SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szer. feb. 21, 2018 8:10 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 316 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Airsoft lövedékek (BB, BBB) tesztjei, tapasztalatok
HozzászólásElküldve: csüt. szept. 29, 2011 10:00 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Június óta szerencsére nagyon sok játékon rész tudtam venni, így azóta közel 7000 BBOne 0.25-ös BB-t szórtam el :)) a G36-osomból és a Tac Ak-ból. 8) Minőségi, adagolási gondom nem volt vele, nagyon korrekt lőképet mutatott még 40-50 m távolságból is. Elégedett vagyok vele. 8)

Akkor egy kis friss benyomás:
Tegnap egy kétszer 500 darabos termékmintát kaptam egy új, kínai BB gyártó magyar viszonteladójától. (Sajnos csak 0.2-es normál és BIO BB volt a pakkban, a fegyvereim viszont 0.25-ösre vannak beállítva, így pontosságra csak egy Marui Glock17 GBB-vel tudtam csak kipróbálni ezeket a lövedékeket.)

Kép

Első dolgom volt a golyók felületének alapos átnézése, ezért kiöntöttem ~ 500 BB-t egy műanyag tálcára, és nagyító alatt alaposan átnéztem őket. :rolleyes:

Az Xtreme Bio mintában hét-nyolc olyan akadt, aminek felülete nem volt tökéletes, ezeken apró krátereket láttam. (Az apró szennyeződéseket nem néztem, az származhatott csomagolási problémából is.) Mivel ez már drágább árszint a normál BB-nél, így kritikusabban is álltam hozzá.

Kép
Kép
Kép

50 lövést adtam le a Glockból, szobai körülmények között, 4 m távolságból. A legjobb ötös sorozat ~2,5 cm-es körben landolt, CQB-ra több, mint megfelelő. Kimért 35 m-re 10 lövésből a BB szórásával kb. embernagyságú cél megvolt.

Kép

Újabb 50 lövést adtam le a méretéhez képest rendkívül pontos (full alkatrésztuningos) JG Beta-mmal, MAG midcap tárból, 11,1-es Lipo akkuval. Adagolási probléma nem lépett fel, egyes és rövid sorozatlövésekkel is kielégítő pontosságú volt a BB szórása 4 m-en. (Hosszabb távú lőtesztet nem végeztem, nem állt szándékomban elállítani a jól belőtt AEG-et.)
Megpróbáltam még az SRC G36K-m is MAG és Cyma midcap tárakkal, 11,1-es Lipo akkuval - adagolási probléma nem jelentkezett a BIO bb-vel kapcsolatban.

Kép
Kép

Összehasonlításképp elővettem a tavaly vásárolt, olcsó P&J 0.25-ös Bio BB-t, és megnéztem belőle is közel 500 darabot. Nem csoda, hogy állandó adagolási problémáim voltak vele :evil: - jelentős (20+) darabszámban volt közöttük sérült, kráteres felületű, valamint olyan kinézetű BB, mintha két darabból ragasztották volna össze. :axe:
Olcsó húsnak híg a ... zloty. :( (A nagyját gyenge rugós shotgunhoz és AEP pisztolyokban haszáltam el, AEG-ben csak jól feltekert hicap tárból adagolt rendesen.)

Kép
Kép
Kép
Kép

Következett az "etalon", a BBOne 0.25 Bio. ~500 BB átnézése közben csupán 3-4 olyan BB-t találtam, aminek a felületére barnás szennyeződés ragadt - geometriai hibásat nem találtam köztük. Nem csoda, hogy jó a híre ennek a típusnak, kezdem elhinni... 8)

Kép
Kép

A végén megvizsgáltam a normál 0.20-as Xreme BB-t - meglepő, de 500-ból alig két, felületen érdes BB-t találtam csak a mintában. Ha a nagyobb tömegű BB-k is legalább ilyen kidolgozásúak, alternatívája lehet a Guarder és a BBOne lövedékeknek.
(Ezzel is kipróbáltam a Glockot, valamit a két AEG-em - adagolási probléma itt sem lépett fel.)

Kép

Verdikt:
Bár a minta alapján az Xtreme Bio vonalnál kapható itthon jobb is, a normál Xtreme BB-k vállalkozó kedvűeknek szerintem ajánlható kipróbálásra.

Vissza a tetejére
HozzászólásHozzászólás témája: Re: Airsoft lövedékek (BB, BBB) tesztjei, tapasztalatok
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 24, 2011 9:32 am

Hali!
Nos igértem,hogy írok a Guarder BB-ről ez most kimarad,mert másmilyen BB-t vettem.
Szintén akciós termékről írok pár sort. A Szent László u. ban működő airsoft boltban vettem 0.25-ös GG BB-t
Ezt írta róla a bolt:

G&G preciziós airsoft BB
3000db 0,25 g
Jégfehér, polírozott
Kiváló tömegközéppont, nagy pontosság
átmérő : 5,95mm -0,01mm,
6,01-es precíziós csövekhez is használható

A helyzet az,hogy minden leírás fedi a valóságot. A felülete hibátlan akárhogy szerettem volna találni egy hibás golóbist nem sikerült. A kiváló tömegközpontról annyit,hogy a lőképe elképesztően jó az előző leírásomban letesztelt Blaster a nyomába nem érhet. Még akor is aggasztó a Blaszter lőképe a GG-hez viszonyítva,hogy amaz csak 0,20-as volt!
A jó lőképnél már csak az ára elképesztőbb 2190 pénzért szinte ingyen kapunk egy kiváló tulajdonságokkal rendelkező BB-t.
Én nem keresgélek tovább maradok ennél a golóbisnál
Üdv mindenkinek remélem ti is megtaláljátok az igazit :lol:

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. szept. 18, 2011 11:03 am

Dodoros bb még (ugyanolyan mint lentebb a képen): Umarex álten forgalmazott "tokyo soldier" 0.20-as termék.
A 0.25-ös Umarax Walther bb viszont ugyanazt a szórásképet adja mint a G&G 0.25-ös...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 21, 2011 7:07 pm

Mi is(5fő)hasonlót tapasztaltunk http://airsoftbb.hu/termek/supreme-028-3500-db ezzel a BB-vel,csak nem ilyen drasztikus módon látható. :vom:

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Krisz szer. feb. 06, 2013 9:35 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. aug. 15, 2011 7:32 pm

Homokoztam kislányommal és ezt a G&G bio 0.2g-os bb-t találtam:
Kép
Ezen felbuzdulva megnéztem mi van a zacskóban és bizony találtam még néhány ilyen cseresznyemagot.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 7:37 pm

Bakancs!
Aláírom a bubis Blaster dolgot én is ezt tapasztaltam azóta csak BBOne vagy Guardert veszek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 3:58 pm

Dudor megerősítve. Jó 3 éve elfogyni nem akaró cqb-s palackomon majdnem mind ilyen.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 3:11 pm

Hali!
Olvasom a hozzászólásokat gondoltam leírom mit tapasztaltam a ASG 20 gr Blaster bb-vel kapcsolatban. Akciósan vettem 1990 forintért az egyik budapesti ais.boltban .

Nos .....valami oknál fogva gyermeki érdeklődés :rolleyes: ? Nézegetni kezdtem a golóbisokat és megláttam azt amit lehet nem kellett volna apró dudorokat a bb-k kb 20%-án . Először azt hittem öntési elszineződés ,de jobban megnézve megtapintva rájöttem , hogy nem. Ez biz' dudorka. Elő a micro méter ....mérés majd' áll leesés. 1,5 mikronos méret eltérés a sima felület és a dudor között. Rákérdeztem egy nálam sokkal rutinosabb airsoftosra a válasz....én nem tapasztaltam semmi roszat. Nemsoká veszek Guarder -t és utána teszt...... talán érdekel valakit mi lesz a végeredmény.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 1:58 pm

nálam nem volt adagolási probléma
-MP5 high-cap ,mid cap 11,1 v
-M4 High-cap, mid cap 11,1 v

de egy csapattársamnál is adagolási probléma volt
igaz nálam ugyanazokkal a feltételekkel nem volt

tehát vannak kivételek :)

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 1:54 pm

macko-ricsi írta:
azért ettől bővebbet is irhatnátok rólla

Nekem a DE UMP tárakba beleragadt. Egyáltalán nem adagolt ilyen BB-vel a fegyver. :roll:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. aug. 07, 2011 1:44 pm

Zsoc73 írta:
Batur írta:
BB king egy hulladék. :evil:

Totálisan egyet értek veled

hali

azért ettől bővebbet is irhatnátok rólla

én személy szerint probáltam teszteltem és a BBKing ugyan olyan "használhatónak" tünt
mint pl. a blaster ugyan az a fegyver 375 fps-el kb 35 m (+- 30 cm)
és ugyan az az eredmény

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: szomb. aug. 06, 2011 6:13 am

Haliho!

Amit eddig használtam azok közül, régebben a Marushin volt a legjobb, és rengeteg Marui-t is ellőttünk minden hiba nélkül.
Mostanában a G&G nyűgöz le, a normál és a Bio változat is kiváló.
A BBOne termékei közül leginkább a Traceres BB és a 0.28 Bio fogy nálam, elég jók.
A Guarder- ból is sokat használok, nekem nincs vele gondom (palackos kiszerelésű) .
A Blaster középszerű, elég nagy az fps szórása (10-15 fps is lehet).
Ezeknél ócskábbat nem használok.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. júl. 22, 2011 6:42 pm

A Tokio Soldier rosszabb, az Umarex úgy ahogy elmegy, pl. nekem adagolási gond nem is volt vele, csak a szórása nagy.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. júl. 22, 2011 6:38 pm

Batur írta:

Totálisan egyet értek veled, a legnagyobb fos amivel valaha is összeakadtam! :vom: :vom: :vom:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 18, 2011 5:35 pm

Na akkor itt egy nem hulladék BB King
http://www.youtube.com/watch?v=O1nQq4Y7 ... re=related

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 18, 2011 4:57 pm

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. júl. 13, 2011 5:35 pm

Atos írta:
BBKing gyártmányú BBt merem ajánlani. Egyedül M4 midcap táraknál tapasztaltunk beragadást. De csak ott. Illetve elég jó ár/minőség arányban lehet beszerezni.

Hevenyészett teszt során,bebizonyítottam a csapattársamnak csak kétszer akkora a szórása a "bbkingnek",mint más,egyéb lövedéknek.(BBone,ill. guarder, és blaster)

Ugyan az a fegyver, cyma aksu, 4 tár,40 bb/tár,három egyforma lőlap, "saccperkb" 50 centiméteres átmérő,fix távolság,kb 40 méter, feltámasztva 20 egyes lövés,majd a többi rövid sorozat.
Guarder 0.25: 38 luk a lőlapon,9 célfeketében
BB One 0,25 :40 találat,14 célfeketében,
Blaster 025 :34 találat 7 a célfeketében,
BB King: 0,25: 26 találat 3!! a célfeketében :idea:

Lövő hiba nincs kizárva! :)) A blasterrel volt egy tizesem :D(érintő)

BBking mid-cap tárban 4-szer akadt! A többi akadálymentes lövés volt

A 0 28 bb kinggel az M4 es mid cap tár nem volt hajlandó adagolni.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. júl. 02, 2011 10:10 am

Rendbe, igaz, elnézést, Ha gondolod töröld mind2 hozzásólásom

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. júl. 02, 2011 9:51 am

Üdv.
Hol tehetném fel a kérdésemet, amit ha jól sejtem töröltek a Tisztelt Admin Urak ? :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jún. 28, 2011 4:17 pm

én is kipróbáltam a BBone 0,40-es bb-jét és nagyon meg vagyok elégedve vele

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. jún. 10, 2011 7:42 pm

Észrevétel BBOne 40-es BB-vel kapcsolatban.
Eddig 3 csomag 40-est vettem, mindegyik 1000 db-os kiszerelésű.
Az első két csomagban lévő BB-k színe a Madbulléra hasonlít, viszont a harmadiké a Speedfire színére. Ez inkább sárga, mint barnás.
Az utóbbi két csomagot kb 1 hónap diferenciával vettem. Akkor most mit is csomagolnak át, vagy hogy is van ez?

Lőteszt még nem volt, de össze fogom hasonlítani a kettőt.
Kronó, 10 lövés átlaga (580 fps, 20-as BB-vel):
-Madbull kinézetű: 441 fps, 2 fps szórás
-Speedfire kinézetű: 436 fps, 6 fps szórás

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 09, 2011 2:13 pm

Néhány személyes tapasztalatot megosztanék az elmúlt évből.

Anno pár éve még a Blaster 0.25 volt a tuti, aztán a Guarder 0.25 és 0.28 hozta meg az elvárható pontosságot a preccsöves AK-immal (CA és Guarder gumikkal, H lenyomóval). 45-50 m-ről meg lehetett vidáman lőni a mellalakot szélcsendben velük, a 0.28-as Guardert különösen kedveltem terepen, nagyobb lőtávoknál. Két zacskó ICS 0.25-öt is kipróbáltam anno, de a Guarder konzisztensebbnek tűnt a szórást tekintve.

Tavaly ősztől az SRC G36K került fő fegyver pozícióba, kék Madbull gumival. A bio-mizéria szele akkor engem is elért, így a 0,25-ös Guarder mellé beszereztem egy flakon Speedfire 0.25 Bio BB-t is. Na ez súlyos hiba volt :cry: - büdös, leginkább ecetsavra hajazó szagú bűn pontatlan BB volt a flakonban. :evil: Lézerrel kimért 30 m-ről egy 30 centi széles fatörzset sem igazán lehetett az előtte tökéletesen üzemelő AEG-jeimmel eltalálni. :evil: Félre is tettem a rugós shotiba és az AEP-ekhez télre. (Abba még megfeleltek.) Visszaálltam Guarder 0.25-re.

Tavaly év végén szereztem két zacskó taiwangunos P&J 0.25 Bio-t is, ezekkel majdnem olyan jó lőképet produkáltak az AEGjeim, mint előtte a Guarderrel. (Érdekes, hogy a Madbull gumival a G36 érezhetően jobban feltekerte a lengyel import BB-t, mint a Guardert.)
Probléma csak a téli hidegben lépett fel vele kapcsolatban, mert öt fok alatt valahogy nagyon nem akaródzott sorozatlövésnél a midcap MAG AK és G36 tárakból adagolni a biobogyót.
Ez FPS-től (320-400) és ROF-tól (7,4-11,1V lipo akku) függetlenül gondot okozott - Hicap-el még ment, de már nem akartam tekerőset használni. :wink: "Szégyenszemre" Blastert és BBone 0.25-öst kellett kölcsönkérnem, azokkal nem volt adagolási gond a hidegben sem.

Megoldást újra a Guarder 0.25 hozott, aztán idén tavasszal ráálltam a BBone "Hunter" 0.25-re. Jó 2000 BB ellövése után tényleg igaznak tartom a kijelentést, hogy legalább olyan jó, mint a Guarder 0.25-ös. Eddig elégedett vagyok vele - ár/érték arányában tényleg jó. 8)

(Az persze benne van a pakliban, hogy bármikor ki lehet fogni egy-egy rosszabb szériát - volt már ilyen tapasztalatom a Blasterrel és Guarderrel is. Remélem, a Bbone tarjta a megfelelő minőséget a jövőben is.)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 26, 2011 10:03 pm

Én a Excel BIO bbt próbáltam ki, 0.25-ost, elvileg ezt ajánlottak GBBR-hez. Na ez nekem nem jött be, lövésnél konkrétan ketté vágta a bbt a következő meg szó szerint felrobbant, kicsi darabokkal tömítve el a fegyvert.
AGE-ben jól viselkedik, legalábbis nem darabolódik...
De nem az ara sem túl jó 1500 db 10USD+posta, így ezt nem ajánlom senkinek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 23, 2011 12:43 pm

Ma volt szerencsém a Supreme 0.25 öshöz: Kiválló röppája a golyók eggyüt mentek de viszont Mag 100 müanyagba nem adagolt normálisan kb.:minden 3 dik löszert kilőtte néha meg kettőt szószerint kiköpött.... :?(nem a fegyverrel volt a gond....) hi-cap be muzsikált és az ára is kiválló
Ics 0.25:Erről is csak jót mondhatok mivel jól adagolt szép röppájával repült :!:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd ápr. 19, 2011 7:37 pm

Néhány napja kipróbáltam egy japán gyártású BB-t, legalábbis az állt rajta, ilyen ni:
http://kepfeltoltes.hu/110419/IMG_3819_ ... es.hu_.jpg
Találtam benne néhány félresikerült példányt is:
http://kepfeltoltes.hu/110419/IMG_3815_ ... es.hu_.jpg
A felületkezelése is hagy némi kívánnivalót maga után, 0.2-es Guarderrel összehasonlítva:
http://kepfeltoltes.hu/110419/IMG_3821_ ... es.hu_.jpg
Lőtesztje ezek után nem lepett meg, elég nagyot szór minden irányban, vannak BB-k amik jóval korábban földetérnek a vártnál, mások kanyarodnak jobbra, balra, azért némelyik úgy száll ahogy kell. 30 méterről egy ember méretű célt el lehet találni vele, de igazából csak sorozatlövéssel. Egyes lövésnél nagyon rizikós. Mindenesetre nem ajánlom senkinek ezt a fajta BB-t, maximum csak teríteni :D

Vissza a tetejére

Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 04, 2011 10:26 am

Na akkor kipróbálom, köszi srácok!

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 04, 2011 9:59 am

én is próbáltam, hómméd-átláccó-hopupkamrás-1ledes-trészerrel. faszán működött, adagolási gond nem volt, röppálya az elvártat teljesítette.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 04, 2011 8:37 am

DannyL:

Két hete kaptam egy zacskóval, próbajátékon hibátlanul üzemelt, szép, erős fénye volt, amit aránylag sokáig tartott. Félig világos térben is jól látható volt, nem csak vaksötétben. Adagolási probléma sem lépett fel (mag mid-cap).

Üdv,
W

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 04, 2011 7:24 am

A BB One 0.25g TRACER BB milyen minőségű? Próbáltátok már?

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szer. márc. 16, 2011 8:16 pm

Amiket használtam az utóbbi 1 hónapban:0.20 guarder, 0.23 guarder,0.28 guarder, 0.23 bio ICS,0.20 blaster. Kezdeném az Ics-vel. a lőkép borzalmas, szanaszét dobálja a BB-ket, ráadásul nem csak oldalra, van amit ellő max 35-40 méterig, van amit 25ög "kiprésel".
a guarder 0.28-al nagyon pontos, bár nekem a golyó sebessége és a lőtáv kicsit kevés, bár ez természetesen fegyverfüggő. a 0.20 és a 0.23 teljesen meggyőző, gond nélkül zabálja őket. a blastert is tökéletesen vitte, ami hibát találtam benne hogy hi-cap tárba néha megakad feltekeréskor de ez tár hibája is lehet:) összességébe blasterrel és guarderrel eddig semmi gondom nem volt, amit tudok ajánlani az a blaster 0.20 és guarder 0.20, 0.23. ezeket a nemes BB-ket egy jg g36c-ből lőttem ki.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. feb. 20, 2011 4:00 pm

trucker írta:
0.28-as guarder most hét végén bontottam ki. :vom:
Átlagban minden harmadik elindul világot látni....Ritka sz@r eresztés.

Én azt használom már két éve a Bolt action sniperbe 490FPS el. Nekem bevált de csak a dobozos. A zacskós nekem bűzlik valamiért nem tudom miért találtam benne eltérő színűt is.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 16, 2011 9:39 pm

Ma volt szerencsém összemérni a G&G 0,25-ös bio-t a BB One-féle 0,25-ös normállal, és azt kell mondanom, hogy mindkettő teljesen szuper volt. :) Nem tudnék különbséget tenni köztük szórásban.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. jan. 16, 2011 9:39 am

Nálunk az egész csapat G&G 0.25 et használ mi imádjuk én mindenkinek ájánlom :D :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 11, 2011 9:02 pm

:axe:
November közepén rendeltem guarder bb-t....0.20guarder,ok, 0.25-öst semmi baj vele,szuper!
0.29 speedfire jó, 0.30as blaster,még nem tudtam mibe kipróbálni..
De! 0.28-as guarder most hét végén bontottam ki. :vom:
Átlagban minden harmadik elindul világot látni....Ritka sz@r eresztés.
Tesztelve: Jg Dragunov, Cyma aksu,Jg m4, ugyanolyan rossz szórás mindegyiknél.
Brrrrrr.......
Talán shotiba jó,de abba elég nehéz...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd nov. 23, 2010 8:36 pm

Üdv Mindenkinek!

Gondoltam írok egy rövid leírást legutóbbi BB tapasztalataimról.
Nowarról rendeltem nemrég egy 3000db- 0.25 ös Bio Blaster BB-t, mivel ebből volt még raktáron (gondolom mert már sokan ismerik). Szóval első tapasztalataim szörnyűek voltak. Jg G36-al teszteltem, 400fps körül van és az a csodás jelenség támadt hogy az első pár BB rendesen kirepült, majd a többi épp csk kipottyant, majd elakadtak a csőben. Ugyanis mint utána kiderítettem a BB jóval több mint 6 mm, a felülete puha ragacsos, és összekeni a csövet. szóval használhatatlan. (lehetséges hogy eddíg semmi újat nem mondtam, akik egyetértenek kezdjék innen az olvasást :D ) Viszont a következőre jöttem rá, ami mégpedíg a megoldás. Az egésznek a baja a pára. Ugyanis a BB annyira porózus, gumiszerű hogy megszívja magát mint a (valami frappáns). Egy napíg vízbe áztatva átlag 7.5mm átmérőjűre növekszik. Ezt úgy tudtam orvosolni hogy belenyomtam a G36 dobozából szerzett páramentesító tasakot a BB flakonba, mert bár gyárilag is volt benne egy apró izé, de kijelenthetem hogy semmit sem ér.
Szóval miután betömködtem ezt a tasakot és hagytam "hatni" lám a BB-k felszíne kicsit megkeményedett, és már nem szorul a csőben. ezután sem lesz a BB-k királya, de szerintem kerti lövöldözésre legalább megfelel.
Remélem ért valamit amit írtam, (legyetek kedvesek, mert ez az első tesztem)
UI Ha valaki elmondja hogy tudok ide képet feltölteni, akkor feltöltök párat

http://imgur.com/wnnqb&jInhf&3ybWo?full
http://imgur.com/wnnqb&jInhfl&3ybWo?full
http://imgur.com/wnnqb&jInhf&3ybWol?full

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 316 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra