SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: vas. jún. 24, 2018 11:20 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 76 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző PM
Moderátor

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Border War 3 - The Battle of Gubatan
HozzászólásElküldve: hétf. máj. 09, 2011 11:15 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Aznap este valakit "elhagytunk" miközben a mortarokat kerestük, és viszasétált egyedül, ha minden igaz. Majd valaki pontosít, aki tudja, nekem ennyi infóm van összesen :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 09, 2011 10:05 am

A ruhajara mar nem emlekszem, de az illeto majd ugy is jelentkezik, ha olvassa a forumot. :) Gondolom Magyarorszagrol volt, mert olyan szep tisztan beszelt magyarul. :D A szakaszjelzeset nem lattam mert nem en ellenoriztem otet.

A felreertesek elkerulese vegett meg szeretnem megjegyezni, hogy masnap amikor par magyar ott allt egy olyan feher furgon mellett amelyre az volt felirva, hogy Autokolcsonzo, es az egyik srac felfigyelt arra, hogy a szlovakok (epp a furgon mellett heveresztek) a magyar szot emlegetik meg nevetnek, akkor nem a magyarokon nevettek, hanem ezen az esti incidensen. :) Tetszett nekik a magyar srac valasza: "Jenki" - "Magyar vagyok" :D

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 09, 2011 10:00 am

Morning Alligators!

10-11 óra alvás után most már van erőm pötyögni pár gondolatot. A hely fantasztikus volt a magyar csapatról amit ellehet mondani az csak is pozitív!!! A következő BW még megközelítőleg 364 nap, de már most biztosak vagyunk abban, hogy megint ott leszünk.
Az egyik legemlékezetesebb élményem az volt amikor a magyar csapat nagy része kiment vasárnap hajnalban Task Force bázist támadni, mi pedig Sakállal (Tibi) őriztük a magyar bázist mindaddig amíg megjelent 10-15 TF-os éjjellátóval felszerelkezve. Az utolsó mondatok amiket hallottunk az erdőből egy német szöveg volt aztán visszaszámlálás "drei,zwei,ein" ezt követően a ez éjszakai sötétségből nappali világosság lett az ipari fényerejüket követően. Berongyoltunk a sátrak közé, de a fulltechnika tovább állt...

Lehetne sok-sok mindenről írni, de tömören ennyi. Viszont akinek vesekő panaszai lesznek a közeljövőben azoknak bátran ajánlom a cseh autópályákat, pontosabban a Brno és Prága közötti szakaszt, illetve ne igyatok cseh alkoholmentes sört, mert borzalmas volt. :)

A Titusz és DoranX képeit az alábbi linken eléritek!

https://picasaweb.google.com/114796745138140968597/BorderWar3?authkey=Gv1sRgCOqP0b3XwvaJGg#

"Yenkee!!! X-Ray!!!"

DoranX

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 09, 2011 9:48 am

A megadott időben (00:15-03:30-ig)a teljes magyar különítmény Aligator I-II.
kb 3-4 Km-re a bázistól egy mezőt fésült át, Mortar-ok után. (Mező méretei alatt kb a pestszentimrei pálya egészét, 2/3 át kell érteni :lol: )
Tűzharcba nem bocsátkoztunk, embert nem hagytunk el, legjobb tudomásom szerint aznap este.

Lehetséges, hogy egy nem velünk,hozzánk tartozó játékossal találkoztatok? Volt nem velünk játszó, Magyarul beszélő játékos több is.
Fekete Barett-et viselt-e,milyen ruhában volt?

Non progredi est regredi
Kép

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. máj. 09, 2011 8:57 am

Ki volt az a srac, aki pentek ejjel olyan 1 ora fele egyedul ballagott vissza a bazisra vezeto kozepso uton (szlovakok meg a nemetek kozott volt ez az ut)??? Mert 3an kint voltunk a bazistol olyan 80 meterre megfigyelesen, es rakialtottunk, hogy "Jenki???" O meg erre azt valaszolta magyarul, hogy "Magyar vagyok" . Kerdem megint "Jenki"??? Valasz " Nem ertem" Harmadszor "Jenki"??? Valasz "Magyar vagyok, nem ertem" es elindult tovabb, aztan ravilagitottunk lampaval mire megallt majd megneztuk a jelzeset a ruhajan. Maskor jobban tessek figyelni a breefingen, mert siman szitava lohettuk volna, ha nem ertunk magyarul. :) Szlovak Lynx 1 szakasz kapta az ut ellenorzeset es csak ketten voltunk koztuk magyarok es epp mi kerultunk sorra az ut ellenorzesere. A helyes valasz "X-Ray" lett volna... :)

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásHozzászólás témája: Border War 3 - The Battle of Gubatan
HozzászólásElküldve: hétf. máj. 09, 2011 7:58 am

2011. 05. 06. - 05.08. között 30 fővel részt vettünk egy 750 fős külföldi játékon a Cseh Köztársaságban 17 másik ország játékosaival. Ki merem jelenteni, hogy Európa legszebb airsoft pályáján.

A játék egy sorozat 3. része volt (mindegyiken kint voltunk eddig), mely Bocatan szigetén "zajlik" a kormányerők, és a lázadó Új Rend csapatai között.

A játékról teljes leírást remélhetőleg nemsokára többen is kiraknak, én csak néhány személyes dolgot írnék róla:

- a tavalyi évet messze túlszárnyalta számomra a játékélmény
- nagyrészt "szűz" játékosokkal voltunk kint, de ez EGYÁLTALÁN nem érződött rajtuk (a tavalyi "legjobban őrzött játék" után az öregebb játékosok inkább nem jöttek ki, bánhatják)
- megköszönném Despynek és Andeenak, hogy vigyáztak rám, hiszen elég nehezen tudtam mozogni :D (és a kb 15 csomag felajánlott fájdalomcsillapító eladásából elleszek karácsonyig :lol: )

Mindenki mindig, azonnal, bármilyen feladatra egyből készen állt.

Csak MZoli hasonló esetben használt mondatával tudom jellemezni az egyészet:

VELETEK BÁRMIKOR BÁRHOVÁ !

Egyébként az agyongépesített, agyonfegyverzett, agyontechnikázott (3. generációs éjjellátók, mesterlövész fegyvereken thermosightok, annyi géppuskás jármű, hogy a Hungária körút is bedugult volna tőlük) Task Force erők miatt megszületett egy új kategória, a GRILLSIM :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 76 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra