SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: kedd okt. 23, 2018 6:25 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Airsoft lövedékek (BB, BBB) tesztjei, tapasztalatok
HozzászólásElküldve: szer. jún. 13, 2012 4:20 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

fabian92 írta:
xtreme 0.23 bb-t probáltam ki egy CA m4ai-ben meg ezen kívül egy cyma mp5ben. bb tökéletes minőségű g&g 0.25ösénél jobb minőségű..Meglepően jó lőképet kaptam,mint amit vártam mindkét esetben 24c napos idő volt,hi cappel és midcappel probáltam,adagolási problémákat nem találtam..kifogástalan..nagyon jo a lőképe..és szerintem 0.25öset kenderbe veri...
pár nappal később megismételtem a tesztet kicsit szeles időben 20c körüli felhős időben és meglepő volt hogy 0.23 lőszerrel jobban teljesített a puska(pontosságra értem) mint a 0.25el...a teszteket 45m távolságra teszteltem...én csak ajánlani tudom 0.23 xtreme bbt...remélem tudtam segíteni;)

Én már fél éve xtreme-t használok,szerintem messze a legjobb az ár-érték aránya a többi BB-vel szemben.Most csak 23-ast kaptam,de amúgy 25-el tolja a csapatban mindenki.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Üdv.
Gabika

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Airsoft lövedékek (BB, BBB) tesztjei, tapasztalatok
HozzászólásElküldve: szer. jún. 13, 2012 6:59 am

xtreme 0.23 bb-t probáltam ki egy CA m4ai-ben meg ezen kívül egy cyma mp5ben. bb tökéletes minőségű g&g 0.25ösénél jobb minőségű..Meglepően jó lőképet kaptam,mint amit vártam mindkét esetben 24c napos idő volt,hi cappel és midcappel probáltam,adagolási problémákat nem találtam..kifogástalan..nagyon jo a lőképe..és szerintem 0.25öset kenderbe veri...
pár nappal később megismételtem a tesztet kicsit szeles időben 20c körüli felhős időben és meglepő volt hogy 0.23 lőszerrel jobban teljesített a puska(pontosságra értem) mint a 0.25el...a teszteket 45m távolságra teszteltem...én csak ajánlani tudom 0.23 xtreme bbt...remélem tudtam segíteni;)

Mp5 SD6

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 17, 2012 12:25 pm

hali

olvasván itt a teszteket, én is gondoltam kipróbálom és átnézem az általam használt bb lövedékeket..

Körülnéztem és találtam is két általam kedvelt fajtát a BBONE márka alatt.
A két fajta a hunter és a bio BBONE bb volt mind a kétfajta 0,25 méretben. kiboritottam mind két fajtából egy egy tálba kb 500-600 db és előkaptam a nagyitót... persze nem mentem át minden egyes darabon de nagy részét, becsülettel átnéztem és meglepődtem... A bb-k 99% án semmi hibát nem találtam és a maradék 1% is csak kiss problémák voltak mint pl.: kis karc , kis szennyeződés beleragadt, de semmi olyan amitől félteném a fegyverem... Ezután kimentem az udvara és leléptem kb 30 és 45 métert (birtok hiány miatt 45m a max)
A fegyver egy Classic Army SLR105 A1 volt preccsővel... A 30 métere való lövést nem akarom nagyon ragozni mind a két fajta jól szerepelt... Igazán engem is a 45m érdekelt.. És az lett amit vártam. Szép lőkép, pontosság, jellemzi mind két bb-t. A lövéskor szépen libasorba mennek (kivéve 1-2 darab táranként ) a bb gömbök... Érdekesség a bio talán még jobb is mert abba hibát is kevesebb lövedéken találtam és a lőképe is szebb lett...

Az biztos hogy ár érték arányban nekem ez jött be, és még egy ideig ez is marad az általam használt bb...

Csak ajánlani tudom...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 19, 2012 10:52 am

Kipróbáltam én is az Xtreme 0,25-öt.
JG G36C és Cyma M14-ből lőttem.
A lőkép megfelelő, de sajnos szélcsendes idő híján csak 30-35 méterre tudtam megfelelő pontosságot megfigyelni.
A JG G36C M4 táradapterrel és Kingarms műanyag M4 tárakkal jól fogadta a bogyókat. Gond nélkül ment át a szilikonos BB a nem egyenes BB utat adó táradapteren. Korábban G&G-vel, BBOne-al voltak adagolási gondjaim, hogy egy ideig átment rajta utána nem, de ezt az eltérő adagolási rendszer számlájára írom, mert G36 tárakkal azok is szépen teljesítettek.
A Cyma M14 (CM.032) Cyma midcap-el az eltérő hoprendszer miatt jobban teljesített, de ezt el is vártam tőle. Kicsivel tovább repültek egyenesen a BB-k és kisebb szórást produkáltak.
Én ajánlom.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. márc. 05, 2012 8:27 pm

Tapasztalatom szerint a BBking egy hulladék. Ennél rosszabb bb-vel nem találkoztam. Két fegyveremben is elakadt rendszeresen.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 20, 2012 11:29 am

Egy JG G36C-vel játszom, eddig többnyire G&G 025-össel használtam ( legnagyobb megelégedettségemre ) , de kifogytak a készletek ( a boltokban is, sajnos ) és egyéb híján vettem egy csomag fekete ICS 025-öst. Merthogy a fekete az milyen buli.

Tíz perc játék után azon voltam, hogy az egészet kiöntöm a szemétbe... Nagyon pontatlan volt és az eddig jól működő G36C-nek adagolási problémái is voltak vele. Szerencsére volt nálam 028-as G&G, azt használva ugrásszerűen javult a lőkép és az adagolási problémák se jöttek elő.

Van egy zacskó fehér 025-ös ICS-em is, de azt már félek kipróbálni... :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 05, 2011 9:16 am

Xtreme 0.25 BB

Miután csapattársaim többezer darabot gond nélkül ellőttek, én meg kifogyóban voltam a GG 0.25-ös BB-ből, így berendeltem belőle pár zacskóval. A pakk gyorsan ideért, a BB-k légmentes, leforrasztott zacskókban érkeztek.

Kibontás után mindjárt ki is próbáltam az SRC G36-osommal.
Kép

Adagolási probléma nem volt midcap Cyma és MAG tárakból, 11,1V lipo és ASG hopgumi mellett.
Lőtesztet 50 m-re 3 C/ködös, majd másnap 13C/napos, szélcsendes időben végeztem, kontrollként a GG 0.25-ös BB-t használtam. Mind a G36-tal, mind a Tac AK-val ugyanolyan jó lőképet tapasztaltam mindkét BB típussal - a BB-k szép egyenesen szálltak a célig, mintha zsinóron húzták volna őket. 8)

Közelebbről is megvizsgáltam a BB1, a GG és az Xtreme BB-ket, egymás mellett.
Kép

~75 db nagyító alatti átnézése alapján mindhárom fajta BB kiváló minőségű, sorjamentes kivitelű.
Kép

Átmérőre a BB1 és a GG 20 db lemérésekor konstans 5,95 mm-es átmérőt mutatott, az Xtreme-re pedig stabil 5,94 mm-t mértem.
Kép

Összegezve: az Xtreme 0.25 olcsó és jó minőségű, AEG-ben jól használható BB. 8)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd nov. 15, 2011 7:11 pm

Lentebb a tesztemben írtam, hogy a 0.23-as BBOne-ba ütött valami, mert nagyon gyengén teljesített. Kaptam egy adagot egy másik "eresztésből", és ezt is leteszteltem.

Ebben már nem voltak meg azok a kósza BB-k, hanem mind, szépen teljesített - hozta az elvárt pontosságot.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. nov. 04, 2011 2:19 pm

Próbáld ki ezt az Xtreme-t. Nekem jobban bejött, mint a BBOne.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: pén. nov. 04, 2011 12:59 pm

Üdv!Én speedfire 0.20-as bioval kezdtem,most BBking 0.20ast használok..eddig mindkettőnél volt elakadás AEG-nél,AEP és spring fegyónál viszont semmi gond nem volt velük.Normás blaster 0.20 BB-vel az EAG is szór rendesen.
Most olvastam a BBone-ról a véleményeket,azt hiszem legközelebb én is kipróbálom,hátha orvosolva lesznek vele a gondok.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. nov. 04, 2011 8:52 am

rppower írta:
Már 4-5 játékra ..

Mi meg BBOne-t évek óta.
Semmi problémánk nem volt vele soha.
Mindig van.
ár/érték? Ha csak pár százassal de mégis csak olcsóbb.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. nov. 02, 2011 10:50 am

G&G 0.25 part 3 :))

Hétvégi játék előtt volt lehetőségem szélcsendes, fedett helyen is kipróbálni a BB-t. +7-8 C körüli hőmérsékleten A3-as anatómiai lőlapra ~25 m-ről, kézből lőve (egyes és sorozat) a következőt tapasztaltam:

-standard tuningmentes, sokat látott (harmadik tulaj vagyok 8) ) MP5-tel (360 FPS), nyílt irányzékkal az A3-as lőlapon belül volt az összes találat. ~100 BB ment el rá.

-kellemesen fullos :D SRC G36K-val (390 FPS), ASG hopgumival, beállított reddottal 20 m-ről az összes lövés a mellalakban landolt, ~20 cm-es körben. Midcap tárból nem volt adagolási gond.

Kép

Olcsó és jó, a hideggel sincs eszerint gondja. 8)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 25, 2011 4:50 pm

A Speedfire 0.25 tracer elég kemény a többihez képest. Egy éjszakai játékon 8-10 méterről egy 340 fps-es fegyverrel keresztüllőtte a rácsos arcmaszkom úgy, hogy az arcbőrömbe fúródott. A maszkot ezek után próbáltuk erősebb fegyverrel más BB-vel ezen a távon, és szinte alig horpadt be.
Nem teszt, hanem észrevétel.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd okt. 25, 2011 3:37 pm

Haliho!

Az utóbbi időkben elég sok tracer BB-t lőttünk el, és az a tapasztalatom hogy, hasonló körülmények között jobban adagolnak, és pontosabbak is a hagyományos társaiknál, ill. a hop-up-ra is jobban reagálnak.
A felületük nagyon sima, és zárványbuborékok sem látszódnak bennük.

Amiből sok fogyott:
-BIOVAL Bio Tracer 0.20: a lebomlását nem vizsgáltuk, de kiválóan adagol, ellentétben a sima Bio verzióval. Nagyon nem egyszerű hozzájutni. :(
-Speedfire 0.20, 0.25: közepes árfekvésű a tracerek között, de elég jól teljesít.
-BBOne 0.20, 0.25: Ár/minőség viszonyban az eddigi legjobb.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: kedd okt. 25, 2011 2:48 pm

Csokáv írta:
Amit még észrevettem, hogy a bio-kkal egyrészt szebb a lőkép, mint a simákkal, ugyanakkor az fps is kb 10-zel több.

Érdemes lenne ékszermérleggel megvizsgálni őket. A kisebb súlyszórás miatt simán lehet pontosabb, az 10FPS + meg valószínűleg az alapból kisebb súly miatt lesz...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 25, 2011 9:12 am

Golbat írta:
A korábban sokat dicsért G&G 0.25-ösről csak egy gyorstesztet tudtunk a hétvégén kipróbálni:

További ~600 G&G 0.25-ös BB-t küldtem ki szobai lövészeten és nyílt terepen egy JG MP5-ösből hicap (7,4 V lipo, 360 FPS), valamint ~200-at SRC G36K-val MAG és Cyma midcap tárakból (11,1V lipo, ASG hopgumi, 392 FPS).

Adagolási gondok továbbra sem voltak, és szórásra továbbra sem tűnt gyengébbnek a BBone 0.25-öséhez képest. 25 darabos mintán lemérve valóban benne volt az ígért 5,95 +/-0,01 mm méretszórásban, ~100 darabot átnézve nem találtam hibásat a BB-k között.

Engem meggyőzött, nem hiszem hogy sok gondom lenne ezzel a típussal. 8)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 24, 2011 4:56 pm

Üdv rövid észrevétel.
A Guarder 0.20,0.25 sem adagolt rendesen egy M81-ben.Minden 2.-3. elakadt.
Ugyanez (0.25)Cyma Ak-(330fps,8.4V,High-cap) nagyon szépen távozott,de a lőkép botrányos-harci feltételek mellett.

Az eddigi etalon:
0.25 G&G
Az M81 hibátlanul MINDET kiszórta az AK-k imádják(CYMA 0.28 3db) és az amúgy kényes AGM M4-et is repíti.
0.20-ast még nem kaptam.

Problémám még nem volt vele!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 17, 2011 11:37 am

A korábban sokat dicsért G&G 0.25-ösről csak egy gyorstesztet tudtunk a hétvégén kipróbálni:

-nagy tűzgyorsaságú (1000 feletti ROF :twisted: ) AK-ból, midcap Cyma tárból, ~13 fokban terepen, 50 lövés hibátlanul kiment hosszú sorozattal, adogatási hiba nem volt. A tulaj szerint a szórása jó volt. Mivel elég eredményesen hentelt a hétvégén, elhiszem neki. :lol:

-szélcsendben ~40 m-re nem volt rosszabb lőképe szobahőmérsékleten nagy rofos SRC G36K-ból kék madbull, majd később ASG gumival, MAG és Cyma midcap tárakból, mint a jól bevált BB1 0.25-ösnek. MP5-tel hicap tárból ugyanilyen körülmények között ugyanezt tapasztaltam ~100-100 BB ellövése után.

Hajlamos vagyok azt mondani, hogy tényleg jó az a BB. :))

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. okt. 14, 2011 5:04 pm

Én is kértem és kaptam az említett Xtreme elnevezésű BB-kből, amiről küldője ezt írta: "Új márkáról van szó. A kínai gyártó Xtreme néven az elkövetkező hónapokban kezdi árulni."

Volt már egy rossz emlékű Xtreme BB pár éve, így reméltem erősen, hogy nem arról van szó.

Összehasonlító tesztet csináltam, hiszen ha azt mondom x centi a szórása, akkor abban erősen benne van a fegyver és az időjárás is. Az utóbbi időben a méltán népszerű BBOne-t használom, azzal hasonlítottam.

A tesztet 40 méteren, befogott fegyverrel végeztem, 350 fps-es aeg, minden típushoz beállítottam a hopupot. Hűvös volt (13 fok), szélcsend.

Találati arányok azonos körülmények közt:
0.23 BBOne: 65%
0.25 BBOne: 90%
0.28 BBOne: 90%

0.20 Xtreme: 76%
0.20 Xtreme Bio: 80%
0.23 Xtreme: 87%
0.25 Xtreme Bio: 100%
0.28 Xtreme Bio: 100%

A 0.28-as Xtreme bio-t nem vittem távolabb, hogy mérni tudjam a különbséget a 0.25-höz képest, de szemmel láthatóan kisebb körben lőtt.
A 0.23-as BBOne gyalázatos volt, ezzel valami történhetett pár hónapja, mert korábban szépen lőtt ez is. A BBOne-ra az volt jellemző, hogy nem konstansan produkálta ezt, hanem több jó lövés után 1-1 BB elment a francba.

Amit még észrevettem, hogy a bio-kkal egyrészt szebb a lőkép, mint a simákkal, ugyanakkor az fps is kb 10-zel több.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. szept. 29, 2011 10:00 am

Június óta szerencsére nagyon sok játékon rész tudtam venni, így azóta közel 7000 BBOne 0.25-ös BB-t szórtam el :)) a G36-osomból és a Tac Ak-ból. 8) Minőségi, adagolási gondom nem volt vele, nagyon korrekt lőképet mutatott még 40-50 m távolságból is. Elégedett vagyok vele. 8)

Akkor egy kis friss benyomás:
Tegnap egy kétszer 500 darabos termékmintát kaptam egy új, kínai BB gyártó magyar viszonteladójától. (Sajnos csak 0.2-es normál és BIO BB volt a pakkban, a fegyvereim viszont 0.25-ösre vannak beállítva, így pontosságra csak egy Marui Glock17 GBB-vel tudtam csak kipróbálni ezeket a lövedékeket.)

Kép

Első dolgom volt a golyók felületének alapos átnézése, ezért kiöntöttem ~ 500 BB-t egy műanyag tálcára, és nagyító alatt alaposan átnéztem őket. :rolleyes:

Az Xtreme Bio mintában hét-nyolc olyan akadt, aminek felülete nem volt tökéletes, ezeken apró krátereket láttam. (Az apró szennyeződéseket nem néztem, az származhatott csomagolási problémából is.) Mivel ez már drágább árszint a normál BB-nél, így kritikusabban is álltam hozzá.

Kép
Kép
Kép

50 lövést adtam le a Glockból, szobai körülmények között, 4 m távolságból. A legjobb ötös sorozat ~2,5 cm-es körben landolt, CQB-ra több, mint megfelelő. Kimért 35 m-re 10 lövésből a BB szórásával kb. embernagyságú cél megvolt.

Kép

Újabb 50 lövést adtam le a méretéhez képest rendkívül pontos (full alkatrésztuningos) JG Beta-mmal, MAG midcap tárból, 11,1-es Lipo akkuval. Adagolási probléma nem lépett fel, egyes és rövid sorozatlövésekkel is kielégítő pontosságú volt a BB szórása 4 m-en. (Hosszabb távú lőtesztet nem végeztem, nem állt szándékomban elállítani a jól belőtt AEG-et.)
Megpróbáltam még az SRC G36K-m is MAG és Cyma midcap tárakkal, 11,1-es Lipo akkuval - adagolási probléma nem jelentkezett a BIO bb-vel kapcsolatban.

Kép
Kép

Összehasonlításképp elővettem a tavaly vásárolt, olcsó P&J 0.25-ös Bio BB-t, és megnéztem belőle is közel 500 darabot. Nem csoda, hogy állandó adagolási problémáim voltak vele :evil: - jelentős (20+) darabszámban volt közöttük sérült, kráteres felületű, valamint olyan kinézetű BB, mintha két darabból ragasztották volna össze. :axe:
Olcsó húsnak híg a ... zloty. :( (A nagyját gyenge rugós shotgunhoz és AEP pisztolyokban haszáltam el, AEG-ben csak jól feltekert hicap tárból adagolt rendesen.)

Kép
Kép
Kép
Kép

Következett az "etalon", a BBOne 0.25 Bio. ~500 BB átnézése közben csupán 3-4 olyan BB-t találtam, aminek a felületére barnás szennyeződés ragadt - geometriai hibásat nem találtam köztük. Nem csoda, hogy jó a híre ennek a típusnak, kezdem elhinni... 8)

Kép
Kép

A végén megvizsgáltam a normál 0.20-as Xreme BB-t - meglepő, de 500-ból alig két, felületen érdes BB-t találtam csak a mintában. Ha a nagyobb tömegű BB-k is legalább ilyen kidolgozásúak, alternatívája lehet a Guarder és a BBOne lövedékeknek.
(Ezzel is kipróbáltam a Glockot, valamit a két AEG-em - adagolási probléma itt sem lépett fel.)

Kép

Verdikt:
Bár a minta alapján az Xtreme Bio vonalnál kapható itthon jobb is, a normál Xtreme BB-k vállalkozó kedvűeknek szerintem ajánlható kipróbálásra.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 24, 2011 9:32 am

Hali!
Nos igértem,hogy írok a Guarder BB-ről ez most kimarad,mert másmilyen BB-t vettem.
Szintén akciós termékről írok pár sort. A Szent László u. ban működő airsoft boltban vettem 0.25-ös GG BB-t
Ezt írta róla a bolt:

G&G preciziós airsoft BB
3000db 0,25 g
Jégfehér, polírozott
Kiváló tömegközéppont, nagy pontosság
átmérő : 5,95mm -0,01mm,
6,01-es precíziós csövekhez is használható

A helyzet az,hogy minden leírás fedi a valóságot. A felülete hibátlan akárhogy szerettem volna találni egy hibás golóbist nem sikerült. A kiváló tömegközpontról annyit,hogy a lőképe elképesztően jó az előző leírásomban letesztelt Blaster a nyomába nem érhet. Még akor is aggasztó a Blaszter lőképe a GG-hez viszonyítva,hogy amaz csak 0,20-as volt!
A jó lőképnél már csak az ára elképesztőbb 2190 pénzért szinte ingyen kapunk egy kiváló tulajdonságokkal rendelkező BB-t.
Én nem keresgélek tovább maradok ennél a golóbisnál
Üdv mindenkinek remélem ti is megtaláljátok az igazit :lol:

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. szept. 18, 2011 11:03 am

Dodoros bb még (ugyanolyan mint lentebb a képen): Umarex álten forgalmazott "tokyo soldier" 0.20-as termék.
A 0.25-ös Umarax Walther bb viszont ugyanazt a szórásképet adja mint a G&G 0.25-ös...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 21, 2011 7:07 pm

Mi is(5fő)hasonlót tapasztaltunk http://airsoftbb.hu/termek/supreme-028-3500-db ezzel a BB-vel,csak nem ilyen drasztikus módon látható. :vom:

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Krisz szer. feb. 06, 2013 9:35 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. aug. 15, 2011 7:32 pm

Homokoztam kislányommal és ezt a G&G bio 0.2g-os bb-t találtam:
Kép
Ezen felbuzdulva megnéztem mi van a zacskóban és bizony találtam még néhány ilyen cseresznyemagot.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 7:37 pm

Bakancs!
Aláírom a bubis Blaster dolgot én is ezt tapasztaltam azóta csak BBOne vagy Guardert veszek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 3:58 pm

Dudor megerősítve. Jó 3 éve elfogyni nem akaró cqb-s palackomon majdnem mind ilyen.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 3:11 pm

Hali!
Olvasom a hozzászólásokat gondoltam leírom mit tapasztaltam a ASG 20 gr Blaster bb-vel kapcsolatban. Akciósan vettem 1990 forintért az egyik budapesti ais.boltban .

Nos .....valami oknál fogva gyermeki érdeklődés :rolleyes: ? Nézegetni kezdtem a golóbisokat és megláttam azt amit lehet nem kellett volna apró dudorokat a bb-k kb 20%-án . Először azt hittem öntési elszineződés ,de jobban megnézve megtapintva rájöttem , hogy nem. Ez biz' dudorka. Elő a micro méter ....mérés majd' áll leesés. 1,5 mikronos méret eltérés a sima felület és a dudor között. Rákérdeztem egy nálam sokkal rutinosabb airsoftosra a válasz....én nem tapasztaltam semmi roszat. Nemsoká veszek Guarder -t és utána teszt...... talán érdekel valakit mi lesz a végeredmény.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 1:58 pm

nálam nem volt adagolási probléma
-MP5 high-cap ,mid cap 11,1 v
-M4 High-cap, mid cap 11,1 v

de egy csapattársamnál is adagolási probléma volt
igaz nálam ugyanazokkal a feltételekkel nem volt

tehát vannak kivételek :)

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 1:54 pm

macko-ricsi írta:
azért ettől bővebbet is irhatnátok rólla

Nekem a DE UMP tárakba beleragadt. Egyáltalán nem adagolt ilyen BB-vel a fegyver. :roll:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 1:44 pm

Zsoc73 írta:
Batur írta:
BB king egy hulladék. :evil:

Totálisan egyet értek veled

hali

azért ettől bővebbet is irhatnátok rólla

én személy szerint probáltam teszteltem és a BBKing ugyan olyan "használhatónak" tünt
mint pl. a blaster ugyan az a fegyver 375 fps-el kb 35 m (+- 30 cm)
és ugyan az az eredmény

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 06, 2011 6:13 am

Haliho!

Amit eddig használtam azok közül, régebben a Marushin volt a legjobb, és rengeteg Marui-t is ellőttünk minden hiba nélkül.
Mostanában a G&G nyűgöz le, a normál és a Bio változat is kiváló.
A BBOne termékei közül leginkább a Traceres BB és a 0.28 Bio fogy nálam, elég jók.
A Guarder- ból is sokat használok, nekem nincs vele gondom (palackos kiszerelésű) .
A Blaster középszerű, elég nagy az fps szórása (10-15 fps is lehet).
Ezeknél ócskábbat nem használok.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. júl. 22, 2011 6:42 pm

A Tokio Soldier rosszabb, az Umarex úgy ahogy elmegy, pl. nekem adagolási gond nem is volt vele, csak a szórása nagy.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. júl. 22, 2011 6:38 pm

Batur írta:

Totálisan egyet értek veled, a legnagyobb fos amivel valaha is összeakadtam! :vom: :vom: :vom:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 18, 2011 5:35 pm

Na akkor itt egy nem hulladék BB King
http://www.youtube.com/watch?v=O1nQq4Y7 ... re=related

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 18, 2011 4:57 pm

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra