SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: vas. nov. 18, 2018 10:04 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 162 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. aug. 10, 2008 8:00 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

kitalálom Matias volt? :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 10, 2008 7:42 pm

A mai játékon levezetésként rókáztunk (nem,nem azt) :D
Ami abból áll,hogy 2 ember elbújik ,nekünk pedig (9 ember) meg kell keresni és kilőni őket,persze ők a hatalmas aljnövényzet és a sűrű erdő miatt szinte észrevehetetlenek voltak.Többször mentünk el 1 méteres távolságban mellettük. Mivel az első hajtóvadászat esemény nélkül zajlott pedig bejártuk az erdőt, én leültem a visszaállópontra pihizni, nemsokkal ezután beindult a harc, sorra álltak vissza az emberek, a rókák viszont folyamatosan változtatták a pozíciójukat.
Gondoltam magamban,hogy megnézem a szituációt.
Rá is találtam a többiekre akik körbevettek egy kis tisztást,amit kb 1m magasan benőtt a dzsindzsa és veszettül lőtték minden irányból de semmi eredménnyel, a róka viszont jól beásta magát és sorozatban szedte ki a csapattársaimat.
Odaérve 3-an jól megszórtuk a tisztást, eredmény semmi.
Majd feszült csend,hallgatózás, bagoly huhog, a távolban tücsök és hi-cap tár ciripel. Feltérdeltem és a föld felett kb 30 cm-el elkezdtem egyeslövéssel végiglőni a zavarost és nagy meglepődésemre a 4. lövést "megvolt" kiáltás követte. Felállt a róka kb 3 m-re tőlünk, mindenkinek elkerekedet a szeme,hogy milyen közel volt, majd megköszönte,hogy végre kilőttük,mert egy csalánbokor közepébe sikerült bevetődnie. :D

http://kepfeltoltes.hu/101215/m4_www.ke ... es.hu_.jpg

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: vas. aug. 10, 2008 6:02 pm

Bobek kedvéért:

Ma Hatvanban bombvahatástalanítós játékot játszottunk. A bomba épületben van és egy óra áll a hatástalanítók rendelkezésére a terroristákkal szemben.
Védtünk. A másodlagosom megadta magát, így egy kölcsön DE AEP-pel toltam a házban. Hallom Bobekéket jönnek. Adrenalin az egekeben, próbálom kibiztosítani a fegyvert, de sehogy sem találom hogy is kell. Az idő szorít, egyre kétségbeesettebben próbálkozom, de hiába. (vicces hogy Cyma AEP-em van). A két antiterrorista kommandós beront, én pedig rájuk szegezett őpisztollyal ordítok hogy ne löjj ! Képzelhetitek. A meglepettségtől csak három találatoto kaptam, ha sikerül lőnöm valószínű mind a hárman meghalunk !

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 09, 2008 7:26 pm

Legutóbbi péceli csata során kijött egy kisebb csapat. Úgy vettem le e felszerelésekből, hogy a csapat legalább fele alig esett át az első játékán.
Fegyver kronózás során kiderült, hogy ami az egyik srácnál mesterlövészfegyvernek nézett ki alig lépte túl a 300 fps-t (Black eagle M6 simán sprig fegyver...)
Mikor a játék során egy kisebb helyiségben egyedül maradtam, és vártam a többieket a visszaállóról (közben hősiesen vertem vissza szegény ellen rohamait) bejutott az épületbe a springer srác. :shock:
A szitu annyi volt, hogy kihajoltam az ajtó mögül, és vissza, ő eldörrentette az egyetlen lövését, majd újra kihajolva kilőttem.
Szegénynek olyan antisikerélményt okoztam, hogy majdnem földhözcsapta a puskáját. (pár tíz métert kúszott, mire bejutott a házba) Látván ezt a hirtelen elkeseredést rajta annyira megsajnáltam, hogy mondtam is neki;
-T'odmit? cserébe én is kiállok, mert ilyen hősiesen küzdöttél :D
Mire kisétáltam az épületből, már úgyis jöttek a sajátjaim :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. aug. 07, 2008 11:02 pm

fú, eszembe jutott még egy :D

éjszakai játék Kecskeméten; a cél az, hogy egy viharlámpát el kell vinnie a támadó csapatnak. Elindultunk, jól szétszóródva, sajnos mivel a fák között mentünk, zörgött alattunk az avar, és elkezdtek lőni ránk. Gyorsan hasra vágtam magam, a többiek is bebújtak valamilyen fedezékbe, viszonoztuk a tüzet; egyszer csak olyan furcsa büdös szagot érzek. Elkezdtem szagolni a fegyvert, mondom lehet hogy ég a vezeték vagy valami komolyabb baja van; de az rendesen működik. Mondom is a többieknek, hogy valami gáz lehet a fegyveremmel, mert fura szaga van.

A mellettem lévő srác adta meg a magyarázatot:

"Praksi b.zd meg, birkaszarban hasalsz..." :lol:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: re
HozzászólásElküldve: csüt. aug. 07, 2008 10:44 pm

leowrc írta:
RedLeader írta:
babati CQB pályán, öregbácsi játék közben jött a kiscsirkékért? :D

Amik kislibák voltak és nem játék közben, arra gondolsz??!!

Bocs, nekem így mesélték, tudod szájról szájra terjed és torzul...bocsi :D

De akkor én kíváncsi lennék a helyes sztorira :P

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. aug. 07, 2008 10:18 pm

Helyszín Kalocsa, a régi laktanyánál; több irányból támadtuk az épületet. az egyik társam az épület tövéig rohant, én addig a fák közül lőttem az ablakokban lévő védőket. Lőttem egy darabig, épp tárat cseréltem, amikor azt látom, hogy a csapattársam mutogat valamit, de nem felém. Aztán ugrál, meg forgolódik, a végén tiszta Zulu esőtáncot kezdett járni; aztán egyszer csak kiáltja hogy "Megvolt".

A kör végén megkérdem hogy mi volt ez a kis performansz? A következő volt:
Elkezdték a sajátjaink lőni a srácot, de viszonylag nagy szünetekben. Először kiugrott a fedezékből, mutatta a karját hogy "nem Piros". De megint rálőttek, vissza a fedezék mögé.
Újra abbahagyták a tüzelést, kiugrott, lerántotta a maszkot, mutatta az arcát, de megint rálőttek; újfent vissza a fal mögé.
Utoljára elkezdett körbe forogni, mutatta a hátán lévő felvarrót, de csak kiszedték a sajátjai :D

Kakukk írta:
Óóóó... A Shell kútnál a Kimura féle hordós-órás játék után hazafelé, voltam én német vámkommandós is. :D

Nekem azt vágták az arcomba, hogy "Mink utáljuk a Gárdistákat!" Mondom jólvan... :roll:

RedLeader írta:
Egyszer mesélte haver hogy jöttek haza valahonnan játékról, bementek tankolni csak a srác elfelejtette levenni a combtokot amiben szépen mosolygott a beretta a benzinkutas hölgyre, majdnem villant a pirosgomb :D :D :D

Az egyik sráccal megálltunk egy falusi kisboltnál, és figyelmetlen volt; az övtokjában maradt a HiCapa. Odajött egy öreg bácsika, hogy mi katonák vagyunk-e? Nem akartunk sokat magyarázni, azt mondtuk "Olyasmi". Aztán elkezdett mesélni, hogy "neki régen nem volt ilyen szép pisztolya". Kérdeztük hogy hol tetszett dolgozni; kiderült hogy őrnagy volt még a Kádár-rendszerben :D
(Szerk.: a srácnak van ugyan éles fegyverre engedélye; de rászóltam hogy többet ne hagyja magán a fegyvereit)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: re
HozzászólásElküldve: csüt. aug. 07, 2008 10:05 pm

RedLeader írta:

Amik kislibák voltak és nem játék közben, arra gondolsz??!!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. aug. 07, 2008 9:35 pm

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. aug. 07, 2008 8:30 pm

Hmmm...
Elég hamar behalt ez a topic!
Senkinek sincs egy jó story-ja sem?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: szer. júl. 30, 2008 7:32 pm

Továbbá ugyanakkor ugyanott Rephy készítette rólad azt a fotót vakuval, és ezt Balukov nem felejti el szerintem míg él, mert épp az éjjellátóval tekintett arrafelé ...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. júl. 30, 2008 12:24 pm

És hagytak aludni minket egészen a 3. váltásig olyan hajnali 5-ig este 10-11 től. Aztán hajnalban felébredtem miközben a tőlem 4-5 méterre fekvő szlovén meglepődött, hogy honnét kerültem ide. Mondom aludtam este hagytak itt, ezen is meglepődött mert ő azt hitte nincs ott senki.
Amúgy azt terjesztik horkoltam de ez alapján :) Este néhányszor ACE felvert hogy támadnak és világít addig én lőjek. Ez legalább egyszer megtörtént de utána tárat cseréltem és visszafeküdtem :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: szer. júl. 30, 2008 11:42 am

Krakkóba mentünk játszani....... döntés: menjünk az autópályán, az gyors lesz...Pozsonyig volt pálya... nos, Bp - Krakkó 12+ óra alatt sikerült, volt benne a lengyel határnál egy szakasz, amit még Hitler köveztetett le a tankjainak......... visszafelé két számjegyű út, 6 óra alatt........

Szintén Krakkó: előttünk aknamező, senki ne menjen ki..... ok, Vis kirohan, valami fedezéket látott a lövészárokból :) ok, jön vissza, "óvatosan mozogj, mert bunker van a földben"... 3 lépés után beszakadt fél lábbal :) minden nemzet full döbbent, a magyarok röhögnek.....

Csehország, éjszakai játékrész....... védjünk x pontot, majd jön a váltás, aztán 2 raj megtámadja az ellen rakétabázisát. Ifjak szétszélednek, mindenki belapul, fűbe - lövészgödörbe.... időnként bejelentkezések, nagy csönd az egyik helyről... Ranger bealudt a gödrében (igaz, zord napja volt előtte)... szóltunk a váltó rajnak, h figyeljenek, az egyik gödörben alszik egy emberünk, ne keltsék fel :)) majd lerohantuk a rakétát őrző 3-4 szerencsétlent, 2 rajnyian és cakkosra lőttük őket, megdöbbenni sem tudtak. A másnapra szánt feladat 3 perc alatt teljesítve lett.....vissza a bázisra, 4 óra, lefekvés.. fél hat, megafon, támadják a HQ-t........ vazze :)

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 1:47 pm

Kakukk írta:
Óóóó... A Shell kútnál a Kimura féle hordós-órás játék után hazafelé, voltam én német vámkommandós is. :D

OFF

Én speciel kocsi hijján praktikus okokból járok játékra gyakorlóban, de nagyon szeretem, hogy az emberek úgy néznek rám mintha életükben nem láttak volna ilyen csodát. Bezzeg az androgün EMO-s csodákat, a széttetovált punkokat, a tiritarka hippiket nem bámulják meg a tömegközlekedésen.
És lehet antiszoc vagyok, de azt sem szeretem hogy kérdezgetnek hová megyek! Akkor legyen mindenki ilyen kiváncsi, amikor valaki segítségre szorul! Na ez az ami nem megy az embereknek!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 10:32 am

Hogy nekem is legyen egy ON.

Érdi S&D Éjszakai mókán történt.(részletes leírás)

Megpillantottam MecladÁ-t, aki a nagy raszta haja miatt a kedvenc célpontommá nőtte ki magát, és csípős megjegyzései csak tovább erősítették a szándékot, hogy "Adjak neki". Predátoros futásának zaját követve elhelyezkedtem egy áthatolhatatlan bokor túlsó oldalán, és olyan kicsire összehúztam magam, mint egy vakondtúrás. Sajnos ott jött mögötte a fél csapata így megtámadni őt, felért egy "öngyi"-vel, de olyan "depi" lettem a korábbi vakságtól, hogy vállaltam a dolgot.

Lassított léptein, és elkezdte kerülni a bokrot, most már figyelve, éberen szépen beleúszott a célkeresztembe, és amikor 3-5 méterre volt tőlem, és a társai még mind a bokor mögött volt, felvillantottam a fegyvert, de golyót nem küldtem, mert ilyen közelre iszonyat nagy parasztság lett volna. A hatás leírhatatlan volt, de azért megpróbálom. Legszívesebben ott maradtam volna a földön fetrengve röhögni, azon a az arcon, amit vágott, de azonnal záporoztak körülöttem a lövések, és ki kellett ugranom a fedezékemből. Csak annyi időm volt hogy nyugtázzam, hogy: "Megvolt" és lássam hogy 5-6 másodpercig tuti nem fog látni semmit a szemét ért túlterheléstől, és már rohantam is az erdő legsötétebb foltja felé, jobbra-balra-megint balra-jobbra-balra-jobbra-megint jobbra,ahogy az igazi katonáknak is oktatják, az alapképzésen. MecladA társai ott loholtak mögöttem és záporoztak a lövések mindig pont arra a pontra ahonnan elemeltem a lábam hogy kanyarodjak. Nagyon jók voltak, én meg szerencsés. Rohantam ahogy csak tudtam és csak az utolsó pillanatban egyenesítettem ki a futást amikor beértem a fák közé és ismét 100% vak voltam a sötétségben. Magamban fohászkodtam hogy még 10 métert meg tudjak úgy tenni hogy nem rohanok bele teljes erőmből egy fatörzsnek, mikor elfogyott alólam a talaj és a levegőben kapálózva elkezdtem zuhanni meredeken lefelé. Csak pár tört másodpercet zuhantam, de olyan volt mintha 5 másodperc lett volna. Elértem, még mindig levegőben futva a talajt, ami azonnal kitépte alólam a lábam és bukfenceztem hármat, minden bukfencnél odaverve a fejem a talaljhoz, mire megálltam.Amikor felmásztam vissza az erdő széléhez, hogy felkészüljek a kifüstölésemhez, a golyók ott cikáztak körülöttem, de mind 3 méterre mellém ment. Nem tudták, hogy hol vagyok és nem akartam nekik megadni azt az örömöt, hogy lövéssel/villantással elárulom magam, ezért vártam...vártam...vártam és majd elaludtam, amikor csapattársam Nightmaster a világító ládával elrohant mellettem egyenesen az ellenség addig rejtett csapatába, akik ott voltak mellettem szinte lőtávon belül.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 10:08 am

Akkor egy kis ON

Régi kis létszámi springes játék vidéken (kb. 8 fő). Már vége van a játéknak kb. fél órája, megy a dumcsi meg a cigi. Épp indulnánk, amikor feltűnik, hogy hiányzik egy ember...

Emberünk még javában vadászott bent a susnyában, úgy kellett előhívogatni...

Szerk.:

Régen történt egy WD játékon, kb. az első pestimrein, valami rakétás játék volt. 3 oldal volt, így voltak sárga karszallagosak is (mi pirosak voltunk).

Skylow fent volt a dombon a rakéta mellett, optikájával nézegette az erdő szélét. Egyszer csak felkiállt. Azok ott sárgák nem? Baszki azok sárgák! Sárgák! Tisztára mint Vietnamban! =)

Ugyanezen a játékon Nightwalker barátunk lemaradt a csapattól. Megszólal a rádióban és kérdi merre vagyunk.
Mondtam neki, hogy a dombon a rakéta mellett.
Ő nem látta a dombot sem.
Mondtam neki, hogy kb. 2 db. domb van a pályán és mindkettőt látjuk.
Ő nem.

Mondtam neki hogy kb. merre menjen. Mi már az erdős részről eljutottunk a házas részig (kb. fél óra tömény harc), amikor bejelentkezett újra, hogy megvan a rakéta, innen merre.
Vazze. Mondom a házak felé.
Milyen házak?
Ó vazze, nem érünk rá, harc van, mire találkoztunk, épp lefújták a játékot. Szegény végigcammogot a pályán egymaga...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 9:54 am

Elfogyott a Coccolínó a laktanyában??? :D

Azt hiszem érik az új topic: NEM játékon történt esetek :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 9:37 am

értem, hogy nem moderált csatorna, de JÁTÉKON (nem a metróban, kúton, buszon, villamoson) történt esetek...

Amúgy ismerek olyat aki hivatalból ment BTR-el tescoba. Ezt meg úgysem tudjuk überelni...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 9:23 am

SZU írta:
Emlékszem én még, amikor a Szakadt Szakasz tagjaként jött Ranger és társai Irsára vonattal.

És nagy elánnal mesélték, hogy mekkora fíling volt a bicikli szállító kocsiban utazni, mint egy helikopterrel, mindenki azt hitte igazi katonák.

=)

Az Zed volt.

De igaz, mindenkinek joga van a hülyeséghez :twisted:

Továbbá már baszakodtak velem. De a bíróság megállapította, hogy szabályosan szállítottam a fegyvert még papírom is van róla ha valaki baszakodni szeretne. :wink:
Szóval Tomekkel értek 1et.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 9:10 am

Az a helyzet hogy egy Katonának vagy annak látszó civilnek is ugyanaz a vegyes fogadtatás jut. Akinek szitávvá lőtték a családját valamelyik itthon lezajlott háborúban a szeme láttára vagy a közelmúltban valahol és onnan menekült ide, biztos nem fog odajönni csevegni, hogy "Húúú de király, mi van a táskában?"

Aki meg alapból vonzódik a fegyverek felé és gondolkodik az airsofton,de még nem mert belevágni, az meg úgy néz az emberre mint valami Mesterre.

Ezen nem fog senki sem változtatni.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 9:05 am

Emlékszem én még, amikor a Szakadt Szakasz tagjaként jött Ranger és társai Irsára vonattal.

És nagy elánnal mesélték, hogy mekkora fíling volt a bicikli szállító kocsiban utazni, mint egy helikopterrel, mindenki azt hitte igazi katonák.

=)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 8:50 am

75RANGER75 írta:
Mostmár azért elég volt ezekből a "vicces" történetekből..........

Ha nem tetszik ne olvasd el ! Enyire egyszerű !

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 8:41 am

Mi meg megyünk a... őőő... nemtom... valahol a metróban.
Erre leszólít minket egy cigány fószer a nőjével hogy: Hé fiúk, mesterlövészek vagytok?
Mi meg persze mondjuk hogy olyasfélék :D
Erre rögtön: El kéne tűntetni egy ismerősöm....
Én meg hót hidegvérrel: Persze sima ügy... 2 millió...
Erre kikerekedett a szeme és elkezdett alkudozni :D
Végül a nősténye elrángatta... :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 8:40 am

Mostmár azért elég volt ezekből a "vicces" történetekből. Én is szoktam tömegközlekedni játékra és nem szoktam levenni a málha felszerelést. Sőt játék után így járok haza és az embereknek megse fordult még itt a fejükben az a sok baromság amit lentebb olvashattok. Vagy megfordult de nem nagyon akarnak kérdezősködni.
Nem hívalkodásból mászkálok így,pusztán ha beletenném valamibe a cuccokat az sokkal de sokkal körülményesebb,nagyobb és kényelmetlenebb lenne,több helyet foglalna és szarabb lenne mozgatni,fogom magam leülök a seggemre és hazabuszozom vagy villamosozom és nem tudom mért általában lese szarnak.
Továbbá rühellem a hasonló szituációkat és természetes ha gyakorlóban állok a parkolóban mert várjuk a többieket, ebből következőleg a környezet se úgy reagál, hogy hűű... És nem is akarom ezt a reagálást. Ne külsőség miatt nézzenek katonának. Az elég kevés

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 8:27 am

Én álltalában a tömegközlekedést /ala busz/ szoktam igénybevenni egy darabon játékramenet, egyik reggel talpig marpat-ban mellénnyel,sisakkal a hónom alatt fegyvertáskával a hátamon szállok a buszra, söfőrbácsinak kerekedtek a szemei /az utasoknak annál inkább/ megváltom a jegyem, közben odalök egy kérdést a sofőr, hogy mit viszek a hátamon ? Válaszom, táskát.
Újabb kérdés, mi van a táskában?
Válaszom, kamera állvány ! 8) :lol:

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: kedd júl. 29, 2008 7:47 am

És ez már nem is olyan vicces... :?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 28, 2008 9:59 pm

Egyszer mesélte haver hogy jöttek haza valahonnan játékról, bementek tankolni csak a srác elfelejtette levenni a combtokot amiben szépen mosolygott a beretta a benzinkutas hölgyre, majdnem villant a pirosgomb :D :D :D

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 28, 2008 9:57 pm

"We don't lead. We don't follow. We just make our own damn way!"

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 28, 2008 9:31 pm

De jót tudok röhögni ilyen "benzinkút, bevásárló központ stb." parkolókban gyülekezések alkalmával az arra kódorgók arckifejezésén... 8)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 28, 2008 9:27 pm

Ikaros írta:
Kakukk írta:
...Aztán elkapják azt a disznót!...

ez aranyos :)

Tőlem is nem egyszer megkérdezték az utcában, hogy mi van mész a Távol-Keletre?
:lol: :lol: :lol:

Húúú én már mennyi " Hé öcsi, kitört a háború??"-t kaptam xD

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 28, 2008 9:03 pm

Kakukk írta:
...Aztán elkapják azt a disznót!...

ez aranyos :)

Tőlem is nem egyszer megkérdezték az utcában, hogy mi van mész a Távol-Keletre?
:lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 28, 2008 8:45 pm

Nekem is csak játék előtti sztorim van.

Most tavasszal indultam reggel az egyik érdi játékra. Jövök ki a házból és egy szomszéd bácsi kint ácsorgott a lépcsőn. Látván, hogy még a fülemen is táska lóg megfogta az ajtót nekem amíg kijöttem. Kedélyesen megkérdezte: Vadászni megy? Mondom: Olyami, csak emberre. Végigmérte a ruhámat és a sok rajtam logó táskát majd így szólt mosolyogva: Aztán elkapják azt a disznót!

:)
"We don't lead. We don't follow. We just make our own damn way!"

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 28, 2008 9:41 am

Teljesen off de hátha röhögtök rajta.

Tegnap előtti babati CQB-ről hazafelé menet, asszonnyal betértünk a csömöri Zöld Fa vendéglőbe, mert már 1 éve vágytam a Bablevesük ütán.

Páromnak csak a nadrágja volt terep, én meg a trademarkommá vált német szerelő overálomban voltam.

-A pincéreknek leesett a képe, hogy így be mertünk állítani.
-A zongorás fickó a felénél befejezte a dalt
-Puccos vendégek totál leblokkoltak.

Egy kedves pincérnő ugrott elsőnek, aminek az lett a vége, hogy ilyen jól még soha sehol nem láttak vendégül, és a zongorás fickónak el kellett mesélnem az egész napi játékélményt és csak utána volt hajlandó játszani :D :D :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: ...
HozzászólásElküldve: pén. júl. 25, 2008 10:40 am

Az én esetem nagyon tanulságos volt,abból a szempontból, hogy örökre megtanuljam mennyire nem kell a nagy FPS."minek az ha itt a gyorstöltő":D
A 2006-os pestszentimrei évzáró játékon történt...a 3 v 4 emeletes épület legfelső szintjén Kimura lövészkedett...én meg az mp5-mel hessegettem akik már túl közel merészkedtek...egyszer odahívott Kimura h adjak már neki BB-t 8) :lol: magamban kérdeztem is mit akarhat-ez :shock: hisz nem épp a VSR-jébe való BB-m volt...nemes egyszerűséggel fogta a gyorstöltőt bele a bb-m, és fentről az ablakból az alattunk levő 3 vagy 4 ellent ki is szedte. Olyan buta arcokat ritkán látni mikor ők felnéztek :D na és mikor megtudták h mivel lettek kiszedve:D :lol:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: pén. júl. 25, 2008 10:10 am

Kb két éve Érd. Pilótát kellett kimenteni Macéknek. Mi Trasi, kimura, én meg még valaki (sorry nem emlékszem) a kaszálló rét felüli uton dumáltunk a fűben fekve, a fegyvereink kb 10 méterre a fák között az árnyékban.

Egyszer csak szinte a teljes ellen oldal kijött a fák közül nagyban védve a pilótát. Megkérdeztema többieket hogy lőjünk-e rájuk, de nem volt kedvünk elmenni a fegyverekért anniyra jól elhelyezkedtünk :D
Inkább csak felkiáltottam hogy "Ott jönnek".

Szegény Mac azonnal zárótüzet vezényelt a tőlünk jópár méterre lévő erdősávra, sok-sok tárat kiürítve, majd visszavonultak és nagy kerülőt tettek a bázisuk felé :D

Mikor utána elmondtam hogy mi a fűben nevetve néztük végi Mac eléggé meglepődött :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 162 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra