SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: pén. szept. 21, 2018 11:56 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 336 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Egyébb MILSIM rendezvények
HozzászólásElküldve: szer. júl. 28, 2010 6:36 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Azért kicsit komikus ami itt folyik de azért teszik. :wink: :wink: A tanácsokat köszi.

Interpol!

Hidd el sokat gondolkoztam azon miképpen is kell Santát motiválni hogy minden ok legyen. A replikák teljesítménye pedig abszolút a szabályokhoz van igazítva. A cukros marketinget meg szépen átszerkesztem majd és tényszerű lesz inkább. :D :D

Dawe!

Nem kell megkeresztelni és szentel szabályzat sem kell. :wink: :wink: :D :D

Remélem nem hiába téptem itt a számat és hamarosan találkozunk valamelyik játékon. remélem azt is sikerül majd bebizonyítani nem csak a lájtos komüniké valósul meg az egészből.

Ad1:Ezek szerint még is, mivel páran reagáltatok rá. :D

Ad2. igazad van az OFF topicba kellett volna. Csak a Dante hsz-i miatt kezdtem ide írni és itt ragadtam. :oops: :oops:

Gondoltam az itt jelenlévő emberek véleményét meghallgatva és az instrukcióik alapján előre haladva fogunk majd beilleszkedni eme rétegbe. Az alábbi hsz-et elolvastam és levonom majd a konzekvenciát.

Trasher!

A véleményed ez nagy súlyt nyom latba nálunk, hiszen Te az egyik olyan ember vagy aki sokat tett/tesz ezért az életformáért és nem tegnap kezdted ezt el.Tudom az nem 1-2 hónap lesz amíg elmondhatjuk majd magunkról hogy igazából MILSIM -es csapat vagyunk. Többek között Ti vagytok az egyik olyan példa, amit szerintünk követni kell. :oops: :D Valamikor régebben reformizálni akartunk aztán rájöttünk nem kell és inkább beálltunk a sorba a többi játékos mellé. Most is hasonló dolgot szeretnénk tenni. :D :D

Asszem ennyi. Maradok Tisztelettel!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 11:11 pm

praksi írta:
dawe írta:
minden kedden a mátyás templom elött osztok áldást, és merítem mocsárba a betérni vágyókat, és nyújtom át a milsim szabályzatot eredeti megszentelet példányban. :D Holy Milsim Rules :lol:

Éljen a Konföderáció Kapitány :))

Kép

Amúgy én az airsoft Nínó Karottája akarok lenni. De az eredeti nem engedi.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 10:57 pm

dawe: akkor leszel az airsoft Horst Fuchs-a? kiszeltundet es a tobbit az attempt one-on kitalaltuk :D

Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 10:53 pm

A skorpiók még túl tapasztalatlannak érzik magukat, hogy milli...misli..miszli... milszimnek címkézzék fel magukat, de tökre örülünk, h ez másoknak 6-7 évnél rövidebb idő alatt összejött. :twisted:

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 10:46 pm

dawe írta:
minden kedden a mátyás templom elött osztok áldást, és merítem mocsárba a betérni vágyókat, és nyújtom át a milsim szabályzatot eredeti megszentelet példányban. :D Holy Milsim Rules :lol:

Éljen a Konföderáció Kapitány :))

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 9:56 pm

Hitman írta:
Visszakérdeznék: Hogy lettél te Mr.K.-ból SAW, a MILSIM élharcosa? Hogy lettél te kikukázott userből, mások felett pálcát törő megmondóember? Nem csak az utóbbi érdekel! :wink:

Nem kutyuli engedte vissza nagy kegyelmében, mint pentito-t? :)

interpol írta:
Santo aki mindig olyan bölcsen szól...
Plíz Santo ne is reagálj erre...mindketten tudjuk miről is van szó. :))

Már amikor nem cigányokra meg hajléktalanokra vadászunk, Császáron, ugye?! :axe:
Egyébként meg, Ranger majd eligazít! :))

...

Ez a topic egy amolyan .. "minek is nevezzelek" lett, de legalább jól elvagytok!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 9:45 pm

Hitman írta:
SAW írta:
...Aztán ha majd félév múlva, miután elértétek azt hogy legalább fingotok van arról amiről beszéltek, valamint bizonyítottatok játékokon is, akkor kéne jönni szájkaratézni és megmondani a tutit azoknak akik pár éve űzik már a dolgot.
Persze lehet mindezek elött is okoskodni, ha közröhej tárgyává válás a cél! :wink:

Mondja ezt te, aki bizonyára több éve überMILSIm arc vagy! MUHAHAHAHA! Hogy nem sül le a képedről a bőr! :evil:

Majd ha sikerül lejelentkezni a játékokról amire nem jössz el, akkor majd lesz némi erkölcsi alapod itt is osztani. Addig csitt.

És úgy áblokk. Unom ám, hogy valaki ide ír valami baromságot, és jön az egész csorda megmondani a frankót. Elég egy. Köszi.

Molonos arcok: ti most komolyan mit vártatok? írtok egy lájtos komünikét, hogy mostasztán de innye de milsim. ad1: őszintén kit érdekel? szervezetek, játsztok milsim szerint. azt jóvan. ad2: most majd mindeki itt fogja közölni, ő biz megtért az egy igaz útra? királyság. minden kedden a mátyás templom elött osztok áldást, és merítem mocsárba a betérni vágyókat, és nyújtom át a milsim szabályzatot eredeti megszentelet példányban. :D Holy Milsim Rules :lol:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 8:53 pm

finn11 írta:
ismerj meg minket és akkor alkoss véleményt!

Az esetek többségében olyanokról alkotok véleményt, akikkel találkoztam személyesen, esetleg beszélgettem is velük. Nem úgy, mint anno Santo aki mindig olyan bölcsen szól...

Plíz Santo ne is reagálj erre...mindketten tudjuk miről is van szó. :))

@finn11: Nem az volt itt az emberek baja, hogy fejlődni akartok, hanem az a cukros marketing szöveg ami ezzel járt. Amikor a Blackwater szétesett és Santa is ment a maga útjára, már akkor mid-cap-el, 2007 decemberétől meg elsősorban milsim szabályzat szerint játszottam. Az utóbbi években szinte csak olyan játékon voltam, ahol a milsim, vagy milsim vonal került előtérbe. Nagyjából én annó ezt Beczl hatására kezdtem el. Meg a dawe-féle járőrverseny miatt (arra nem tudtam elmenni)...ez ha azt nézzük 2 év lemaradás nektek, és még nekem is lemaradás a dawe-Trasher-féle vonalhoz képest.

Dícséretes, hajrá, tegyetek lépéseket, mert sokkal jobb, mint máshol a karszalagos, 2 naposnak hirdetett, de összesen 18 órás airsoft játék.

De ne csak a játékstílus legyen megváltoztatva, hanem az fps is...Santa-nak megvan a mentalitása hozzá, csak eddig leszarta.
Kép Elérhetőségeim (link)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 8:24 pm

Nem szeretnék nevetség tárgyává lenni hidd el! Köszönöm hogy aggódsz értünk. Ne légy ellenséges, mert az nem jó. Legyünk normálisak egymással és ha találkozunk valahol játszunk egy jót, hiszen ez a hobby mindannyiunknak kedves és jó,ne rontsuk el "jó magyar" szokás szerint. Ne ítélj senkit meg látatlanba,Santa ilyen és ilyen is marad hiába mondok neki bármit. Minket ez nem zavar és másokat sem.

Remélem egy játékon találkozunk és pozitív élményekkel gazdagszunk majd egymásról.

Üdv!

Ui. : Nem vagyok helyesírás ellenőr! :wink: :D

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 8:05 pm

finn11 írta:
Kedeves SAW!

Te még sosem írtál el semmit? Nem vétettél még helyesírási hibát? Nézzem át a fórumot a Te hsz-id böngészve, hátha elírsz valamit? Ne fikázz mert az nem szép dolog!

Amúgy a PMC 2 jelentéssel bíró mozaikszó.

1. Private Military Contractor
2. Private Military Company

Santa nagy igyekezetében elírta és Én még nem javítottam ki,de most hogy felhívtad a figyelmemet rá megteszem. Köszi szépen!
Maradok tisztelettel!

Sok mindent elírtam már. Megadjam a jelszavam, javítod is?

Köszönöm! Azt hittem ez valami olyasmi mint a PVC!

Nem az elírás a probléma a mától mi vagyunk a milsimesek irománnyal, hanem a komolytalanság és az elnagyoltság... De felőlem úgy csináltok magatokból nevetség tárgyát, ahogy kényelmes.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 5:00 pm

S tényleg igazad van! :wink: :wink: :D :D

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 4:51 pm

@finn11: még mindig nem jó. Private Military Contractor. nem privat. ;)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 4:42 pm

interpol írta:

Ha már a tényszerű beszámolónál tartunk Mr. Santa.

Te ott voltál? Miért kritizálsz valakit kedves Interpol, ha valaki változik pozitív irányba az baj? Nem vitatkozni akarok,csak kérdezem. Elmegyünk mi nézelődni bárhová és akár játszani is, mivel ez a célunk és fejlődni is szeretnénk. Mi nem nyilatkozunk senkiről tiszteletlenül azt hiszem és ha kérdezünk vagy mondunk valamit az mind a fejlődésünk érdekében van. Ha a cél az hogy valakit aki szeretne csatlakozni egy csoportosuláshoz elriassz esetleg elmerj akkor csak annyit kell mondani menjetek a francba és már itt sem vagyunk! Azért szeretnénk ehhez a táborhoz csatlakozni mert úgy érezzük az a stílus az amire szükségünk van és amiképpen El Santo mondta nekem anno: Megpróbálunk felnőni hozzá! Az hogy a "Mr. Santa" eljutott oda hogy találkozzon Hawk-al ne fájjon neked és ne mond meg senki helyett mi is a frankó. Szerintem ha neki ez a dolog nem tetszene megmondaná Ő maga! Semmi gáz nincsen abba hogy valaki elmondja a saját weboldalán hogy mit is csinált és hogyan jutott erre a döntésre. Inkább azt mond hogy hajrá mutassátok meg mit is értek és értékeld hogy az a bizonyos jelmondat ami volt megváltozott.
Sajnos azon a napon Én dolgoztam és nem tudtam elmenni az említett úriemberhez de hidd el szívesen hallgattam volna, a tőlem tapasztaltabb ember véleményét és mondanivalóját. Akivel Santa eljutott Kenesére szintén odafigyelést érdemlő ember és a véleményére Én nagyon adok. Ő nem kritizál minket, hanem inkább segít abban hogy előbbre jussunk ezen berkeken belül és irányt mutat hozzá. Nem tudom neked ez miért volt jó hsz de ha jól esett akkor egészségedre. Teszem hozzá még itt azt is, hogy amikor téged fikáztak akkor Én nem adtam hitelt azon emberek véleményének és azt mondtam, nem hiszem el amit mondanak rólad.Én( ha eljössz hozzánk játszani) bármikor szívesen látlak. Ennek ellenére Te most belénk állsz,de Én még most is azt mondom amit akkor,találkozunk, ismerj meg minket és akkor alkoss véleményt!

SAWl írta:

Amellett hogy ezen iromány önmagáért beszél, az a kérdés szöget ütött a fejemben, hogy mi az isten f@sza az a personal military company? :lol:

Kedeves SAW!

Te még sosem írtál el semmit? Nem vétettél még helyesírási hibát? Nézzem át a fórumot a Te hsz-id böngészve, hátha elírsz valamit? Ne fikázz mert az nem szép dolog!

Amúgy a PMC 2 jelentéssel bíró mozaikszó.

1. Private Military Contractor
2. Private Military Company

Santa nagy igyekezetében elírta és Én még nem javítottam ki,de most hogy felhívtad a figyelmemet rá megteszem. Köszi szépen!
Maradok tisztelettel!

A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára finn11 kedd júl. 27, 2010 5:02 pm-kor.
Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 4:28 pm

Hitman írta:
SAW írta:
Te milyen kiemelkedő tulajdonságaid alapján lettél moderátor és erkölcsi világitótorony? Főleg az útóbbi érdekel!

Visszakérdeznék: Hogy lettél te Mr.K.-ból SAW, a MILSIM élharcosa? Hogy lettél te kikukázott userből, mások felett pálcát törő megmondóember? Nem csak az utóbbi érdekel! :wink:

Na, ha szóba hoztad, el is mesélheted, miért lettünk akkor kikukázva. :wink:

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 4:07 pm

interpol írta:
A tárgyalás kimerült abból, hogy Hawk elmondta a USMChun-os szabályokat, sok jóval nem kecsegtetett, és folytatta a nyaralást.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 3:56 pm

SAW írta:
Te milyen kiemelkedő tulajdonságaid alapján lettél moderátor és erkölcsi világitótorony? Főleg az útóbbi érdekel!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 3:09 pm

interpol írta:
santacruz írta:
egy régi jó Cimborámmal sikerült összehozni egy olyan motorozós túrázos bandázós napot mialatt eljutottunk Balatonkenesére is a USMChun.hu megalapítójáhozés a Magyar Tengerészgyalogos Baráti Kör vezetőjéhez.Hosszas beszélgetések folyamán megtárgyaltuk

És tegyük hozzá, hogy Hawk a nyaralásán volt, valamint sok biztatást és elismerést nem adott. Erre ezért egy kicsit durva hivatkozni. A tárgyalás kimerült abból, hogy Hawk elmondta a USMC-s szabályokat, sok jóval nem kecsegtetett, és folytatta a nyaralást.

Jah jah nem hivatkoztam senkire sem!Csak a beszélgetés után határoztunk úgy,hogy változtatunk.Ennyi.És lehet hogy éppen ehhez Ő kellet hogy más irányt vegyünk.NA?Ebben mi a rossz?Vagy mindenképpen a kötekedés a lényeg?
Mr interpol

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 2:53 pm

santacruz írta:
egy régi jó Cimborámmal sikerült összehozni egy olyan motorozós túrázos bandázós napot mialatt eljutottunk Balatonkenesére is a USMChun.hu megalapítójáhozés a Magyar Tengerészgyalogos Baráti Kör vezetőjéhez.Hosszas beszélgetések folyamán megtárgyaltuk

És tegyük hozzá, hogy Hawk a nyaralásán volt, valamint sok biztatást és elismerést nem adott. Erre ezért egy kicsit durva hivatkozni. A tárgyalás kimerült abból, hogy Hawk elmondta a USMC-s szabályokat, sok jóval nem kecsegtetett, és folytatta a nyaralást.

Kép Elérhetőségeim (link)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 2:47 pm

Legalábbis a délutánom sikeresen feldobtam. :lol:

Jaja, és nálad a pubertás kor?
Amúgy ez milsim topic, hogy jön ide a masz és a softair meg a lelki sérüléseid (már megint... :lol: )? :lama: :siras:

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 2:18 pm

De legalább elértem Saw hogy ránéztél az oldara :D.Persze fejlődik mindíg minden.Lehet hogy ezelőtt nem milsimeztünk,de most ez a célunk.Ennyi.Ettől nemleszünk sem rosszabbak,de lehet hogy egy kicsit jobbak.A kritikát meg szívesen vesszük addíg amíg valaki nem a stílusos majd én megmutatom ki itt a nagyfasza übermegairsoftosmilsimesistencsászár szerepében postol :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 2:15 pm

Húúú! Te aztán nagyon cseles vagy! :lama:
Csak azt nem értem, mi alapján gondolod, hogy bárkinek is jogod van azt észt osztani! Elmúltak már a softair és MASZ fikázós idők mi? :vom:

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 2:09 pm

Hitman írta:
SAW írta:
...Aztán ha majd félév múlva, miután elértétek azt hogy legalább fingotok van arról amiről beszéltek, valamint bizonyítottatok játékokon is, akkor kéne jönni szájkaratézni és megmondani a tutit azoknak akik pár éve űzik már a dolgot.
Persze lehet mindezek elött is okoskodni, ha közröhej tárgyává válás a cél! :wink:

Mondja ezt te, aki bizonyára több éve überMILSIm arc vagy! MUHAHAHAHA! Hogy nem sül le a képedről a bőr! :evil:

"MUHAHAHAHA", ezt csúnyán benyaltad drága hotman.
Csak azért nem írtam oda, hogy én nem tartozok az említett csoportba, mert tudtam hogy ész nélkűl ugrassz majd erre mint veszett kutya a véres rongyra. :lol:

De azért büszke lehetsz magadra, jólmegasszondtad! Már megint... :lol:

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 1:59 pm

SAW írta:

Vissza a tetejére

Moderátor

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 1:08 pm

Engemet csak az az egy dolog nem hagy nyugodni (oké, hogy épületes, jellemfejlesztő meg ilynek), hogy ez miért nem a Milsim OFF topikban van?

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 12:55 pm

Akkor remélem ez is ide fér még, dawe! :roll:

santacruz írta:
Vagy attól leszek Milsim játékos ha sok Milsimes rendezvényre elmegyek?

Dehogy is, a milsimpléjeres aláírástól!

http://www.airsoft.ebyas.hu/ írta:
A tegnapi nap folyamán(2010-07-21)egy régi jó Cimborámmal sikerült összehozni egy olyan motorozós túrázos bandázós napot mialatt eljutottunk Balatonkenesére is a USMChun.hu megalapítójáhozés a Magyar Tengerészgyalogos Baráti Kör vezetőjéhez.Hosszas beszélgetések folyamán megtárgyaltuk a nyugatmagyarországi as közösséget és annak fejlődését.Részemről a beszélgetés fő mozzanat a milsimes élmények hallgatása volt.Régóta foglalkoztatott a gondolat és az előző nap nézegetett magpulos action videok illetve a beszélgetés megtette hatását.Hazatérve szerveztünk egy rögtönzött csapatmegbeszélést melynek a fő témálya a balatonkenesei beszélgetés volt.Röviden felvázoltam a Csapattársaknak az ötleteket és a reakcióikat figyelve majd kisebb beszélgetéseket követve egyöntetűen elhatároztuk,hogy felvesz a Csapat egy új irányt és csatlakozunk ahhoz az igen szűk de minőségi as társadalomhoz aki szintén ebben gondolkodásmódban végzik tevékenységüket:MILSIM.

2010-07-21 a MOLONLABE PMC mint REAL MILSIM ast végzi tovább a tevékenységét.

Megkockáztatom azt a kijelentést,hogy talán Nyugatmagyarországon mi vagyunk az első AST aki teljes mértékben a MILSIM szabályokat követve fejleszti magát és alakul át.Ha mégsem így van akkor elnézést kérek azoktól a Csapatoktól akik már ezt előttünk megtették.

Első lépésként kikerült az oldalra MILSIM.hu szabályzat majd egy kicsit változott a logónk arculata is.A REAL MILSIM talán egy kicsit erős szlogen a Csapatnak mivel nem hasonlítunk és nem is kívánunk valamelyik katonai egységhez hasonlítani.Dresscodilag a Csapat fő profilja továbbra is a PMC(Personal Military Company),de emellett rendelkezünk egységes Helikon woodland ruházattal illetve Raw mellényekkel.A fő irányt elsősorban a Csapat taktikája illetve felépítése és a teljes géppark felszerelése lesz szigorún csakis real és lov illetve Midcapakkel.Megszüntetjük a csörgő csavaros,tekerős,kotyogós még használatban lévő Mag-okat Az átalakulás és folyamat egy hosszab időt vesz majd igénybe aminek sajnos csak a pénztárcánk szab határt.Szorgalmazzuk és támogatjuk a MILSIM és kontrollált BB-s játékokat és szervezésüket.Továbbra is résztveszünk lehetőségünk és szabadidőnk függvényében a nem MILSIM-es játékokon is.Biztosan nem lesz egyszerű az eléjén de ezt a célt tűztük ki magunk elé. ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ REAL MILSIM.

Amellett hogy ezen iromány önmagáért beszél, az a kérdés szöget ütött a fejemben, hogy mi az isten f@sza az a personal military company? :lol:

Konstruktív kritika:
Szép dolog a szándék, meg a lelkesedés, de javaslom a következő fél évet postolás, megmondás és hasonló mérsékelten értelmes/hasznos időpocsékolás helyett olvasással és tájékozódással töltsétek. Minden információt olyan elzárt, szuper-titkos weboldalak őriznek, mint http://www.google.hu, http://www.militaryphotos.net, http://www.wikipedia.org, http://www.milsim.hu, stb.

Aztán ha majd félév múlva, miután elértétek azt hogy legalább fingotok van arról amiről beszéltek, valamint bizonyítottatok játékokon is, akkor kéne jönni szájkaratézni és megmondani a tutit azoknak akik pár éve űzik már a dolgot.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 11:28 am

santacruz írta:
Batur írta:
finn11 írta:
Inkább azt szerettem volna jelezni hogy a Mi csapatunk is csatlakozik a MILSIM táborhoz és ezt az utat szeretnénk MI is járni!

Én így ,,kívülállóként" nem szeretnék beleszólni, de mégis idepofátlankodok:
Nem azzal mutatnátok meg ezt, hogy elmentek pár/sok MilSim rendezvényre, és bizonyítotok? És akkor még nem is kéne teleoffolni a topicot. :roll:

Vagy attól leszek Milsim játékos ha sok Milsimes rendezvényre elmegyek?A játékos magában dönti ezt el szerintem hogy miként gondolkodik és cselekszik.

hát, izé, szerinted az nem gáz, hogy évekig nyomtad, a no milsim, no lóf@szt, most meg közlöd, hogy innye mi milsim-et nyomunk és senkinek nem kell semmit bizonyítani? szerintem kéne.

u.i.: a topik tök szándékoltan van így hagyva. én nem érzem szükségét, hogy törölgessek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd júl. 27, 2010 7:26 am

tidüdüdüdü...Takarítást kérek az Egyébb MILSIM rendezvények topicba, ismétlem Takarítást kérek az Egyébb MILSIM rendezvények topicba. Köszönöm, további kellemes fórumozást.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: hétf. júl. 26, 2010 10:33 pm

Batur írta:
finn11 írta:
Inkább azt szerettem volna jelezni hogy a Mi csapatunk is csatlakozik a MILSIM táborhoz és ezt az utat szeretnénk MI is járni!

Nem azzal mutatnátok meg ezt, hogy elmentek pár/sok MilSim rendezvényre, és bizonyítotok? És akkor még nem is kéne teleoffolni a topicot. :roll:

Vagy attól leszek Milsim játékos ha sok Milsimes rendezvényre elmegyek?A játékos magában dönti ezt el szerintem hogy miként gondolkodik és cselekszik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 26, 2010 10:20 pm

Batur írta:
finn11 írta:

Kinek kellene bizonyítani?Neked?Már sorry hogy ezt írom nemhinném hogy nekem vagy nekünk bárkinek is bármilyen formában bizonyítani kellene.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 26, 2010 10:17 pm

BorgWarrior írta:
RoyalPredator írta:
A ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ, 3 napos játékukon mindenkivel nagyon jól kijöttem, probléma nem volt SEMMI.

őnekik volt az a nagyonsok fpses CQB videójuk? ahol majd kartávolságra lőttek egymásra fullauton? :roll:

Igen volt egy ilyen video amit véletlen az egyik volt Csapattársunk követett el(a szituációbol adódóan nem szánt szándékkal) de azóta sokminden változott mint személyileg mint Csapattéren.
[url]www.airsoft.ebyas.hu
[/url]

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 26, 2010 9:30 pm

Ok! :) :)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 26, 2010 8:06 pm

finn11 írta:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 26, 2010 7:15 pm

Csak azért írtam mivel a mi oldalunkra belinkelték ezen beszélgetést. Ne hidd hogy én fényezném Dantét, mivel semmi félle érdekem nem fűződik az egészhez. Inkább szerettem volna jelezni hogy veletek értek egyet ebben a kérdésben. A Dante hülyesége néha égbe kiáltó és dühítő is. Inkább azt szerettem volna jelezni hogy a Mi csapatunk is csatlakozik a MILSIM táborhoz és ezt az utat szeretnénk MI is járni! Igaz ez a hsz valóban nem a topic valós céljával foglalkozik és ezért elnézést is kérek!

Üdv!

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: hétf. júl. 26, 2010 5:30 pm

És ez miként vág a topic témájába? Mi köze van RoyalPenetrator fényezésének az egész MILSIM témához?
Légy oly kedves értelmezd a topic címét!!!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 26, 2010 5:19 pm

Hi All!

Ha már szóba kerültünk itt-ott akkor pár szót én is mondanék ha nem baj. Az fps bűvölet szerintem mindenkit elér 1x de van aki túl nő rajta és van aki benne ragad. Én azt hiszem mi túlnőttünk rajta már,csak az tré hogy mindenki amikor erről a környékről van szó akkor a seggbelövése folyosós CQB videót hozza föl és nem azt hogy azóta mi változott erre felé. Sokan mosták az agyamat hogy ne csináljuk amit csinálunk de én csak azért is pisáltam tovább ha úgy volt akkor széllel szemben. El Santo sokszor mondta írta nekem és másoknak is mire jó ez? Én meg mondtam csak! Aztán telt az idő és változtak dolgok,pozitív irányban és most még jobban mozdulunk elfelé és itt van az amiért ebben a topicban nyilatkozom. A Molon Labe átalakult létszámilag és hozzáállásban is. A csapat elhatározta hogy MILSIM vonalon haladunk tovább mert talán érettek vagyunk rá. Az idő és a játékostársak majd eldöntik ez valóban így van -e de mi mindent megteszünk azért hogy ez így legyen . Ami fontos hogy mi nem határolódunk el senkitől élesen ha az, az általunk használt szabály rendszerbe be tud illeszkedni és betartja azt. Dante/RP volt nálunk játékon és nem volt vele semmilyen probléma sem azon kívü,l hogy természetéből adódóan tenyérbe mászó figura aki okoskodik és próbál észt osztani. Kezelni kell és akkor elviselhető,talán. :D :D Nem csak itt ezen fórumon hangoztatja ezt a véleményt hanem a Mi játékszervezői fórumunkon is ezt teszi, hasonló eredménnyel mint itt Nálatok. Nem hiszem hogy ha durván elküldjük a f...ba akkor jobb lesz a helyzet . Végig olvastam ezt a topicot és meghökkenve tapasztaltam hogy mennyi időt fecséreltetek arra hogy lefikázzátok kersztbe-kasul egymást. Én azt mondom hogyha nem képes elfogadni azokat a szabályokat ami szerint Ti játszotok akkor nem kell neki létjogosultságot adni,de(és most itt ütöm is az előző mondatomat) érdemes 1x vagy 2x engedni játszani és megtapasztalni hogy milyen is Ő valójában. Lehet hogy idióta de viszont valóban korrekt a játékban. Az érvei,hm "érdekesek" és valóban paradox kijelentései vannak,viszont a játéka valóban teljesen korrekt. Viszont (remélem ezt majd azért elolvassa Ő is valamikor :D )A MILSIM-ben ezen feltételekkel, amiket Ő produkál, jelen helyzetben semmi keresni valója nincsen. Adni kell neki lehetőséget hogy megmutathassa mit is tud valójában de csak akkor ha képes ezeket a szabályokat betartani! Az pedig hogy valakit a saját topicjából elküld a sunyiba,nos az noszensz teljes egészében. Ezen hsz igen érdekesre sikerült de csak azért mert Őt ismerem valamennyire és tudom hogy a hozzáállásáról igazat mondott,viszont veletek a szabályok miatt értek egyet. Itt sok olyan ember elmondta a véleményét, aki ha megszólal szerintem érdemes odafigyelni rá,neki ez nem ment. Sajnos nem vagyunk egyformák.

Maradok tisztelettel!

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 336 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra