SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: pén. dec. 14, 2018 7:51 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7632 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 219  Következő
Szerző PM
HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. feb. 07, 2008 12:22 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Sziasztok!
Nézegettem a külföldi webshopokat és találtam valami érdekeset: hogy lehet az, hogy a wgc-n sokkal olcsóbbak a G&P fegyók mint máshol? Az árkülönbség meghaladja néha a 100dolcsit is tipustól függően.
Pl: SPR/A 375$ , persze akksi és töltő nélkül, de ez máshol is így van.Hogy lehet ez, és érdemes-e innen rendelni?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 04, 2008 4:47 pm

HUNRebel írta:
Sziasztok!
Segítség kéne:Rendelt már valaki az Evike.com-ról?
Az áraik jók, csak az oldalról nem tudom kihámozni, hogy szállítanak-e Mo.-ra. Ha valaki tudja vagy vágja az angolt megkérdezné tőlük e-mailbe?
Előre is köszi a help-et!

Ha rendeltél innen és siekrült majd számolj be róla. tetszenek a cuccok és szeretnék onnan nyáron rendelni ezt azt :)

Vissza a tetejére

játékszervező

HozzászólásElküldve: vas. feb. 03, 2008 11:06 pm

HUNRebel:
Hát mivel rendelésnél lehet választani hogy melyik országba küldjék, ezért feltételezem hogy igen. :roll:

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: vas. feb. 03, 2008 9:09 pm

Sziasztok!
Segítség kéne:Rendelt már valaki az Evike.com-ról?
Az áraik jók, csak az oldalról nem tudom kihámozni, hogy szállítanak-e Mo.-ra. Ha valaki tudja vagy vágja az angolt megkérdezné tőlük e-mailbe?
Előre is köszi a help-et!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 29, 2008 10:25 pm

Update: Ma felhívtam őket, mindent elmondtak. Lefaxoltam amit csak találtam a vásárlással kapcsolatban, mostmár csak a vámhivatalon és a postán múlik mikor ér ide.

Köszönöm a segítséget. Tényleg megérte rendelni.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd jan. 29, 2008 9:00 pm

mindkettő jó. Én a paypal kivonatot szoktam küldözgetni, az a tuti.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd jan. 29, 2008 8:58 pm

Raptor írta:
Még valami: az átutalási bizonylat az az amit hó végén küldenek a banktól?

Nem. Az a gunner visszajelzése a fizetés megtörténtéről. Order Process nevű e-mail asszem. És biztonság kedvéért nem árt a PayPal-os számlát is vinni ami PP-tól jön e-mailben.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 29, 2008 8:52 pm

Na erre gondoltam én is. Csak kicsit megriadtam hogy azt akarják hogy személyesen vegyem át. (kb 200km-re lakom BPtől és évente 2szer járok arra max)

Holnap az lesz az első dolgom hogy felhívom őket.

Még valami: az átutalási bizonylat az az amit hó végén küldenek a banktól?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd jan. 29, 2008 8:47 pm

nos, az hogy a saját címedre kérted, nem jelenti azt, hogy az a saját cím nem pesti. :)
Nyomtass ki egy joule/fps táblázatot, a bolt adatlapját a puskáról, amin rajta van mennyit lő. Ehhez csatold az átutalásról szóló kivonatot, írj egy levelet hogy kéred a cucc vámkezelését és utána a részedre történő postázását, ezt az egesz pakkot elfaxolod az értesítésen lévő számra. Utána felhívod, hogy megkapták e.

Amit kiküldenek az egy sablon papír.

[és a muszáj az pontjoséééé

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd jan. 29, 2008 8:45 pm

Raptor írta:
Nem. Mindenhol a saját címemet adtam meg. Ők írják hogy muszály odamennem. Ha személyesen veszem át akkor is kell ezt az átutalási kivonatot vinni? Mekkorát lő...ezt meg hogy bizonyítsam be?

Mi lenne ha felhívnád őket? 1/477-6660

A mekkorát lő bizonyítványt meg simán kinyomtatod gunnerről. A fegyver leírását. Ha van benne fps érték akkor az a te iratod. ;)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 29, 2008 8:36 pm

Nem. Mindenhol a saját címemet adtam meg. Ők írják hogy muszály odamennem. Ha személyesen veszem át akkor is kell ezt az átutalási kivonatot vinni? Mekkorát lő...ezt meg hogy bizonyítsam be?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd jan. 29, 2008 7:21 pm

ha budapesti címre kérted, akkor muszáJ. Az átutalási kivonatot kell csatolni, és hogy mekkorát lő a cucc.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 29, 2008 7:05 pm

Üdv.

Megérkezett a csomag, vagyis kaptam róla levelet. Viszont nem írja sehol hogy házhoz lehetne e valahol küldeni. Azt írják hogy személyesen vagy megbízott által. Idézem:
"Kérjük, hogy küldeménye vámkezeltetése végett a Magánforgalmi Fővámhivatal Postaforgalmi Kirendeltségén (BP Orczy tér 1) az ügyfélfogadási idő alatt intézkedni szíveskedjék személyesen vagy megbízottja útján."
Eddig azt halottam, hogy valahogy meg lehet oldani hogy háznál veszem át és akkor fizetem is ki. Muszály személyesen átvenni? Vagy a megbízott bárki lehet?

Ja és ki van emelve ez a mondat:
"Átutalást és kimeneti telj. kérünk!" Ez alatt azt értik hogy ki kell fizetni a vámdíjat meg áfát?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: HELP
HozzászólásElküldve: csüt. jan. 24, 2008 4:25 am

Sziasztok !

Kezdo volnek es szeretnek eljutni egy jatekra, szoval kellene nekem ahhoz fegyver is, eddig egy TM MK23 SOCOM-al nyomtam, Springes :D - szobaban lovoldozesre kivalo, eleg pontos, de szeretnek valami komolyabbat. ( Mellesleg mar k*rvara faj a kezem a sok felhuzastol :S - kicsi is a kezem hozza, nem ertem miert nem a Glockot valasztottam :D)

Neztem ennek a vateras felhasznalonak a termekeit, egesz jo kis geppityu vannak es arban is szimpatikusak, csak en mint laikus nem tudom, hogy melyik modelnel mire kellene ugyelni, igyhat kerlek titeket, mint hozzaertok, hogy segitsetek a valasztasban :)

Ime a termekek:
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=glodzl

Esetleg volna meg egy KJW M1 Carbine Sniper, 500FPS :))) - ez 25k
A CM.030 GLOCK-ot erdemes megvenni? - Tel van, a gazost nem lehetne hasznalni, vagy erre a keves idore inkabb vegyem meg a gazos valtozatat a KJW gyartasaban? ( Az 30 lenne ) Vegulis annyira mar nincsen hideg :)
Esetleg az S&W Sigma 40F ( 1.5J :lol: ) Ez utosnek hangzik es csak 25 !

Ja es ami meg kimaradt szeretnem a main weaponomet mindenhol jol tudni hasznalni, tehat ne legyen csak nyilt terep, erdo vagy cqb-ra jo, nem szeretnek mindenre egy kulon fegyot venni, mar igy is draga mulatsag ez :)

Varok mindennemu informaciot a temaval kapcsolatban, mailben vagy itt !
Koszonom szepen elore is, nagyon halas vagyok a segitsegert !

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. jan. 23, 2008 1:37 pm

nem csak te...mondjuk ez nem túl vigasztaló.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: szer. jan. 23, 2008 12:35 pm

Akkor szívtam ja. Remek. Mindegy, ha megunom visszaszedem a pénzt. Kösz!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. jan. 23, 2008 12:24 pm

Idézet:
- Also the very very long Chinese Lunar New Year holiday will begin by end of January 2008. We can foresee the supply of goods will be have problems during the one-month factory close in mainland China. If possible please place your order earlier before mid of January 2008 to avoid any unnecessary delay.

hát szívtad, én még emiatt 11én rendeltem tőlük, és az most meg is jött hétfőn, de a tiéd szerintem a kiírás alapján csak valamikor februárban lehet...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: szer. jan. 23, 2008 11:54 am

RSOV-ról rendelt valaki az elmúlt 2 hétben. 2 rendelésemre ment el a pénz több mint egy hete és még csak nem is vakkantanak rá semmit. A fizetés tényét elismerték, de nem postáznak. Lehet hogy ez a kínai ünnep a zavaró tényező? Meddig tart az a szar?

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 22, 2008 7:28 pm

Hehe az árfolyam, az elégé ingatag, reggel óta az OTP-nél 3 forintot csökkent a dollár :) , én még várok a bűvös 170Ft alatti dollárra :P

Inkább arra ügyeljen aki most rendel, hogy jön a kínai újév! Ami miatt megnövekszik a forgalom előtte való héten, illetve az újévet követő héten.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 22, 2008 3:53 pm

Azért árfolyamot nézzétek!Most rendelni mikor két nap alatt 6-7 forinttal lett drágább a dollár, múlt héthez képest 10 forinttal...Pláne hogy a piac nem igen akar megnyugodni.Nem tudom...aki le tudja nyelni az árfolyam kockázatot.
A Pay Pal-on is meg fog jelenni ez többlet ha némi késsésel is.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 22, 2008 3:07 pm

Az érdeklődésre való tekintettel csinálok egy WGC/UNC rendelést.
Akit érdekel az vasárnapig jelezzen. Hozzá kell tennem, hogy nem kapok extra kedvezményt így őrületes olcsóságra senki ne számítson. Olyasmivel keressetek csak meg inkább, ami itthon nem, vagy rettenet drágán kapható.
Nem akarok nagyon sietni most. Úgy tippelem, hogy legkorábban 1 hónap múlva lesz itt a cucc.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd jan. 22, 2008 1:20 pm

gma írta:
Vagy kimész Szlovákiába, bemész a határ mellett az első VUB bankba és ......

Vagy úgy intézed, hogy az egyik volt barátnőd bankban dolgozzon! Így van aki mindent elintéz! :D Anno így jutottam 0 Forintért dombornyomott kártyához, bár neten nem nagyon rendelek.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 22, 2008 10:30 am

Külföldi utaláshoz még annyit tennék hozzá, hogy van egy alap minimum díja 2000-2500Ft(illetve 0,2%kb és egy maximum kb 35000Ft díja is,persze bankonként változó de nagyságrend ez),de viszont Pay Pallal ellentétben a napi közép árfolyamon váltanak (ami adott esetben kedvezőbb),VISZONT ha a fogadó bank költséget számol fel akkor azt is rád hárítják(erről egy magyar bankban se tudták megmondani mennyi vagy van e egyátalán), és például se az UNC-n se a WGC-n nem ajánlatos 300dollár alatti tételt vásárolni vele, mert akkor eleve rávágnak 7 dollár kezelésít.VISZONT ha ezt a fomát választod mind két bolt ad 5% kedvezményt(gondolom hogy egyéb költségeid ellensúlyoza és érdemes legyen használni).

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 5:12 pm

Egyéni preferencia függő. Használd azt, ami neked a legjobban személyre van szabva és kész :D

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 4:49 pm

Hát ezt a szlovákos dolgot gondolják meg azok akik a határ közelében laknak és ráérnek átsétálni vagy biciklizni az általad említett bank valamelyik fiókjába, mert így pestiként részemről annyi a reakcióm rá, hogy mégis miért érné meg nekem kiutazni, nyitni egy számlát, aztán a 2x konverzióval szívni, mivel forintot utalok egy szlovák számlára, majd amikor a szlovák számláról vásárlok dollárban vagy euróban akkor megint csak a konverzió... meg a fene figyeljen oda két ország gazdasági gebaszaira, bőven elég az itthoni, illetve a hazai bankszámlát is fennt kell tartani, az otp esetében pedig a min utalási költség kb 2500Ft, amit egy 25ezer Ft-s vásárlási tételnél nézve 10% +költségnek vehetek alapul, illetve a két konverzió miatt még rárakódik 1-2%. Nekem akkor inkább megéri az, hogy Bp-en "szinte" bármelyik utcasarkon találok egy OTP-t, tudok rakni pénzt számlámra ha ne adj isten nincs elég rajta, vagy egy másik OTP-s számláról a 7*24 órás kártyás átutalással bármikor szintén van lehetőségem pénzt rakni a számlámra, aztán kényelmesen elintézem itthonról a netes vásárlást.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 4:32 pm

Zephir írta:
hogy teszel a szlovák számlára pénzt? Bár EU tagok vagyunk de úgy tudom országon kívülre utalni nem olcsó.

Nem nagy szám, többszázezres tételnél is párezer HUF a swift utalás díja.
Mondjuk nekem könnyű mert 1 óra alatt Esztergomban vagyok a Mária-Valéria hídon.

De nem gáz tényleg, összköltségben jobban jár az ember fia.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 4:24 pm

hogy teszel a szlovák számlára pénzt? Bár EU tagok vagyunk de úgy tudom országon kívülre utalni nem olcsó.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 4:19 pm

Vagy kimész Szlovákiába, bemész a határ mellett az első VUB bankba és 2ezer forintért nyitsz számlát, kapsz internet bankot és domború kártyát, ami nem kerül semmi plusz pénzbe a kétezren felül... No comment.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 11:38 am

punker írta:
vicces dolog ez én a *&* banknál 5000 pénzzel nyitottam számlát hozzá visa classic dombornyomott kártya, pénz nem megy rá mert csak az ilyen külföldi vásárlásokat csinálom arról tehát pár havonta rakok rá pénzt, szal nem értem ezeket a jövedelem igazolás meg 150k stb szabályokat.

K&H nál 20k HUFot beteszel, annyira megnyitják a számlát, utána nyakonvered a stexet. Nekem ennyi volt az akció, nem kértek semmit, csak 20k kezdő suskát. VISA kártyát kaptam.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zephir szer. jan. 23, 2008 2:36 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 11:35 am

Igen, tehát akkor mindekinek van ilyen és olyan tapasztalata is a netes vásárlásssal és a szép magyar bankrendszerrel kapcsolatban.
Egyébként én is csak azt tudom mondani OTP kártya ügyben amit nekem mondtak...de mint látod nekem mást mondtak.. :) azért ez muris nem??
De hogy ez mennyire így van nekem mást mondtak itthon(vidéki fiókban)mást a Pozsonyi útiban és megint picit mást a Tátra utcaiban.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 11:08 am

Az OTP fiókban kérdeztem a feltételekről az ott üldögélő hölgyet :) , mivel most fognak lejárni a kártyáim. Gondoltam váltok dombornyomottra, nem néztem, illetve nem kérdeztem utána az OTP-nél mennyire valós amit a nő mond (naívan gondoltam ha már ott ül, csak tudja miről beszél :wink: ).
Anno azzal oldottam meg bizonyos esetekben a "nincs elég pénz" a webszámlán a vásárláshoz elutasító helyeket, hogy 20-30%-al több pénzt tettem rá, úgy már elfogadta.
Az pedig, hogy a magyar kártyákat nem nagyon lehetet külföldön használni egyszerűen az volt az oka, hogy rajta voltunk a nemzetközi pénzmosási listán. Egyik ismerősöm ennek kivédésére német mastercardot használt, persze ez azért is volt mivel kétlaki életet élt (Németország - Magyarország), de csak hogy lásd nem csak a kártya okozhatott időnként problémát, az ebay-en felfüggesztették miután párszor a magyar címére kérte a német kártyával vásárolt termékeit, amúgy Ő is könyveket rendelt a világ minden részéről, illetve teszi ezt mai napig.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 10:44 am

punker írta:
vicces dolog ez én a *&* banknál 5000 pénzzel nyitottam számlát hozzá visa classic dombornyomott kártya, pénz nem megy rá mert csak az ilyen külföldi vásárlásokat csinálom arról tehát pár havonta rakok rá pénzt, szal nem értem ezeket a jövedelem igazolás meg 150k stb szabályokat.

Mert te nem MasterCard Standardot kértél!!! :) vagy a fene tudja!

Erste-nél van a másik kártyám ott tőlem se kért senki semmit(csak 4000ft kártyadíj, két részletben vonva),de mondjuk ott már vagy 8 éve van számlám nem új ügyfél voltam,nem új belépő.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 10:41 am

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 10:24 am

Landstorm írta:
Red írta:
Most akkor lehet otp junior kártyával vásárolni a neten vagy nem konkrétan gunner kéne? Mert ugye a junior kártyának semmilyen költsége nincs igy az nem lenne hátrány :D

Ha a kártyádat megfordítod, és a kézírást rögzítő résznél találsz egy három karakterből álló számot(az CVC2 kód), akkor igen használhatod.

Ranger from V.4, nekem 3 éve van OTP webkártyám, és fogjuk rá eddig gond nélkül használtam paypalban illetve más fizető és kártyaelfogadó rendszerekben, mind pénz küldésére és fogadására, a cvc2 kód ugyan úgy járt hozzá mint a dombornyomott mastercardhoz.
A dombornyomott kártyákhoz a magyar átlagfizetésnél magasabb havi rendszeres jövedelem szükséges, illetve az induló számlán XXXezer forint, ez banktól és akciótól eltérő lehet, de átalában a 150ezres havi rendszeres jövedelem és minimum ennyi betét kell hozzá az esetek többségében :(.

Nekem nincs 3éve ,mert 2005 tavasza óta volt WEB kártyám netes fizetéshez kellett.
Neten keresztüll kártyás fizetés esetében (amihez valójában van)pedig sokszor nem fogadta el a rendszer(mindig külföldi oldalon volt a probléma).Én előfietésére(mikor még "szakmában" dolgoztam) és könyvrendeléshez használtam.Én nem voltam megelégedve az OTP ezen szolgáltatásának színvonalával.Az amerikai oldalakon rendszeresen előfordult a fizetési nehézség és apám kártyáját kellett használnom.

Amit a dombornyomottról mondtál ez igaz volt 2007 november 17-ig!!Azt mondtál OTP-nél változott... :roll:
A dombornyomott kártya feltétele volt,60000 forint jövedelem igazolás vagy 150000ft megléte a számlán abban az esetben ha már volt vezetett számlád az OTP-nél.ha nem akkor 300000ft megléte a számlán.ez ahogy Te is írtad általános gyakorlat, szóval más banknál is így van.
Nov. 17 után(ÁLLÍTÓLAG) lehetőség van sima lakossági folyószámlához dombornyomott kártyát kérni(OTP-ről beszélünk).Legalábbis én ezt a tájékoztatást kaptam,tehát jobb ha mindeki utána megy aki most szeretne így van-e!!De arra készüljön fel hogy még az OTP-ben is igen könnyen előfordul, hogy ha két helyen kérdezi két különböző választ kap(éppen ezért inkább telefon központi infoba).A Pay Palról sok helyen nem tudják micsoda ha tudják akkor nem szeretik szóval azt nem nagyon kell emlegetni mihez kell.
VISZONT a WEB kártya szerződés szigorodott(neve is változott) előtte számla+elektronikus számla és web kártya kombó volt, most viszont jövedelemigazolás kell és vagy 150000ft megléte a számlán a szerződés kötéshez.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ranger from V.4 hétf. jan. 21, 2008 10:43 am-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 21, 2008 8:11 am

Alpha írta:
Hali!

http://www.scarmy.com/ <---innen szeretnék rendelni. Kósza hírből hallottam hogy nem engednek ki az usa-ból semmi militari cuccot. Ez mennyire igaz? Nem szeretném hogy a lóvét leemelik a ruhám meg ottmarad. Szerintetek?

nekem decemberben kiszállították innen.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7632 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 219  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra