pusztul és 0, zéró forintot termel! Ha valaki jelentkezik a hasznosításra, keményen megmérik az árát.
Ha van ismeretséged... max akkor tudsz keverni-kavarni valamit. ;)

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 30, 2013 3:25 pm

Akkor elég élhetetlen a tulaj, ugyanis az egyszeri alkalmakra való bérlet az hasznosabb lehet. (hallottam ilyenről)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: hétf. dec. 30, 2013 2:03 pm

És mindezeken kívül komoly összegekért adnak csak ki pályának alkalmas területeket. Ezt a pénzt pedig ki kell termelnie a területnek, hacsak nem vagy piszkosul vastag, és hobbiból ki nem dobod a havi bérleti díjat.
Pl. a Gyömrő-Péteri pálya kb. ezzel ment el a lecsóba. ;)

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 30, 2013 1:41 pm

Nagy mák kell, vagy ismerős. Jobb eséllyel indulhatsz a dolognak, ha nem magánemberként, hanem valamelyik sportegyesületként mész neki a dolognak. Keresd meg a környékeden lévőt, és rajtuk keresztül próbáld szerintem.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 30, 2013 12:49 pm

Hali!
Önkormányzati tulajdonban lévő magánterületre engedélykérés mennyire macerás? Milyen költségekkel jár? Tudom, menjek be és kérdezzem meg, csak úgy egy átlag információ érdekelne (mi kell az engedélyhez, átfutási idő, esetleges költségek).
Köszönöm a segítséget!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 06, 2009 12:26 pm

Igaz hogy nem kifejezeten airsoft pája de viszont nem zsufolt játékok terén és szerintem kölönöseb szervezés nélkül is lehetne 25-30-fös játákot tartani.
Én beszéltem már a tulajal és azt monta ha nagy az érdeklödés külön páját is tudna biztositani. Sirokba már van egy airsoft csapat akik ezt a páját használják.

Üdv Harcosmen!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 06, 2009 11:21 am

Annyira sokat nem látni a pályából, de amit láttam az én ízlésemnek kissé túl paintballos.

OFF

*Grammar nazi heartattack*

ON

Vissza a tetejére
HozzászólásHozzászólás témája: Játék a Recski Airsoft és Paintball páján!
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 06, 2009 10:51 am

Üdv az összes airsoft játékosnak!
Recsken van egy nagyon tuti szabadtéri pája nem tul zsufot ide is lehetne jo kiss csatákat szervezni. A pája bérleti dija 1000ft/fö ,ezen a web cimen meg is lehet nézni:(www.dhpaintball.com). A pája föként a Hevesmegyei játékosoknak van közel .

Ha valakit érdekelne Hevesmegyéböl egy kiss önfelet partizánkodás az irjon itt a forumon vagy nemoda76@citromail.hu cimre levelet.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. dec. 03, 2008 3:26 pm

Szevasztok!

Budapesten keresek Csapatot vagy embereket akiknek nincs csapatuk és szeretnének egyet alkotni akkor keressen meg plz!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 30, 2008 4:52 pm

Hitman írta:
operator írta:
Ok, akkor hol tudok tájékozódni :?:

Nos leginkább akkor lesz rálátásod, ha mondjuk kijársz játszani! :wink: Ne adj isten egy idő után a szervezásbe is besegítesz!

Rajta vagyok a témán :D

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szomb. aug. 30, 2008 4:43 pm

operator írta:

Nos leginkább akkor lesz rálátásod, ha mondjuk kijársz játszani! :wink: Ne adj isten egy idő után a szervezásbe is besegítesz!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 30, 2008 4:31 pm

Hitman írta:
Operator!

Olyan dolgokról beszélsz és formálsz véleményt, amire vajhmi kevés rálátásod van!

Amúgy a "Játékszervező" nem rang, hanem egyfajta megtisztelő titulus, amive a Játékszervezői közösség honorája az áldozatos, minőségi munkát. Pont az a baj, hogy van aki "rangnak" vagy valami megszerezendő, "jajdejóhogyanevemalattvan" cimkének gondolja, de a mögöttes tartalomra vak marad! :wink:

Ami információm van eddig, annak alapján formálok véleményt. Az infó pedig ez: itt a fórumon csak játékszervezői "titulussal" lehet 40-nél több résztvevős játékot szervezni. Nyilván ezt a titulust csak az érdemelheti ki, aki tett valamit már le az asztalra a közösség felé. Természetesen vannak elvárások a játékszervezőkkel kapcsolatban. Így van ez például egy vizitúra megszervezésével is. Bárki szervezhet privát szinten, de ahhoz, hogy nagyobb körben is, "hivatalosan" szervezzen túrát, ahhoz már több minden kell.

Ebben a témában (játékszervezés, Magyar airsoft közösség élete) igyekszem pártatlanul, semlegesen és jószándékkal írni, megosztani a véleményem másokkal. Szeretnék tenni ezért a közösségért, mivel én is részese akarok lenni. Ha tehát a véleményem kinyilvánításával segítek, megteszem. Ha pedig mással tudok segíteni, azt is megpróbálom.
Próbálok kvitya által mondottakra koncentrálni:
Idézet:
Gondolkozzunk picit előre, ne égessünk fel mindent önös érdekből vagy sértődöttségből. Ezzel megteremthetjük akár a magyar közösség nemzetközi elfogadottságát is, bő egy év alatt. ...
Kérek mindenkit, picit lépje át saját árnyékát és a közösségért is tegyen valamit.

Remélem a hozzászólásaimból a segítő szándék jön majd le, nem pedig valamiféle okoskodás.

üdv

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: pén. aug. 29, 2008 11:12 pm

Operator!

Olyan dolgokról beszélsz és formálsz véleményt, amire vajhmi kevés rálátásod van!

Amúgy a "Játékszervező" nem rang, hanem egyfajta megtisztelő titulus, amive a Játékszervezői közösség honorája az áldozatos, minőségi munkát. Pont az a baj, hogy van aki "rangnak" vagy valami megszerezendő, "jajdejóhogyanevemalattvan" cimkének gondolja, de a mögöttes tartalomra vak marad! :wink:

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. aug. 29, 2008 11:00 pm

Gondolom ide illik:

jov2000 írta:
operator írta:
Ha valaki olyan játékot akar szervezni, amire várhatóan többen jelentkeznek, mint 40 fő, akkor addig ne kezdje el a szervezést, amíg nem kapott támogatást egy játékszervezőtől.
Ha pedig nem tudja eldönteni, akkor indítson 40 fős játékot, de amint a létszám eléri a 40 főt, azonnal forduljon játékszervezőhöz.

Szerintem ezzel kell kezdeni. Ne a hegy induljon már Mohamedhez rögtön ... nem?!

Akkor részletezem...

Nem volt 40 jelentkező... Nem volt kezdő a szervező.... Privire játék elött 1-2 nappal jött válasz miszerint be lesz dobva a közösbe (játékszervezői topic)... azóta csend... A játék lezajlott, Jó volt, jön a következő. Over...

Nem konkrétan lelki játékáról beszéltem. Nem ismerem a részleteket, ezért nem is akarok arról a helyzetről nyilatkozni.
Arra akartam csak reagálni, amit írtál. Azért, mert valaki játékszervezői rangot kap, nem várható el tőle, hogy "bábáskodjon" olyanok mellett, akik még nem kapták meg a rangot.

Bár most másodszor elolvasva, amit írtál, megértettem és egyetértek. A sok játékszervezőből egy legalább legyen "önfeláldozó" és segítsen.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 12, 2008 2:06 pm

[off= Gold Team remeljuk majd rendezi a kiirasat es beleirja az igenyelt infokat - de mindenesetre azert regebbi csapat, mint pl. mondjuk a Skorpiok :) ]

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: pesti/nem pesti kezdő/nem kezdő játékszervező vagyok...
HozzászólásElküldve: csüt. jún. 12, 2008 12:30 pm

... és nem akarom/merem kiírni a játékom a softair-re. Le is írom, miért nem.
A többiek pedig értelmesen megbeszélik ezt velem.

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra