SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szer. szept. 19, 2018 11:08 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 286 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Szerző PM
Moderátor

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Általános kérdések alap (gyári) AEG-ről
HozzászólásElküldve: szomb. márc. 05, 2011 2:57 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

nem hinném, hogy alu a test ebben az árfekvésben, viszont tényleg egyben van a cucc külsőleg /eddig/. a markingok hulladékok. a deltaring rugója borzalmasan gyenge, így egy rossz fogástól hullik lefele a rail. ezen a példányon ilyen kópia volt. előnye, hogy az akku belefér az előagyba, viszont jó nagy durung eleje lesz, kényelmetlen fogással.
a felület kezelés ugyan olyan szutyi, mint a többi kínainak.
a magam részéről biztos, hogy nem vennék ilyen fegyvert mert: gb egyedi, alkarészek egy része szintén egyediek. amennyiért ezt vesztegetik inkább egy fapad dzsíenpít vennék.
Ibram_Gaunt írta:
Igaz ha ilyen vásárlására adod a fejed
biztos hogy nem, maradok a vfcnél. 8)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. márc. 05, 2011 1:46 pm

Endeavour írta:
Rocko írta:
APS M4 akadt a kezem ügyébe...

A test az milyen minőségű és kidolgozású? Feliratból csak az a csúnya lézer gravír van rajta?

Nekem tecciik!! Ilyenem van. Gravír igen , csak az van rajta, illetve egy matrica a szokásos "WARNING" dumávcal a túloldalon. Szerintem jó kidolgozású, és kellően masszív a test. Én nem bántam meg, hogy megvettem. Igaz ha ilyen vásárlására adod a fejed, vedd figyelembe a Rocko és az én hozzászólásaimat is ezügyben.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. márc. 05, 2011 12:22 pm

Rocko írta:
APS M4 akadt a kezem ügyébe...

A test az milyen minőségű és kidolgozású? Feliratból csak az a csúnya lézer gravír van rajta?

Illetve azt olvasom róla hogy mekkora gizda ez az APS merhogy ilyen training meg szimuláció beszállító, és azt is láttam az Airsoft Review's-on hogy alu a test... Ez eddig tök jó de valahogy nem tudom összeegyeztetni a 130 eurós árral...

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Endeavour szomb. márc. 05, 2011 12:44 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 28, 2011 3:11 am

Rocko: Kinek van még ilyen (Rajtam kívül)?
Adalék a Rocko által leírtakhoz: Az a vacak ami a blowback hatást imitálja nálam már a szervízelésnél letört. Darabjai a gb-be kerültek. Szerencsére kárt nem okoztak, valahogy némi rázás után ( mert sem én sem Beszerző nem tudtuk mi az a fura zörgő hang, ezért megrázogattuk a fegyvert) a hopup kamrán keresztül kiperget belőle. Ha valakinek ilyen van. célszerű ezt a részt rögtön kiiktatni, mert előbb utóbb (gyenge spiáter a cucc) neki is el fog törni és ki tudja milyen károkat okozhat a gb-ben. Beszerző azt mondta egyébként róla, hogy kellemesen csalódott a fegyverben, az egyedi megoldások ellenére eléggé korrektül összepakolt kis cucc. Leszámítva az EBB-t biztosító alkatrészt korrekt és megbízható. Alapból a nyomi sárgák egy 130-as körüli rugót és egy gyenge motort (a 130-as rugóhoz gyenge) raktak bele, ezt rögtön cseréltettem is, mert Beszerző szerint a megfelelő tömítések után 420-ra saccolta az fps-t, ami ugyebár MASZ játékon már túl sok. A gyári belső csőröl is jó véleménnyel volt, eltekintve attól, hogy a rés, ahol a hop-up gumi benyomódik szerinte túl keskeny, ezért nagyobbította, bár a cső keménysége miatt egy picit bele is izzadt... :wink: A hengerről minőségéről is jó véleménye volt, viszont teli hengert raktak bele, ami ugyebár egy ilyen rövid csövű (Nekem a Colt Commando változat van.) nem túl jó, ezért martunk bele nyílást. A vezetékelés is jó minőségű, kellően vastag és flexibilis, bár a gányolásomnak köszönhetően ezt is cseréltük.
Szerk:
Ja a tapet-plate sem szabvány. De az említett szervízes szerint minimális módosítással cserélhető szabványosra.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. feb. 26, 2011 3:38 pm

Rocko egy képet mutatnál a visszapörgés gátlóról ill. annak tengelyéről meg az EB tengelyéről ez jól hangzik hogy a GB házzal egybe van öntve mert talán igy könnyebb szerelni :) vagy NEM ? (ui. gondolom az APS AK-ban is hasonló megoldásokkal találkozunk)

Hompi - Nagykanizsa Turul AS Csapat

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásHozzászólás témája: [APS] - Accuracy - Pneumatics - Shooting
HozzászólásElküldve: szomb. feb. 26, 2011 2:43 pm

Gyártó honlapja: http://aps-concept.com/

APS M4 akadt a kezem ügyébe. néhány tapasztalat: ebb fegyverről lévén szó a dugattyú egy koloncot ráncigál. valakinek ez bejön, blowback hatás elhanyagolható, picivel hangosabb tőle az egész cucc. ebből kifolyólag a gb se a megszokott fajta. felül 2db csavar fogja össze, egy az elején, egy a végén, közte pedig egy sínben mozog a kolonc, amit a dugattyú rángat. ezt egy vékonyabb rugó húzza előre és erre van rácsavarozva a bolt imitáció. egyes lövésnél szépen előre megy a helyére, sorozatban ahol épp a dugattyú megállt. maga a box v2 formájú, v2 kompatibilis viszont nem v2. gyárilag hézagalosának nyoma sincs, egy darab alátétet nem tettek bele. a zsírzás korrekt mennyiségben van, pont jó. a csapágyak viszonylag fixen rögzülnek a furatban, azért a biztonság kedvéért beragasztottam. a bele elég puritán: műanyag csapágy, műanyag rugóvezető. ami tuningnak mondható a nózi. spec darab a spec hopup kamrához és gumihoz, fém, o-gyűrűs. a levegős részek a gb-ig faszán tömítenek. egyedi alkatrész még a visszapörgésgátló, ami olyan mintha vettek volna egy sztenderd vpg-t tengely nélkül, mivel a tengely a gbben van, egybeöntve és egy furatba egy sima kis tekercsrugót tettek. ugyan ez az elv igaz az elsütőbillentyűre, tengelye szintén a gb anyagában van.
a hopupról és környékéről néhány szót: a nózi, mint már említettem "egyedi" darab. külső átmérője le van vékonyítva, a hopup kamra belsőátmérője pedig vastagabb a megszokottnál, így egy esetleges nózi cserekor biztos, hogy nem fog bele menni a gyári kamrába az utángyártott darab. a houp gumi szintén "egyedi", rövidebb a szája a megszokottnál, így ha gyári kamrába gumit cserélünk a hosszabb száj miatt a nózi nem fogja tudni beadagolni a bbket.

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 286 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Időzóna: UTC + 1 óra