SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: kedd nov. 13, 2018 2:31 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 46 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző PM
HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: csüt. júl. 03, 2008 6:06 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

75RANGER75 írta:
Nyelvtudásról annyit, hogy 1 rajba 1 angolos eddig elég volt mindig. Nálunk legalábbis bőven. Rádiós-tolmácsként elmondják a feladatot én lefordítom meg komunikálok emberekkel ha kell és bőven elég.
Terepen meg az egyszerű "szak" szavak mint a töltés vagy fedezz nem olyan nehezek.

sry ha offolok de ranger elmondanad hivatalos angol army szakszavakkal hogyan hangzik a toltes es a fedezz?
kivancsi vagyok

Vissza a tetejére

Moderátor

HozzászólásElküldve: szer. máj. 21, 2008 7:33 pm

Erre a témára a Zóna meghívásos játékairól rész szól!
Kérem itt ne legyen OFFolás!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 21, 2008 6:57 pm

maczko-ricsi írta:
aki jol teljesít vagy nem jol dokumentálni, és kialakulna egy
kép a magyar játékosokról .
És azt legalább megismernék hogy jó játékos

Ezt inkább ne.... Ki dönti el, mi alapján, meddig érvényes, hol lenne
elérhető, mi van ha valaki bal lábbal kel, ezek csak így két három
másodperc alatt jutottak eszembe, biztos lenne még egypár hasonló
kérdés.

maczko-ricsi írta:
és nem lenne az hogy "nem ismerem nem hivom meg"

Mint korábban már kiderült, ki kell menni open játékokra, haverkodni, etc.
és meghívnak majd téged is.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. máj. 21, 2008 6:51 pm

Hali

Én nem régi játékos vagyok 2007 szeptember ota játszok
már több mint 30 játékon játszottam.
vidékin és a nagy nevek játékain is.
és nem vagyok már fiatal (családos is vagyok)
szoval az én véleményem (ha számitana)
rendezni kellene felmérős játékokat mondjuk negyed
évente és aki jol teljesít vagy nem jol dokumentálni, és kialakulna egy
kép a magyar játékosokról .
És azt legalább megismernék hogy jó játékos
és nem lenne az hogy "nem ismerem nem hivom meg"

bocsi csak olvasgattam a hsz.okat
nem akartam senkit megbántani

üdv
mackó

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd máj. 20, 2008 9:46 am

yri írta:
hmm... eltűnt a hsz-em...

Jobb helyre kell írni :) Airsoft zone - Meghívásos játékokról :arrow:

Vissza a tetejére
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: csüt. máj. 01, 2008 8:17 am

egy külföldi beszámolóból indulva egészen megemelkedett a beszólogatási kedv itten. pont hogy nem erre van szükség, széthúzásból volt már épp elég. próbálja meg mindenki fordítva szemlélni a dolgokat, úgy, hogy kissé magába néz. szerintetek ez az egész nem azért íródott, hogy lássuk, milyen irányba kellene tartani? mert de.

offolni meg az offtopicban, Drágajátékostársaim. :wink:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 30, 2008 8:23 pm

Nos
Csakhogy néhány félreértést tisztázzunk. Tök mindegy honnan jött az érszoftos, nincs helyhez kötve ki milyen. Pest környéke nem kánaán, és én főleg innen látom vagy tapasztalom a dolgokat (mintha most is lenne balhé 8) ). A Pestimrés plusz érdi dolgokat én is láttam párszor. És te Trasher ? :)
Nehezebb bejutnia egy messzebb lakó játékosnak. Ez igaz, de szerintem ha 1 évet játszik és komolyan gondolja,plusz már nem nehéz közelebbi nagyobb közösséget találni, akkor pedig egy idő után biztosra veszem, hogy belehet kerülni a nagyobb játékokra. Azért van erre példa.

A külföldi "kánaánt" lehet utálni, de biztos jobb tapasztaltabb,fegyelmezettebb stb. Ez van :) Most Feri után szabadon jöhetnek az ellehet költözni stb dolgok, de attól mi változik?!Azért lehetne feltünő a kinnt látott példák hazai átültetése.
Miért látom a hazai AS-t elég sötétnek? Igazából mióta megszaporodtak az olcsóbb de használható fegyverek eléggé ellett árasztva a közösség. Ez tény, lehet fikázni utálni, ez tény. Innentől ezt a mesét ismeritek.
Ahogy a leírásból is olvastátok,természetesen vannak kinnt is súlyos dolgok csapatokkal kapcsolatban.
Lehet utálni mert úgy érzitek lebecsmérlem a játékotokat vagy játékszervezők esetében a gatyába rázást,de akinek nem inge ne vegye magára.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 30, 2008 4:50 pm

Trasher írta:
Voltunk néhány olyan vidéki játékon, ahol az ebédszünet ... teljesen természetes volt

A vidéki játékosok közül sem mindenki ezt kedveli, de az is hozzátartozik a dologhoz, hogy nem mindegyik csapat rendelkezik olyan méretű és adottságú pályával, ami lehetővé tenné a küldetéses-járőrözős 5-6 órás játékokat.

És hiába szeretnénk inkább ilyen játékokon részt venni, ha a meghívásos játékokra nem tudunk bejutni (pl. Faludzsa), csak akkor, ha nincs ki a létszám. :?

Nem jutunk be, mert nem ismernek, és nem fognak ismerni, mert nem jutunk be... :roll:

Másrészt viszont voltunk már olyan játékon Érden és Pestszentimrén is, ahol 3 óra játék után unatkozva sétálgattunk a pályán, nem találtuk az ellenfeleket, mert a visszaállón és a parkolóban beszélgettek.

Elnézést az OFF miatt.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 30, 2008 2:28 pm

Na akkor én is beleOFFolok:

TomeKK azt ne felejtsd el hogy mivel mi vidékiek sokkal kevesebben vagyunk a hangulat is családiasabb nincs a játékon vagy a játék után a fórumon anyázás stb, pedig azért 1-2 nagylétszámú játékon túlvagyunk.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 30, 2008 2:24 pm

tomeKK írta:

Köszi tomeKK. Remekül összefoglaltad a "gyalmatok" helyzetét. Volt indíttatásom tegnap éjszaka, hogy reagáljak valamit, de nem tudtam volna nyugodtan, így inkább nem tettem... (leborulós szmájli)
Amúgy meg szerintem felesleges irígykedni (na jó, egy kicsit azért lehet :roll: ), mert egy ilyen játékbeszámoló után láthatod, hogy van jutalma annak, ha komoly célokat tűzöl ki magadban és erőlteted az "igényes" játékot. Számomra legalábbis lelkesítő volt olvasni, hogy voltak közülünk, akik átélhették, mégha sok szívás is odáig az út.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Loopus szer. ápr. 30, 2008 2:32 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 30, 2008 1:38 pm

Piás játékosok mindenütt akadnak sajna... Na persze ez nem azt jelenti, hogy játék után nagyritkán nem gurítunk be egy-két-há... sört,bort,valamit, vagy bármit... :D -> Játék után...

Tény, hogy a vidéki csapatok, ahol még csak alakulgat az "AS társadalom" ritkábban találkoznak "követendő példával" és amolyan autodidakta módon fejlődnek... Kis létszám, gyakorlatlanság, pénzhiány, távolság miatt ritkán fordulnak meg "komolyabb" játékokon ezért nincs annyi lehetőségük, mint egy Pestközeli csapatnak... Nincs annyi játékos, így a határeset embereket is megtűrik maguk közt... Önkritika sincs mindig, csak "hájkep"... Megvan itt mindennek az oka, vagy ha nem hát kitalálok vmit :wink: ...

Mindezek mellett hálIstennek a Miskolc környékbeli "falusi" csapatok azért mutatnak némi hajlandóságot a fejlődésre és lassan kitöltögetik a MASz-teszteket, most már azért elmennek játék előtt BB-t venni, nem a pályán kunyiznak és mostanában a kölcsönakksijaimat is visszakapom már :D Persze nulláról egyre sokkal könnyebb jutni, mint 1-ről a kettőre...

Ez a "külföldönmindenrózsaszín-itthonmegmindenszar" felfogás engem borzasztóan idegesít... Tény, hogy közelében sem vagyunk az ottani szinvonalnak, de fikázni, szomorkodni, elköltözni mindig könnyebb...

Szal azért én nem látom ilyen negatívan a dolgokat, de tény, hogy rengeteg meló kellesz még...

A beszámolóra visszatérve én is szeretném megköszönni a képeket és a beszámolót is... Irígykedem :D Fantasztikus élmény lehetett, olvasni is az volt...

köszi

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 30, 2008 1:09 pm

t1b4 írta:
Nem hiszem, hogy a hozzáállás azon múlna, hogy vidéki-e a játékos, vagy pesti. :?

Azon viszont múlik, hogy az adott játékos/csapat mihez van szokva... Voltunk néhány olyan vidéki játékon, ahol az ebédszünet, kajaszünet, cigiszünet, csapravert söröshordó, stb, stb teljesen természetes volt, mi meg csak néztünk, mint a moziban, hogy játszani és nem kajálni/pihenni (de legfőképp nem piálni) jöttünk...

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 30, 2008 12:56 pm

75RANGER75 írta:
A vidékiekkel meg úgy átlag az érszoftosokkal lévő probléma nem hiszem hogy miattad meg a csapatod miatt lenne.

Nem hiszem, hogy a hozzáállás azon múlna, hogy vidéki-e a játékos, vagy pesti. :?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 30, 2008 10:36 am

http://www.honvedelem.hu/cikk/0/11065/a ... t_ker.html

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 29, 2008 10:45 pm

Nem csirke, csürhe :D és nem a szaladgálás miatt.
Sajnos túl sokat beszéltem Trasherrel :oops: De majd tölts el egyszer egy fél órát a boltjában, vagy mondanék még boltokat, utána te is általánosítani fogsz. Jó persze megértem, nem írod majd le ennyiszer :)
Pénz.
Nos sajna láttunk olyat korábban, hogy pénzből és nem szeretettből voltak kinn. Nem volt kellemes utólag. Ki is raktunk egy ilyet a csapatból :)
Hát ez van. Néha azért elég kétségbeejtő a szitu, és nem az öltözködés miatt :x úgyhogy haggy fel ezzel is !
Nagyszerű, tisztába (én általánosítok, neked nem tetszik, csakhogy a 4 hsz-t lerövidítsük) :D Inkább OFF-ba raktuk :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd ápr. 29, 2008 9:56 pm

75RANGER75 írta:
Nem a pénzen múlik. Inkább azon, hogy tapasztalt,rendes nyelvtudással rendelkező és ilyesmire igényt mutatók kerüljenek ki...

Ebben a hsz-edben kicsit másként fogalmazol!
Én nem haragszom rád, és sértődött sem vagyok, csak egyszerűen az nem tetszik, hogy általánosítasz, és az érződik a szavaidból hogy a magyar AS társadalom nagyrésze csirke, mert nem szaladgál 20 kilós hátizsákkal, nem repeszálló mellényben játszik és nem full authentikus a ruházata!
Engem 2004-ben elgázolt egy rallye autó, a jobb bokámat csavarok tartják össze, de soha senki sem hallot játék közben rinyálni, Érdre és Pécelre is rendszeresen jártam ki gyalog a csapatommal, és megalapozott indok nélkül sosem hagytam ott játékot! A környezetemben és a barátaim között egy rakás olyan srácot ismerek, akik nagyon komolyan veszik az AS-t, és hidd el ha egyszer eljutnak egy magasabb tapasztalati szintre, legalább olyan szépen helyt állnak majd egy külföldi játékon mint ti most.
S bár nem tartom magam "hétvégi hentelős" játékosnak, pusztán azért mert az említettek nem állnak komolyan ehhez a hobbihoz nem nézem le őket. Az Air Soft szerintem egy olyan elfoglatság, amiben mindenki megtalálhatja a neki tetsző stílust!Összeségében nem szabad aránytalanul lesúlytó képet festeni a hazai játékosokról, mert ha általánosságban fogalmazol, azzal akarva akaratlanul megbánthatsz olyanokat is, akik esetleg nem szolgáltak rá!
A WD-t hátbalövő tuningvérpistikéket én sem szeretem, és nem is veszem magamat egy kalap alá velük, de igyekszem valahogy elviselni őket is abban a tudatban, hogy 2-3 év múlva már más szelek fújnak majd.
Minden esetre örülök hogy rendbe tettük a dolgokat! :wink: :D

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 29, 2008 9:25 pm

Ki húzott le téged ?
Csak Mac meg Bulldog gondolat menetét folytattam, egy hallott mondattal. Jó a hízót én tettem hozzá :)
A vidékiekkel meg úgy átlag az érszoftosokkal lévő probléma nem hiszem hogy miattad meg a csapatod miatt lenne. Utaltam rád? Beszélgetésünk vagy postok során úgy érezted hogy becsmérellek vagy hasonló? De ha gondolod küldök listát hogy helyetted kik sértődhetnek meg :D
Azt meg azért nem hiszem, hogy közösséget vállalsz olyannal aki pl WD-t hátba lövi poénból miközben épp játékszervezői feladatait teljesíti és nem játszik. Szóval
Nektek még szívesen is köszönök :)
Úgyhogy úgy hiszem a "sértődésed" tárgytalan.
Az angol tudás meg ezek, nos ha ezeket degradálónak érzed hát sajnálom. Komolyan nem értem, hogy "az elég 1 angolul tudó ember per csapat" témában mi a fellengzős ?! Én úgy érzem, lehet hibásan, hogy ez pont könnyíti,egyszerűsíti is a dolgokat külföldi játékok esetén.

Úgyhogy ne sértődj már meg :lol: Ranger :heart: Hitman :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd ápr. 29, 2008 8:57 pm

75RANGER75 írta:
" a hízón túra nem sikerűt lűni oszt kijöttem megnézni mennyit tó" :D

Tudod még tovább spirázni a dolgot? Tudsz még más degradáló jelzőt kitalálni ránk, "mezei erszoftosokra" kik - ó Nagy Ranger - a lábad nyomába sem érünk? Lehet hogy negyede annyi kondícióm sincs mint neked, lehet hogy nem beszélek annyira jól angolul mint te, de az biztos, hogy az összes játékon ahol eddig részt vettem, a legjobb tudásom szerint igyekeztem végrehajtani a rámbízott feladatokat, és erre ösztönöztem a csapatom tagjait is!

Nagyon tiszteletre méltó dolog, hogy becsülettel helytáltál ezen a külhoni játékon, de ne nézz le senkit azért mert nem volt lehetősége veled tartani! Ahelyett hogy orba szájba zúzod a népet, inkább gondolkozz el azon, miért is nincs itthon hasonló kaliberű szervezés? S ha ez meg van, akkor már csak tovább kell gondolni a dolgokat, és a fikázásra szánt energiát bele kell feccölni egy hasonló esemény kivitelezésébe, amihez hidd el találnál méltó partnereket, ha figyelmesen körbenéznél a bakancsod körül, mert épp rajtuk tapodsz! :wink:

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 29, 2008 8:03 pm

" a hízón túra nem sikerűt lűni oszt kijöttem megnézni mennyit tó" :D

A komolyabb "verzsön" :
http://youtube.com/watch?v=qsHKF5whOQc

Kicsit vidámabb Edition
http://youtube.com/watch?v=iVbQke3ZtUc

Nem a legminőségibb felvételek, de játékközben úgy, hogy aktívan részt veszel és közben még felvételeket is csinálsz szerintem ahhoz mérten a maximum.

Fotó+videó by Sten

Remélem az azért kivehető, hogy hogyan is kell civil-t játszani komolyan :twisted: (ezt csak a "Faluján jók voltak a civilek" fanoknak ajánlanám :twisted: )

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 29, 2008 7:02 am

Mac írta:
Hozzávenném a "15percenemlőttünkezuncsimárbakkerminekvédenieztapontot" mentalitást.

Jaj Mac ezt rövidebben szokták jellemezni ha nem lehet állandóan fregelni: "SZAR"

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 29, 2008 6:24 am

Hozzávenném a "15percenemlőttünkezuncsimárbakkerminekvédenieztapontot" mentalitást.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 29, 2008 6:18 am

Nah igen, gyakorlatilag elég annyi nyelvtudás, h ne adjanak el. A szervezők szintén a legalapabb angolt beszélték/beszélik, h mindenki megértse, mi is a dolga pontosan.

Itthon belátható időn belül nem látom esélyét egy nagyobb lélegzetvételű játéknak, a játékosok átlagos mentalitása miatt:
- vitatkozási kedv
- lelépési késztetés
- felkészületlenség (víz a parkolóban, mert nehéz, stb)
- fegyelmezetlenség a feladat végrehajtásban
- technikai háttér hiánya
- technológiai háttér hiánya

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 28, 2008 10:14 pm

Nyelvtudásról annyit, hogy 1 rajba 1 angolos eddig elég volt mindig. Nálunk legalábbis bőven. Rádiós-tolmácsként elmondják a feladatot én lefordítom meg komunikálok emberekkel ha kell és bőven elég.
Terepen meg az egyszerű "szak" szavak mint a töltés vagy fedezz nem olyan nehezek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 28, 2008 10:08 pm

Mac írta:
Pivo? :)

Ezt még én is értem... :D Meg még pár nyelven :P
Remélem egyszer eljutunk oda is hogy magyarországon tudjon valaki hasonló kaliberű játékot szervezni, a képek pedig nagyon szépre sikeredtek, köszi a beszámolót.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 28, 2008 9:20 pm

Hát ez nagyon jó lehetett.
És tényleg jó hogy nem ment agyba főbe lövöldözés mindig.
Mint egyesek csak azt számolják nah hányadikat lövöm le.
És végre nem szokásos második vh vagy vietnám :D
Bárcsak egyszer eljutnék egy ilyenre.

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 28, 2008 9:10 pm

Pivo? :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 28, 2008 8:40 pm

A végén már én is kezdtem valamit érteni a cseh nyelvből :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 28, 2008 7:42 pm

Ohh, a nyelvtudás. :D
A második nap már nem volt gond, pedig én sem vagyok valami penge.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 28, 2008 6:25 pm

75RANGER75 írta:
Nem a pénzen múlik. Inkább azon, hogy tapasztalt,rendes nyelvtudással rendelkező és ilyesmire igényt mutatók kerüljenek ki.

Valamit félreérthettél...nem olcsó, de ha meghívást érdemelnék ki rá valami oknál fogva, asszem előteremteném rá a pénzt a föld alól is... :D
A szinvonal itthon adott, ezen nem nagyon lehet mit változtatni...
Sajna itt a legnagyobb gond a használható nyelvtudás, mert csak töröm az angolt, bár eddig mindig megértették mit magyarázok... :P
Ha jó játékosokat keresel, szerintem nem kell messzire menni, csak nézd meg azt kik MilSim stílusoznak, és azok közül kell válogatni. Akkor már összehozható egy krém...szerintem.
De ez már más topik esetleg.
A "sárga irígység" attól még megvan...persze jó értelemben véve!

Szerk:
Mac írta:
Ohh, a nyelvtudás. :D
A második nap már nem volt gond, pedig én sem vagyok valami penge.

Ez megnyugtató.... :P
Akkor már csak bizonyítani kell...talán 1-2 év múlva beleférhetünk...

Üdv!

Interpol
Kép Elérhetőségeim (link)

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interpol hétf. ápr. 28, 2008 8:04 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 28, 2008 5:24 am

Ott is találok olyat :twisted: Sajna

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. ápr. 27, 2008 1:28 pm

75RANGER75 írta:
Nem a pénzen múlik. Inkább azon, hogy tapasztalt,rendes nyelvtudással rendelkező és ilyesmire igényt mutatók kerüljenek ki. Én örülök, hogy olcsó csak remélem nem az lesz mint az itthoni As fegyverek. Minnél olcsóbbak annál több "érszoftos" van.
Eddig 3 külföldi játékon voltam kinn, és ez volt az első ahol nem láttam hülye vagy nem odavaló magyar játékost. Elég rossz látvány mikor valaki nem értékeli vagy nem úgy gondolja a témát mint a többiek. Bizony itt nagyobb fegyelem volt részben és kevesebb rinya illetve nem is léptek le 2 után az emberek, nos itthon ezekből mindig található.

Mint a beszámoloban is van talán azért is mivel meghívásos volt a részvétel...így elve a játékosok jobbik fele ment(nem csak a magyarokról feltételezem).
Nem hiszem hogy egy ilyen jól szervezett(jó helyszínről nem is beszélve) több napos,meghívásos, nemzetközi szereplős játékot komolyan össze lehet és főleg kell hasonlítani egy átlagos részvételi arányú hazai meetinggel,pláne olyannal melyre mindeki szabadon jelentkezhet.
Az így kapott kép csak is hamis,de legalábbis csalóka lehet.
Hozzáteszem hogy ettől függetlenül én is egyetértek azzal amit mondtál az általános hazai játékos kultúráról(már amennyit rövid pályafutásom alatt magam is láttam).
Helyesebb lenne egy Sniper valley vagy más meghívásos játékot hasonlítgatni a kintivel és akkor a kép már nem ennyire negatív!
szerintem.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. ápr. 27, 2008 12:19 pm

Gaboo írta:
A határon nem volt gond a fegyverekkel?

kvitya írta:
Abkhazia 1992 - 1993

Ennyi bevezető után:
A magyarok nagy része konvojban közlekedett, a kora reggeli indulás után 7 és fél órás bruttó menetidő alatt két országon keresztül érkeztünk a „rövidebb” úton Milovicébe. A szlovák és cseh településekre és főként útviszonyokra közös megegyezés után a korai ’70es évek jelző illik a legjobban, az autópályáról például már csak a sínek hiányoznak, úgy tűnik a talpfákat beépítették, kár, hogy elfelejtették aszfalttal elsimítani utána (volt rész, ahol határozottan felnin gurulás érzetünk volt, macskakővel fűszerezve)…A fegyverek szállítása –miként várható volt- semmi gondot nem okozott.

;)
[My best friends][Kezdőknek segítség]

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. ápr. 27, 2008 8:35 am

Nem a pénzen múlik. Inkább azon, hogy tapasztalt,rendes nyelvtudással rendelkező és ilyesmire igényt mutatók kerüljenek ki. Én örülök, hogy olcsó csak remélem nem az lesz mint az itthoni As fegyverek. Minnél olcsóbbak annál több "érszoftos" van.
Eddig 3 külföldi játékon voltam kinn, és ez volt az első ahol nem láttam hülye vagy nem odavaló magyar játékost. Elég rossz látvány mikor valaki nem értékeli vagy nem úgy gondolja a témát mint a többiek. Bizony itt nagyobb fegyelem volt részben és kevesebb rinya illetve nem is léptek le 2 után az emberek, nos itthon ezekből mindig található.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 26, 2008 9:30 pm

Hali!

Ez valóban élvezetesnek tűnt.
Nekem az a véleményem, hogy az összeg amibe került egyáltalán nem egy nagy költésg. Persze mindenkinek viszonyítás kérdéde, én szívesen szánnék rá ilyen minőségre és létszámra.
Egyébként is unikum egy ilyenre kijutni.

Üdv!

Interpol
Kép Elérhetőségeim (link)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 26, 2008 6:42 pm

punker írta:
Milyen határ? nincs határ már :D

Most mondjam azt hogy tudtam, csak teszteltelek? :lol:
Benéztem :oops:

Attól függetlenül picit irigylem az élményt a részvevőktől, node nembaj... Majd egyszer :ima:

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 46 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra