SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szomb. aug. 19, 2017 7:40 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5747 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 165  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Comb pisztoly tok/táska
HozzászólásElküldve: szer. jan. 18, 2017 10:52 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Krumplee írta:
Még új vagyok itt ebben a sportba és a segítségetekre lenne szükségem. Lenne egy comb pisztolytartó tok/táska amihez nem tudom hogy kellene hozzá esetleg egy öv vagy valami vagy csak simán elég ha a combomra kötöm/csatolom.

Csak pár hozzászólással lejjebb lett kitárgyalva a dolog, Beci hasonló kérdésére!!! :|

WazheadBoci__ írta:
Szeretnék összedobni egy elsősegély csomagot amit tudnék a játékokon viselni ha kell legyen alapon.

Szeretném a figyelmedbe ajánlani a Celox vérzéscsillapító granulátumokat, van belőle fecskendős/tubusos is, nagyon hasznosnak tűnik, ha mély seb keletkezik. (nálunk szerencsére a lövésre kevés esély van, de szúrásra lehet, ha pl. ágra esel, vagy a romos airsoft pályán valami kiálló vasra)
Elvileg a vörösvértestekkel lép reakcióba, megdagad + kocsonyássá válik, elzárja a sebet. Később a kórházban eltávolítható, illetve magától felszívódik, nem kell aggódni, hogy a sebben marad.

Amúgy használta már valaki ezt közülünk? Valóban ennyire hatékony?
Térkép: http://archivportal.arcanum.hu/maps/htm ... oogle.html

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Comb pisztoly tok/táska
HozzászólásElküldve: vas. jan. 15, 2017 10:49 am

Krumplee írta:
comb pisztolytartó tok/táska

Próbáld meg azt, hogy a függőleges hevedert a derékszíjadra, a vízszinteseket a combodra csatolod. :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Málha, mellény, PMR rádió, BB és minden más apróság
HozzászólásElküldve: szomb. jan. 14, 2017 5:37 pm

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Még 2 hónappal ezelőtt, sajnálatos módon egy olyan rádiót (Baofeng 888s) vásároltam, ami az eladó szerint fel volt programozva, de a gyakorlatban ez azt jelentette, hogy semmit nem tudtam vele kezdeni.
Most úgy néz ki, hogy sikerült felprogramozni, de nem igazán tudom, hogy tényleg használható e.

http://kephost.com/image/vz2z
http://kephost.com/image/vz2Y

Ezek alapján szerintetek működhet?

Válaszotokat előre is köszi.
Üdv.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Comb pisztoly tok/táska
HozzászólásElküldve: pén. jan. 13, 2017 4:26 pm

Sziasztok!
Még új vagyok itt ebben a sportba és a segítségetekre lenne szükségem. Lenne egy comb pisztolytartó tok/táska amihez nem tudom hogy kellene hozzá esetleg egy öv vagy valami vagy csak simán elég ha a combomra kötöm/csatolom.
Link a pisztolytartó tok/táskáról:http://www.airsoftcentrum.hu/shop_products/448/combtok-normal-fekete-fix
Válaszokat előre is köszönöm!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Málha, mellény, PMR rádió, BB és minden más apróság
HozzászólásElküldve: csüt. jan. 12, 2017 3:33 pm

Köszi mindenkinek :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. jan. 11, 2017 10:03 am

Nekem csak vérző sebeket kellett ellátnom eddig. Kötszer, fertőtlenítő folyadék, kicsire sebtapasz. A bibik begyógyulnak, a nagyobbakat csak addig kell ellátni, amíg a parkolóba nem ér az áldozat, ott van rendes elsősegély cucc.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. jan. 11, 2017 6:04 am

Szeretnék összedobni egy elsősegély csomagot
Kérdés, hogy mennyire tudsz magadnak, vagy másnak elsősegélyt nyújtani. Nálam gumufásli az első amit berakok. Ficamok rándulások, ugye előfordulhatnak, és ennek a kezelésénél fontos, hogy gyorsan be legyen fáslizva, és ha lehet jegelve. A jegelésből következik, hogy vannak olyan - nem is tudom minek nevezzem - párnák, amiket ha megtörsz, akkor hűtenek. Nos egy ilyet sem árt megvenni. A következő a Dettol, ez fertőtlenítő folyadék. Sima gézcsomag. Szigetelőszalag is teljesen megfelel, ha ragasztani akarsz. Tavasztól nálam mindig van kullancskiszedő csipesz! Egy olló sem árt a felszerelésbe. Nos szerintem ez egy minimál csomag, amivel el tudsz látni egy kisebb sérülést.
WazheadBoci__ írta:
Üdv!

Régebben találtam egy jó leírást de most az istenért sem találom.
Szeretnék összedobni egy elsősegély csomagot amit tudnék a játékokon viselni ha kell legyen alapon. Mivel nem igen értek hozzá ezért kérnék némi helpet hogy mit kellene belezsúfolni.
:axe:
EBBEN a zsebben lakna a csomag. Előre is köszönöm.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 05, 2017 6:02 pm

Azt amit használni is tudsz, abból viszont minél többfélét.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 05, 2017 5:59 pm

Üdv!

Régebben találtam egy jó leírást de most az istenért sem találom.
Szeretnék összedobni egy elsősegély csomagot amit tudnék a játékokon viselni ha kell legyen alapon. Mivel nem igen értek hozzá ezért kérnék némi helpet hogy mit kellene belezsúfolni.
:axe:
EBBEN a zsebben lakna a csomag. Előre is köszönöm.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 03, 2017 3:55 pm

Ha igaz a frekik stimmelnek.
Narrow mód beállítva.
De ha valaki tudna küldeni egy működő program images-t azt megköszönném.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 03, 2017 1:24 pm

Jancsika írta:
Üdv.
Baofeng uv 82 vel kapcsolatban kérdeznék.

Frekvenciak stimmelnek ? Nekem is ez a tipus van wide on es high poweren es semmi athallas sehol, pedig volt ez mar kis palyan erdoben stb. csapatban van 2 ott sincs baj. Antenna jol van rajtaa ?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 03, 2017 1:12 pm

Nagy teljesítményen, wide móddal megfejelve teljesen alap, hogy hallani szomszédos csatin.

Narrow mód amúgy is ajánlott, mert ilyen baszomvető rádióval nagyobb pályákon is lehet áthallás.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 03, 2017 11:38 am

Üdv.
Baofeng uv 82 vel kapcsolatban kérdeznék.

Ha egy csatornán adok pl 2 akkor hallik a 1,3 csatornán is és visszafelé is érvényes ez a dolog.
Sajnos nem tudtam kipróbálni csak lakáson belül kb 5-8 m.
Hogyan lehet ezt orvosolni?
Lehet túl közel vannak a rádiók egymáshoz?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. dec. 23, 2016 7:22 pm

Köszönöm a válaszokat!
Derékszíjhoz van rögzítve sajnos csak egy vastag hevederrel. A comb részen lévőkkel volt gond mert azok csúszkáltak mindíg meg az alsó nekem is a térdem alá csúszott. Ezt sikerült megoldanom úgy hogy a combom belső felén összekötöttem a két szíjat az így már jó. És eddig csak a fegyver volt a tokban nem tűnt nehéznek nem rángatta le rólam a nadrágot. Aztán beleraktam a tartaléktárat és a fegyverbe is a tárat... kelleni fog egy heveder

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. dec. 23, 2016 8:00 am

kepi300 írta:
Használt már valaki ilyen chestrig-et?
Kíváncsi lennék a tapasztalataira, mennyire kényelmes, stabil, meg ilyesmi.

Plate Carrieren , vastag ruházaton hordva rendben van, de mondjuk egy zubbony, vagy combat shirt felett hordva mocsok kényelmetlen lesz.

Képzeld el, hogy az összes zsebednek (ami persze meg van pakolva) az összes pántja, kiálló hátsó felülete rajtad fekszik fel, órákon át.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd dec. 20, 2016 3:01 pm

Sziasztok!

Használt már valaki ilyen chestrig-et?

http://soldiersystems.net/2012/04/11/ev ... too-heavy/

Kíváncsi lennék a tapasztalataira, mennyire kényelmes, stabil, meg ilyesmi.

Köszi

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd dec. 20, 2016 1:56 pm

Anno nekem is voltak ilyen gondjaim.

Azóta, hogy Braun egyszer megmutatta a villámgyors átmókolást combtokból, közel csípő tokká, nincs problémám.

Tatanka által linkelt modellel is megoldható. A nagy csatos részt le kell szimplán venni. Az alatta lévő részt bebújtatni az ővbe. Ha két comb rögzítő van, akkor a felsőt letépőzárazni/levágni. Az alsó meg csak arra lesz, hogy ne lobogjon a tok, ha szaladsz. De elmozdulni már nem nagyon fog.

Nekem bevált. Persze nem olyan kényelmesen kézreeső a magassága, mint a hagyományos combtoknak, de ez csak kb. westernes párbajozásnál érdekes. Egyébként meg két perc futás után a herémet verdeste a combtok az átalakítás előtt...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 19, 2016 8:56 pm

Beci100 írta:
De nem tudom hogy kellene beállítani a két hevedert ami a combomon megy körbe. örökké lecsúszik vagy mozog szóval idegesít. Másokon amit látok mintha oda született volna úgy áll rajta.

Először is mindjárt megkapod, megkapjuk, hogy b*zi, aki combtokot használ! :roll:
Másodszor:
A látszat csal! :D
Sokszor elmászik, ill. lecsúszik a pisztoly tömege miatt, ami önmagában nem lenne baj, csak nekem az alsó pánt a térdkalácsom alá került régebben, ezért eltávolítottam.
A normális combtokok pántján van egy vastag gumírozott rész, ami tapad a ruhához, nem engedi annyira csúszkálni, ill. a rögzítés (amin lóg a tok) ne egy vékony szíjjal legyen megoldva, hanem minimum egy nagyon vastag, széles szíjjal, vagy pedig két különböző szíjjal, amik V-ben szétállnak, és egyenként tudod rögzíteni őket, hogy ne mozduljanak jobbra-balra, akkor azok megtartják a tokot is!
Ne húzd szorosra a vízszintes pántot, mert csak elzárja a vérkeringésed, nem enged majd rendesen letérdelni, de önmagában nem akadályozza meg a tok elforgását, csak annyi a feladata, hogy a combodhoz tapassza a tokot, hogy ne lifegjen!

Vertikálisan: Nem tudom, mihez rögzíted pontosan, nekem molle derékövhöz van, ami nem tud lecsúszni rólam, de ha rajtad a tok csúszik lefele, akkor vagy így, vagy hevederrel oldod meg a problémát, ha pedig a nadrágtartó övhöz van rögzítve, akkor eleve kötelező egy ilyen heveder (a.k.a. hózentróger), lehet egészen keskeny, diszkrét, nem zavaró darabokat is kapni, amiket mellény alatt is viselhetsz, én is ilyet használtam anno, mert egyszerűen leráncigálja rólad a gatyát mozgás közben, akármit csinálsz, és hiába húzod baromi szorosra az övet, csak szétcseszi a derekad!
Olyan nadrágtartóról beszélek, ami pártokkal rögzül a nadrágodhoz vagy övedhez, és fixen tart (legfeljebb gumírozottak a pántok, minimális játékot biztosítva), nem a civil, csipeszes megoldásra kell gondolni, hanem arra, ami fent tartja a nadrágot, ha csak szakadás nem következik be!

Én ilyet használok, kicsit "átépítve", egyszerűsítve:
http://www.pantacgear.com.hk/holsters/1 ... rdura.html
Nekem egy adapterrel molle felületre rögzül a tartószíj teteje, ami elég széles is, így nem forog el egyáltalán a lábamon. Lecsúszás a stabilan tartó deréköv miatt lehetetlen. Hevederrel megtámogatva az övet pláne. Alsó comb pánt eltávolítva (tépőzár tart mindent egyben a tokon, teljesen moduláris), a fenti is elég, és nem forog, nem csúszik semerre a tok! :wink:
Térkép: http://archivportal.arcanum.hu/maps/htm ... oogle.html

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 19, 2016 7:21 pm

MSA supporttal érdemes próbálkozni alkatrészpótlásra ?

Elhagytam a sordinom egyik környezeti mikrofon szivacsát és ha lehet gyárival pótolnám...csak éppen nem látok sehol tartozékot.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. dec. 18, 2016 2:28 pm

Beci100 írta:
Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok amiről sehol nem találok videót se leírást, és nem akarom elhinni hogy nem csinált róla senki. Szóval elkezdtem combtokot használni mert a mellényen és övön viselt pisztoly tok kissé zavart a mozgásban. De nem tudom hogy kellene beállítani a két hevedert ami a combomon megy körbe. örökké lecsúszik vagy mozog szóval idegesít. Másokon amit látok mintha oda született volna úgy áll rajta.
Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv, nekem is volt ilyen problémám de megoldódott,amikor vettem egy taktikai övet,amin az öv belső tépőzáros részének köszönhetően jól és magasabban tudtam rögzíteni a függőleges pántot és a combom tövénél már nem lötyögött!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. dec. 16, 2016 8:46 pm

Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok amiről sehol nem találok videót se leírást, és nem akarom elhinni hogy nem csinált róla senki. Szóval elkezdtem combtokot használni mert a mellényen és övön viselt pisztoly tok kissé zavart a mozgásban. De nem tudom hogy kellene beállítani a két hevedert ami a combomon megy körbe. örökké lecsúszik vagy mozog szóval idegesít. Másokon amit látok mintha oda született volna úgy áll rajta.
Előre is köszönöm a segítséget!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. nov. 16, 2016 7:20 pm

Sziasztok!

Van valakinek kölcsön Baofeng 888S-hez programozó kábele?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 14, 2016 12:12 pm

Fater írta:
Hali.

Aprogramozás kéne bilentyüzetel

Fater.

Hai! próbálom minden lépésével leírni egyszerűen. Leírva hosszabb és bonyolultnak tűnik de nem az. :)
Nos én egy resettel szoktam kezdeni, az a biztos.
Bekapcs -> menü -> 40 es menüpont -> all ( előfordulhat a különböző verziójú rádióknál hogy a 40 41 es menü fel van cserélve)
Itt nem kell megrémülni kínaiul fog hadoválni miután újraindul.
Ha szeretnénk hang visszajelzést akkor
Menü -> 14 -> eng / off ( angol vagy teljesen kikapcs én bent szoktam hagyni mert hallom mit művel a rádió ha a hátamon van)
Ezek után áttesszük a rádiót " frekvencia " vagyis programozás módba itt tudunk mindenféle funkciót állítani, amit normál üzemben nem.
A Menü gombot nyomva tartjuk és bekapcsoljuk amíg meghalljuk a szokásos csipogást és " frikvenszi mód " hangjelzést.
Első és legfontosabb dolgunk az ÚN lépésköz beállítása ez később megkönnyíti az életünket. Mivel mi PRM 446 csatornákat fogunk használni ezért nekünk a "6.25 K " step kell.
Menü -> 1 -> 6.25K ha nem ezt a menüt látjuk nem vagyunk " frekvencia " módban akkor át kell tenni a fent írtak szerint.
Menü -> 0 -> 3-5 közé érdemes tenni, ezzel azt tudjuk állítani mennyire " rossz " adásig engedje át a rádiónk beérkező jeleket
Menü -> 7 -> ON ez a 2 csatornás mód ki be kapcsolása, ha már ilyen a rádiónk érdemes bekapcsolni így 2 csatornát tudunk figyelni és adni rajtuk.
Menü -> 8 -> on / off itt a gombnyomáskori beep hangot lehet ki be kapcsolni egyéni preferenciaa
Menü -> 24-> on/off automatikus lezárás, ha bekapcsoljuk akkor 8 másodperc után lezárja a gombokat a rádió, így nem fog elállítódni stb
Menü -> 39-> on/off az adás végén automatikus beep hang küldése, hasznos főleg rosszabb vételkor mert tudja a másik oldal, ha már nem adsz vagy lemaradt a "vége"
Ellenőrizzük, hogy a 10,11,12,13 as Menü offon legyen, bár rest után automatikusan beállítja.
Ezek voltak az alapbeállítások most nekieshetünk a csatornák beállításának.
1 – 446.006 25
2 – 446.018 75
3 – 446.031 25
4 – 446.043 75
5 – 446.056 25
6 – 446.068 75
7 – 446.081 25
8 – 446.093 75

Továbbra is "frekvencia" módban vagyunk kilepünk a menüből és beírjuk az elmenteni kívánt csatorna frekvenciáját. A felső sorba, ha a kis nyíl nincs ot akkor váltsunk át az exit/tab gombbal.
1 es csatorna
446 006 a "25" automatikusan fog odakerülni a korábban beállított "lépésköz" jóvoltából. Ha ezt beírtuk akkor a kijelzőn azt kell látnunk, hogy 446.006 és kicsiben 25 a jobb alsó részén. Ha nem ezt látjuk nem jó a " lépésköz" azt orvosoljuk.
Miután beírtuk elmentjük a csatornát. Tehát
4 4 6 0 0 6 Menü -> 27 -> CH-001 -oda léptetünk a nyilakkal, ahova menteni szeretnénk célszerű az est 1 re stb menteni.
Ezzel eltároltuk az 1 es csatornára, amit szerettünk volna. Nincs más dolgunk, mint megismételni a többi 7 el. Figyeljünk rá, hogy ne írjuk felül az előző csatornát mentéskor.

Miután begépeltük és elmentettük mint a 8 csatornát már tudjuk használni a rádiónkat.
Kapcsoljuk ki és a menü gomb nyomva tartásával térjünk vissza " csatorna" módba.
Itt már simán tudunk a nyilakkal léptetni a lementett csatornák között.
Ergo, ha azt mondják az 5 ös csatit használjuk csak az 5 ösig elgörgetünk a nyilakkal.
Én alulra szoktam tenni az alacsonyabb számú csatornát így játék közben nem keverem, hogy most melyik gombon melyik van.
Rádiópróba és mehet a játék.
Elnézést, ha nagyon szájbarágós lett de sok helyen lehet rontani. Ha valami még kérdés hajrá :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. nov. 12, 2016 8:12 am

WazheadBoci__ írta:
Fater írta:
Hali.

Baofeng-UV.82 rádióhoz magyar leírást tud valaki ha igen azt meg köszönném.

Fater.

hai !

En nem tudok rola h lenne valahol magyar leiras. De a 8 alapcsati es a tobbi alapbeallitasban segitunk barmikor :)

Hali.

Aprogramozás kéne bilentyüzetel

Fater.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. nov. 11, 2016 9:25 pm

Fater írta:
Hali.

Fater.

hai !

En nem tudok rola h lenne valahol magyar leiras. De a 8 alapcsati es a tobbi alapbeallitasban segitunk barmikor :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 10, 2016 7:55 am

Hali.

Fater.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 07, 2016 6:53 pm

Aliexpress 200 forinttól felfelé.

Van nagyongírdó nagyondrága fülesem, meg ez a filléres, játékos használatban semmi különbség a kettő között.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 07, 2016 12:24 am

Sziasztok!

"fülzsírelvezetős" rádióba való fülest mennyiért és milyen gyártótól ajánlotok? :)

Üdv,

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 03, 2016 8:23 pm

Igen, biztos ez lesz a megoldás, köszönöm a gyors segítséget ! :wink:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 03, 2016 6:39 pm

Ezt mondom. A CTCSS kiszűri a te adásod, mert nincs mellette az "alcsatorna" jele.
0-ás "alcsatornára" állítva majd hall.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 03, 2016 6:01 pm

Most nincs nálam a készülék, közben megtaláltam a pontos típust:

http://btech.hu/images/item_pic/2/original/332.jpg

Gondolom a 38 az CTCSS-t jelöli, az eseménykor a rádió 1-1 et mutatott, eszerint az 1 CTCSS- re volt beállítva. Ez az én rádiómon ki van kapcsolva, jól gondolom, hogy a Brondi "alcsatornára" hangoltsága miatt nem vette az én adásomat ?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 03, 2016 5:44 pm

A Brondi CTCSS-en van? Hibásan alcsatornaként is szokták mondani.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 03, 2016 5:28 pm

Sziasztok!

Rádió guruktól kérnék segítséget. Adott az én vadonat új, beprogramozva vásárolt, alap beállításokkal rendelkező Baofeng UV-5R rádióm, és rajtársam Brondi Walkie-talkieja, a szokott kivitelben. Csatornák, miegyéb nyilvánvaló egyeztetése mellett a következő a helyzet: A Brondi rádió adásait az én Baofengem gond nélkül veszi, viszont az én adásaimat egyszerűen nem hallani a másik rádión, pár méterről sem.
Játékon más rádiókkal még nem tudtam kipróbálni, a taxisok- tanulóvezetők városi rádiózaját hallom, egyszer talán nyugtázták is a vételt.

Van valakinek valami ötlete, mi lehet a gond ?
KÖszi előre is !

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. okt. 28, 2016 12:48 pm

Közben meglett, kösz!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. okt. 28, 2016 12:33 pm

Még mindig nem az igazi, mert Bondár és nem Bodnár.
Face-n fent van, és most felvarrókat készít, de lehet, hogy tár zsebeket is csinál még.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5747 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 165  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra