SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: kedd aug. 14, 2018 7:12 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 897 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: kedd ápr. 22, 2008 7:40 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Akkor ez a ne vedd meg kategoria?

És ez már az ujjabb széria lehet?

http://www.airsoft-war4.com/details.php?pid=3608

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 22, 2008 6:59 am

Red írta:
Hi all
Én is régota szemezgetek egy G&P fegyverrel de mielött bele vágnék megkérdezném hogy mi az oka hogy ezek iylen olcsók? Hol a trükk? :D

Ez tipus (2005 decemberi) tehát jobb esetnem régi raktárkészlet, rossz
esetben beszállító gyártja régi tervek alapján. Ma már a 6 poziciós tussal
és fegyver lámpával szállítja a G&P. (kép lentebb) Én 366USD vettem, az sem vészes (68eFt), persze behajózással+sarcal szépen kikerekedik az összeg :D

Más: a CA MX-177-et én is nézegedtem, de nem vagyok olyan spieler mint WD és BeczL, s lassan eladogattam a fióknyi tuning cuccomat is. Kituningoltam magam az elmúlt két évben, szépség és keserűséggel együtt, elegem lett belőle :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 22, 2008 6:56 am

Haliho!

Szerinten Trasher arra célzott, hogy az M-16 alap konstrukciója elég gyengécske az előagyra aggatott felszerelések tartós elviselésére, mivel a tokszerkezetben egy helyen berögzített, vékony pálcika külső cső tart mindent, azoknál a típusoknál, ahol a felső RIS átmegy a tok felső részére, és ott is rögzítve van, valamivel jobb a helyzet.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 22, 2008 6:48 am

Figyeljetek!

Ezen kár vitázni, hogy melyik típus milyen, mert asszem az ált.infó fegyverekről lehetne...
Itt inkább a G&P van terítéken.
Nekem az a személyes véleményem, hogy a G&P az a szint, mint kezdőként 1,5 éve nekem a Marui. Kiveszed és használod. Ennyi. Ha szerelgetni akarsz, és cserélni benne dolgokat, akkor nem kell jó minőséget venni, mert mint alul írta már a kolléga, lehet alkatrészenként is Custom G&P-t csinálni...én is ezt műveltem szegény ICS-emmel. Az anyagi csőd egy enyhe kifejezés rá.
Az meg ki milyen megalomán őrült, és mivel aggatja teli a fegyvert az az ő dolga. Ahogy Beczl mondta anno: "nekem is van CIRAS mellényem, de meguntam, hogy mindig telepakolom és marha nehéz a sok felesleges dologtól..." - megmosolyogtam....most már asszem kezd igaza lenni, hogy a 10-12kg-ot közelítí a mellény. Majd ha a manus is rájön, hogy a RIS-es fegyver alapban 4kg, felpakolva meg mondjuk 6kg és azzal rohangál végig egy napot, akkor majd leszedi.
De egy "fapados" AK-t mindig más feeling cipelni és játszani vele egyszerűen, mint egy high-tech-csilli-villi M-szériát...De az is feeling.
A hatékonyság meg már más tészta...lásd Falluja II. ott sem tudtunk mit csinálni az alig felszerelt arabokkal...ez van.
Kinek a pap, kinek a papundekli...

üdv!

Interpol
Kép Elérhetőségeim (link)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 22, 2008 5:57 am

Haliho!

A WGC Custom "occó" GP M16-osok kissé átverés szagúak, próbáltunk rendelni a 230 USD változatokból, de mivel 150 USD (ami az átlagosnál jóval több) szállítási költséget+ÁFA+VÁM kellett volna fizetni nekem nem érte meg.
Egyébként még nem találkoztam olyan AEG-el, amivel rendszeres használat során soha, semmilyen gond nem adódott. A rengeteg izgő-mozgó alkatrész, és a surlódó felületek, ill. tömítések mind hibaforrások, + ott vannak még az M16 széria eleve elhibázott konstrukciós megoldásai (pl. hop-up rendszer). Ez alól a GP sem kivétel, azzal is voltak már problémák, csak csekélyebb darabszámban (arányaihoz viszonyítva). De az biztos hogy a széria M-16-ok közül a legjobb minőségű anyagok, és összeszerelés jellemzi őket (kivéve a WGC Custom darabokat, mert azok ált. nem gyári GP-k).

Ha a CA azokat az alkatrészeket szereltetné (jó szakemberekkel), amiket külön árul alkatrészként, akkor a CA-val is jóval kevesebb gond lenne, de sajnos az olcsóbb verziók gagyibb alkatrészeket is tartalmaznak.
Én azért választottam a CA XM-177-est, mert a GP WGC Custom M-655 nem érte meg az árát berendelve, és Vietnamos rövid M-16-ost más gyártó nem ad elő jó minőségben:
Néhány dolgot megcsináltam rajta:
-cső és hop-up tisztítás, nem kívánatos mozgások korlátozása
-átzsírzás
-SP 110 rugó+csapágyas rugóvezető
-D-Boys fix tusa+ teljes átvezetékelés (minimálisra csökkentve az érintkezők és csatlakozók számát)
Így 390 fps lett, és M-16-hoz képest megfelelő pontosság és lőtáv, de az M-14-eseimhez (AGM és CYMA) nem mérhető :D, de szükségem volt egy "Vietnam feelinges" 400 fps alatti "rövid" fegyverre.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára WD kedd ápr. 22, 2008 7:20 am-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 22, 2008 5:24 am

M16-os is ennyi. Az alap GP-k nagyrésze 230-250 usd. Ami már kicsit más, RAS, USMC, URX ott már más az ár.
Csapattárs vietnámi-ja is ennyi volt, az is 380 fps.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 10:15 pm

Red írta:
Hi all
Én is régota szemezgetek egy G&P fegyverrel de mielött bele vágnék megkérdezném hogy mi az oka hogy ezek iylen olcsók? Hol a trükk? :D
http://www.airsoft-war4.com/details.php?pid=4134
http://www.airsoft-war4.com/details.php?pid=4014

2006 -os verzió és alapból 280fps teljesitmény. De remélem tévedek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 8:52 pm

Hi all
http://www.airsoft-war4.com/details.php?pid=4134
http://www.airsoft-war4.com/details.php?pid=4014

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 6:10 pm

Ami elromolhat el is romlik. Mindegy az hogy CA, GP vagy akár JG.

CA SPC-m tökéletesen üzemlet, az hogy odavertem a földhöz és kapott egy apróbb házi barkácsot, az már az én hibám, nem a CA mérnökeié.
GP eddig tökéletesen üzemel, igaz még csak 3-4 hete van meg.
Azért tartaléknak CA sportline ottvan mindig nálam. Az ördög nem alszik. :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 6:08 pm

Cerberus írta:
mára már az airsoft puskák mercédeszeként köszönthetjük itthon is :D

Ejnye, már a merdzsóknak sem egyforma színűek a karosszéria-elemei? (lásd GP M16/M203)

Mondjuk eleve halva született az airsoft puska, aminek a tokjából kiáll egy hosszú vékony bot (=m16/m4), és minden súly, csingilingi arra van aggatva. :lol:

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trasher hétf. ápr. 21, 2008 6:11 pm-kor.
Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 5:35 pm

Gbi írta:
Tavaly beruháztam egy Jg M4A1 Folding Stock-ra azóta a legtöbb alkatrész cserélve lett benne,szinte már csak a műanyag test Jg a fegyverből. Mondanom sem kell,hogy az összköltég lassan megközelíti egy G&P fegyver árát :D

Igen, jól látod a kérdést, ezért nyittattam meg ezt a topikot. Hisz sokan
építenek fegyvereket (alkotás öröme), s sokakat meg érdekel a finom mechanikai szerelgetés esténként, de miért is csináljuk? Custom fegyverre vágynánk? .....kisrészben, nem egy olyan fegyverre vágyunk, ami felhőtlen játék élményt, s nem utolsó sorban működés biztonságot nyújt a játék reggelétől. Ezért kezdtem foglalkozni a G&P márkával, mert én ennyi gürizésért
a dobozból kivéve működő fegyvert várok el a pénzemért. Én is építgettem
CA puskákat, -persze nem annyit mint WD- de annyit igen, hogy rájöjjek
csak feneketlen kút pár "márka" sajnos ezt kell, hogy mondjam:
Megrepedt dugattyúfejek, kitörő hengerfej rézcsövek, szakadó O-gyűrük,
eresztő nozzlek.....(s ezek komoly tuning alkatrészek voltak, nem gyáriak).
Vettem egy nagy levegőt, és vettem a G&P SR16 URX-et, most csak játszanom kell, s sokkal "tisztább és szárazabb élmény" elhihetitek :D :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 4:49 pm

Valamilyen szinten kapcsolódik a topichoz az én történetem is.
Tavaly beruháztam egy Jg M4A1 Folding Stock-ra azóta a legtöbb alkatrész cserélve lett benne,szinte már csak a műanyag test Jg a fegyverből.
Mondanom sem kell,hogy az összköltég lassan megközelíti egy G&P fegyver árát :D A GB végre összeállt, így végre tudok a külcsínnyel is foglalkozni.
A közeljövőben tervezem egy G&P fémtest, Hop-up kamra kombó berendelését a WGC-ről (100 dezső).
Után jöhet az előagy, külső cső beszerzése.
Mivel már rég túlléptem azt a pontot amikor még érdemes eladni a fegyvert,most már nincs visszaút. Teljes G&P Customizáció következik és persze anyagi csőd :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 3:42 pm

WD írta:
Haliho!
Bizonyos dolgokat azonnal vásárlás után meg kell bennük igazítani, és elég jól bírják.

Itt van a kutya elásva WD bocsi.
Nem kérdőjelezem meg tapasztalatodat ezen a téren ( ki vagyok én hozzád képest ? senki ), de ha veszek valamit akkor azt elötte ne kelljen "átnézetni" mivel annyi pénzt elkérnek a boltban érte.

(2006 eleji CA-m is ment 1/2 évig tuning elött amit már sok mostani CA -ről nem mondhatnak el az emberek mert gond van velük "alapból".)

Plussz az átnézés sem olcsó esetleg a tuning amit nem lehet olcson megcsinálni "hiába ennyi kell és kész".
Mivel te is tuningolsz tudod a legjobban hogy a tartosság miatt kell sok
dolgot cserélni benne és az sem olcsó.

GP ára meg tartalmazza a tuningot amit ha jól tudom külön erre specializált mérnökök készitik.
Ha már 1 évig meghibásodás nélkül megy aktiv használat mellett akkor azt mondom az árát már megérte és gari is van rá ami igaz posta de még jobb mint az állandó költés rá folyamatosan.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 3:29 pm

Haliho!

Én nem tapasztaltam a CA fegyvereknél érezhető minőségromlást, lehet csak azért, mert csak pár száz darabot tuningoltam/szereltem eddig.
Bizonyos dolgokat azonnal vásárlás után meg kell bennük igazítani, és elég jól bírják.
Viszont a SL széria eléggé lebutított: alu. cső és cylinder, TM szerű (gyengébb) gearbox és fogaskerekek. Nekem az M15 széria nem szimpatikus. Talán majd az MP-5 (mert az A2 szériát hozzák, amit olcsón nem gyárt senki)

Ha olcsó de jó M15/16-ra vágynék, valamelyik D-Boys fém testű AEG-et választanám.
De inkább egy CA XM-177 E2-vel kerültem bizalmas közelségbe :D , eddig bevált.
A legjobb szerintem a GP, de ott is adódhatnak konstrukciós problémák, mert hát az is csak egy M-16.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára WD hétf. ápr. 21, 2008 4:09 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 3:23 pm

Lázár Zsombor írta:
Azt nem tudom hogy Tibesz miért szidja a CA fegyókat, de Santával már két éve nyüstöljük őket (M15A4 carabine).

Nem szidja csak áttért :D :D (ahogy én is két év tuning szivogatás után)
bár én csak 10-12db tuningoltam M120-ra :)

Kép
-Először is köszönöm Ace a topik nyitást :)
-Másodszor ez a G&P topik, hagyjuk CA-t, főleg a 2006 modelleket, mert örökös darabok VOLTAK! (de csak voltak) Nézzük inkább a Hong-Kong-i székhelyű G&Pcéget. Magyarországon csak suttogtak róla sokáig, majd egy-két mintadarabbal indított pár bolt, s mára már az airsoft puskák mercédeszeként köszönthetjük itthon is :D (~100eFt behajózás+sarcal együtt)

Classikus M4 carbine: (gyári 360FPS-ével)
Kép

Az örök darab: M16+M203 (gyári 380FPS-ével) Interpol választása.
Kép

A Spec Op/CQB fanoknak:
Kép

Tibesz puskája, hát igen én is bele szerettem, de nem a gazdája miatt
hanem: (400FPS gyári full tuning! 364mm Prom. belsőcső):
SR16 URX
Kép

Ezeken a fegyvereken mind 1+1év gari van (hozzá nyúlni barbárság) :D

A hozzászólást 9 alkalommal szerkesztették, utoljára Cerberus hétf. ápr. 21, 2008 5:49 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 3:09 pm

Golbat írta:
Inter,
azért Sharky M4A1 RIS II-jének problémájáról is írhatnál pár szót, elég blama volt a dolog... :shock:

Szóltam neki írja le!
Kellemetlen a dolog az biztos. Bár szerintem valami tuti oka volt...
Én az ő fegyójáról nem írok véleményt, csak azt amit kézbe véve tudtam.
Majd ő felírja.
Lázár Zsombor írta:
Azt nem tudom hogy Tibesz miért szidja a CA fegyókat, de Santával már két éve nyüstöljük őket (M15A4 carabine). Nála minden gond nélkül, nálam egyszer ált meg de az CA betegség (jófajta zsír).

Szerintem az újabb kiadásra gondolt, az a bizonyos 2006 januárig tartó szériára...
Az utánna jövő széria lett olyan amilyen nem? Bár nekem mindegy, nem volt és nem is lesz CA fegyóm. Ha türelmesebb lettem volna, talán az ICS-t sem adom el :( :( . (eső után köpönyeg :( )
Ha a tied is két éves, akkor jól sejtem, hogy Santával együtt a tietek még a jó széria. Santáé különösen, mert milyen kis durva fegyver.

Üdv!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 2:46 pm

Inter,

azért Sharky M4A1 RIS II-jének problémájáról is írhatnál pár szót, elég blama volt a dolog... :shock:

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 2:46 pm

Azt nem tudom hogy Tibesz miért szidja a CA fegyókat, de Santával már két éve nyüstöljük őket (M15A4 carabine). Nála minden gond nélkül, nálam egyszer ált meg de az CA betegség (jófajta zsír).

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 2:30 pm

Na ha már itt a sor és emlitve volt akkor ... ( Cerbi szintén bocsi :twisted: )

GP SR16 URX.

CA M15A4 R mellé gondoltam hogy veszek egy rövidebb M szériás fegyvert
amivel épületbe könnyebben tudok mozogni mert 1m az 1 méter és a rövidebb jobb. Miután egy kinai fémtesű(!) boyit sikeresen eltörtem(nem estem rá még csak földet sem érte a fegyver); amit lehetett eladtam belőle és elkezdtem körbenézni mi van normális a piacon.

Mivel a GP mindig is tetszett és volt pénzem rá elkezdtem nézelődni és olvasni a neten.
Trezor csapattársam és barátom is szintén keresett fegyvert és hasonló elvárásai voltak mint nekem igy meg volt a kéztetés valami normális rendelésre.

A redwolfon keresetünk főleg mert olyat kerestünk ami nem annyira elterjedt de a kritériumnak amit támasztottunk megfeleljen.

*megbizható és pontos
*400 fps körüli legyen de nem feltétlen volt fontos
*betolható váltámasz
*kidolgozottság
*elérhető árban legyen

Igy jutottunk el a GP SR16 URX -hez.
http://redwolfairsoft.com/redwolf/airso ... odID=23614
http://www.gp-web.com/en/productspop.php?pid=1536

# Magazine Capacity: 130
# Length: 805mm / 890mm
# Weight: 3150g
# Built Material: Metal & ABS
# Inner Barrel Length: 14.5"
# Muzzle Velocity: 380-400fps
# Gearbox: Version 2
# Motor: G&P M120 Hi-Speed

Az ára is baráti $366 volt ami posta vám és áfa megfizetése valamint a hozzávaló 8.4 (!!!!) 2000mah aksival megállt 130e forintban.
A fegyverhez nem tamiya csatlakozó van szerelve hanem T csatlakozó
amit a dobozban található hosszabb kábelt meg lehet szerelni tamiyara és máris megoldodott a kisütés és a töltés. Az összerakását a tusnak és a fegyvernek szokni kellett de mostmár semmi probléma vele.

A doboza tényleg nem nagy durranás mint ahogy simaz is irta de azért
igényes.
A dobozban volt a fegyveren és a markolaton kivűl egy kis csomag ami az alábbi dolgokat tartalmazta:

* fedőpanelek az előagyra
* egyedi akupakhoz tartot és kábeleket és csatlakozott.

A fegyver az első kronozáson beállitott hop-up mellett 390 fps ami elég impozáns valamint a tűzgyorsasága amit a motorja szolgáltat.
Hop-up beállitás után nem állitodik el.

Lőtávott és szorásképpet nem mértem vele mert majd azt a nagy tesztben megteszem.

A tárak terén az alábbi midcap tárak jók hozzá:
GP , MAG , KA és Boyi ezzekkel probáltam és hibátlanul adagolt nem löttyögött egyik tár sem benne.
A CA tárat messze eldobtam mert nem jó bele igy ehhez én nem ajánlon.

Elmondható róla hogy a pénzét nagyon megérte a szememben.
Azóta aki kezébe vette és lött vele azóta rendelés alatt van náluk.

(Cerbi is erre vár :D de neki nem adtam oda.)

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tibesz hétf. ápr. 21, 2008 5:06 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásHozzászólás témája: GP M16A4RAS
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 12:29 pm

GPM16A4 RAS

308 USD a wgc-n mire hozzámkerült lett belőle kb 85000.- Ft

Súly: 3500 g
Hossz: 987 mm

Fém és Abs műanyag
380 fps beállított hopuppal
Dobozból kivéve 402t mértem
A csomag tartalma:

M16, 130as midcap tár, RIS grip foggantyú, 2db ris védő panel,kezelési leírás

Link:
http://www.gp-web.com/en/productspop.php?pid=1542
http://www.wargameclub.com/pcart/shoppe ... 628_cat_GP AEGs

Eddigi tapasztalatok:

A doboza elég szegényes, sima kartondoboz, egy két info van rá nyomtatva.
Dobozból kivéve 400 fps, majd beállított hopuppal 380.
Hosszú, szokni kell vele a játékot, épületbe nem a legideálisabb.
Full fém, de egy CA puska nehezebb nála. (SPC volt előtte)
Hüvelykivetőt ami a hopup állítását takarja el, nem lehet visszahajtani.
A test stiftekkel van összerakva, ami nem csavaros.
Lőtávom kb 35-40méter.
Fehér zsírszerű képződményt nyom ki magából a puska, ami a hopupháznál és a felhúzókarnál látható, ha kidolgozza magából a trutyit, akkor lesz az igazi.

Update:
CA, GP, TM, Star tárak tökéletesen adagolnak benne.

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára simaz hétf. ápr. 21, 2008 4:53 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 12:26 pm

Hali!

Akkor kezdem én! (Bocs Cerbi! :twisted: )

Kb. másfél hónapja van meg a drágaság a redwolfról. Az ára 105000HUF volt, ebben benne volt a fegyver 335$-os ára, a szállítás EMS-el, a 23,5% ÁFA+vám, és 5500HUF volt a bevizsgálás lézeres gravírral, kiskártyával, és bevizsgálási jegyzőkönyvvel. Szériaszáma egyedi: PA0002. (A bevizsgálás 1 nap volt és 6 puskát küldtünk fel.)

G&P M16A3+M203
Ezt nem nagyon lehet túlragozni. Egyszerűen tökéletes.
Minden úgy működik ahogy kell.Semmi nyeklés-nyaklás.
Mindene fém, kivéve ahol a többi sem.
Egyetlen hibája volt, hogy a grátvető hajlamos volt a kinyílásra, ha az ember a markolatnál függőlegesen tartotta.
Az új szériába tartozik, M120 Hi-speed motorral szerelve. Dobozból kivéve 390fps-t produkált, de beállított hopup-al ez leesett 360-370fps-re.
A lőtáv bőven 50m-körüli, a ROF a motornak köszönhetően 1075/min.
Súlya van bőven kb. 5,5kg. Meg is éreztem a Falluja II.-n. Szokni kell.
Szétszedve még nem volt, nem is tervezem. Amit furcsállok, hogy fém nózi van benne, ilyennel még nem találkoztam.
A tárak közül a KingArms-t nem szerette, a Boyi tárakból egyet kiválóan egyet rosszul kezelt, Marui és JG hi-cap hibátlanul megy, és a saját gyártó G&P Mid-cap-ek is hiba nélkül kezeli.
Az előző fegyómhoz képest (ICS M4A1 -> most Dre-nél van :( ) nagy a kontraszt, de megérte cserélni.
Az irányzék elöl-hátul állítható.
Amit negatívumként tudok felhozni, hogy a lángrejtőben nincs hernyócsavar amivel lehetne rögzíteni.
Pozitívum, hogy a fix tus már úgy van kialakítva, hogy a 9,6V-os akku is belemenjen, ennek okán a 8,4V-os lötyög benne.
Szerintem energiatakarékos (ha lehet így fogalmazni), mert egy akku feltöltéssel kb. 3500BB-t lehetett kilőni vele egy darálós játékon.
Mid-cap tárakkal még nem sikerült lemeríteni.

Gondolkozom még egy hármaslövés elektronika berakásán (by Alpha) illetve esetleg egy mosfet-en is. De inkábba hármaslövés izgat.

Én úgy gondolom, hogy aki nem akar szerelni, vagy megunta a folyamatos szerelgetést, akkor nyugodtan váltson át erre a szériára, mert igen olcsó lett, és mindegyik típusa igen jó.
Amikkel még találkoztam:
Tibesz : URX
Sharky: M4A1 RIS II.

Mindegyik nagyon szépen kidolgozott fegyver.

Üdv!

Interpol

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interpol hétf. ápr. 21, 2008 12:37 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: [G&P] - G&P Laser Product
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 21, 2008 11:28 am

G&P

Gyártó honlapja
[My best friends][Kezdőknek segítség]

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ace hétf. ápr. 21, 2008 1:01 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 897 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Időzóna: UTC + 1 óra