SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: vas. júl. 22, 2018 1:30 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Új Vihar
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 20, 2010 6:56 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Redbo04 írta:
Az Új Vihar nagy sz@rban van úgy érzem, minimális utánpótlás, biztonságba helyezendő rakéta és még egy szakemberre is szükségük van ahhoz, hogy kilőhessék a rakétát.
Ezzel szemben szinte az egész orosz haderő........

minimális utánpótlás???? elsőbbséget a kávénak, könyörgöm! az fontosabb, mint a kötszer :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 19, 2010 11:23 pm

Red írta:
Hát azért 150 bb elég karcsú akárhogyan is nézzük. :D

te úgyse tudsz majd lőni a gbbvel ergo neked még sok is :finga: :twisted: :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 19, 2010 11:20 pm

Hát azért 150 bb elég karcsú akárhogyan is nézzük. :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 19, 2010 9:45 pm

Gagyimami írta:
szerintem bőven elég lesz most is.

Ja, én csak játék után lőttem, amikor is kiderült, hogy a fegyverem a véreres pénbe lőtt volna, a piszolyomból meg ki se jött 1 bogyó se az első próbálkozásra. :? Szal szerintem szét szoptam volna a rabok f.szát ha a sötétben, hirtelen lőnöm kell, pedig gyors reagálással javítok bármit akár terepen is. Na, majd legközelebb. :))
Téglát nem is vittem, az 5 tár ha nem elég bármire, akkor el van baxva az egész büdös k. élet. :D

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 19, 2010 8:14 pm

Redbo04 írta:
Hát, ez inkább azt jelenti, hogy jól becsüld meg a tégláidat mert ki tudja mikor jutsz plussz téglához. :))

Multkoriban kettő volt nálam, szerintem bőven elég lesz most is.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 19, 2010 8:08 pm

Hát, ez inkább azt jelenti, hogy jól becsüld meg a tégláidat mert ki tudja mikor jutsz plussz téglához. :))

Az Új Vihar nagy sz@rban van úgy érzem, minimális utánpótlás, biztonságba helyezendő rakéta és még egy szakemberre is szükségük van ahhoz, hogy kilőhessék a rakétát.
Ezzel szemben szinte az egész orosz haderő........

Ja, orosz oldal kerestetik.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 19, 2010 7:21 pm

Ez ugye azt jelenti, hogy ismét csomagolhatom be a tégláimat??? :) :tonqe:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 19, 2010 7:02 pm

Katonák!

Sajnálatos módon, pár tisztünk, az esküjét megtagadva, a hadsereg és a haza ellen fordult. Titkos társaságot szerveztek a sorainkon belül, mivel több magas rangú is van közöttük, ezért nagy mennyiségű fegyvert, lőszert és más harcanyagot tudtak kicsempészni. Hogy mi a céljuk, azt egyenlőre nem tudjuk, ráadásul a létezésüket is egy angol ügynökünk jelezte.
A teljes belső ellenőrzést kijátszva, egy közepes hatótávolságú rakétát juttattak semleges területre.
A brittek, egy SAS alakulatot küldtek a felderítésükre és, hogy bizonyítékokat szerezzenek a rakéta létezéséről.
Túl későn érkeztek de ennek ellenére sikerült megrongálniuk a vezérlőt, a rakéta most használhatatlan, de nem tudni meddig.
Ez a mi baklövésünk! Nekünk kell rendbe hozni!
A világ közvéleménye nem szerezhet erről tudomást!
Minden nyomot, bizonyítékot el kell tüntetnünk, semmi és senki nem maradhat!
Mivel az Új Vihar már nagyon mélyen beépült a sorainkba, ezért csak a legmegbízhatóbb embereik jöhetnek számításba, jól jegyezzék meg, senkiben sem bízhatnak. Csak nekem tartoznak elszámolással, minden segítséget és eszközt megkapnak.
Most pedig menjenek és válogassák össze a csapatukat.
Végeztem.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. máj. 16, 2010 11:09 am

Redbo04 írta:
de volt vele egy nő is és két gödör ásására már nem volt időnk.

Ez kissé Rejtő Jenős :)) Még mindig olvasom.

Szerk.: Befejeztem :D Jó kis olvasmány volt.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. máj. 16, 2010 10:31 am

Új vihar
A kezdet
__.10.03.29. Valahol egy európai, katonai támaszponton.
Uraim!

Meg nem nevezhető, de biztos forrásból, a tudomásunkra jutott, hogy egy Orosz tisztek által szervezett „társaság”, az Új Vihar, közepes hatótávolságú rakétákhoz jutott. A rakéták mennyisége, típusa és származása nem ismert, eddig a tárolási helyük is ismeretlen volt.
A Moldáviában kialakult helyzet kapóra jött nekik a kiugráshoz, a transznisztriai konfliktus miatt, a térségben könnyen és feltűnésmentesen szállíthatták a rakétákat. A határvidéken állomásozó orosz csapatok (14. hadsereg) magasabb beosztású tisztjei között, elegendő megbízható emberrel rendelkeztek ennek megvalósításához és az egész művelet titokban tartásához.
A Moldova, Ukrán, „Transznisztria-i”, „hármas határon”, található egy Chazar nevű, kihalt város, az informátoraink szerint, itt kerültek telepítésre a rakéták. A terület nagyon régóta elhagyatott, erdős területek, mesterséges objektumok felváltva tarkítják, földrajzi fekvése megfelelő volt a fegyverek elrejtésére, használható műholdképet nem sikerült készíteni a területről.
Az önök feladata uraim, hogy megerősítsék az információt, amíg nem rendelkezünk bizonyítékokkal, a rakétákkal kapcsolatban, addig semmilyen hivatalos lépést nem tehetünk. A területen jelenleg is zavargások folynak, még nehezebbé teszi a helyzetet, hogy az Orosz hadsereg is beavatkozik néha a Transznisztriai oldalon és az ENSZ csapatok is a területen lábatlankodnak. Ezt a „felfordulást” kihasználva fognak a területre eljutni. Az egység tagjai, kisebb csoportokban, beszivárgással közelítik meg a helyszínt. A tényleges feladatról és a tevékenységekről, senki nem kap tájékoztatást, az esetleges lebukás lehetősége miatt. Az eligazítás a találkozási ponton fog megtörténni, itt veszik fel a fegyvereiket is. A csapat tagjai, svájci és ausztriai repülőterekre érkeznek meg turistaként. Innen, vonattal, autóbusszal és bérelt autóval (részben Ukrajna, részben Románia felől) jutnak el az 1-es számú találkozási pontra. Az 1-es TKP, után, gyalogosan haladnak tovább, természetesen innentől kezdve rejtve, észrevétlenül. Egy biztonságos mobiltelefonon keresztül, üzenetben kapják meg a 2-es találkozási pont koordinátáit, a helyszínen fogja várni magukat egy összekötőnk, Ő már a térségben van, a vízuma hamarosan lejár, tehát ne várakoztassák meg, ha egy mód van rá. Még ki is kell jutnia az országból. Az összekötőtől megkapják az előzetesen maguk által összekészített fegyvereiket, minden mást maguknak kell vinni, ezek figyelembevételével állítsák össze a felszereléseiket. Feladatuk elsősorban megfigyelés és bizonyítékok megszerzése lesz, megfigyelő és fényképezőeszközöket csomagoljanak be. Amíg lehetséges, nagytávolságú megfigyelést kell alkalmazni, fel kell mérni a területet, a meglévő térképeinket kell kiegészíteni és vázlatokat készíteni a rakéták helyzetéről, ha vannak. Ha a főbb vázlatok megvannak, (főbb utak, egyéb megközelítési lehetőségek, lehetséges leszálló helyek egy kiemelés vagy akció esetére) akkor még az eddigieknél is óvatosabban közelítsék meg a várost és teljes, mindenre kiterjedő felderítést végezzenek. Beavatkozás csak parancsra! A fegyvereiket parancs nélkül csak önvédelemre használhatják! Bármilyen esemény történik, azonnal jelentik a csoport parancsnoknak és várnak! Ne felejtsék el, egy idegen ország területén tartózkodnak, fegyverrel. Nem szeretnénk nemzetközi bonyodalmat. Ha felfedik a kilétüket, azonnal a megbeszéltek alapján cselekednek. Ebben az esetben az elsődleges, a meglévő információ kijuttatása és egy kivonási pont elérése. Ha fogságba esnek, nem sok esélyük lesz arra, hogy mentő akciót indítsunk önökért, tartsanak ki és várják, meg amíg diplomáciai úton kihozzuk önöket.
A részleteket a közvetlen parancsnokuk fogja ismertetni.
Sok sikert uraim!
Pihenj!

Ezek után, egy hónap felkészülés következett, gondosan összeválogattuk a fegyvereinket és a felszerelésünket és próbáltunk lelkileg is ráhangolódni a feladatra.
Az indulás ideje is eljött, négyen a schwehati repülőtérre érkeztünk meg először majd onnan vonattal jutottunk el Ukrajnába. Onnan busszal majd autóval jutottunk el az első TKP-ra.
Már az elején sok problémánk akadt, a rengeteg útlezárás és ellenőrzés miatt nagyon nagy késésben voltunk, ráadásul a másik csoportból két főt nem engedtek át egy ellenőrzésen, így nekik vissza kellett fordulniuk.
Nem foglalkozhattunk a problémákkal, a feladatra kellett összpontosítanunk, felvettük a hátizsákjainkat és nekivágtunk az erdőnek.
Bár a térképünk eléggé hiányosnak és pontatlannak tűnt, gyorsan haladtunk, egészen addig, amíg egy kerítés nem állta utunkat, a táblák alapján éppen vadászat folyt a területen, nem kockáztathattunk meg egy lebukást, kerülnünk kellett.
Elindultunk felfelé, majd pár kilométerrel később kissé letörve konstatáltuk, hogy arra nem jutunk át. Fordulás vissza, majd újabb kilométerek következtek. A táj szépsége feledtette velünk a nehéz hátizsákokat és a távolságot, szinte már egy kiránduláson éreztük magunkat.
A lehetőségekhez mérten próbáltuk behozni a késést, de minden igyekezetünk ellenére az este az erdőben ért minket.
Az első üzenet az összekötőnktől 18.57.-kor érkezett: „Védett vonal. Pentagoni forrás: rám állt egy műhold. Sokáig nem tudok egy helyben maradni. Pozícióm, 19.20.-ig: N47.48943 E18.19804 TEM:298m. A tücsök leszállt. Kérem a pozíciótokat.”
Azonnal küldtem a válasz: „Vettem, pozíciót tartsd tovább.”
-„Max két perc, utána rizikó.”
-„Késésünk akár több óra is lehet.”
-„Érkezés előtt egy perccel rádió kontakt.” –„Védett pozícióra állok. Várd a jelentkezést.”
-„Vettem, ok.”
-„Védett helyen vagyok. Következő tiszta pont egy óra múlva várható. Takarásban lesz a műhold.”
-„Ok.”
–„Védett vonal. Pozícióm, 22.40.-ig: N47.49292, E18.19368. TEM:364m. A tücsök leszállt, árnyékolt a műhold elöl.”
-„Ok.”
-„A tücsök a helyén és vár. Rádió 1-es.”
-„A területen vagyunk.”
-„48-tól dél kelet felé, második kereszteződés. 22.45.-ig.”
Persze mindez menet közben zajlott le, szakadó esőben, bokáig érő sártengerben gázolva. A fiúk hangulata kezdett kissé romlani, a sötétben amúgy is nehezebb összetartani a csapatot, az eső pedig még jobban megnehezítette.
A területre érkezés után már jóval óvatosabban és lassabban haladtunk, már nagyon vártuk, hogy átvehessük a fegyvereinket.
Ez korántsem volt egyszerű, miután beazonosítottuk a helyet és a megbeszélt jelek alapján meggyőződtünk róla, hogy valóban ő vár a megbeszélt helyen, megközelítettük az autót.
Igazi dealer volt, csak a pénz érdekelte, még szerencse, hogy volt nálunk tartalék, tudta, hogy kellenek a fegyverek és ezért emelte az árat a szemét. Legszívesebben elásattam volna srácokkal, de volt vele egy nő is és két gödör ásására már nem volt időnk.
Kiválasztottunk egy félreeső épületet és bepakoltunk, azonnal megszerveztük az őrséget, a többiekkel pedig próbáltunk száraz ruhát felvenni és enni. Bakancs és zokni nélkül ért minket az első riasztás, egy járőr haladt el közvetlenül mellettünk, fel voltunk készülve minden eshetőségre, de örültünk, hogy nem jöttek közelebb.
Két óránként váltottuk egymást, még két riasztás volt az éjszaka folyamán, abból az egyik vaklármának bizonyult.
05.00.-kor már felkészültünk a ránk váró feladatra, némi kajálás után kiküldtem az első tűzpárt felderítésre, a kettes tűzpár biztosította őket. Így jutottak el az Y, majd az X épületig.
Az első jelentést a fegyveres járőrökről innen kaptam, miközben a már felderített területen haladtunk utánuk, egy Mistral típusú légvédelmi rakétára bukkantunk. Meggyőződtünk róla, hogy a kezelőszemélyzet nincs a közelben, majd megrongáltuk, közben jól leb@tam a srácokat, hogy nem vették észre.
„Vezér a csoportoknak. Ezeket a rakétákat, hármasával, négyesével szokták telepíteni, tartsátok nyitva a szemeteket, mindegyikhez két, fős személyzet tartozik.”
A megrongált rakéta pont a kivonási pontunkat veszélyeztette volna, örültem, hogy avval már nem lesz gondunk.
Ezután több órás megfigyelés következett, lassan de folyamatosan haladtunk előre.
Nyilvánvalóvá vált, hogy a Q épületet erősen őrzik, ha van itt valami, akkor abban van.
A jól szervezett járőrök és az őrség eleinte kissé, később nagyon lelombozott és a rohadt légvédelmi rakéták is megnehezítették a dolgunkat.
A kivonási pont szabad volt a helikopterek számára, viszont a légitámadás eleve kudarcra lett volna ítélve, ha a többi rakétát nem semlegesítjük előtte. Persze az összeköttetés is most szakadt meg, igaz számoltunk evvel, de most jó lett volna egyeztetni a parancsnoksággal. Döntenem kellett, a felderítési adatok elvileg kijutottak, viszont a rakétát nem indíthatják el semmiképpen, ez volt a parancs. Kevesen voltunk, az eredeti terv szerint, különválva, először a légvédelemre koncentrálva kezdtük volna meg a támadást. Természetesen csendben, majd utána, robbantásokkal elcsaltuk volna az emberek egy részét a célponttól. Hat fővel ezt nem lehetett volna megoldani, ezért a további felderítésre koncentráltunk, bár tudtam, hogy csak idő kérdése mikor szúrnak ki minket, túl közel voltunk és ezek ott az épületnél nem ma kezdték.
Lassan belenyugodtam, hogy csak egyetlen lehetőségünk maradt, közel jutni amennyire csak lehet és a lebukás pillanatában támadni. Ki kell hoznunk a vezérlőt vagy meg kell rongálni, ekkora túlerőnél ez szinte lehetetlennek tűnt, de most nincsen más választásunk, csak így nyerhetünk időt. És talán páran eljutnak a kivonási pontra. Az egészet az nehezítette meg a legjobban, hogy nem volt kapcsolatom a csapat nagy részével, a passzív rádióhullám elnyelők jól működtek, néha ha valaki közelebb került hozzám, akkor is csak részben értettem, meg amit mondott. Vajon kitalálják, hogy mire is készülünk? Nem fognak tétovázni?
Ezek a gondolatok jártak a fejemben, amikor jelezték, hogy kiszúrtak kettőnket.
Profik voltak, nem kezdtek el lövöldözni, nem is tudhatták, hogy hányan vagyunk és azt sem, hogy a többiek merre vannak.
Ezt kihasználva sikerült közelebb jutni, már bármikor elkezdődhetett a balhé és elvesztettük az egyetlen előnyünket.
Talán 20-25 méterre lehettünk az épület bejáratától, amikor a belső őr is kiszúrt, bár nem véletlenül pásztázta távcsövével a területet, tudta, hogy mit kell keresnie, csak azt nem hogy hol.
Mikor rám nézett, már nem volt választásunk, egy rövid sorozatot lőttem majd kiáltottam a többieknek, hogy induljanak.
Felgyorsultak az események, az elmúlt jó pár óra szinte mozdulatlansága után ez a hirtelen változás, a jól ismert „tünetekben” nyilvánult meg. Eltűnt minden fáradtság, zsibbadás, éhség, szomjúság, az adrenalintól pezsgett a vérünk, azt sem éreztem meg, amikor egy betonoszlop mellé vetődve, a könyökömmel, az oszlopra érkezve, fékezve sikerült fedezéket találnom.
Jó pozíció volt, ha a másik két oldalon is feljönnek ketten, akkor a teljes bejáratot tűz alatt tudjuk tartani, az út felöl is biztosítva lesz a kivonás, ha marad valaki a W épületnél. Amíg egy vagy két fő bemegy a vezérlőért, biztosítanunk kell őket.
Hát nem így történt, a W épületből Red és Vivax is megindult, a másik oldalról Cortez futott előre. Kroovy-t és Messor-t még nem láttam, abban bíztam, hogy az S irányából fedeznek minket, hát ez sem így alakult.
Közben rövid sorozatokkal lőttem a hangár belsejét, ami arra volt jó, hogy a Cortezék eljussanak a vezérlőig, a tárak gyűltek mellettem a fűben, a lőszer fogyott, ekkor egy rándulást éreztem a bal karomon, eltaláltak.
Befordultam az oszlop mögé, szerencsére csak „súrolt”, gyorsan tekertem egy tekercs gézt rá, majd átvettem a fegyvert a másik kezembe. A fedezék másik oldalán kinézve megpillantottam az egyiket a sarkon, ő is rám nézett, láttam az arcán a meglepetést, már célra tartottam, amikor hirtelen egy tompa ütést éreztem, ezt most bekaptam………
Csak pár másodperc maradhatott ki, de többnek tűnt, hanyatt fekve láttam amint Cortez, a vezérlővel a kezében rohan a fák közé, és hallottam, hogy páran üvöltik, hogy eltalálták. Biztos voltam benne, hogy ez itt a vége, mégsem éreztem szomorúnak magam, lehet, hogy mind itt maradunk, de a vezérlőt megrongáltuk, mi elvégeztük a dolgunkat, a többi már nem rajtunk múlik.
Még rémlik, hogy sérült és megkötözött katonákat terelnek össze, de csak homályosan, aztán már csak azt érzem, hogy aludni kellene, végül is rám fér és megérdemlem.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. máj. 16, 2010 7:48 am

Inkább muszlim! :lol:

Te kis te!
Én olyan sok oldalú vagyok, hogy az már gömb!!! :-)

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szomb. máj. 15, 2010 9:25 pm

Téged utál szerintem. Biztos nem vagy elég miszlim! :P

skagen írta:
Eredetileg is azon volt de így sem akar menni!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. máj. 15, 2010 6:13 pm

Eredetileg is azon volt de így sem akar menni!

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szomb. máj. 15, 2010 7:22 am

skagen írta:
Ja felteszem.

Szerk.: Nem tudom valamiért!

Passzív mód használata :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 13, 2010 8:36 pm

Köszönjük!

A videót amin horkolok, annyira nem fontos felrakni! :))

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 13, 2010 8:34 pm

Ja felteszem.

Szerk.: Nem tudom valamiért!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára skagen csüt. máj. 13, 2010 8:44 pm-kor.
Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: csüt. máj. 13, 2010 8:34 pm

Vagy fel is tolhatná az egészet a milsim ftp-re! :wink:

Vissza a tetejére

Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 13, 2010 8:33 pm

Skagen: a csoportképet nem tudnád elküldeni? :roll:
Köszönöm!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 13, 2010 8:14 pm

meg kell adni a módját ez is tény :D

A kávé csak a fedőnév, de amúgy megterveztük a harci tevékenységet amit folytatni fognak a srácok és amikor nem figyeltek már pöttyintettem is bele a napi harci drogokat a kávéba, ezért látták este a jetit...úgy látszik nem vált be, majd legközelebb más lesz benne :twisted: :twisted: :twisted:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 13, 2010 7:56 pm

Redbo04 írta:
Mindig is mondták, hogy a kávé nem egészséges! :)) :))

Önmagában nem is, de elötte betoltunk egy kis zacsis-levest és chillisbabot és csak utána kávéztunk és cigiztünk. :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 13, 2010 7:50 pm

Ez nagyon jó volt, és kemény és nagyon meglepő.
Az éjszakai séta a sötét erdőben, az esőben a sáros úton, szintén felejthetetlen (talán a pofára esésem volt a fénypont). :P

Szóval, 3 napig hallani se akartam a milsim-ről de most mér alig várom a következőt.
Nekem fantasztikus élmény volt.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 13, 2010 5:56 pm

Mindig is mondták, hogy a kávé nem egészséges! :)) :))

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 13, 2010 9:29 am

Redbo04 írta:
Radírpók egy dolgot felejtett el vagy nem vett észre...

Már hogyan vehettem volna észre, amikor a parancsnokkal kávéztam éppen? ;)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 12, 2010 8:22 pm

Radírpók egy dolgot felejtett el vagy nem vett észre.

Nem csak, hogy bejutottunk a Q épületbe de a vezérlőt ki is vittük onnan.
Igaz, hogy menekülés közben Cortez75 megsérült és elfogták de a megrongált vezérlővel a rakéta használhatatlan.
A javításhoz szükség lenne egy szakemberre...............................
Szóval, nem hiába ontottuk vérünk, :)) időt nyertünk.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szer. máj. 12, 2010 8:16 am

Új Vihar - A 2. nap

Comnig soon...

RadirPok írta:
Egy nap a Pokolban (...)

Tetszett az írás! Nem árt a bölcsész a háznál, én mindig mondtam! (Mos, főz, takarít :)) )

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd máj. 11, 2010 10:28 pm

Én kérek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd máj. 11, 2010 1:55 pm

Csoportképeket megkaptam. (felderítők)
Ha kell valakinek emailben elküldöm.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd máj. 11, 2010 11:42 am

Éppen írni akartam, hogy "srácok én miért látok egy privát topic-ot" de aztán tovább olvastam.
Köszönöm többek nevében, hogy közzétettétek, jó volt olvasni. Szép munka!

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: kedd máj. 11, 2010 10:07 am

Már látszik.
támogatóim:Dbird,Kaszás,Vivax,Hitman,kinnima,Beszerző,Mosquitó,Tomekk,Reno,dawe,WD,Psyhopatai,Spityu,Lachi,Hans Kammerling,Farkas,Borz,Célpont bolt,Victorinox Incognito Gomba, Ramadon, Szamosb, Sasha, Kismo és akik még kimaradtak...!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd máj. 11, 2010 10:05 am

A csoportkép hol tekinthető meg? :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd máj. 11, 2010 9:28 am

A haverok azt mondják, hogy még nem látszik. :rolleyes:

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 10, 2010 11:00 pm

Nyitottá tettem volna ...
támogatóim:Dbird,Kaszás,Vivax,Hitman,kinnima,Beszerző,Mosquitó,Tomekk,Reno,dawe,WD,Psyhopatai,Spityu,Lachi,Hans Kammerling,Farkas,Borz,Célpont bolt,Victorinox Incognito Gomba, Ramadon, Szamosb, Sasha, Kismo és akik még kimaradtak...!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Malu kedd máj. 11, 2010 9:39 am-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 10, 2010 8:21 pm

semmi gond, volt egy figura aki árulta ezeket a térképeket amiket használtunk, azt mondta megbízhatóak így mi naivan el is hittük amikor elkészítettünk...ismétlem a figura volt, nem lesz több hasonló malőr. :twisted:

nem hagynám hogy a kedvenc gyors reagálású rajomat még egyszer ilyen helyzetbe sodorják...( ez két kávé lesz legközelebb) :D

halkan megjegyzem lassan a milsim.hun kezdhetnénk kitárgyalni az új szabályokat hogy mi volt jó mi nem és miért és hasonlók...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 10, 2010 6:30 pm

El Santo írta:
Idézet:
Üzenem, hogy A RAKÉTA NEM LÉTEZIK! :evil:

Jah, mert az volt a jelmagyarázat :)))
Mellé volt írva, hogy ez és mi :)
Nem tűnt fel senkinek, hogy ott volt a járőrútvonal jele is? Egy pici, pöttyözött szakasz? :axe: De ezek szerint nem :))

Nem a jelmagyarázatot kerestük, a 22-esen is volt egy kereszttel jelölt terület Lacus térképén. :wink: Ezek szerint a tiéden se volt. Jó, a miénken se.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 10, 2010 9:42 am

Köszönet a szösszenetért!

Ez a topik most teljesen nyitott lett ugye? Mert többen mondták, hogy megnméznék. :)

Ha nem az, akkor kérnék valakit, hogy tegye teljesen nyitottá.
(Egyébként Cortez75 és Red sem látja.)

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 182 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra