SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: kedd nov. 20, 2018 11:50 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 567 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: f
HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 6:45 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Redbo04 írta:
Nantal!

Ez így lenne korrekt, akit kilőtek, ül, fekszik izlés szerint és teljesen csendben vár.
Közben nem táraz és nem rádiózik, ha keresik rádión akkor se szól bele, had agyaljon a PK vagy HQ, hogy most csak műszaki probléma vagy a keresett alakulat nincs többé.
Ettől még feelingesebb és életszerűbb lenne szerintem.

ezt az elképzelést is támogatom :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: f
HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 5:47 pm

Nantal!

Ez így lenne korrekt, akit kilőtek, ül, fekszik izlés szerint és teljesen csendben vár.
Közben nem táraz és nem rádiózik, ha keresik rádión akkor se szól bele, had agyaljon a PK vagy HQ, hogy most csak műszaki probléma vagy a keresett alakulat nincs többé.
Ettől még feelingesebb és életszerűbb lenne szerintem.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 5:43 pm

-Borisz- írta:
Magatokat becsaphatjátok ezekkel az eszmékkel

Viszont a BTK szabályozza,hogy mit tehetsz pl.nemzeti illetve más nemzet jelképeivel.Attól,hogy valami játék attól még maradjon törvényes keretek között.Azon belül azt csinálsz amit akarsz.
MONGOOSE TEAM

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 5:42 pm

-Borisz- írta:
Válasszuk szét a JÁTÉK eszméket és a VALÓS ÉLETBELI eszméket... és utána szóljuk le a másikat....

Pontosan azt teszem, nemhogy szétválasztom, teljesen elhatárolom, ezért nem lelövök valakit, hanem eltalálom.

Nincs senki leszólva - vitázunk, amikor különböző álláspontokat ütköztetnek a felek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 5:21 pm

Ha már a "kilövésnél" és szerepjátéknál tartunk: magyar viszonylatban már az is elég lenne, ha a kilőtt játékos nem mászkálna össze-vissza a tűzvonalban, hanem lefeküdne, lehasalna esetleg fedezékbe kúszna. Néztem a csehországi képeket és elég feelingesnek tüntek a földön fekvő "áldozatok". Bár nálunk azért kevesen feküdnének a sárba a kézzel mosott propper rucijukban :wink: .
Szerintem is el kéne felejteni a földön hörgő haldokló szerencsétlen eljátszását. Esetleg aki találatot kapott az vagy csöndben játsza az ájultat, vagy max medicért kiabál, de semmiképp sem hülyeségeket beszél a haverjaihoz, vagy az ellenséghez, mert az azért illuzióromboló!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 4:52 pm

Zephir írta:
Én nem lövök le senkit, hanem eltalálok. Akit eltalálok ideiglenesen vagy végleg kiesett a játékból

matej60 írta:
-Borisz- írta:
amcsi zászlót megtaposó játékosok (és ekkor még csak a light-osabb dolgokat írtam le...).... ennyi erővel ezt is el lehetne ítélni. De ez JÁTÉK ahol a játékosok ELJÁTSZÁK a szerepüket.

De remélem ezt csak Te gondolod igy. :shock:

:roll:
Magatokat becsaphatjátok ezekkel az eszmékkel de az tény hogy FEGYVERNEK látszó tárgyal LÖVÜNK egymásra, KATONAI ruhákban/felszerelésben, ELKÉPZELT ÜTKÖZETEKET / HÁBORÚKAT lejátszva.... ahol a "találat" szó egyenlő a "meghaltál" szóval.
Ha tetszik ha nem a "háború" JÁTÉKBA való átültetése ez és azt játszod hogy lelövöd az ellenséget.

Válasszuk szét a JÁTÉK eszméket és a VALÓS ÉLETBELI eszméket... és utána szóljuk le a másikat....

PL. Arabos JÁTÉKOKBAN én is szidom amerikát, öngyilkos merényleteket hajtok végre, aljasul sunyin hátbalövöm "civilként" a gyanútlan amerikai katonát akivel 1 percel előtte még vigyorogva beszélgettem.... MERT EZ J-Á-T-É-K. És a játékban bármit lehet amivel nem sodrom veszélybe kistársaim épségét.

Természetesen a VALÓS ÉLETBEN nem vagyok terrorista, nincs csillapíthatlan vágyam arra hogy kioltsam embertársaim életét, hogy elkezdjek gyilkolászni....stb stb. Tehát a JÁTÉK és a VALÓS eszmém nem ugyan az! Gondolom senkinek sem.

RANGER:
A "hattyú halála" elképzelést ízléstelennek találjátok, az arabos játékok "gyermeteg, ártatlan" szerepjátszásával szemben? Akkor nosza mutassuk meg a TV-nek a videóanyagokat... na ezt már senki se merné ugyebár? Talán még sem annyira gyermetegek a szerepjátszások?
Pl a Faludzsa 2-őn, volt egy leányzó aki egy csecsemőt (műanyagbabát) cipelt magával arabként, aztán amikor pisztolyt rántott az amcsi katonára akkor az lesorozta a gyerekével együtt.... hmm ez is lightos dolog?

Kár is ilyeneken lovagolni....

-------------visszakanyarodva az eredeti témához-------------
Én magam részéről támogattam egy ötletet -amibe ismétcsak beleköt pár ember akinek egy kicsit is nincs az ínyére-, hogy ezt az ötletet bele ágyazzák e a MilSim-be (ami a lehetőségekhez mérten a valóságot akarja szimulálni) az már nem rajtam múlik... hogy a MilSim-es közösség megszavazza-e vagy nem szavazza meg az már nem rám tartozik....

Ennél szebben és érthetőbben nem tudom már hogy leírni a dolgokat, úgy hogy részemről ezt a két témát befejeztem...

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 3:40 pm

Én nem tekintem terroristáknak meg amerika gyülölőknek az eddigi játékon látottakat és max egy jól beállított riportba lehetne előadni.
Jelenleg a szerepjátszás az alapján amit eddig láttam egy anya méhébe lévő csecsemőnek a cipőjéhez hasonlítható. Emiatt azt a gyermeteg zászló taposást nem tudom komolyan venni.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 3:39 pm

Ez nem "Játék" !
Hanem MilSim, OFF TOPIK ?!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 3:02 pm

-Borisz- írta:
amcsi zászlót megtaposó játékosok (és ekkor még csak a light-osabb dolgokat írtam le...).... ennyi erővel ezt is el lehetne ítélni. De ez JÁTÉK ahol a játékosok ELJÁTSZÁK a szerepüket.

De remélem ezt csak Te gondolod igy. :shock:
MONGOOSE TEAM

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 10:59 am

Én nem lövök le senkit, hanem eltalálok. Akit eltalálok ideiglenesen vagy végleg kiesett a játékból

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 10:27 am

Zephir írta:
Ez játék, nekem nem okoz örömet látni mások szenvedését. Semmivel sem fogom jobban élvezni a játékot attól, ha a társam vagy az ellenfél épp eljátssza, hogy levitte a gránát az alfelét.
Arról nem is beszélve, hogy kívülről hogy festhet és miként alakíthatja az AS megítélését. /negatív irányba/.
Jó lenne ha kifelé megmaradna játéknak és nem pedig ölés szimulátornak.

igen a hangsúly a JÁTÉK-on van.... ugyanis ez nem valóság csak a valóság szimulálása.... és mivel ez JÁTÉK, egyáltalán nem tartom elítélendőnek ha a sebesült eljátsza a hattyú halálát...

Amúgy ha így gondolod akkor szerinted a külvilág mit szól ahhoz hogy terroristákat játszunk az arab konfliktuson alapuló játékokon? Öngyilkos merénylők, allah akbar-t kiabálló fanatikusok, amcsi zászlót megtaposó játékosok (és ekkor még csak a light-osabb dolgokat írtam le...).... ennyi erővel ezt is el lehetne ítélni. De ez JÁTÉK ahol a játékosok ELJÁTSZÁK a szerepüket.

Nem ölés szimulátor??? Pedig azt hittem hogy azt JÁTSZUK hogy "fegyverrekkel lelőjjük, megöljük" egymást....

Félre ne értsél.
Az igazi háború valóban csúnya dolog és nem szívesen élné át az ember az ott eléje táruló szenvedést. De mindjárt más ha csak ELJÁTSZA, mert tudod hogy az éppen "szenvedő" kistársadnak valójában kutya baja, vagy az az egyén akit éppen "lelőttél" 10 perc múlva ismét vigyorogva fog tovább játszani.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 9:58 am

Ez játék, nekem nem okoz örömet látni mások szenvedését. Semmivel sem fogom jobban élvezni a játékot attól, ha a társam vagy az ellenfél épp eljátssza, hogy levitte a gránát az alfelét.
Arról nem is beszélve, hogy kívülről hogy festhet és miként alakíthatja az AS megítélését. /negatív irányba/.
Jó lenne ha kifelé megmaradna játéknak és nem pedig ölés szimulátornak.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 20, 2008 9:46 am

75RANGER75 írta:
qocoK írta:
Más: mit szóltok ahhoz, hogy a találatot ki is kelljen játszani (szerepjáték).

Azt hogy baromság, hacsak nem "civil" vagy. Kötelezővé semmiképpen nem tenném.

pedig feelinges lenne... mindjárt másabb ha nem azt látja az ember fia hogy a súlyosan sérült kistársa szép nyugodtan álldogál fehér kendőt lobogtatva és gyönyörködik a tájban....
Részemről mindennemű szerepjátszás hozzá tartozna a MilSim-hez.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 15, 2008 11:41 pm

qocoK írta:

Azt, hogy az ellenfél ha kilő, akkor ne vigyorogjon azon, hogy mit szenvedek a lövés miatt... :wink:
Ez az öröm megmarad nekem... :lol: Csendben is lehet haldokolni :wink:
Figyelem! Csak poénból írom!
Kép Elérhetőségeim (link)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 15, 2008 11:29 pm

qocoK írta:

Azt hogy baromság, hacsak nem "civil" vagy. Kötelezővé semmiképpen nem tenném.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 15, 2008 10:59 pm

Rendben, én a 15/25 kilót úgy gondoltam, hogy a táborban lerakjuk a 10 liter vizeket, meg a polifoamot, na. Tudom pussy vagyok, de minek cipeljem ha rotáció van, és visszajutok a bázisra belátható időn belül. De rendben, igazatok van. :D

Más: mit szóltok ahhoz, hogy a találatot ki is kelljen játszani (szerepjáték). Szerintem sokat dobna a hangulaton egy csata közben a nyöszörgéseket hallgatni. (vagy igazi katona nem sír, csak érzékeli a fájdalmat? :wink: ) Persze lehet sokak számára gyerekes lenne, én bevállalnám.

Vissza a tetejére
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: szer. okt. 15, 2008 10:35 pm

qocoK írta:
Hola, lenne egy kérdésem. fanatikusabbaknál mi teszi ki azt a 25 kilós málhát?

25 kiló könnyedén kijön, még erőlködni sem kell hozzá...

Idézet:
Szóval szerintem 200fő, esetlegesen 250 fő lenne a maximális amilyen létszámot össze lehetne szedni

Hazai emberanyagból, 200 normális játékos, pláne egy hosszabb játékon, irreális.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 15, 2008 10:08 pm

Szerk: Dawe gyorsabb volt!

Pl: tartalék (száraz) ruházat, ez igencsak tudja nyomni a súlyt.
(a sátor általában tabu...csupán polifoam, sátorlap, hálózsák, bivy)
ezenkívül függ az időtől és a tereptől, meg hogy mennyi időre van tervezve a "játék". Mert ha min. 2 napos akkor még plusz kaja, plusz víz, stb...ezek pedig igencsak nyomják a súlyt!

A 15 kiló nemtom hogy jött ki neked...
Pl: csak a fegyóm (a kisebbik!) maga 4,5 kiló!
+ min. 3L víz
+ kaja min. 2 kg
+ mellény felszerelve (platek nélkül!) min. 8 kiló!
és akkor már 17,5-nél tartunk!

hol van még a tartalék ruházat, fektetési anyag, az általad írt másodfegyver, néhány zacsi BB :), stb...

Próbáld csak meg egyszer:
1, mérlegeld le magad "üresen"!
2, Pakolj az ágyadra az összes cuccot amit gondolsz, hogy kellene. Szép kis rakás lesz!
3, Ezek után pakolj be mindent ha bírsz egyáltalán, tölsd fel a camelbaket, vagy adj a kupachoz 2 db 1,5 L-es ávásízet, öltözz is be!
4, Állj rá a mérlegre! Meg fogsz lepődni garantálom! :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 15, 2008 10:05 pm

Huh, én úgy gondoltam eddig nekem elég a kulacs vagy esetlegesen egy camelback, és táborban maradhat a maradék 8 liter víz. Kiszáradás mondjuk így nem fenyeget Dawe. :D

Beláttam össze lehet szedni 25 kilót, bár még a felszereltségem ezt jelen pillanatban nem engedi... :( Sanyarú dolog kereset nélkül élni. :D

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 15, 2008 9:58 pm

Plate carrier: 12 tár kb 3 kiló, Üres plate carrier 3, soft inzert 3, kés + tok 1, rádió 0,5. Összesen: 10,5 kg

C8 VLTOR: 6,2 kg

Hátizsák: Miltec Assault pack kb 2 kiló. 4 liter víz palackban, 2,5 liter camelbackben, Polar cucc + goretex: 3 kiló... kaja meg egyébb extrák még nincsenek is. tehát: 11,5 kg

jé simán huszonöt kiló, mondjuk így nulla fokig simán megvagyok hálózsák nélkül, csak mellényben kell aludni.

Persze volt olyan is hogy: Nagy alice pack tetején hálózsákkal 8 liter vízzel, 12 MRE-vel, két váltás bduval, főzővel, exp. sátorral, energia szeletekkel, aláöltözőkkel, tartalék főzőpalackokkal, 30m kötéllel, 38 kg. igaz akkor se fegyver nem volt sem mellény. kurva hamar kezdtem fogyasztani belőle azokat a cuccokat ami csökkentett a súlyon, és mindkét vállam brutális vérhólyagokat növesztett... A túra végére sikerült összeszedni egy csonthártya gyulladást túlterhelt lábakra, és egy light tüdőödémát a hátam szétbaszása miatt... Még egy hét és megyek újra, sokkal kisebb málhával :P

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 15, 2008 9:37 pm

Hola, lenne egy kérdésem. fanatikusabbaknál mi teszi ki azt a 25 kilós málhát? Fegyver, tárak, néhány zacsi BB, elemózsia, PMR, camelback, taktikai mellény, másodfegyver, ahhoz a tárak. Ez szerintem max 15 kiló. Vagy a 25 kiló az csak a HC milsimre vonatkozik ahol viszed a házadat is a hátadon? (hálózsák, sátor)

Vagy ti mit szoktatok még elrakni? Súlyzók hogy meglegyen a versenysúly? :lol: (no offense)

Szerk.: Most látom hogy itt folytatódik a lezárt topic:

Szóval szerintem 200fő, esetlegesen 250 fő lenne a maximális amilyen létszámot össze lehetne szedni (lsd. januári B@zs@ féle játék) De ahhoz tényleg a vidékieknek is fel kéne jönniük, és senkinek nem kellene lemondania mindenféle indokokra hivatkozva. Taiwanian Invasion-ön voltunk 120an talán 130an is, és mindenki normális volt, nem hallottam egy rossz szót sem, nem volt veszekedés stb. Sajnos ott is voltak akik hazamentek, de alapvetően a létszám 100 körül mozgott, és ami a legfontosabb KOMOLYAN IS VETTÉK. Összegezve 200 főt még reálisnak érzek.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára qocoK szer. okt. 15, 2008 10:00 pm-kor.
Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 1:58 pm

A 75 kilóra a max olyan 20-25 körül érdemes, affölé felesleges emelni.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Military Police

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 1:48 pm

én most hízlaltam fel magam 70 kg-ra (de még olyan 5kg kell) és kb 20 kg-os csomaggal szoktam játszani! Simán megy csak akkor most el kell kezdeni a csomagcipelést és folyamatosan emelni kell a súlyt!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 11:30 am

és a magamfajta 65kilós emberek 70kilós csomaggal rohangálnának mi?
igaz h elég szépen megerősödnénk.
táska nélküli futáskor meg a gepárdokat kenterbe vernénk :D

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 11:29 am

Köszönöm a válaszokat!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 11:26 am

Az lenne az igazi HARD MILSIM ha mindenkinek egyforma súlyt kellene nyomnia cuccostól, persze a legnehezebbhez igazodva :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 11:24 am

bulldog írta:
Én minden játékon cipelek plusz 50 kilót. Ja és erre jön még a cucc meg a fegyver :D

Szívesen adok még 10-15-öt ha nem elég...nekem is van felesleges... :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 11:23 am

bulldog írta:
Én minden játékon cipelek plusz 50 kilót. Ja és erre jön még a cucc meg a fegyver :D

u can do it :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 11:22 am

És ezzel nem vagy egyedül! :lol:

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 11:21 am

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 11:07 am

Tyutyu írta:
Igaz is, hazamegyek,elverem az asszonyt, hozzávágom az karácsonyfa Ak-mat, hogy adja vissza a kis Pdw-t, mert medic leszek. :D :D :D

Hmmm....láttam már medic szerepben AK-s embert is...ne bántsd az asszonyt, nem tehet róla... :wink:
Karácsonyfa az AK-d? És? Nem én cipelem... :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 10:58 am

interpol írta:

Mi meg sem közelítjük valószínűleg azt a szintet, ahol Dawe vagy B@zs@ van, de ez a célunk, és ezért teszünk.

Bazzeg még sosem voltam elismerve azért mert hülye vagyok :D komolyra fordítva, én átlagban játékonként 20-25 kilót cipelek magammal, ennek kb fele a hátizsák a maradék pedig mellény fegyver kombó. Ez kb ilyen időben kétnapi kaja, meg minden cucc a létezéshez. Viszont ha minden jól meg nemsokára elhúzok kb 10 napra túrázni, nah oda kb 20 kilós zsákkal megyek, vagy még nehezebbel, valószínűleg szar idő is lesz. Persze van olyan játék ahova minimál felszereléssel megy az ember. Sőt teljesen reálisan is össze lehet pakolni 10 kiló körüli cuccot. Könnyű mellény, 3 kilós fegyver, camelback, 1 mre, pöti hátizsák. Nincs abban semmi rossz, csak nekem az jön be ha azért érzem, hogy fáradok. Osztán persze vannak a fanatikus arcok, akiknek muszáj, hogy inzert legyen plate carrierben mert szar ha nincs, és úgy a jó ha nyom...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 10:55 am

Idézet:
Nem a felszereléstől leszel jó MilSim-es, hanem a viselkedéseddel...
Lopakodás, tervezés, "tűzcsapás", visszavonulás...ha képesnek érzed magad arra, hogy egy forró napot végigszambázz játék közben, és megvan hozzá a normális cuccod (főfegyver, másodlagos, jó rádió, stb..), szerintem nincs akadálya, hogy MilSim-ez...esetleg ha annyira számít a külsőség, és fizikai okok miatt nem terhelheted magad plusz súllyal, akkor legyél medik. Útálatos egy feladat...de mindenki hálás lesz, és tisztelni fog, ha a nagy BB-zápor közepette teszed a dolgod jól.

Igaz is, hazamegyek,elverem az asszonyt, hozzávágom az karácsonyfa Ak-mat, hogy adja vissza a kis Pdw-t, mert medic leszek. :D :D :D

Az ötletnek örülök, így még nem közelítettem meg a dolgot. Túl sokat akarok harapni... :P

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 10:20 am

Tyutyu írta:
A következő kérdéssel fordulok hozzátok. Ezek szerint egészségügyi okokból ugyanúgy alkalmatlan vagyok a Milsimre mint pl éles sorozás esetén lennék?Vagy hogy van ez?

Nem a felszereléstől leszel jó MilSim-es, hanem a viselkedéseddel...
Lopakodás, tervezés, "tűzcsapás", visszavonulás...ha képesnek érzed magad arra, hogy egy forró napot végigszambázz játék közben, és megvan hozzá a normális cuccod (főfegyver, másodlagos, jó rádió, stb..), szerintem nincs akadálya, hogy MilSim-ez...esetleg ha annyira számít a külsőség, és fizikai okok miatt nem terhelheted magad plusz súllyal, akkor legyél medik. Útálatos egy feladat...de mindenki hálás lesz, és tisztelni fog, ha a nagy BB-zápor közepette teszed a dolgod jól.

Amiről te beszélsz, az már inkább a Hardcore-MilSim, amikor egy csapat elvadult ember fullra megpakolva nyom egy igen megterhelő játékot.
Lehet "sima" airsoftot is játszani MilSim elemekkel, de az attól még nem MilSim. Ezt is jó lenne világossá tenni sok ember számára, hogy azért mert mid-cap-je van, még nem MilSim-es.

Mi meg sem közelítjük valószínűleg azt a szintet, ahol Dawe vagy B@zs@ van, de ez a célunk, és ezért teszünk.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: re
HozzászólásElküldve: kedd okt. 14, 2008 9:16 am

Otthon Erdélyben jo uton halad a dolog.

Szeptember utolsó elötti hetvegéjén,Kolozsvár mellet szerveztek egy Milsim versenyt.
A szervezö Herteg alezredes volt, aki Koszovoban, és Afganisztánban is volt hivatásosként, gondolom, ért hozzá :D

5 fös rajokat kellett alakitani,egy medic, egy sniper, katonaorvos pályabirok mozogtak lathatosagi mellényben, a rajotol 50-60m tavolsagra.
Teljes felszerelés, realisztikus kötözes, minden testájékra, lowcap, löszerlimit, aegekre 360 fps limit,minimum 12 kilo(lemérték :D )malhazsak volt a jellemzö.
Havazö idöben, minusz 2 fokban, 25% körüli hegyre fel, 7, 5 kilométer, 1ora 20 perc volt az idölimit.
Több rejtett celpont volt, leolvasando,ket elfoglalando celtárgy(1 zaszlo, a palya végen, egy a közepén).
Két sniper zavarta folyamatosan a rajokat,2x 4 fö védte a a celpontokat.
Természetesen vegig pályabirok kisérték figyelemmel.
Hálistennek a nagykárolyi csapatom, a KEA masodik lett, de Levente, a RajPk, orszagos elsö, mert annyira jol teljesitett.

Kaptak okleveleket, airsoftos ajandekcsomagot,és egy életreszolo élményt!!!
Remélem, h több ilyen lesz a közeljövöben, itt Magarorszagon is!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 567 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra