SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szer. szept. 19, 2018 4:51 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7631 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219  Következő
Szerző PM
Moderátor

HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 12:02 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Én is épp ma nézelődtem US boltokban és én sem találtam olyan helyet ahonnan postáznának ide. Nem tudok tilalomról, de nekem se sikerül USA-ból behozni amit akarok.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 20, 2008 11:57 pm

Hali!

http://www.scarmy.com/ <---innen szeretnék rendelni. Kósza hírből hallottam hogy nem engednek ki az usa-ból semmi militari cuccot. Ez mennyire igaz? Nem szeretném hogy a lóvét leemelik a ruhám meg ottmarad. Szerintetek?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 20, 2008 11:34 pm

Red írta:
Most akkor lehet otp junior kártyával vásárolni a neten vagy nem konkrétan gunner kéne? Mert ugye a junior kártyának semmilyen költsége nincs igy az nem lenne hátrány :D

Ha a kártyádat megfordítod, és a kézírást rögzítő résznél találsz egy három karakterből álló számot(az CVC2 kód), akkor igen használhatod.

Ranger from V.4, nekem 3 éve van OTP webkártyám, és fogjuk rá eddig gond nélkül használtam paypalban illetve más fizető és kártyaelfogadó rendszerekben, mind pénz küldésére és fogadására, a cvc2 kód ugyan úgy járt hozzá mint a dombornyomott mastercardhoz.
A dombornyomott kártyákhoz a magyar átlagfizetésnél magasabb havi rendszeres jövedelem szükséges, illetve az induló számlán XXXezer forint, ez banktól és akciótól eltérő lehet, de átalában a 150ezres havi rendszeres jövedelem és minimum ennyi betét kell hozzá az esetek többségében :(.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. jan. 20, 2008 8:31 pm

K&H VISA zsugám van soha semmilyen gondom nem volt vele.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 20, 2008 8:29 pm

annyit még ehhez

nekem OTP WEB kártyájám volt először és azzal nem tudtam fizetni sok esetben mert hiába nemzetközi standard valami miatt nem müködött(nem ismerte fel, pedig elméletben egy virtuális MasterCard),rendszerint pont ott ahol fizetni szerettem volna(nem AS témában)
Pay Palhoz nem jó,csak ha fizikálisan is kikéred a kártyát.Mivel a regelésehez kell a 3jegyű kód(CVC29,itt lentebb DannyL írta pontos nevét,ami a kártya hátulján utsó 3 szám az aláírás panelnél).Én még nov. 17 előtt kötöttem szerződést azóta változott, most nem tudom mennyiben más.
utána lett
az OTP MasterCard Standard, ezzel kajak rendszeresen előfordul hogy nem enged fizetni pl UNC WGC felé,de a Gunners rendelési methodusa más, ott nincs ilyen probléma.
A másik banktól van egy VISA és egy szintén MasterCardom ezekkel még nem volt gondom.
Csak jellemzően az OTP-vel :!:
kiegészítés:
mikor az én OTP MasterCard-om korlátozta a Pay Pal beregeltem a páromét is...3 nap múlva ugyanaz a probléma lépett fel.

A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Ranger from V.4 vas. jan. 20, 2008 9:10 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. jan. 20, 2008 8:18 pm

https://www.otpbank.hu/OTP_Portal/online/BH01010206000000.jsp

Az interneten csak olyan bankkártyákkal lehet vásárolni, melyeken szerepel a CVC2 kód: ezek a MasterCard, VISA vagy VISA Electron kártyák.

MasterCaed Electronic és Maestro típusú bankkártyákkal nem végezhető internetes tranzakció.

Az OTP Bank internetes vásárlásra használható bankkártyái:

Virtuális WEB kártya
MasterCard Standard
MasterCard Arany Presztízskártya
MasterCard Deviza
MasterCard hitelkártya
MasterCard Arany hitelkártya
Multipont MasterCard hitelkártya
MasterCard B-hitel
MasterCard C-hitel
Multipont MasterCard C-hitel
PTE MasterCard
VISA Electron
VISA Classic
VISA hitelkártya
American Express Blue hitelkártya
American Express Gold hitelkártya
VISA Electron Junior Max bankkártyák
VISA Electron Junior Plusz bankkártyák
PTE Junior Max

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 20, 2008 8:02 pm

Red írta:
Most akkor lehet otp junior kártyával vásárolni a neten vagy nem konkrétan gunner kéne? Mert ugye a junior kártyának semmilyen költsége nincs igy az nem lenne hátrány :D

Hogy oTP juniorral lehet e??Erre kérdésre nem tudok konkrétan válaszolni.Regelj be Pay Palra,ad hozzá a kártyát és akkor kiderül.A regisztrációs procedura kb egy hét, ennyi idő kell még a 400ft terhelést jóváírják a számládon és meglátod a korlátozás feloldáshot szükséges 4 jegyű kódot a közlemények rovatban.
mondjuk jó ha a számládhoz van elektronikus számla rész(OTP direkt) olyan régen volt juniorom franc se emlékszik már lehet e hozzá kérni ezt a szolgátatást.Lakosságihoz biztos.Lakossági számlahot pedig lehet kérni dombornyomot kártyát.Assszem+5000Ft éves kártyadíj

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Ranger from V.4 vas. jan. 20, 2008 9:29 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 20, 2008 7:08 pm

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 19, 2008 12:50 pm

Ehhez azért annyit hozzá tennék(tapasztalat+régi motorosokkal konzultálva), hogy ilyen kártyával sokszor recipienttől függően nem engedi a rendszer az egyenesben(send money azt hajrá) fizetés, hanem utalással balance-t fel kell tölteni előtte és a csak feltöltött összeg terhére enged fizetni nem a kártyán található összeg erejéig mint egyébként.
másrészt sokszor előfordul hogy ezt a kártyát letiltja illetve korlátozza a Pay Pal belső biztonsági rendszere high risk transaction-nek minősítve a műveletet.Igaz ez utóbbi dombor nyomott kártyával is előfordul leginkább az OTP által kiadottakkal(MasetreCard Standard)és 9 mail fordultával azt is sikerült kideríteni hogy ennek oka valószínüleg az hogy at OTP kártyák algoritmusát valami miatt nem szereti a Pay Pal biztonsági rendszer,állítólag.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. jan. 18, 2008 5:24 pm

spety írta:
Gunner-es rendelés ügyében kihez fordulhatok? Csak mert nincs dombornyomott kártyám.. :roll:

Szeretnék eloszlatni egy tévhitet miszerint csak dombornyomott kártya használható az internetes vásárláshoz. Az új fajta 1-2 éve (banktól függően persze) forgalomban lévő VISA Electron (pl OTP Junior kártya) kártyák már rendelkeznek CVC2 (CVV2) kóddal, amely alkalmassá teszi ezeket a kártyákat az internetes vásárlásra, illetve a paypal rendszerén keresztül lebonyolított vásárláshoz.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: pén. jan. 18, 2008 2:24 pm

Gunner-es rendelés ügyében kihez fordulhatok? Csak mert nincs dombornyomott kártyám.. :roll:

Kösz a válaszokat!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 15, 2008 7:22 pm

Mért nem inkább a súlyát mondod meg??? azzal többre mész... egyébként meg felregisztrálsz az oldalra, berakod a kosárba, és megnyomod a checkout-ot, és megmondja mennyi a szállítás... utána kilépsz...

más: ma hívtam a vámhivatalt, és Anwar tapasztalatai apaján a "kiscsaj"-ra vártam, és szerencsém volt, ő vette fel, éshát nagyon korrekt volt... nem is gondoltam hogy van ilyen magyar közalkalmazott még... úgyhogy köszi a tippet, bevállt!!!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásHozzászólás témája: rendelés
HozzászólásElküldve: kedd jan. 15, 2008 6:43 pm

Hello Nem tudja valaki hogy egy kb 95 dolcsis tételű fegyver behozatala a rsov.com-ról mennyibe kerül?Üdv Sawyer

Vissza a tetejére

Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 14, 2008 7:13 am

Nem hiszem, hogy bárki megijedt volna. És inkább szóljon és beszéljük meg, mint hirtelen valami meglepetés érjen valakit.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 14, 2008 1:26 am

Érdemes lett volna figyelmesen elolvasni a cikke, és értelmezni a szöveget :wink: t: "Mostantól kibonthatják az unióból érkező postai csomagokat a vámosok."
Ebből mi a tanúlság? Ha az únióból rendel valaki AS fegyvert, és az ne adj isten a magyar királyi postán keresztül érkezik, majd annak is igazolnia kell egy nyomorult táblázattal az Orczy téren, hogy a cucc kisebb mint 7,5Joul csőtorkolati energiával rendelkezik, ha a csomagját kibontják a vámosok. Ennyi.

Aki pedig Únión kívülről rendelt annak eddig is felbontották a csomagját. Amikor jött az Unicorn AKS74U viccesen plastic toy volt a megnevezése amire annyi volt a reakciója a vámosnak, hogy milyen szépre sikeredett a fegyver, és az ára ahoz képest egész jó. Ennyit arról, hogy egymás agyát túráztassátok azzal, hogy parás kinntről rendelni. Nem tudom mire fel ez a csengőfrász....

Hehe a videoban ott volt az ablaknál lévő fazon aki intézi az ügyeket, látszik azért ülnek heteket a csomagon, mert ennyien vannak pffff.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 10:56 pm

Ez nem tűnik újdonságnak. Eddig is volt, hogy a legnagyobb nyugalommal kicsomagolták és megnézték mi van a postacsomagban. Nem véletlenül van az árú sokszor Magyar Posta feliratú ragasztószalaggal átragasztva.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 10:16 pm

Igen a Magyar 1-esen láttam, de valószínűleg akkor télleg a csempészárúkra gondoltak és nem a tisztességes csomagokra, köszönöm a kiegészítést én csak azért írtam be a dolgot mert én is rendelni szeretnék majd a közeljövőben és egy kicsit megilyedtem a lefoglalt fegyók látványa miatt!
Mégegyszer bocs , nem akartam vészmadárkodni csak kiváncsi voltam , hogy erről nektek mi a véleményetek hátha valaki többbet és biztosabbat tud mondani! Mégegyszer bocs a kellemetlenségek miatt és köszönöm a megnyuktatást!

Üdv Armstrong

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 10:06 pm

A Vám és pénzügyőrség honlapján meg nincs semmi írva. 1 hónap múlva szerintem már kívülről fogják fújni a MASZt amennyi as fegyver érkezik az országba. :lol:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 10:05 pm

Nem kell a para.
Ahogy DannyL írta, full legális.
Merthogy ugyebár jócskán az előírt 7,5J alatt van a teljesítmény.
megjön a papír a vámról, kérnek teljesítmény igazolást -> csinálsz egy táblázatot a 0,2-es BB vel nézve, jelölve azt amit a behozott fegyver tud. Leszeded a fegyver leírását és az egészet plusz még amit kérnek felfaxolod a megadott számra. -> türelmesen vársz -> posta kihozza csomagot és fizetsz.
Ha ki is csomagolják vámkezeléskor, a dobozt nem nyitják ki, csak újracsomagoltan szállítják ki.

amire nagyon figyelni kell ha vámolt csomagot hoznak: MINDIG LEGYEN BENNE A VÁMHATÓSÁG HATÁROZATA ÉS A SZÁMLÁK !!!
ez nélkül át se vedd és tegyél panaszt! faterom szegény vett át egy csomagot, nem volt meg a vámpapír és a jelzettnél többet kellett fizetni párezer HUF-al. (postás valószínűleg zsebre tette). De még így is olcsóbb volt, mintha itthon vettem volna meg.
Kép Elérhetőségeim (link)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 10:01 pm

Nem eszik azt olyan forrón!

Idézet:
Mostantól kibonthatják az unióból érkező postai csomagokat a vámosok. Azért kellett módosítani a szabályozást, mert egyre többen csempésztek illegális termékeket postai küldeményekben. A fináncok találtak már fegyvert, cigarettát és kábítószert is egy-egy csomagban.

A vámosok talátak már dobócsillagot, géppisztolyutánzatokat, és ruhába csomagolt kábítószert is. A pénzügyőrség szóvivője azt mondja, egyre többen postán adják fel a csempész árut, mert így nem kell tartaniuk a közúti ellnőrzéstől.

Az új szabályozás szerint a vámosok most már kinyithatják az unióból érkező küldeményeket is, a bontásról jegyzőkönyv készül.

"Az elmúlt időszak azt mutatja nekünk, hogy egyre több csomagban jövedéki terméket juttatak el postai úton a címzettekhez, elsősorban cigarettát, ezért kezdeményezte a VPOP, hogy törvényi garanciák mellett lehetőség legyen arra, hogy megvizsgálhassa ezeket a csomagokat" - mondta Sipos Jenő, a VPOP szóvivője.

Ha gyanús a küldemény, azonnal értesítik a címzettet. Ha nem jelentkezik, egy bizottság előtt bontják ki a csomagot.

Forrás:MTV Híradó
És a hozzá tartozó Videó

Ugyanúgy megkapod a levelet, max lehet, hogy egy kicsit magyarázni kell nekik, hoy mi a halál az az airsoft.
1ébként szerintem van egy elírás a szövegben. Nem az unióból érkezőket ellenőrzik, haenm az unióba érkezőket.

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 9:57 pm

armstrong írta:
Most hallottam egy érdekes dolgot a híradóban mi szerint a külföldről érkező úgymond "gyanús" csomagokat mostantól ki bontahtják a vámosok és az illegális dolgokat le is foglalják!

Miért csak mostantól ? :D Melyik adón volt ?

armstrong írta:
Nem, azt mondták, hogy külföldről postázott csomagokban voltak!

És valószínűleg más volt a csomagra irva, és a papírokra hátha átcsúszik a vámon !!! Innentől valótlan nyilatkozattétel, tehát csempészet.

„vámárut a vámellenőrzés alól elvon, vagy a vámteher, illetve a vámbiztosíték megállapítása vagy beszedése szempontjából lényeges körülmények tekintetében valótlan nyilatkozatot tesz”

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 9:51 pm

Miért amit rendelünk az sem bevizsgált nem? Ez kicsit megrémisztett mert most akarok rendelni egy full fém, fa AK-t remélem nem fogják lefoglalni :shock:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 9:47 pm

Nem, azt mondták, hogy külföldről postázott csomagokban voltak!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 9:15 pm

armstrong írta:
Értem csak azokat az airsoft fegyókat úgy mutatták be mint lefoglalt illegális dolgokat ez volt számomra a meglepő mert én is így tudom, hogy nem illegális külföldről airsoft cuccokat rendelni!

em kínai piacon árult nem bevizsgált cuccok voltak?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 9:03 pm

Értem csak azokat az airsoft fegyókat úgy mutatták be mint lefoglalt illegális dolgokat ez volt számomra a meglepő mert én is így tudom, hogy nem illegális külföldről airsoft cuccokat rendelni!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 8:12 pm

armstrong írta:
"gyanús" csomagokat mostantól ki bontahtják a vámosok és az illegális dolgokat le is foglalják!

Nem illegális. Tőlem megnézheti.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 13, 2008 7:57 pm

Helló all!

Most hallottam egy érdekes dolgot a híradóban mi szerint a külföldről érkező úgymond "gyanús" csomagokat mostantól ki bontahtják a vámosok és az illegális dolgokat le is foglalják! Ezzel idáig semmi probléma nem lenne mert hát a törvény az törvény és ez így helyes! De ami már aggaszt egy kicsit, hogy cigarettán meg ilyeneken kívül meglóbáltak néhány úgymond müanyag tokozású fegyver utánzatot amit egy kezdő airsoftos is első pillantásra felismer, hogy az airsoft fegyver! Csak azért írtam ezt mert lehet , hogy titeket is érint főleg akik gyakrabban rendelnek külfőldről és szerettem volna ha ti is tudjátok illetve kiváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban!

Üdv Armstrong

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 12, 2008 7:03 pm

"vicces" hogy a Pay Pal -nálam legalábbis- csak az UNC felé irányuló vásárlást értékét korlátozta...a többi simán müxik.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 12, 2008 6:20 pm

benne lesz a levélben :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 12, 2008 6:14 pm

Ok akkor majd hét közepe fele rákérdezek.
Kicsit előrekérdezek ha már ennyire témánál vagyunk: ha a vámtól megjön a levél hogy átvehetem akkor mit kell nekik elküldeni hogy lepostázzák házhoz és ne kelljen emiatt elmenni pestre?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 12, 2008 6:00 pm

de. telebankok 0-24 nyomatják. De kell pár nap amíg a payalon átfut a beszedési megbízás.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 12, 2008 5:59 pm

Értem. Akkor most meg kell várni a havi számlakimutatást és azon lesz a kód. Remek akkor várhatok pár hetet. Ha telefonon megkérdezem nem fogják bediktálni?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 12, 2008 5:55 pm

mert nem "verify" oltad. A korlátozást fel kell oldanod. A paypal le fog venni egy dollárt vagy eurót a számládról, a bankszámlakivonaton a terhelés megjegyzésében lesz egy 4 jegyű számsor, azt kell megadni a paypalen ahol kérni fogják. Ehh. Szóval ha elkezded nyomogatni egyértelmű lesz, lényeg, hogy a korlátozást old fel, hogy annyi zsozsót költhess ami csak belefér.

A paypal veszi le pénzt a számládról, ha forint számlád van forintban fogja. Közvetlenül utalás előtt megmutatja mennyiben váltja a valutát, akkor még el tudod dönteni jó úgy vagy várod még romoljon csak a dodó árfolyama :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 12, 2008 5:49 pm

Namármost utalásnál ugye huf-t ír ki. de a gunnerre usd-t kell küldeni nem? Akkor most miben kell megadni az utalni kívánt összeget? a másik dolog hogy kiírja hogy max 25e ft-ot lehet átutalni. De a fegyver+ postaköltség 150 dollár amit akárhogy számolok több lesz mint 25e ft.
Most ezt hozta ki:
This transaction exceeds your remaining sending limit. Please complete your enrollment in the Expanded Use Program. You will then be allowed to send more money.
Azt a 4 számjegyű kódot hol találom amit kér?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: szomb. jan. 12, 2008 5:43 pm

weboldalán vagy levelezés útján ha le van egyeztetve a szállítási stb költség, át kell tolni a megadott email címére.

A paypalon emailcímek szerint vannak azonosítva a felhasználók, nagyon figyelj oda, nehogy mellé menjen a stex.

Menj végig az oldalon a rendelési procedúrán az el fog igazítani.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7631 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra