SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: pén. okt. 19, 2018 3:37 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 556 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. júl. 07, 2006 8:40 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Nagyon érdekes lehet főleg aki először hal meg hogy kb. 1 órát csak hajkurászik. És kapja a lövéseket. De ti tudjátok. :)

VIS

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VIS pén. júl. 07, 2006 8:43 am-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. júl. 07, 2006 7:16 am

Hát azért lehetne mit alakítani rajta. Mondjuk az AvP-ben volt egy olyan mod, hogy last man standing. Na nem az a szokványos. Van x-1 marine, és egy Alien. Az alien random a pálya kezdetekor. Akit megöl, az is alienként éled újra.

A végén marad egy darab tengerészgyalogos, nos neki méri az idejét, hogy meddig él x-1 alien ellen! =D

Ehhez hasonló lehetne a zombi-s módosítás. A zombi csak késelhet, a tengerészgyalogos meg fix lőszerrel kezd. Ha ellőtte, akkor futhat. Végül is, ha 20-an játszák, akkor 19-en kerítik be! =)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. júl. 07, 2006 7:12 am

Az nem teljesen tiszta, hogy ha elfogy az élőknek a lőszere amivel ideiglenesen semlegesíthetik a zombikat, akkor elkezdődik a fogócska? Egyáltalán a zombik futhatnak? Épületben és épület környékén állat lehet a játék, (ott ahol a zombik bekszoríthatják az élőket) viszont nyílt nagy terepen nehezen tudom elképzelni, hogy játszható marad a game, mivel nem lesz 1000 zombi.

Jó lenne egy tesztjáték, szivesen elmennék rá. (Az biztos, hogy én zombi leszek :) ) Szvsz egyenlőre át kellene venni 1 az 1-ben a már működő szabályokat és csak kipróbálás után változtatni esetleg rajtuk.

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Muord pén. júl. 07, 2006 7:20 am-kor.
Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 06, 2006 9:34 pm

az eredeti/ottani szabalyok szerint tilos zombikat fejbeloni.
persze azokon akar lehet is valtoztatni, ha esszel lesznek ujrakomponalva.
mindenesetre, ha eleg nagy az erdeklodes iranta, akkor megcsinaljuk. ;)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 06, 2006 7:13 pm

De ha már only gázpisztoly és 350fps alatt, akkor igazán lehetne olyan, hogy a zombikat csak fejlövés semlegesítené, és csak időlegesen... Végül is kötelező arcvédőben nyomják+még zombi maszkkal is.

Legalább fejlődne a skill! :twisted:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 06, 2006 4:36 pm

Szolnokon potom 1500 ft egy ilyen zombis maszk ami teljesen elfedi a fejedet. Nem kellene senkinekse sokat ráköltenie ha ilyen tipusú játékot akarna játszani...

Mikor játszunk ilyet? :))
A kunmadarasi pálya elég jó lenne hozzá....

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 06, 2006 1:05 pm

waxx írta:
Erdekelne-e benneteket egy hasonlo jellegu jatek?

www.operationbiohazard.com

Nagyon állat lenne!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 06, 2006 12:11 pm

waxx írta:

Miazhogy!!! Iszonyúan tetszenek a szabályok. pl, csak pisztoly, csak 2 tár (BB, gáz utánpótlás a pályán), zombie faktor, játékos zombiként éled egy idő után, stb...
Jó lenne ha meghonosodna Mo.-n is valami hasonló. Biztos lenne egy szűkebb de annál lelkesebb tábora az ilyen játékoknak is. Olyan nagyon nagy befektetést nem is igényelne a felszerelés (szinte csak egy "rém" maszk kell), mint a sci-fi jellegűnél. cool 8)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 06, 2006 10:02 am

Túlélő horror? Imádom a fantáziadús embereket :))
Klassz!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 06, 2006 9:54 am

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 06, 2006 8:39 am

Elnézést OFF:

wolverine írta:
lesz :wink:

És távirányításúlézermeghajtósticsungvetőt honnan szerzünk majd?

:lol:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: csüt. júl. 06, 2006 7:59 am

SzpecNaz írta:
Hehe. Én díjazom a sci-fi szerű játékötleteket és úgy tudom lennének mások is akiket nem csak az "e világi katonásdi" airsoft játék érdekelné...

Remélem lesz olyan vállalkozó kedvű szervező aki egy ilyet megvalósít. Izgalmas, komoly játékmenet, hangulatos vizuális és verbális elemekkel tüzdelve!

lesz :wink:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. júl. 05, 2006 4:02 pm

Az ilyen sci-fi ötletek jók de megvalósításuk szintén a jövőbe vész. :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. júl. 05, 2006 1:38 pm

rhino írta:
A minap olvastam egy angol site-on egy ötletet. Nem annyira háborús, inkább amolyan Farcry szerű (már aki ismeri a játékot).........stb, stb

Hehe. Én díjazom a sci-fi szerű játékötleteket és úgy tudom lennének mások is akiket nem csak az "e világi katonásdi" airsoft játék érdekelné...

Remélem lesz olyan vállalkozó kedvű szervező aki egy ilyet megvalósít. Izgalmas, komoly játékmenet, hangulatos vizuális és verbális elemekkel tüzdelve!
... És előkerülhetnek a Bolygó Neve: Halál típusú fegyverek :))

Szóval ÉN tuti hogy elmennék egy ilyen játékra!!!

(gondolom ezt a képet már mindenki látta) :)
http://images.tribe.net/tribe/upload/photo/043/74b/04374b04-e20a-4d97-bbf9-5ab87132ddb7

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 25, 2006 9:08 pm

Mint írtam, nálam is tervbe vannak véve nyárra hasonló játékok, de a jó scenario-nál sokkal jobban számít a részletes kidolgozás (persze tökéletesen egyetértek wol-lal, a scenário-val tudod eladni a játékot, de azért hozzátartozik az is, hogy minél sikeresebben adod el a játékot, annál többen jönnek, és a résztvevők számától függően exponenciálisan növekszik a felelősség is, hogy jót is kapjanak az emberek), szal valószínűleg júli közepe-vége felé lesz az első ilyesmi játék (részemről legalábbis), mivel szvsz a megfelelő helyszín a legfontosabb, és a szervezés, szal még van mit egyeztetni. Meg szeretnék konzultálni pár tapasztaltabb játékossal is több szem többet lát alapon, és jobb előtte korrigálni a gyenge részleteket, mint utólag bánkódni, meg hallgatni a lebaszásokat.

u.i: De ez a szörnymaszk ötlet, ez nagyon tetszik, biztos feldobna egy ilyen játékot!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 25, 2006 8:56 pm

a tenchii conflict pl. hírszerzős - nyomozós játék lesz, questekkel. sokkal többet ki lehet hozni a játékból egy kis körítéssel :wink:

:reklám over: :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásHozzászólás témája: monster.
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 25, 2006 8:49 pm

Hát, nézd Frico: nem az én ötletem, mint mondtam, a neten olvastam. Én elég kezdő vagyok, örülök, hogy ha egy-egy játékon többet lövök ki, mint ahányszor engem lőnek ki. Szervezésben semmi tapasztalatom nincs, és nem is tartozom az "ősgárdához". Éppen ezért, én magam nem fogom megrendezni ezt a játékot, hiszen egy gyenge rendezés elszúrhatja a játékélményt. Ezt a részét tehát, meghagynám a tapasztaltabb szervezőknek.

Az írásommal csak azt akartam jelezni, hogy pl. részemről volna érdeklődés ilyesfajta játék iránt is. Félek, hogy ez a két pozitív hozzászólás kevés ahhoz, hogy egy játékszervező rákattanjon. Jó lenne, ha többen beírkálnának amolyan "én is szeretném, én is én is" szövegeket, akkor talán lehet belőle valami...

MInden esetre, annak ellenére, hogy nem az én ötletem, köszönöm az elvbeli támogatásotokat.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 25, 2006 8:25 pm

Basszus, ez létezik?! :shock:
Ezek szerint a spanyol viaszt találtam fel, ugyanis van egy pár játékötletem, amit nyáron szeretnék kivitelezni, többségükben 3 csapatosak, és 100 fő körüliek. Az egyik nagyon hasonló, csak engem a HL és a Doom ihletett (és a szörnyjelmez kimaradt belőle, de nagyon jó ötlet, és a motorostáras géppuskák 2000 BB-vel elég jó szörny-fegyók), emiatt a helyszínt keresgélem hozzá (olyan gyárépület szerűt, mivel földalatti rakétabázisból erős alulkínálat van Mo-n). Nah itt tartanak, pár játékhoz már találtam helyszínt, párhoz nem, de nyár közepére asszem nekiesem a témának, és kipróbálunk egy párat ezek közül. :wink:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 25, 2006 7:55 pm

:) :) :) en ezt ma SK-ban lejatszattam egyszer :) :) :) MONSTER GAME néven :lol: :lol: jo buli volt olyan 120 an lehettunk ami egy picit sok volt de mindenki nagyon elvezte jah es a szornyek azok ugy is voltak oltozve
megkene utt is csinalni :lol: :lol: ezt mondom en is

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szomb. máj. 06, 2006 10:12 pm

A minap olvastam egy angol site-on egy ötletet. Nem annyira háborús, inkább amolyan Farcry szerű (már aki ismeri a játékot).

Körítés: Tudósok kísérleteznek a szuper-katona előállításával, de a kísérlet nem teljesen azt az eredményt hozza, amit várnak. Képződik ugyan egy szuper-lény, de ez amolyan szörny-féleség lesz. Kiszabadul, és a laboratórium körzetében elkezdi írtani a népet. A biztonságiak és a technikusok már halottak. A kísérletet pénzelő állami szervezet úgy dönt, hogy a szörny túl veszélyes, meg kell semmisíteni, ezért a körzetbe több speciális egység kivezénylését rendeli el.

Játék, a "fűszerekkel": Igen ám, de a tudósok több éves munkájuk gyümölcsét, mintegy saját gyermeküket látják a szörnyben, ezért eldöntik, hogy minden áron megvédelmezik. Sajnos a szimpátia nem kölcsönös, a szörny válogatás nélkül gyilkol, mind katonákat, mind tudósokat. A dologban van még egy bibi: a szokásos lőfegyverekkel a szörnyet nem lehet kinyírni! A labor épületében van csak 1 db speciális fegyver (mondjuk fekete vagy zöld BB-vel), és csak azzal lehet a szörnyet kinyírni. A tudosok megpróbálják kinyírni a katonákat, a katonák a tudósokat, és mindkettejüket tizedeli a szörny, akit viszont egyikük sem tud kilőni. A szörny nem mehet a laborhoz közelebb mint X méter, a katonáknak viszont minden áron el kell jutni a spec fegyverig,ami a labor épületen belül van, és a tudósok foggal körömmel védik. A tudósok ugyanakkor kint is támadják a katonákat, hiszen nem akarják, hogy a katonák kinyírják a szörnyet.

A fenti site-on a leírás végtelen életet javasol a katonáknak, 3-at a tudósoknak, valamint 1:3 arányt a tudósok: katonák eloszlásban A szörnynek csak 1 van, értelemszerűen, a szörny lelövésével vége a játéknak. Ez az arány, elsőre soknak tűnhet (főleg a végtelen élettel - persze, visszaálló pontokkal), de ha jobban belegondolok, a tudósok az épületben vannak, oda a szörny nem megy be. A közeledő katonákat az elpusztíthatatlan szörnyön kívül, a tudósok is támadják, akik a labor irányába is visszavonulhatnak, amit a szörny nem közelíthet meg túlságosan (ha ez a kitétel nem lenne, a szörny ráülne a fegyverre, és lelőne minden közeledőt, oszt annyi). A katonáknak nincs ilyen védelmi vonaluk. A szörny elől az egyedüli menekvés, a futás. A találat nem öli meg a szörnyet, de ha futás közben kapja, 5 másodpercig 1 helyben kell állnia. Ha járás közben, akkor semmi. Természetesen, a szörny is lőfegyvert használ (lehetőleg valami brutált), ellenben nem használhat semmilyen rejtőzködést: ruhát, festéket, semmit, sőt, az oldal a kellékek közt felsorolja a "feltűnő színű sárkány-maszkot".

Hát nagyjából ennyi, szerintem egy tapasztalt játék-rendező, egy ilyen "forgatókönyvből" egy fergeteges, nagyon akció-dús játékot tudna varázsolni, ami a maga picit mese, picit scifi,picit real stílusával mindenképp egy érdekes élményt nyújthatna, a csak I. és II. világháborúk eseményeit feldolgozó (egyébként óriási élményt nyújtó) megmozdulások közt.

Vissza a tetejére

játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 18, 2006 12:15 am

Haliho!

Felmerült játékötlet: D-DAY
2006.06.03. szombaton
Pestszentimrén teljes pályán, járművekkel. Szektoroshoz hasonló szabályokkal.

Az UTAH partszakaszon 1944 jún. 6-án történt partraszállást imitálnánk.
-Az US főerő partraszállása, imitált fix Higgins hajókból: rentgeteg füst, sípszó, rámpa le, roham.
-US ejtőernyősök ledobása a német állások mögött:max. 10-15 fő teherautóról, 2-3 fős csoportokban nagyobb területen szétszórva indulnának, majd erőiket egyesítve német ütegek elfoglalása, és megsemmisítése lenne a feladatuk.
-A partraszálló erők és ejtőernyősök találkozása után Ste-Mére-Eglise, majd CARENTAN sratégiai pontjainak elfoglalása.

Kérem a nagyobb csapatokat (Skorpiók, HoG, FEAT, SRT, BB, DoW, Tigrisek stb.) amennyiben részt kívánnak venni, jelezzék kb. hány fővel, melyik oldalra jelentkeznének, mert az utolsó pillanatban nehéz újraosztani a csapatokat!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 05, 2006 2:13 pm

Haliho!

A június első hétvégéjén lévő szlovák játékra mekkora a valós érdeklődés?? Mert lehetne egy jó játékot szervezni itthon is a 3 napos ünnepre tekintettel, de nem akarok keresztbe szervezni.A TIGRISEK ált. véleménye: 2 db nemzetközi játék egy hónapban=húzós. Mi inkább az OMEGÁ-éra megyünk.
Felmerült játékötlet: D-DAY (elsősorban az időpont miatt) Pestszentimrén teljes pályán, járművekkel. Szektoroshoz hasonló szabályokkal.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára WD kedd ápr. 18, 2006 12:16 am-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 6:57 pm

Haliho!

Az időpontok ütközésének elkerülése miatt a nagyobb volumenű játékokat, scenariókat 2-3 hónappal előre közzé lehetne tenni.
A TIGRISEK részéről eddig felmerült ötletek:

1/ Falklands War, 1982 Falklands-Malvinas szigetek.
-Tervezett időpont:2006.augusztus P.Imre teljes pálya
Kinntalvós, táborozós, főzőcskézős scenario lenne.
-Szombat délelőtt előkészítés, regisztrálás, ebéd
-Kora délután kb. 13-18 között főleg házfoglalós, először az Argentínok elfoglalják, majd a Britek partraszállnak, és felszabadítják Darwint és Goose Greent.
-Ez egy CQB jellegű (de nem olyan szigorú szabályokal) játék lenne főként a házak között. A támadó csapatnak könnyített visszaállással, gránát, füst, létrák, taktikai pajzs, járművek használatával.
-18-21 között kaja szünet, pihi. Valamit főznénk bográcsban, grill party stb.
-21-24 egy kis éjszakai felderítés, előretolt harcálláspontok elfoglalása. Az átkapcsolós lámpákkal jelölt 4-5 pont oda-vissza foglalása, szabotázs akciók.
-0.00-kor takarodó
-másnap délelőtt brit offenzíva a Stanley körüli magaslatok elfoglalására. A járművek mint partraszállító egységek működnének.

Úgy szeretnénk lebonyolítani, hogy bárki bármikor be tudjon állni, vagy kiszállni, ha nem tud ill. nem akar az egész játékon részt venni.

A játék teljes ideje alatt a különleges egységek (4-5 fős SAS,SBS,601 argentin) felderítést és szabotázs akciókat hajhatnak végre az ellenfél hátában. A játékterületet elhagyva, vagy "helikopteren" az ellenfél hátába kerülhetnek. (Repülőterek, légvédelmi állások, harcálláspontok elleni akciók, felderítés stb.)
-Nem állandó csapatok, a feladatra jelentkező egységek a kisorsolt időpontokban, óránként egy-egy küldetést teljesítve, váltanák egymást. 4fő+1 harcoló medikkel, csapatszinten meghatározott számú újraéledési lehetőséggel.

2./ Korean War 1950-1953
Tervezett időpont:???
Helye:P.Imre teljes pálya, a kerítéseken belül.
Szektoros játékmód: a pálya 6-7 keresztirányú szektorra lesz osztva kerítéstől kerítésig. A védőknek minden szektorban csak 1 élete lesz, visszaállásuk az egy szektorral hátrébb lévő ellenőrző pontokon.
A támadók korlátlan élettel rendelkeznek, újraéledés az egy szektorral hátrébb lévő elfoglalt ellenőrző pontokon.
Ha a támadók végig érnek a pályán, pozíció cserével ugyanez visszafelé.

3./ TET offenzíva, 1968 Vietnam (Fullmetal jacket)
Helye:P.Imre teljes területe
Tervezett időpont:2006. nyara- kora ősz
Bázisfoglalós, beírós játék lenne.
3 db U.S. fő bázissal, ezek állandó US visszaálló pontok ill. megerősített harcálláspontok lesznek. Támadni lehet őket, de elfoglalni nem.
A pálya területén harcállápontok lesznek kijelölve, ezek alapból US bázisok, megtartásuk 30 percenként vagy visszafoglalásuk 1-1 pontot ér.

A VIET erők feladata ezek elfoglalása és birtoklása 10 percenként 1-1 pontért. Visszaállásuk A Ho Si Minh ösvényen (a pálya szélein) elhelyezett 8-10 visszaálló ponton.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára WD szer. ápr. 05, 2006 4:41 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 5:16 pm

Amint már az elöbb megírtam: nem sértegetésből írtam, hanem viccesen Mégegyszer elnézést, ha ilyen mély sértésnek veszitek a megjegyzésemet.
Leírtam a VIS nek priviben, hogy nagyra becsülöm, hogy játékokat szerveztek, köszönöm, én is nagyon jól érzem magam rajtuk! Én szívesen szervezek majd játékokat, de ezt meg kell tanulni, erre jó, ha többen csináljuk és az öregebbek beavatják a fiatalabbakat a technikákba. Megjegyzem, tudom milyen nehéz szervezni, mert 8 éve vagyok cégvezető és hidd el az sem könnyű, amikor egy vállalat minden napos game-jeit kell kordában tartanod.(ezt nem nagyzolásból írtam, csak azért, hogy ne gondold, hogy egy egyszerű dolognak tartom a szervezést)
Szóval, ha meglenne ez a topik, akkor mondjuk lehetne, hogy a jelentkezésnél beírják a nevük mellé az idősebbek, hogy részt vállalnának e a lebonyolításban. Lehetne ez is egy kritérium. Ha nincs elég öreg, nem lehet játék. Vagy ilyesmik.
Mágegyszer mondom, hogy én nem megsértődni akarok, meg nem a szabályokat kikerülni, de legfőképpen nem veletek veszekedni. Volt egy ötletem, ami szerintem kivitelezhető. Lehet, hogy nem olyan egyszerűen, ahogy gondoltam, de azért írtam nektek, hogy kisüljön valami a témából.

Fórumszabályzat - MASZ - Gy.I.K. - Ftp FAQ

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 5:02 pm

Kecsa írta:

Vis:
Kicsit korlátolt a gondolkozásod, azt hiszem legutóbb a Náci birodalomban gondolkoztak így mint te. :)

Nem kenyerem a seggnyalás és mások megvédése, de majd ha már játszottál annyit mint ő és próbáltál játékot szervezni mint ő majd akkor mond azt, hogy náci gondolkodású.

Egyébként meg egyszerű a képlet beírod a játékszervezésbe amikor van üres hétvége a tingli-tanglit. Te leszel a szervező és levezeted a játékot. Én szívesen kimegyek és megnézem, hogyan csinálod.

Ja, ha meg valaki képes kitolni az arcát kezébe venni egy aeg-et akkor vegye a fáradságot és olvassa el a MASZ-t és ne a játék helyszínén kelljen ismertetni a sok orrturkálóval az alapvető szabályokat.

Könnyű más pöcsét a csalánba verni. Megszervezik azt majd jól kimegyek. Ha igény van játékra fel kell emelni a seggünket és kell egy kicsit érte tenni valamit.

Lehet sértődni meg nácizni, de ha majd 3-4 évet lehúzol akkor te is így fogsz gondolkodni.
[My best friends][Kezdőknek segítség]

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 4:59 pm

Ne haragudj, csak viccesen írtam a megjegyzést! :)

Ahogy a pm-ben is írtam, nem vagyok kiskorú, 30-éves vagyok és nem is akarom megmondani a pályán, hogy mi a "frankó". Sokan jönnének a tapasztalt játékosok közül is. A balesetre való esély nem nagyobb mint egy nagy játékon és a bulvársajtó nem tudja megváltoztatni az ide vonatkozó törvényt egykönnyen. Természetesen senki sem azért megy oda, hogy másoknak bajt okozzon, nembeszélve arról, hogy a megjelenő emberek valószínűleg ugyanazok lennének, mint akik a többi játékra is eljönnek, hiszen más nem nagyon vásárol komoly pénzekért aeg-eket.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 4:51 pm

Nem úgy gondolkozom mint egy náci, de köszi. :)

Csak nekünk többet jelent az airsoft annál, hogy pl. egy kezdő gamer
másokat mondja meg a frankót a pályán stb. Jelenlegi állás szerint
sajnos elég egy baleset, amit felkap a bulvár sajtó azt annyi is az
airsoftnak magyarországon. Én nem szeretném ezt. Te igen?

VIS

Ui: Leírtam neked PM-ben, de akkor most itt is: Tavaly volt olyan
hogy egy kiskorú dobott fel egy játék alkalmat (elmondása szerint ő csak
játszani akart egyet), amire jó pár játszani akaró gamer bejelentkezett.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 4:41 pm

MuldR írta:
En meg azt nem ertem, miert kell kulon topic. Ott a jatekszervezes. Csinalsz egy topict az alabbi template szerint:

Helysegnev, Idopont, Tingli-tangli

Ennyi. :)

"- The life is inperfect"

Igen én is erre gondoltam, csak nem akartam magánakcióba kezdeni és arra ezért úgy láttam helyesnek, ha megvitatom veletek is. Remélem nem bántottam meg senkit, én csak játszani szeretnék.... És összejövünk így is páran, de azért 30-50 ember mégis csak nagyobbat tud alakítani mint 4-5.
És arra gondoltam, hogy lehetne ez egy állandó topik a játékszervezés alatt.
Természetesen nagyjátékot tilos lenne keresztbeszervezni, ezeket a kezdeményezéseket kimoderálnák.
Ennyi, egyébként csak egy ötlet amiről kint Szentendrén dumáltunk egy páran, megjegyzem, nem csak újoncok és mindenki támogatta.

Vis:
Kicsit korlátolt a gondolkozásod, azt hiszem legutóbb a Náci birodalomban gondolkoztak így mint te. :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 4:30 pm

Kecsa írta:
.....
Félre ne érts, nem kötözködni akarok, csak arra gondoltam, hogy sokan örülnénk ha kimehetnénk hétvégente játszani egymással és ez lenne a legmegfelelőbb weboldal, ahol ezt megüzenhetnénk egymásnak. Egyébként biztos vagyok benne, hogy sok "öreg harcos" is eljönne ezekre a játékokra és ez azt jelentené, hogy ők autómatikusan vállalnák a "tisztek" szerepét.
Várom válaszod.

Ha 30 ember összejön és futkoz össze vissza az már káosz és nem
tingli-tangli. Vagyis a kisebb egyéni rákészülést igénylő játék kisebb
létszámban (max. 20 fő) és vagy sok tapasztalt játékos részvételével
lesz élvezetes.

Ilyen jellegű kérések időröl időre feljönnek. Te olyasmit szeretnél hogy
valaki feldob egy játékot amire akár eljöhetne 50 ember is, azt ha
kiesik egy öreg akkor a nyakába akasztanád a felelősséget. Na ezaz amit
ők nem vállalnak. Aki játék szervezéssel foglalkozik az tudja mikor ér rá,
mikor tud ilyet szervezni és mit talál ki rá.
Vagyis ez az ő döntése és felelőssége.

Szóval, amíg a nyári főszezonban meglévő üres hétvégékre nem tudunk
érdemben lépni, addig javaslom hogy szervezz magánba magadnak
játékot. Ahhoz elég felemelni a telefont és már 4-6 fővel is nagyon
élvezetesen lehet játszani. Arra elég egy nem túl forgalmas kiserdő is,
ill. a jól bevált pályák. Ha nincs ennyi embered akkor marad a csapat
építés ill. a meglévő játékokon való részvétel.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 4:26 pm

En meg azt nem ertem, miert kell kulon topic. Ott a jatekszervezes. Csinalsz egy topict az alabbi template szerint:

Helysegnev, Idopont, Tingli-tangli

Ennyi. :)

"- The life is inperfect"

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 4:20 pm

Kiakadok rajtatok, nemhogy örülnétek, hogy terjed ez a játék magyarországon is és van kedvünk játszani. Ha nincs kedvetek eljönni, természetesen nem muszály, de nem értem miért nem lehet engedélyezni egy topikot azoknak akik szeretnének együtt kimenni. Ez az oldal a leglátogatottabb airsoft oldal, természetesen itt merül fel az igény, hogy összejöjjünk. Ez nektek rossz érzés, vagy zavar benneteket, hogy mások játszani akarnak? Kicsit kontroláló hangulatnak érzem ezt a hozzáállást...

Egyébként legutóbb úgy láttam, hogy egy szektorfoglalás megszervezése kb. 4 perc volt.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 4:08 pm

Kecsa írta:
Csak amolyan szektorfoglalás, épületharc, "partraszállás",

Te sok jatekon lehettel kint. Igy kb ez a 3 az, ami a legtobb rendezest igenyli :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 4:04 pm

Ezeket nem azért írtam Tingli-tanglinak, mert kevés játékos jönne el, hanem azért, mert nem lennének nagy feladatok. Ha nincsenek komoly feladatok, akkor nem igényel olyan nagy szervezést. Pl a paintball-os arcok néha csak lemennek egy pályára és játszanak, ez nem olyan nehéz dolog. Itt nem lennének komoly taktikák, kiépített pályák, stb. Csak amolyan szektorfoglalás, épületharc, "partraszállás", stb. Magyarán szólva, csak lemennénk és lövöldöznénk egyet. Általában nem gyerekek jönnek a játékokra, ami azt jelenti, hogy nem kell ovónéni mindenki mellé. Kell kb 2 régebbi harcos aki az elején elmondja az alapszabályokat és kész. Felnőtt emberek elmehetnek 50-en játszani. Ha nincs nagy taktikai feladat, akkor nem kellenek tárgyi ezközök és nem kell előkészítés sem.
Félre ne érts, nem kötözködni akarok, csak arra gondoltam, hogy sokan örülnénk ha kimehetnénk hétvégente játszani egymással és ez lenne a legmegfelelőbb weboldal, ahol ezt megüzenhetnénk egymásnak. Egyébként biztos vagyok benne, hogy sok "öreg harcos" is eljönne ezekre a játékokra és ez azt jelentené, hogy ők autómatikusan vállalnák a "tisztek" szerepét.
Várom válaszod.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 3:44 pm

Az a probléma lényege, hogy most egy meghírdetett tingli-tanglira is
elmegy (jó idő esetén) min. 30-50 ember és ez már nem tingli-tangli
kategória.

Ekkora létszámnál már pl. 1 fő szervező elég karcsú. Aki végigolvassa
a szabályzatot az láthatja, hogy a játékszervező ajánlásban szerepel pár
dolog. Ezek főleg azért kerültek bele mert sajnos vagy szerencsére elmúlt
az az idő amikor valaki feldobott egy gamét azt úgy kellett rá
összevadászni 8-12 embert. Vagyis egy minimun 30 fős játék minőségi
levezetése egyéni embereknek elég megterhelő, így nem is sokan
vállallják be.
A csapatok pedig inkább nagyobb rendezvényekre összpontosítanak
amik mostanság min. 50-70 fővel kiviteleznek.

Nagy game ill. a kezdő, gyakorló game közé teljesen jogosan kellene
a nem kezdő játékosoknak egy tingli-tangli jellegű de minőségi game
mondjuk 2-3 hetente (mivel a szezonban azért lesz játék rendesen)
maximált mondjuk 40 fős létszámban.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. márc. 24, 2006 3:32 pm

Pont erre lenne a topik, hogy aki akar, az megy amikor nincs szombaton nagy játék. Állandó topik lenne és minden üres szombatra jelentkezhetnénk. Ha összejön a létszám, megyünk. Most nyár van és sokan jelentkeznének. Szerintem sok szombat kimarad, ha valaki nem megy springezni, de én azért nem vagyok annyira oda.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 556 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra