SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: vas. dec. 16, 2018 3:32 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8219 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. júl. 27, 2006 10:04 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

[quote="Rephyx"] A CA M24-be bele fog menni a APS2 zero trigger
Szóval az APS-2-es cuccok jók hozzá?
Köszönöm szépen a tanácsokat, megpróbálom összehozni.
Weapons

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 27, 2006 9:47 am

Az elsutoszerkezetnel ket resz van ami tartja a rugot, az egyik a spring guide stopper (ami a rugo mogott van) a masik meg az a pocok, ami a dugattyuba akad bele mikor felhuzod, es a fegyver elsutesekor ez mozdul meg. Eros rugonal mindkettot erdemes cserelni, es a legjobb, ha az egesz elsutoszerkezetet csereled. A CA M24-be bele fog menni a APS2 zero trigger (amelyiknel az a kis "basz" van az elsutobillentyu vegen, amit linkeltel) nemi reszeles, modositgatas utan. Erre keress ra a neten, vagy rendeld meg "vakon" es talald ki hogy hogy kell, kis barkacsolas, allitolag konnyu - de ki tudja.
Sok sikert, nem a legkonnyebben/legolcsobban tuningolhato fegyvert valasztottad. Ha stabilan akarod 500fps folott hasznalni, mindenkeppen cserelni kell az elsutoszerkezetet!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: CA M24-tuning
HozzászólásElküldve: szer. júl. 26, 2006 7:37 pm

abaqsz írta:
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
CA M24-em van(spring)és tuningolni szeretném.Minden külföldi oldalt megnéztem már, és megtaláltam hozzá a cuccokat lásd:rugó,dugattyú, spring guide, nozzle.

Nem vagyok nagy sniper guru de ezt a típust legegyszerűbben gázzossá alakítva szokták tuningolni. Van is itthon ilyen fegyver.

M24-hez való zeró triggerről én sem hallottam.

APS2 szintén egy típus. Maruzen gyártja asszem.

VIS

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: CA M24-tuning
HozzászólásElküldve: szer. júl. 26, 2006 6:17 pm

Segítséget szeretnék kérni tőletek.
CA M24-em van(spring)és tuningolni szeretném.Minden külföldi oldalt megnéztem már, és megtaláltam hozzá a cuccokat lásd:rugó,dugattyú, spring guide, nozzle.
Ahogy szétkaptam és megnéztem arra jöttem rá, ha ezeket belerakom, akkor az új rugó tutira szét fogja törni az elsütőszerkezetnél azt a részt, ami magát a rugót tartja felhúzott állapotban(ha jól néztem akkor zero-triggernek hívják magát az elsütőszerkezetet?)
Na már most ca m24-hez az Istennek sem találtam ilyet.Van VSR-hez,Maruzen type 96-hoz,PSG-1-hez.
Vagyis találtam egy helyet, de nem tudom hogy jó -e hozzá.
Azzal sem vagyok tisztában, hogy mit jelent a snipereknél az APS-2 kifejezés.
Szóval ha ezt az oldalt ha megnézi v.ki: http://www.nemesis-airsoft.fi/kauppa/?cmd=tuote&id=2343
Talán tudnátok segíteni nekem, és azt nagyon megköszönném.
Weapons

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: pén. júl. 21, 2006 1:52 pm

Anonymous írta:
Akkor inkább a link: http://warphotos.freeblog.hu/
Az oldal közepe féle találtok elég sok képet csemegézzetek!
Gr1ngo

Remelem tetszik a blog mindenkinek - ha valakinek van igenye meg haborus kepekre irjon batran - drgonzo777@gmail.com
- tobbezer kep kozul csemegezhetsz

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 20, 2006 7:53 am

Nem tudom volt-e , ha igen akkor bocs.
http://www.geocities.com/landofsnipers/

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 03, 2006 6:03 pm

:))

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 03, 2006 4:32 pm

köszi
www.szekszardairsoft.hu

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dynax vas. ápr. 22, 2007 9:17 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 03, 2006 3:22 pm

Rephyx írta:
Nekem egyetlenegy otletem van: (mivel ilyen fegyverrol nem tudok itthon) turd at a letezo osszes netes forumot, szanj ra 2-3 napot es probalj meg onnet segitseget szerezni.
Amugy meg mi az hogy nem megy messzebb 40 meternel ? Egy 350es AEG lovese pottyan le 40 meteren, ha a tied 40 meter utan kezd el esni, akkor az majdhogynem uzemszeru. Milyen eros a fegyver ?

hehehe.... :siras:
Na pont azért vagyok ideges de nagyon, mert már a 2-3 órás keresgélésen régen túlvagyok és jópár fórumot ill. a fegyverrel kapcsolatos oldalt átnéztem (bár meg kell mondanom nem sok hasznosat írnak) és mindenhol csak magasztalják. Minta nem lenne soha semmi gond. Amit pedig írnak róla hogy nem árt ha veszünk bele.... hát azokat megvettem.

Az ereje még sohasem volt mérve, mert játékot sem látott még szinte. A doboz szerint 500-600 fps környékén van az átlag ereje. A 40 m-re pedig nulla hopup-al lő el. Hogy ez normális e vagy sem azt nem tudom.... de hogy távolabb menjen használnom kell a hopupot............

Újra szétszedem és megvizsgálok mindent mikroszkóppal.

THX

Vissza a tetejére
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 03, 2006 2:12 pm

A leirasbol eleg egyertelmunek tunik hogy a hop-up korul van elbaxva valami... Ujra szetszedni, atnezni, hogy miert nem tudod fokozatosan allitani.

Egyik csapattars sniperjevel tortent olyan, h volt valami sorja a hop-up gumin. Lődözgettünk a fegyverrel, de nem lott messzebbre kb 40m-nel. Aztan eccercsak kiesett a csobol egy vekony darabka gumi, es mindjart 70-80m-re nott a lotav .29-es BB-vel... Szoval, hop-up szetszed, konzilium ul felette. :)

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 03, 2006 1:56 pm

Nekem egyetlenegy otletem van: (mivel ilyen fegyverrol nem tudok itthon) turd at a letezo osszes netes forumot, szanj ra 2-3 napot es probalj meg onnet segitseget szerezni.
Amugy meg mi az hogy nem megy messzebb 40 meternel ? Egy 350es AEG lovese pottyan le 40 meteren, ha a tied 40 meter utan kezd el esni, akkor az majdhogynem uzemszeru. Milyen eros a fegyver ?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 03, 2006 10:48 am

Üdv

Ismét elővettem a tanaka m40a1 -nek keresztelt hulladékot...

Vettem bele G&G Rubber Kit féle hopup-ot (amit találtam review-et a fegyverről mindenki ezt ajánlotta). A belső cső lötyögését csináld magad módszerrel atomstabilra varázsoltam. Alapból 1 barrel spacer van a cső végén. Ezek után elmentem kipróbálni...

Telinyomtam green gas-al. A tárat helyi hőmérségletre felmelegítettem (rezgett a levegő a melegtől, szél nem volt), 3 lövésenként újratöltöttem gázzal a tárat, 30mp időközönként lőttem, 0,36 straight BB-vel. A fegyver oldalirányú szórása megszünt :taps:
CSAKHOGY...
Ha állítom a hopup-ot hogy 50-70m re is elmenjen a bogyó akkor, 10-ből akár 10-szer is előfordul hogy 20 m-en felvágja az űrbe a bb-t (elég finoman állítgattam a hopup-ot de ugyan mindegy volt). Ha kitekerem teljesen akkor nem csinál ugyebár ilyet de nem lehet vele messzebb lőni 40 m-nél... úgy gondolom hogy elég precízen raktam őssze a hopup-nál a csövet, úgyhogy ismét tanácstalan vagyok.

Van még valakinek további ötlete, hogy hogyan lehetne ezt a "romhalmaz" fegyvert végre játszhatóvá tenni? :siras:

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. jún. 23, 2006 2:48 pm

Telen konkretan nem lonek.

Ha beleteszed a RedGast, akkor kidobhatod a 12 000 ft-os tarad, mert szetnyomja. :)

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: pén. jún. 23, 2006 12:39 pm

Tudom hogy ez egy kicsit off, de mégis e témához kötném!
A mesterlövész fegyverek közül ugye a gázosak az olcsóbbak, de ezt csak a melegebb hónapokban ajánljátok! Télen például milyen próblémák fordulhatnak elő vele? Megaztán én úgy tudom van olyan gáz a vörös amit a hidegebb időkben szoktak használni! Az nem képes nagy erővel kilőni a BB-t?

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. jún. 23, 2006 9:49 am

MuldR írta:
Aki 40 000 ert akar snipert venni, annak szamitani fog plusz 15000 a stukkerre.

OFF: Aki 40.000 forintért vesz snipert, az oldalfegyvernek inkább egy 5.000 forintos UHC, max 8.000 forintos TM springes pisztoly körül gondolkodik, nem 15.000 környékén ;)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. jún. 23, 2006 9:27 am

Aki 40 000 ert akar snipert venni, annak szamitani fog plusz 15000 a stukkerre.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: pén. jún. 23, 2006 9:11 am

Ha egy springes marui pisztolyt fognak belekalkulálni akkor nem kell sokat rákölteni :) igaz nem ez a legjobb megoldás, de jók azok a springesek

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. jún. 23, 2006 8:06 am

Amit leendo kedves sniper kollegak elfelejtenek, MASZ szerint sniper fegyver melle (mar ha az ereje is sniper) kotelezo az oldalfegyver. Tehat a pisztoly arat is kalkulaljatok bele :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 11:26 pm

wlk írta:
Igen, ez egy hasznos, és mindenképpen tanulságos hozzászólás volt, köszönöm! :wink:
Ettől függetlenül már csak kiváncsiságból is, ki kell próbálnom :P

Peace

Kicsit visszavett hangnemben mondok pár példát pro és kontra:

1. Saját példám. Próbálok DM fegyvert kicsikarni az M14-ből. Per pillanat kb. 200e HUF-ot költöttem rá, és kb. 3-5 méterrel tudok többet mint a többiek. Hogy hatékony legyek, még kell ráköltenem kb. 50e-t. És ezzel kizártam magam pl. a CQB-k ből, mert ezzel a ház közelébe sem mehetek.

2. Rephyx-Colonel Regis páros: Per pillanat szerintem a leghatákonyabban működő sniper-spotter páros Mo.-on. Regis spotterként a Ghillie-jében úgy lő hátba 10 m-ről, hogy azt sem tudod honnan jött a lövés, még akkor sem ha történetesen nem hátba lőtt, hanem hasba és pontosan előtted volt. Az meg egy más kérdés hgy Rephy fejméretet tol ha jól emlékszem 70-80 m-ről... :shock:

De ez így nagyon drága mulatság. Attól próbállak megóvni hogy ne legyen játékélményed, és feladd az egészet egy rossz választás miatt.

cs

u.i.: Hogy ne tűnjek értetlennek, értem, és nagyra értékelem hogy ki akarod próbálni mindkét játékstílust mielőtt döntesz.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 10:52 pm

Igen, ez egy hasznos, és mindenképpen tanulságos hozzászólás volt, köszönöm! :wink:
Ettől függetlenül már csak kiváncsiságból is, ki kell próbálnom :P

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 10:36 pm

wlk írta:
Igen, olvastam több oldalnyi hozzászólást a témában, és tisztában vagyok vele, hogy a sniperkedésben nincs akkora előny... mint írtam is közel áll a szívemhez a sniperkedés. A másik döntő ok, amiért e mellett maradnék, hogy - ha tetszik a játék - nem vagyok hajlandó jelen pillanatban többet költeni erre a mókázásra egy HFC VSR-11 + távcső áránál. Namármost: ennyi pénzből nem tudok olyan AEG-et venni, amit ekkora lőtávon tudok használni, noha világos, hogy másoknak olyan van, amivel ki tudnak könnyedén szedni. Ezért maradt lehetséges variáció a fentebb (és lentebb:)) említett fegyver. Azt is írtam, hogy mind két variációban (sniper, AEG) is ki szeretném próbálni a játékot, mielött saját fegyver vásárlásába belevágnék.
Tehát az alap kérdés: Kitől tudnék hasonló kategóriájú snipert bérelni egy játékra?
Továbbá: Ha hasonló árból ki lehet hozni olyan AEG-et, ami hasonló lőtávval rendelkezik, akkor megköszönném ha mondanátok egy lehetséges variációt.

UI.: Noha a hozzászólás már elkanyarodott a topic témájától, elnézést kérek, de örülnék ha építő jellegű hozzászólást kapnék ;)

Akkor megpróbálok építő jellegű lenni:

Ha jól emléxem Endeavournak van valami kínai forgó-tolózáras fegyvere. A lőtávolsága nem egészen 35 méter. Kérd el tőle.

Tudod mi fog történni? Ott fogsz ülni egy bokorban, nyakig álcaruhában, meredten figyelsz a távcsövedbe. Feldé jön az ellen. Mongyuk egyedül, mert szerencséd van. Meredten bámulod a távcsövet...az adrenalin szárnyal...a szálkereszted a homlokára igazítod...eljátszol a gondolattal...lejjebb viszed a szálkeresztet a mellkasára...elhúzod az elsütőbillentyűt...és az a szemét nem áll ki. Ekkor töltesz, majd amilyen gyorsan csak tudsz, újra lősz. És az a rohadék még mindíg nem áll ki. Ekkor elkezdesz anyázni, majd két nap múlva telesírod az összes topikot hogy micsoda emberek vannak.
Éppen csak azt nem vetted észre, hogy a BB kb. 10 méterrel az ember előtt leesett a földre. Mindkét BB.
Ja, folytatom. Ekkor ez ember meghallotta hogy csatog a zár, feléd fordul, és egy rövid (hosszú, ki-ki vérmérséklete szerint) sorozattal úgy emel ki a helyedről 45 méterről, hogy pislogni sem tudsz. Ezt eljátszod 3-4-szer, és utána rájössz, hogy inkább kellett volna spórolni egy AEG-re, majd egy hét múlva egy HFC VSR11 megjelenik az adásvétel topikban mint alig használt, fegyverváltás miatt eladó fegyver.

Tudom-tudom, most az jön hogy te nem vagy ilyen, meg figyelsz meg minden. Csak amit most itt fenn leírtam, az konkrétan megesett az egyik csapattársammal, anni minimális különbséggel, hogy ő meg tudta állapítani a találatokat, így teljesen önállóan rájött, hogy ez nem neki való. Ja, és kb. 2 év airsoft után döntött úgy hogy kipróbálja a snipert. Ja és ő is kb. 200e-t költött rá.

Építek tovább:

a 40e HUF kategória a komolyabb kínai. Ha azt tuningolod, talán meglesz a 40 m. Hidd el - ha komolyan akarsz játszani, NE költs 40e-t egy fegyverre! Inkább várj egy kicsit, spórolj, és költs 70e-t egy olyan fegyverre, amit tudsz mindenhol használni!

Építek még tovább:

Van egy öszvér kategória - shotgun. Nagyon jól tuningolható, pontos, negy lőtáv, jobb tűzgyorsaság mint egy forgó-toló. Beszélj VIS-el hogy mennyiért tuningel meg neked egyet.

Eleget építettem?

Hidd el hogy ha valaki rászánja az időt és nem csak annyit ír hogy olvass vissza a topikokban akkor az építeni akar...

cs

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 10:13 pm

wittman írta:
Muldr!
Nagyon elkeserítettél mikor azt mondtad , hogy a gázos mesterlövész puskák 4 hónapnál nem bírják normálisan tovább, mert éppen egy Kar98k-ban gondolkoztam. Meséld el légyszives , hogy mi a probléma ezekkel a fegyverekkel, mert eddig még nem hallottam semmi rosszat róluk.
Amúgy szerintem időben senki ne határozza meg a fegyverek hatékonyságát mert az attól is függ mennyit van használva, sőt lényegében csak attól függ.

4 hónap 2006-ban: máj-jún-júl-aug
4 hónap 2007-ben: máj-jún-júl-aug
4 hónap 2008-ban: máj-jún-júl-aug
4 hónap 2009-ben...

cs

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 9:12 pm

Igen, olvastam több oldalnyi hozzászólást a témában, és tisztában vagyok vele, hogy a sniperkedésben nincs akkora előny... mint írtam is közel áll a szívemhez a sniperkedés. A másik döntő ok, amiért e mellett maradnék, hogy - ha tetszik a játék - nem vagyok hajlandó jelen pillanatban többet költeni erre a mókázásra egy HFC VSR-11 + távcső áránál. Namármost: ennyi pénzből nem tudok olyan AEG-et venni, amit ekkora lőtávon tudok használni, noha világos, hogy másoknak olyan van, amivel ki tudnak könnyedén szedni. Ezért maradt lehetséges variáció a fentebb (és lentebb:)) említett fegyver. Azt is írtam, hogy mind két variációban (sniper, AEG) is ki szeretném próbálni a játékot, mielött saját fegyver vásárlásába belevágnék.
Tehát az alap kérdés: Kitől tudnék hasonló kategóriájú snipert bérelni egy játékra?
Továbbá: Ha hasonló árból ki lehet hozni olyan AEG-et, ami hasonló lőtávval rendelkezik, akkor megköszönném ha mondanátok egy lehetséges variációt.

UI.: Noha a hozzászólás már elkanyarodott a topic témájától, elnézést kérek, de örülnék ha építő jellegű hozzászólást kapnék ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 8:59 pm

Muldr!
Nagyon elkeserítettél mikor azt mondtad , hogy a gázos mesterlövész puskák 4 hónapnál nem bírják normálisan tovább, mert éppen egy Kar98k-ban gondolkoztam. Meséld el légyszives , hogy mi a probléma ezekkel a fegyverekkel, mert eddig még nem hallottam semmi rosszat róluk.
Amúgy szerintem időben senki ne határozza meg a fegyverek hatékonyságát mert az attól is függ mennyit van használva, sőt lényegében csak attól függ.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 8:51 pm

wlk írta:
Ez nekem teljesen világos!
Éppen ezért ki szeretném próbálni a játékot így, ilyen feltételek mellett... Aztán nyilván kipróbálom AEG-el is...
Viszont akkor mondd meg kérlek melyik az az AEG, ami 40m lötávval rendelkezik, lenne esélyem 40m-ről ez a fegyver ellen, és hasonló az árfekvése!

Gyakorlatilag bármelyik tuning AEG-el ellősz 40 m-re. Egyáltalán bármely sniperrel akkor van esélyed AEG ellen, ha el tudsz rejtőzni, türelmes vagy, kerülöd a találkozást és főleg nem vesznek észre. Ha valaki kiszúrt akinek AEG van a kezében, akkor véged van.

A leírt kategóriában még nemigen fogsz komolyabb AEG-et kapni, kb 65-70 e től kezdődnek a minőségi csúzlik.

Még 1x: Az összes komolyabban sniperkedéssel foglalkozó ember leírta már jópárszor, hogy NEM a fegyveren múlik a sniper... egyszerűen nincs annyi előnyük a fegyverben hogy megérje azt venni ha nem vállalod fel a rejtőzködést.
Airsoftban a sniper egy játékstílus, semmi több.

Viszont annak eléggé élvezetes, ez tény. :wink:

u.i.: szerintem először bérelj egy komoly AEG-et és próbáld ki a játékot, utána dönts.

cs

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 8:27 pm

Ez nekem teljesen világos!
Éppen ezért ki szeretném próbálni a játékot így, ilyen feltételek mellett... Aztán nyilván kipróbálom AEG-el is...
Viszont akkor mondd meg kérlek melyik az az AEG, ami 40m lötávval rendelkezik, lenne esélyem 40m-ről ez a fegyver ellen, és hasonló az árfekvése!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 8:06 pm

Sniperkedni NEM lehet 250 000 ft alatt.
Hiaba veszed meg a VSR-11 est. 40 meter lotavod lesz, es kilonek az AEGesek.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2006 7:24 pm

Remélem jó helyre írom a hozzászólásomat. Szóval:
Még nem játszottam AS-t, de ha minden jól megy, az érdi játékon ottleszek. Ha tetszik a játék, akkor mindenképpen beruháznék saját fegyverre, de nem áll szándékomban 100e Ft értékben TM fegyvert venni, ezért - és mivel a sniperkedés amúgyis közel áll a szívemhez - egy springes HFC VSR-11-re gondoltam, először tuning nélkül. Namármost, az a tapasztalatom, hogy bérelni nagyrészben AEG fegyvereket lehet, viszont én ha megyek játszani, mindenképpen ki szeretném próbálni, egy a fentebb leírt fegyverhez hasonlo kategóriájú fegyverrel a játékot. Tudtok valakit, akitől ilyen teljesítményű fegyvert tudok bérelni (persze távcsővel ellátott fegyverre gondolok)? Ha lehet még valami sniper kinézete is legyen, mert az eléggé illúzióromboló, amikor egy M16-ost kell felhuzogatni lövésenként ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. jún. 21, 2006 9:46 pm

Értem, köszönöm. Utána nézek még jobban ezeknek a sniper puskáknak, megnézem a tiédet is, aztán majd meglátjuk! Mégegyszer köszi a segítséget!

Üdv: Tamás

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. jún. 21, 2006 8:45 pm

Tóth Tamás írta:
250??? Az eélg húzós dolog! Azok milyen távra pontosak? Amiket 70-80-90 ezerért lehet kapni (pl: a Bullets-ben) azok gagyik?

Azokban még nincs tuning. Mire bele rakatsz egy olyan tuningot, amivel 90m-ig elvisz, addigra lesz kb. 250k a fegyver.
Amúgy a HFC gázos sniper (amilyet az aláírásomban is látsz) 45000 HUF, és nagyon meg vagyok elégedve vele.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szer. jún. 21, 2006 6:04 pm

250??? Az eélg húzós dolog! Azok milyen távra pontosak? Amiket 70-80-90 ezerért lehet kapni (pl: a Bullets-ben) azok gagyik?

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. jún. 21, 2006 4:11 pm

Hat ez egyszeru. Mindegy melyiket veszed, es 250 000 ft lesz :) Legalabbis springes eseteben. Gazost meg lehet uszni 120 000 korul, de az instabil, meg nem is lehet csak kb 4 honapig normalisan hasznalni.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szer. jún. 21, 2006 4:03 pm

sziasztok!

Aki tényleg ért hozzá, tudna nekem air-sof-os sniper puskákat ajánlani árkategóriák szerint? Nagyon megköszönném a szakmai segítséget!

Tamás

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jún. 19, 2006 10:38 pm

hi!
kösz a sok infót,asszem amig kényszerszüneten vagyok airszoftból készítek magamnak egyet :wink:

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. jún. 19, 2006 7:38 pm

Mar leirtam valamikor a topic elejen, hogy "igazi sniper feeling" nincs az airsoftban. Aki sniperkent akar jatszani, az nyugodtan megteheti egy 365-os fegyoval is, bujkalni, bozotturni ugyanugy lehet, a tavcsobe nezes, cserkeszes, a vadaszat orome ugyanugy megvan, csak jol el kell tudni bujni, es kozel engedni a "vadat".
A konnyu ghillie-m (ill. inkabb alcaruham) melle most szereztem be egy ilyen cuccost:
Kép
Ez gyakorlatilag egy szimpla derektaska, a zsebek nem modosithatoak, egybe van epitve az ovvel az egesz, de nagyon sok kacat elfer benne, kaja, viz, tarak, kendok, potfegyver, es ra tudom huzni a ruhat is. Remelem szlovakoknal is be fog valni. Hogy egy komoly ghillie ala hogy fer be, azt nem tudom, de nekem idealis :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8219 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra