SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: pén. júl. 20, 2018 2:08 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4292 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. okt. 29, 2007 5:31 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Kösz. Meg tudod mondani hol és kb mennyiért? (Mivel szombathelyi vagyok így a mo-i boltokat csak webről ismerem és tudom h az árukészletük eléggé más mint ami a honlapon van.)
- a cuccok régóta állnak a szekrényben, elállnak tovább is, magyarán áron alul nem adom ;)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 29, 2007 5:06 pm

ez gyakori P90 tárhiba, lehet kapni külön csere alkatrészt.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 29, 2007 12:50 pm

A következő kérdésem lenne azokhoz akik P90-est használnak hi-cappel

Én is (TM)P90-est használok. Nektek mióta van meg maga a hi-cap tár és ti milyen hibát tapasztaltatok? Csak mert nekem nyár közepe óta van, azóta heti egy alkalommal játszottunk kb, azóta használom viszont múlt héten tönkrement.
Szétszedtem, és az a rugó ami tár feltekerésért megfeszítésért felelős a végén ahol a tekerőkarhoz csatlakozik eltört. Próbáltam órással megcsináltatni de nem sikerült, nem tudta behajlítani a végét h ne csússzon ki a tengelyből.
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ez szériahiba vagy csak én fogtam ki egy peches darabot. Asszem érthető hogy nem akarok félévenként 10e Ft-ot tárra költeni. Ha esetleg van vkinek vmi megoldása erre akkor örömmel venném.
- a cuccok régóta állnak a szekrényben, elállnak tovább is, magyarán áron alul nem adom ;)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szomb. okt. 27, 2007 9:36 pm

egyébként én bízom a fegyverben. 3500 -ért szerintem nem lehet olyan rossz. nekem már volt hasonló árú (3000) spriges fegyverem . (egy olyanról itt egy "teszt" http://veszprem.softair.hu/wellm16a4.html ) . 285 fps. az egész jó egy springestől. szerintem jó lesz az AK is

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 9:28 pm

Endeavour írta:
A Star tár AEG-hez való az meg springes. Nem lesz jó hozzá, de majd ha bemész és kiveszed a tárat a fegyverből és áll ki a tetejének a síkjából ilyne kis nyúlvány (ott ülnek a bogyók) akkor tuti nem jó.

igen tudom hogy AEG-hez való a Star -nak a tárja. csak azt gondoltam mivel az AEG-et is meg a spring-est is az igazi AK-ról másolták, csak jó bele... dehát gondolom te jobban tudod. nem vagyok még ezen a téren túl jártas. de mind1, ha nem jó bele a star tár akkor elpasszolom a neten. amúgyis még azt sem tudom hol vehetek és mennyiért. bár szerintem nem is lesz rá szükség. mivel a fegyverhez gyárilag van ez a bb adagoló kis nyomogatós "detonátor" szerűség. na azzal megtölteni a tárat nem sok idő. ezt csak azért mondom mert akkor nem kell tárakat magammal vinni (tehát vennem sem kell), csak ezt a kis nyomogót tele lőszerrel kell a zsebemben vinni.

ja és bocsi, ez megint nem ehez a témához tartozik, (csak éppen itt kezdtünk el beszélgetni) szóval szerintetek milyen BB-t lenne érdemes vennem hozzá? mert én 0.2-es jó minőségűre gondoltam. persze a jó minőségű az alap (bár a springes fegyverek barátian fogadják a kínai lőszert is...) de hogy 0.2 . mert én arra gondoltam. szerintetek?

Második figyelmeztetés, hogy szerkeszt gomb és no kettős hozzászólás! mod by Tran

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 8:08 pm

A Star tár AEG-hez való az meg springes. Nem lesz jó hozzá, de majd ha bemész és kiveszed a tárat a fegyverből és áll ki a tetejének a síkjából ilyne kis nyúlvány (ott ülnek a bogyók) akkor tuti nem jó.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 6:11 pm

tomeKK írta:
Ja bocs! valóban elkanyarodtunk sorry.

A tár és a cső 99,99% hogy nem lesz kompatibilis sem a STar-ral, sem mással...

hááát... akkor majd én hozzá szabom, kellő akarattal meg egy kalapáccsal. mindent lehet, csak akarni kell :D

bár nem is akkora nagy baj hogy nem illeszkedik. mert amúgy is csak arra kell ez fegyver hogy az udvaron a sörösdobozokat pusztítsam vele. meg hogy egy fehér lepedőt magamra tekerek, az oldalamra akasztom az AK-47 et és kimegyek a hegy mögé terroristát játszani a haverokkal.

szerkeszt gombot használjuk vala a dupla üzeneteket elkerülendő - z.

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 5:58 pm

Ja bocs! valóban elkanyarodtunk sorry.

A tár és a cső 99,99% hogy nem lesz kompatibilis sem a STar-ral, sem mással...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 5:45 pm

igen, értelek. az olcsó kínai semmire se jó fegyverekből is van már egy kis tapasztalatom. egyszer vettem egy nagyon olcsó (kb. 1000 ft) springes kínai pisztolyt. ahogy második alkaolmmal beletettem a tárat, kettétört....... szóval tudom hogy nem érdemes olcsó minőségtelen fegyvert venni. bár mondom ilyen árú springes fegyverrel már volt kapcsolatom, és szerintem nem rosszak. de majd meglátom. ott a boltban majd kipróbálom. meg ha nem jó akkor még mindig el lehet passzolni a neten 4000-ért :) . de amúgy is én mindenképpen AK-47 est szeretnék. csak semmi pisztoly, meg más féle fegyver, én ragaszkodom az AK-hoz. bár te biztos érted a dolgodat, de én AK-t szeretnék. tudod hogy egy kis feeling is legyen benne :) . na de mind1. mondom majd kipróbálom mielőtt megveszem. egyébként csak megjegyzem hogy kicsit elkanyarodtunk a témakörtől. a kiegészítőktől :) de mind1

azt mondod hogy "ezekben valóban van fém..." . hát szernintem az AK-ban is lesz. de egyszerű megtudni. csak meg kocogtatom a fedelét hogy fém-e. de ez nem olyan kínai piacos aki eladja. haverom a boltos. csak nem hazudik. amúgy is megnézem mielőtt megveszem

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 5:29 pm

Hát figy!

Én a helyedben vennék egy Springes Marui pisztolyt! használtan már 5-6000 körül kaphatóak...

Vagy ami még jobb vétel lenne, egy DE USP, vagy egy Cyma Glock... Ezek AEP-ek. Elektromosak, nem kell minden lövés előtt felhúzni őket és garantálom, hogy túllövik a springes AK-t.
Ja és ezekben valóban van fém :wink: áruk 8-10k körül mozog újonnan...

Ezek alatt tényleg nem érdemes ASfegyót venni...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 5:15 pm

tomeKK írta:
George Bush írta:
hello mindenki.

lenne pár kérdésem. a jövő héten szeretnék venni egy Cyma P.1093-at. (sima felhúzós AK-47). és azt szeretném kérdezni hogy hol lehet kapni Airsoft tuning cuccokat? (pl. csövet) . BP.-n belül ha valaki tud ilyen boltot akkor légyszíves a címet írja le nekem. köszi. ja és még hogy a STAR 30 töltényes real-cap AK-47 tárjai belemennek-e ebbe a P.1093-ba ? és ha igen, akkor olyat hol kaphatok?

Mennyiért vennéd ezt az "AS fegyvert"?

Biztos vagyok benne, hogy párezer forinttal drágábban használhatót is tudunk ajánlani...

3500 Ft. de még nem vagyok benne biztos hogy ez egy cyma P.1093 . csak annyit mondtak a boltban hogy felhúzós AK-47 fém részekkel és hogy viszonylag erősen lő. egyébként eredetileg egy UTG AK-47 spring -es verzióját néztem ki magamnak. annak fém a külseje, meg még pár alkatrésze, hop-up is van benne stb. szóval az egy nagyn jó spring-es fegyver. de 11000 Ft körül mozog az ára. most nemtudom hogy 3500-ért ez milyen lesz. (meg hogy egyáltalán UTG vagy CYMA vagy valami noname kínai) . de nekem már van tapasztalatom ugyanebben a boltban ugyanennyiért vett spring-es fegyverrel. nagyon jók. eléggé erősek , és potosak már ebben az árban is a jó springes fegyverek. pl. egy 3500 ft-os M4-essel eltaláltam elsőre egy tojást 12 méterről. és az erejét sem vitatom. CD-t 10 méterről simán szétszedi. de nem akarom tovább ragozni az a lényeg hogy 3500-ért venném ezt a cuccot. és reménykedem hogy jó. de egyébként a vétel előtt egy héttel megnézem alaposan hogy mit is veszek mert egy héttel azelőtt hogy megveszem, egy másik példányt szemügyre vehetek a boltban. (bocsi ha lekötöttem az életetekből pár percet amíg ezt elolvastátok :lol: )

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 2:27 pm

Zolen írta:
Üdv!
Kedves hozzáértő barátaim, valaki megtudná mondani hogy JG AU1G-vel kompatibilis-e a CA által gyártott Hi-Cap tár?

Előre is köszi!
Zolen

Kompatibilis, próbáltam, remekül viszi.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: szer. okt. 24, 2007 8:41 am

George Bush írta:
hello mindenki.

lenne pár kérdésem. a jövő héten szeretnék venni egy Cyma P.1093-at. (sima felhúzós AK-47). és azt szeretném kérdezni hogy hol lehet kapni Airsoft tuning cuccokat? (pl. csövet) . BP.-n belül ha valaki tud ilyen boltot akkor légyszíves a címet írja le nekem. köszi. ja és még hogy a STAR 30 töltényes real-cap AK-47 tárjai belemennek-e ebbe a P.1093-ba ? és ha igen, akkor olyat hol kaphatok?

Mennyiért vennéd ezt az "AS fegyvert"?

Biztos vagyok benne, hogy párezer forinttal drágábban használhatót is tudunk ajánlani...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 23, 2007 10:08 pm

szerintem az komoly játékra alkalmatlan....

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd okt. 23, 2007 9:50 pm

hello mindenki.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 15, 2007 10:42 pm

Üdv!
Kedves hozzáértő barátaim, valaki megtudná mondani hogy JG AU1G-vel kompatibilis-e a CA által gyártott Hi-Cap tár?
Illetve be lehet szerezni valahonnan kínai noname Hi-Cap tárat hozzá (ez is megfelel a célra és valószínüleg olcsóbb)?

Előre is köszi!
Zolen

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásHozzászólás témája: M16
HozzászólásElküldve: hétf. okt. 15, 2007 4:35 pm

[color=red]Áthelyezve ide: http://www.softair.hu/viewtopic.php?t=1551 Ace[/color]

Vissza a tetejére

HozzászólásHozzászólás témája: Tár probléma...?
HozzászólásElküldve: hétf. okt. 15, 2007 8:08 am

Áthehyezve ide: http://www.softair.hu/viewtopic.php?p=117239#117239 Ace

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: kedd okt. 09, 2007 11:09 pm

szigszalag...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 09, 2007 9:48 pm

Sziasztok

CA AK47 low cap tár a CYMA 031-es AK74-ben egy kicsit lötyög oldal irányban. Valaki tudna esetleg valami tippet adni hogy hogyan tudnám orvosolni a dolgot? Vagy csere az egész? (úgy tudtam kompatibilis a dolog -.-)

Előre is köszi. Orakal

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szer. okt. 03, 2007 6:32 pm

Halas koszonetem a gyors valaszert!
Udv.

Megtalaltam amit olvastam. Tenyleg en voltam figyelmetlen es az m14-rol volt szo. :oops:
Azert koszi meg1x

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. okt. 03, 2007 6:21 pm

Hol olvastál ilyet!
A Ca és a Marui kompatibilis!
Csak az új CA M14 nem kompatibilis a Maruival!
De ennyi a többi passzol!

Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szer. okt. 03, 2007 5:55 pm

Sziasztok!
Olvastam valahol olyat, hogy a TM és CA tárak nem kompatibilisek egymassal.
Ezt megerositene (esetleg cafolna) valaki? Elkepzelheto, hogy a CA fegyverbe jo a TM tar?
Elore is koszi!
Üdv. Tonett

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. szept. 19, 2007 7:05 am

Valóban nem éri meg az árát. Tegnap számoltam én is. Maradok a 80-as Marui-nál. A hi-cap belsőt nem tudod beletenni mert a dummy lövedékek foglalják a helyet. Szerintem meg lesz belőle mid-cap is.
[My best friends][Kezdőknek segítség]

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 18, 2007 11:28 pm

Valami ilyesmit keresek az AUG-omhoz... eredetire hajazó, áttetsző tár, dummy lövedékekkel.

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.ph ... 20Magazine

Csak jobb lenne valami mid vagy high-capes megoldás, mert 45 lőszerrel semmire sem megy az ember, 81 dollárért pedig nincs nagyon értelme 6-ot rendelni (6x45= 270, az alap hi-capbe 330 fér és 1 tárral az is macerás tud néha lenne), max tárkapacitás-limitált játékokon, ami idehaza nem túl jellemző.

Esetleg high-cap belsőt lehetséges ilyen tárakba átapplikálni..? Vagy teljesen más szerkezet?

Trasher írta:
abaqsz írta:
Leginkább azoktól szeretném kérdezni a következőt, aki már csinált ilyet. Le szeretném festeni ( camo painting ) a puskát, és arra lennék kíváncsi, hogy melyik Mo.-n kapható festék lenne rá a legalkalmasabb?

Én flakonos Tamiyával csinálom, 2 hátránya van, drága és a végén fixálni kell vmilyen matt lakkal, lehetőleg több rétegben.

Tamiyát használok én is. Az ára húzós (1800 Ft egy 100 ml-es flakon), de ha ügyesen használod nagyon szép eredményt produkál az aprópigmentes, szépen terülő festék... Én az AUG-om tusát festettem vele olívdrab-re, több rétegben, + néhány alkatrészt, erre kb elég volt a festék.

Ismerősök ugyanilyen 100 milis gunmetal szórópalackkal festettek le 2 db JG M-16ost + 4 tárat mielőtt kiürült.

Modellezőboltban kapható, én a Keleti Fronttól nem messz lévő Mega Modellben vettem ennyiért.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 18, 2007 11:26 pm

dawe írta:
Ha ez segít a CASV-juk tökéletesen passzolt CA-ra.

Köszi, azt néztem először. Gunneresek valamit elnéztek:
http://www.gunnerairsoft.com/catalog/pr ... cts_id=168

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 18, 2007 6:38 pm

Rudipusztító írta:
Sziasztok!
http://www.rsov.com/product_info.php?cP ... 925f8943e1
Ez a készség szerelhető nagyobb átalakítás nélkül Classic Army-ra?

Ha ez segít a CASV-juk tökéletesen passzolt CA-ra.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 18, 2007 6:22 pm

Sziasztok!
http://www.rsov.com/product_info.php?cP ... 925f8943e1
Ez a készség szerelhető nagyobb átalakítás nélkül Classic Army-ra?

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. szept. 17, 2007 11:41 am

Hi
Csapattársam CA m14-éhez keresnék mid ill. low-cap tárat, de sajnos Kishazánkban nem nagyon találok. Nem tud valaki helyet, ahol lehet ilyet kapni, vagy esetleg valami más kompatibilis tárat? (ha jól vagyok informálva akkor csak a G&G tárak jók a CA-hoz, a TM-et nem veszi be).
Előre is köszi a segítséget.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. szept. 16, 2007 2:56 pm

RobCom írta:
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a MAG tárak minőségben mennyire jók, van-e esetleg adagolási hibájuk?
Pontosabban a SIG 550/1/2 höz való tár érdekelne.

A válasz/okat előre is köszönöm.

Az anyaga elég gyenge, a fülek szinte azonnal le fognak törni. Az adagolással minőségi bb-kkel általában nincs baj, persze néha igen :)
Nekem volt egy ilyen táram, azt szépen szétszedtem, a rugót jól beszilikonoztam, kicsit megnyújtottam majd úgy tettem vissza, és az aljára még betettem egy kis anyag darabot, hogy jobban legyen feszítve a rugó. Így már tökéletesen adagolt!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: -
HozzászólásElküldve: vas. szept. 16, 2007 2:36 pm

hi hallottam valami ilyesmiről h 44esbe 10 darab m4/m16os tár 20000 Ft, nekem nem kéne ennyi nem érdekel valakit? asszem a tárak mid-capek

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szer. szept. 12, 2007 10:04 am

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a MAG tárak minőségben mennyire jók, van-e esetleg adagolási hibájuk?
Pontosabban a SIG 550/1/2 höz való tár érdekelne.

A válasz/okat előre is köszönöm.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 4:35 pm

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

HA lesz majd még kérdésem akkor hozzátok fordulnék ismét :D
Még 1x köszi!!
Zolen

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 8:26 am

aszem 1 angol boltból lehet USP tárat hozatni, szal majd lesz több helyen is, aksi ugyanaz mint a cyma Glock-é.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 7:22 am

Zolen írta:
Üdv mindenkinek!
Még új vagyok az airsoft terén, és most rendeltem meg egy M81-es Double Eagle USP-t (AEP).

Előre is köszi a segítséget!!
Zolen

Hali
Aksit lehet hozzá venni mert ugyan olyan mint a Glock18 és a MP7-é,de tárat csak valakitől tudsz megvenni mert nem adnak külön tárat sehol.
Aksi meg speciális csatlakozós azaz nem a Tamiya csatlakozóval látták el hanem ilyen oldalról becsúztathatós csatlakozóval.

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4292 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra