SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: pén. dec. 14, 2018 3:06 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Systema [PTW]
HozzászólásElküldve: vas. márc. 31, 2013 1:10 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

500 fps-t soha nem fogsz hasznalni (remelhetoleg), ergo lenne egy folosleges cilindered. Szerintem esszeru dolog venni egy masik eleve joval gyengebb cilindert cqb-ra, egy rugot meg 350-370 fps-re belove vegyes hasznalatra az 500-as helyere.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. márc. 30, 2013 6:52 pm

Szerintem nem érdemes hozzányúlni a hengerhez, rúgócseréért semmiképpen. Inkább veszek egy komplett hengert pluszba és akkor azt 2 perc alatt cserélgetem :)

Amúgy meg 500 fps tökéletes terminátorvadászatra, civilizált játékra már kevésbé, legalábbis "bang bang bang" üzemmódban biztos :D. Azt viszont nem értem, hogy az A&K miért piros hengerrel adja ki a fegyvert, feltételezem azért, hogy rá legyél kényszerítve egy másik henger megvásárlására is, célszerűbb lenne egy kék-el eladni tekintve, hogy nem nagyon van olyan sporttárs szerintem akit ha 2,3 J-al hátba sorozol akkor egy sima megvolt jelzéssel elfogadja, a chronózásról nem is beszélve. :)

Nem számít :) az a 70 dodo semmi, cserébe megkíméled magad egy csomó nyűgtől a rugócserét illetően :)

Várom a jövő hetet, "500fps rulz" :P

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. márc. 30, 2013 11:01 am

Péntekre-jövő hét hétfőre kiderül, mire ideér. :))

500 fps rulz. :)) (ha lassú vagy 30 másodperc kicserélni 110-esre a hengert...) 13 usd egy 90/100/110-es rugó (ízlés szerint) az 500-as hengerbe... Van még kérdés ? :))

70 usd a komplett henger hozzá ebairsoftról.

Vannak gondjai, nem is ajánlott mindenkinek. Aki viszont vágyna rá, az most megveheti. Még van 11 db. Tegnap délután 22 volt. :))

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. márc. 30, 2013 10:58 am

500FPS :shock:
Idézet:
Replica TWM4-A1 PTW based on solutions of PTW from year 2007.

lemásolták, annak minden hibájával? :roll:
Üdv: S.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. márc. 30, 2013 10:52 am

Rendelhető az A&K PTW

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 22, 2013 1:51 pm

thewanted írta:
háááát nemtom......
ugyan ilyen test van a gázosomon ,még a felső kis átalakításokat megoldhatónak találom
de a motortartó bakot felrakni hát....... ráadásul a gázosnak kisebb a markolata (nem fogtam még se ptw-ctw-dtw replikát . de a sima aegé vastagabb. nagyon kíváncsi leszek hogy alakul ez a kis móka :)))

PTW markolat megegyezik a gázoséval, keskenyebb mint a normál AEG ez is.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 22, 2013 1:49 pm

Systemák és klónjaik többé-kevésbé hozzák a real méreteket...

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 22, 2013 1:27 pm

háááát nemtom......
ugyan ilyen test van a gázosomon ,még a felső kis átalakításokat megoldhatónak találom
de a motortartó bakot felrakni hát....... ráadásul a gázosnak kisebb a markolata (nem fogtam még se ptw-ctw-dtw replikát . de a sima aegé vastagabb. nagyon kíváncsi leszek hogy alakul ez a kis móka :)))

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. márc. 21, 2013 12:26 pm

Nos, egy koreai srác elkezdte a GBB lower-t átalakítani PTW kompatibilissé
(ráadásul nekem is ilyen elképzeléseim vannak :D ):

Kép

Kép

Kép

Gondoltam benneteket is érdekel és megosztom.

Ahogy elnézem, nem kellett sok ahhoz, hogy a gearbox a helyére kerüljön.

Most a vezetékelést csinálja, utána jön a motortartó bakok elhelyezése... szerintem ez a kritikus pont, majd melátjuk h. alu hegesztésben mennyi buktató van :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 20, 2013 7:24 pm

Mar megbocsassatok, de az ASCU-hoz is fog jarni egy nyomogomb. A nyomogombot a boltcatch moge kell betenni es meg nyomkodhatsz is. Viszont erosen szkeptikus vagyok, mert a V2.1 es a V2.2-es ASCU-tol nagyon nem vagyok elajulva - ilyen penzert meg foleg!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 20, 2013 3:11 pm

FCC: minőségi cuccok, Systema gyári árnál is kilométerekkel magasabb árakon. Ha megengedheted, tedd bele, 100% kompatibilisek a CTW/PTW párossal.

PTW cilinderrel játszottam már, valamint az MX és MX2 cilinderekkel. Hibátlan volt mindegyik.

370 FPS-t produkál a mostanival, a 400-as MX2 cilinderrel pedig 400-405-öt. Egyelőre az alap cilinderrel játszom, a másikat szinte bele se tettem. Ez elég nekem mindenre.

Motorrol nem tudok nyilatkozni, még teker ami benne van.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 20, 2013 1:05 pm

Megnyugtató ezeket látni, valahogy sajnálok kiadni ennyi pénzt egy PTW-re pláne ha a Celcius brand oda -vissza kompatibilis. alkatrészben meg hát valamit valamiért.
ami még érdekelne hogy(bár ha oda vissza kompatibilis ) az FCC alkatrészekkel is működik e 100%-an ? Melyik cilinderrel jött be neked és mennyit produkált a kronoba?
Élek halok a burst módért de eddig csak befürödtem velük (plugNplay,beépitett) fajtákkal. Ha jól látom akkor ebben már (MX3) Typnoon II motor van remélem nem csak kiirták hanem tényleg javitottak valamit rajta.

nagyon szépen köszönöm az infókat, sokat segítetek !

ne idézz be feleslegesen! -rocko

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. márc. 20, 2013 12:34 am

Nekem CTW MX2-m van, nem bántam meg egy percig sem, hogy megvettem.

HopUp: most gondolkodunk STTS hopup rendelésen (igazából nem gondolkodunk, megvárjuk mígy az euro visszább megy), és én is berendelek egyet mert kell.

Tárak:

nem kell a k...a drága Systema tárakat venni hozzá (egyébként a Celcius és Systema tárak oda-vissza kompatibilisek egymással).

Celcius fém tárak: teljesen jók
A&K tárak: fém, sötét fekete, 2db-ot vettem, ebből az egyik gyárilag nem volt jó, a másik hibátlan
EMAG: műanyag, hibátlan (28 $)
Vanaras: műanyag, hibátlan (kb. 20 $)
Kínai: műanyag, hibátlan (kb. 15 $)

Minden tárnál egységesen: nem birtam 90-100 BB-nél többet beleerőszakolni a 120-asokba.

+ 10 dollár egy kis pöcök a töltő végére, amivel sokkal egyszerűbb megtölteni a tárakat.

Pozitiv:

használtam sokfajta körülmény között, eddig egyszer sem hagyott cserben (pl. veszprémi esős milsimen sorra haltak meg a normál AEG-ek, ez és még két PTW bírta a gyűrődést - nem volt zárlatosan kelepelő PTW a ködben :D :twisted: )

Olyan nagyon gyakran nem cserélgetem benne a cilindereket, emiatt szerintem kár megvenni.

Ami odaver, az a brutális egyes lövés... hihetetlen érzékeny és precíz egyes lövése van.

Az MX3 ECU-je már tudja a Burst/Full auto mód közötti váltást is (engem nem érdekel, de hátha másnak fontos).
+ figyeli a LiPo akkudat, hogy ne nyirja ki

Aktív bolt catch és tárkiürülésnél megálló lövés szerintem jópofa. Így tényleg más egy tárcsere.

Negatívum:

Ha valami romlik benne, ilyen alkatrészt itthon nem kapsz, rendelés mehet HongKongból, 20-25 nap. Ezzel kell számolni (viszont a legutolsó alátét is rendelhető).

Mire összevásárolsz hozzá mindent, azért mostani dollár/euro árfolyamon megkérik az árát.

Magpul/Vltor testet kerestem hozzá és egyszerűen nincsen. Külföldi custom mesterek GBB testeket alakítanak át, hogy ráhámozzák egy PTW-re.
Noveske/Colt lower van 350-400 dollár körül, Vltor upper meg 400 dodó... nos ez a 160 dolláros upper+lower GBB árához képest elég borsos!
Persze aki erre adja a fejét az tudja, hogy test törése esetén a gyári 150 dollár, Systema 200-250 dollár környéke... annál nem sokkal több a fentebb említett két változat, de amíg nem törik addig nem szívesen pengetem ki ezt a pénzt :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd márc. 19, 2013 6:56 pm

vitatható alatt értem a "Tango Down ARC " tárakat. tudtommal ezzel nem adagol rendesen .
Systema 120 Rds HW Magazine for PTW M4 / M16 (6pcs Pack) 290 dodesz +vámáfa
ez eléggé drága szerintem erre értettem ebből van több féle attól függ honnan veszi az ember
30$--50$ / darabáron is vannak de ha már van egy ptw- nem akarok befürödni vele mint xy h szar a tár.

Linket nyugodtan lehet rakni mert érdekel.
Esetleg: http://www.armorytechairsoft.com/aeg-m1 ... l-kit.html
valaki birtokol celcius féle CTW replikát , tapasztalat, tárak,hopup, motor, ecu hibák /bajok?
Szemezgetek vele és lehet elragad a hév...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd márc. 19, 2013 8:47 am

A tárak pontosan annyiba kerülnek hozzá, mint pl egy 120-as pts emag. Tehát, ha ehhez veszel 120-as pts emagot az ugyanannyiba fáj, mintha marui aeghez vennél pts emagot.

Ha a vanarassal beéred akkor abból 4 db 68 usd.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 9:54 pm

thewanted írta:
...

Kb. 6-7 gyártó van, aki tárat csinál PTW-khez... szerintem nem rossz szám (PTW, CTW, DTW, Magpul (PMAG, EMAG), Vanaras, A&K + 2-3 kínai

Ezek közül 5-6-ot próbáltam a CTW-mbe és mindegyik hibátlanul adagolt.
(nevetséges, de kínai műanyag tárakat szeretem a legjobban)

A "speciális", "horror áru" tárak: 20 dollár/db áron rendelhető, ez horror?

Kérlek fejtsd ki a vitatható kivitelezésű klónokat... van olyan vitatható kivitelezésű Celcius, ami 2000 dollár feletti áron jön és 100% kompatibilis mindene a Systemával (van 700-ért is, és az is teljesen kompatibilis). Melyik része vitatható?
Ha a DTW-re gondolsz, mindenki tisztában van vele, hogy a 3. generációtól kell számolni vele.

Nekem sokkal inkább azzal van problémám, hogy a kedvenc lower és upper recieveremet nem gyártja senki és berendelni sem tudom sehonnan :(
(illetve hazudtam: uppert árulnak 450 dollárért, de szerettem volna olcsóbban megúszni)

Elgondolkodtam azon, hogy veszek valamilyen GBB M4-et, mert arra van ebből a testből, vagy az alább belinkelt spiáter/alu (leszarom miből van :) ) Systema box-szal összerakok egy jó kis Marui klónt.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 9:08 pm

Árban nem rossz. kíváncsi vagyok meddig bírják benne a cókmókok :)

stefanitsr írta:
Ebairsoftról 370 Usd a DTW, postával.

Az összes alkatrésze rendelhető rsov-ről elektronikától elkezdve a fogaskerekeken, hengereken (m90, m110, m130) át, a gearboxon keresztül a komplett hopup kamráig, effektíve jobb minőségű aeg árakon. Az enyém 8000 lövés körül járhat, a normál kínai aeg figyelmet követelte eddig (amit jellemzően még a nagyon überkirály aegeken is javallot elvégezni, hopup, gearbox átnézés).

A systema alkatrészek 90%-a jó hozzá, én egy MDD hopup egységet tervezek bele a közeljövően.

Még mindig nem való mindenkinek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 7:16 pm

Ebairsoftról 370 Usd a DTW, postával.

Az összes alkatrésze rendelhető rsov-ről elektronikától elkezdve a fogaskerekeken, hengereken (m90, m110, m130) át, a gearboxon keresztül a komplett hopup kamráig, effektíve jobb minőségű aeg árakon. Az enyém 8000 lövés körül járhat, a normál kínai aeg figyelmet követelte eddig (amit jellemzően még a nagyon überkirály aegeken is javallot elvégezni, hopup, gearbox átnézés).

A systema alkatrészek 90%-a jó hozzá, én egy MDD hopup egységet tervezek bele a közeljövően.

Még mindig nem való mindenkinek.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 7:02 pm

teljesen egyetértek(Y)
ezért is maradtam inkább a revónál, marui tárakat is befogad amiből jóócskán van pár darab és nem kell horror áron venni hozz áspeciális tárakat, és adagol minddel. Egy ptw nél már más a menete . vagy adagol vagy nem gyártótól függ....
+ a kamrájáról azt hallottam/olvastam h nem az igazi.
erre meg itt a jól bevált marui kamra... pipa ötös.
drágában van de cserébe van egy részben marui-sitott PTW -m

Volt szerencsém Katana tapizáshoz, anyaga meggyőző! Tetszett. Viszont szerintem aki "PTW"sítésre adja a fejét, és kevésbe szereti a "konyhakész" dolgokat, de szereti amikor kérhet a csapattárstól M4 tárat, vagy alkatrészekért nem kell órákat bogarásznia a shopokat, és nem szereti amikor a játék közepén a kerepelője nem lő mert nem passzolnak a tárak, vagy a hop-upon mókolni kell hogy tekerjen is, és elfogadja azt az uncsi, jól bevált Marui rendszert, minden előnyével és hátrányával, de inkább előnyével, annak a Katana+ASCU kombó egy jó választás a DTW és A&K PTW vitatható kivitelezésű Systema klónjai helyett. Igaz nem kapunk Systemát a Katanával, de a G&D-től és az A&K-tól sem. A Systema az Systema, vitathatatlan.

u.i.: nagyon remélem van valaki ilyen kísérletező kedvő és megépíti :lol:[/quote]

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 6:50 pm

legjobb tudomásom szerint, az ASCU-hoz való kamra, pont a bb kiürülést figyeli, és hozzáköthető az elektronikához, így nem tudsz lőni, amíg nem tárazol, de aki ragaszkodik a bolt catch nyomkodáshoz vegyen egy DTW-t!!! :axe:

Most számoltam ki, egy WE Katana 350$ cakk-pakk, erre jön a vám, de az faragható. ASCU 110 redwolfról, ha épp van. A kamra hozzá nem tudom mennyi, egyenlőre nem kapni sehol. (javítsatok ki ha tévedek.) Szerintem mindennel együtt nem takarja be az 550$-t. De ez mind elméleti síkon mozog.

Volt szerencsém Katana tapizáshoz, anyaga meggyőző! Tetszett. Viszont szerintem aki "PTW"sítésre adja a fejét, és kevésbe szereti a "konyhakész" dolgokat, de szereti amikor kérhet a csapattárstól M4 tárat, vagy alkatrészekért nem kell órákat bogarásznia a shopokat, és nem szereti amikor a játék közepén a kerepelője nem lő mert nem passzolnak a tárak, vagy a hop-upon mókolni kell hogy tekerjen is, és elfogadja azt az uncsi, jól bevált Marui rendszert, minden előnyével és hátrányával, de inkább előnyével, annak a Katana+ASCU kombó egy jó választás a DTW és A&K PTW vitatható kivitelezésű Systema klónjai helyett. Igaz nem kapunk Systemát a Katanával, de a G&D-től és az A&K-tól sem. A Systema az Systema, vitathatatlan.

u.i.: nagyon remélem van valaki ilyen kísérletező kedvő és megépíti :lol:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 6:48 pm

Persze ki mit szeretne ...
egy PTW van azt a Systema gyártja , van pár pró -kontra dolog melyik klón a jobb meg miben. ez REVO sokban hasonlít sokban nem.: stefanitsr : a képen amit kiraktál jól látható h spiáter. hasonlitsd össze már a revjúban lévő boxot ezzel. még a színe sem olyan és (jó lehetnek fényviszonyok" ezen egyáltalán nem látszanak az ötvözet különbségek. a csavarok süllyesztései meg 100% cnc furatok. tükörfényes alatta a letörés ,a teli henger kialakulásánál dettó. sajnos a videón ilyet nem veszel ki és csak ezek a képek készültek. ugyan ilyen anyagból van a hozzá való hopkamra amit kétlek h spiáter.....
azokat az "öntési" jeleket mi is néztük lehet h nem egy tömbből ncézték ki az egészet de az biztos h marási, süllyesztési eljárásokon átesett a box. Megazt is hozzátenném hogy ez egy 2008-2009-es konstrukció, sehol nemvolt akkor még a Katana meg a többi újítás....

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 4:40 pm

Mire beér EU-ba, + ascu + ascu hopkamra 400 + eur lesz (ha gunfire-ről rendeled akkor már ascu-k nélkül is az lesz). A méretek maradnak maruik (erről készítek videót, bár igazából egymás után kézbe fogva jön jól elő a különbség), és pl a tár kifogyás sem lesz PTW-s. Illetve mivel a Katana súlya kerek 1kg-al nehezebb mint a DTW, gyanítom az spiáter tokos lesz, ami van akinek tetszik, és van akinek nem.

DTW ilyen szempontból konyhakész (már aki ezt a funkcionalitást igényli persze), de az a&k ptw klónja jobb (pontosabb) másolatnak ígérkezik, csak érkezzen már meg.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 4:31 pm

A letörések adnak okot rá hogy CNC-zett, elég szabályosak, valamint a a süllyesztések, kivágások is, de azok a kör alakú mélyedések a GB "felső részén" szerintem az öntési technológiára jellemző dolgok. 450 dollár szerintem sok ezért a rendszerért, főleg a gyors rugócsere hiánya, de én ha ideális "PTW"-t akarnék csinálni, vennék egy WE katanát, beletennék egy ASCU II-öt, a hozzá most kijött kamrával, és akkor aztán tényleg egy PTW-hez nagyon hasonló rendszert kapunk annak a töredékéért, ráadásul alkatrész utánpótlás is egyszerűbb és olcsóbb

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 4:22 pm

A PTW-ben nem a box a planetary, hanem a kerékszett. Google for it.

A dugattyú, dugfej, hengerfej a nózival hasonlatos a PTW-hez, de ez önmagában nem teszi hasonlatossá semmilyen PTW-hez a korábban taglaltak miatt.

A box a marui (és kompatibilis) tokba drop-in.

Lehet nem olyan feteket és computereket próbáltál, amik kiváltják az antireversalt, mert azok KÉNYTELENEK úgy működni mint a PTW.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 4:08 pm

ha cikkben szereplő gb cnc alu, meg eszem a boonie-m.
kép alapján ugyan olyan felületet produkál, mint egy CA box.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 2:12 pm

Feltételezzük " hogy az " de egy pillantást teszel márcsak az első képen a tàrtartó furatnán látszik h megmunkált a felület* nem sorjàzóval raktak rá letörést.
Másrészt a vezérlése sem drop in verzió mivel a már ismert e.c.u rendszer hajtja .
jogos mert tényleg nem vehető ki a cilinder stb. de ugyanazon dugattyú ,dugattyúfej,cilinderfej van benne mint a ptw be.
de az planetary box ez meg revo. probàltam már plug in meg előreprogramozott feteket, burstfeteket
messze vannak ettől a rendszertől szerintem, tapasztalatom.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 1:57 pm

Egy részletfotót szeretnék látni, amin egyértelműen látszanak a CNC-marás és egyéb megmunkálás nyomai, illetve az alura jellemző felület, egyébiránt maradjunk csak annyiban, hogy ez bizony spiáter öntvény, mint bármelyik másik ilyen box.

Kép

De a lelki béke kedvéért legyen alu...

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 18, 2013 1:41 pm

ell kell h szomoritsalak . ez sajnos cnc-et alu, az àltalad belinkelt systema box nem is igynézki mint a systema revolution box..

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. márc. 17, 2013 7:45 pm

Ez egy sima spiáter v2 kompatibilis box, melynek a fő érdekessége egy átlag marui v2-vel szemben a PTW-ben található, szektor kereket figyelő tűzvezérlő computer. 450 Eur-ért szimpla rablás. És még csak nem is új...

Meg nem is CNC alu. :D

Systema box:

Kép

Alu CNC box:

Kép

A drop-in revolution boxoknak a fő előnye, hogy marui rendszerű puskákba építhetőek, és bizonyos működési sajátosságaik (főképp az elektronikával összefüggőek) hasonlatosak lesznek egy PTW-hez.

Értelemszerűen, sem a realisztikus méretű tok és pisztolymarkolat, sem a cserélhető henger, sem a tárkifogyásra leálló puska nem lesz jellemző ezen boxszal szerelt puskákra. A PTW mint olyan az egész replikát jelenti (Professional Training Weapon) ami sok külső részletében is eltér a marui klónoktól.

Amúgy az ilyesmi elektronikát külön töredék áron meg lehet vásárolni, ASCU V2/V3, vagy Chimera néven ha PTW szerű működést szeretne valaki az aegjébe (Illetve ezek jóval többet tudnak annál, pl precockingos félautomata és társaik).

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. márc. 17, 2013 3:59 pm

Egy újabb kópia!
ptw lenni vagy nemlenni ?

http://airsoftgearhead.blogspot.hu/2013 ... arbox.html

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. márc. 16, 2013 6:22 am

Alapvető dolgokban is különböznek az elektronikák, úgyhogy ennyi simán belefér, no meg persze kiderül ha megjön a selector rack.

Azért ne egy boyi szintű kínai replikát képzelj el, annál sokkal igényesebb. :))

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. márc. 16, 2013 12:43 am

CTW MX3-ban így megy: http://www.youtube.com/watch?v=fNipdyBxkq0

Advanced ECU-vel, ez az MX3-ban jelent meg először, azt hiszem 2008 utáni Systemák is tudják.

Emiatt nem tudom mennyi köze van ennek ahhoz a Selector rack-hez... (a két kép közötti eltérést be lehet tudni a DTW gépsor két műszakjának eltérő hozzáállásának :twisted: )

Enyémben nem az Advanced ECU van, így én csak a kis visszajelző LED erősségét tudom változtatni két fokozatban, a 3 round Burst / Full auto kapcsoló nem működik.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: pén. márc. 15, 2013 3:29 pm

elég lesz!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 15, 2013 3:28 pm

A förmedvény gádzsi sem dobott a fostalicskán,azt kell mondjam :))

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 15, 2013 3:02 pm

Ez most orlandó újraregelve, vagy a smukilacas3 második reinkarnációja ? :))

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stefanitsr pén. márc. 15, 2013 4:38 pm-kor.
Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 213 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra