SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: pén. nov. 24, 2017 3:51 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7806 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 220, 221, 222, 223, 224  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Különbség
HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 8:40 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Naná hogy van a 2 között különbség:

Az egyik a nagyon jól sikerült, precíz AS műszer, a másik meg egy rakat fém, amit jó nagy nyomású levegő hajt. :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 8:34 am

Na nekem most 2 pisztolyra szukult a kor: S&W Sigma 40F VS Desert Eagle .50AE Hard Kick
Ha nem vesszuk bele a CO kerdest, csak alapbol nezzuk a ket fegyvert akkor van lenyeges kulonbseg a ketto kozott? (pontossag, ero .. barmi)

Vissza a tetejére

játékszervező

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 8:03 am

Nagyon hangoztatja mindenki hogy miota játszik,ami szerintem hülyeség.En már kb játszottam 10 éve is as-t csak fingom sem volt rola hogy az,Arzenál üz.házban vettem vagy 5 pisztolyt mostmár tudom 0.12-es tölténnyel 4000ft-ért és a gödöllöi parkban rohangáltunk egymás ellen.Most akkor én vagyok a nagy ÖREG??? :lol: :D :D :D :?:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 8:54 pm

Végülis....
Az iszont igaz, hogy a fekete berettám ellőtt addig mint a pdw.
A SOCOM meg szerintem meszebb. Az tényleg kurva jól lőtt.
/bocs a modemeseknek/

Kép

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 8:42 pm

Nekem meg akkor sem feltetlen ha kapok egy olyat mi belulrol fem... a kulseje nem erdekel hogy mibol van, csak az hogy hogy nez ki 8).
Az hogy mi van mellette? Az nekem tok8. Majdnem ugy lo a DE mint alap AEG szoval siman nemerdekel. Hat 300-330 FPS, allithato hop-up, + lattam 8).

Na meg azt azert hozza kell tenni, hogy nalam a Beretva CSAK azert maradt a korben sokaig mert fem volt. De alapvetoen a Socom es a DE viszi a palmat nalam. Mar most elmeny volt jatszani, szoval mar eddig megerte... azert a lotavja messze nem KJW... De a Socom-e sem!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 8:29 pm

De, ha van mellette egy dokid, meg egy pdw-d akkor inkább fullfém :D
Kép

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 8:28 pm

A Desert Eagle-rol irtam par sort a Tapasztalatok fegyverekrol topicban.
Olvasd el a 2. oldalon van az eleje, aztan meg egy kis utoja az 1.-on.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 8:23 pm

Nezd a pisztoly tema a legkenyesebb... Speciel ugy voltam vele mikor a DE-t megvettem, hogy lehetoleg olyat vegyek amilyenre igazan vagyok, DE JOT is.

A fullfem Beretva, es a DE maradt nekem bent a korben, de sajnos megfizetheto aron egyelore csak a KJW csinal femet, es NINCS BENNE HOPUP. Ez volt ami keresztbe huzta a karrierjet nalam.
Valamint nem utolso teny, hogy a fem szanas fegyverek SOKKAL tobb gazt esznek, ez par okbol rossz: 1. anyagilag, 2. loves/toltes 3. gyengebbet lonek. Azt nem tudom megmondani hogy miert gyengebb, de egyszeruen az. Mert tobb gazzal lehetne kompenzalni, de megis gyengebb, valószínűleg mert mar igyis sok gazt esznek...

Ittvan WD CZ-75-je az aztan szinte tenyleg teljesen muanyag (nem irtak a legjobb fegyvernek, de nem is huztak le), de 10-12m-rol siman ellottem vele felkezzel a telefonkabelt.

Amennyit te koltenel gazra, es amennyit szivnal a lotav miatt egy KJW beretvaval (mivel ugye te elsodlegesnek hasznalnad) annyibol vennel inkabb egy ABS-t ami tokeletesen mukodik. Felreertes ne essek a KJW nagyon jo, csak vannak hianyossagok ami nem biztos hogy megfelel. A DE-re is akkor mondhatom igazan hogy jo, ha szeptemberben is igy fog mukodni mint most. De mar megerte. A tobbi nemreg behozott pisztolyra ugyan ez elmondhato.

Szoval nem biztos hogy szempont a fem alapanyag...

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 5:06 pm

Midegyik ből található a piacon, de mivel én csak 2 féle berettát, 1 socom mk23-ast egy czetkát meg még néhány másik stukkert taperoltam, így csak ezekről tudok véleményt mondani.

Mostmár, szerintem egy pisztoly legyen teljesn fém.

A kakas viszont mindegyiken a szelept működteti.

De inkább híjunk valakit aki már nem csak 8-10 pisztolyt látott mint én.

VALAKI!!!!!!!
:D

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 4:58 pm

Huh ... ertem, abszolut felfogtam: Gazpisztoly nem potol AEG-et - ez eddig is vilagos volt.
Kanyarodjunk vissz a pisztolyokhoz talan ... (es mondjuk hogy azert vagyom pisztolyra mert ez a maniam ...) :)

Altalanos kerdes s gazos pisztolyokhoz: ami BlowBeck-es es kakasos - ott a kakas is ugy muxik mint az igazin? Tehat a szan huzza fel? Lehet a kakast feszteleniteni (leereszteni) majd kesobb felhuzni?
(magyarul: a kakas mukodteti a szelepet vagy csak disz?)

Masik kerdes: Amiket eddig lattam azokon a biztosito csak disz volt - mindegyik ilyen? Van amin "minden muxik"?
Tovabbi tippek pontos megbizhato fegyverekre? (nem, nem AEG-hez hanem pisztolyokhoz kepest)
A Desert Eagle-t pl tudnatok javasolni?
(A CO kerdeset mostmar inkabb nem feszegetem)

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 4:45 pm

Akkor, hogy értsd mire vis gondol vis, ezennel felajánlom, hogy gyere ki, és egy kör erejéig odaadom a pdw-met, aztán a dokit /bár ezen még gondolkodom kicsit/, és utána odaadom neked a berettámat.
Na amikor csak a beretta lesz nálad AKKOR fogod érteni miről is beszét VIS.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 4:39 pm

Vis, ezek szerint Te is pisztoly-al kezdted es egy darabig (ha nem is sokaig) az volt az egyetlen fegyvered. Tehat ertheto lehet hogy elso korben en is egy pisztollyal kezdenek - aztan ha hosszutavon is tetszik, kijarok rendszeresen stb akkor van lesz egy jo oldalfegyverem mint masodfegyver. Ha meg nem tudok kimenni vagy valamiert annyira megsem szeretek bele akkor meg lesz egy replikam amivel cellovoldet tarthatok.
En csak annyival "csavarom" a dolgot hogy mivel eleg sokfele van pisztolybol is (es megjelent a CO-es mint variacio) ezert probalom ebbol a szamomra leghasznosabbat venni - termeszetesen ehhez nagyon is erdekel a velemenyetek.
Szal szerintem ugyan arrol beszelunk csak mivel Te benne vagy (ok nem evek hanem 1 ev ota) mashonnan kozelited meg nem ugy mint aminek meg semmilyen fegyvere sincs es egyre tud benevezni :)

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Na itt eltunt egy hozzászólása
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 3:38 pm

Szóval az előbbi eltünt hozzászólásom. (valószínűleg egy beidézés lett belőle, amit letöröltettem):

A gázos stukik olcsóságának megvannak a hátrányai, szóval nem kapsz a pénzedért jobbat, csak kevesebb pénzért kevesebbet. Ezt a témát is átrágtuk már az előző fórumon csak ide nem lett még áthozva.

Gázpisztoly előnyök: Kicsi, relatív olcsó.

Gázpisztoly hátrányok: Relatív kis tár, ergó (elsődleges fegvernek használva) póttár szükséges, kétféle töltögetés, drágább üzemeltetés, téli szezon alatt nem használható, kevesebb és drágább pótalkatrész mivel nem annyira egységesek belülről mint az AEG-ek. Korlátozott tuning lehetőség.

Szóval AS-ben a gázpisztoly alapvetően, mint a rendes harcban is másod fegyvernek lettek kitalálva. Arra is való és arra is használják őket. Az elsődleges fegyvernek kitalált öszvér megoldások általában nem szoktak bejönni, ergó elterjedni. Na CO témát én is lezártam. Pisztoly téma mehet tovább.

Bármit is vesz egy kezdő, a tapasztalatot semmi sem pótolhatja. Pl.: az én kezembe is relatív hamar került AEG, szidtak is a többiek rendesen. :? :roll: :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 3:32 pm

Pedig ha egyszer belekerülsz ebbe a körforgába amit bírsz majd rá fogod költeni :D

A reddot dolgot meg azért írtam le, mert szerintem felesleges kiadástól akartalak megkímélni.
Bocs ha félreérthető voltam!!!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kgc szomb. ápr. 24, 2004 1:42 pm-kor.
Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 3:20 pm

Koszi RedOne ezt nem tudtam. A Spiaterbol keszult floberteknel pont a nikkelezett ("chrom-ozott") kivitel volt ami nem kopott es a fekete igen - ezek szerint itt forditva van :)

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 3:13 pm

VIS is csak 1 eve jatszik...

AndreW JooL gondold meg a chrome-verziot, mert nekem is nyilvan az tetszett, de nem praktikus mert hamar kopik es nagyon ronda lesz!

Egy neves boltnak a leirasat elolvasva beszeltem le magam en is a kromrol... szo szerint azt irtak, hogyha hasznalni akarod akkor NE VEDD MEG. Csak FUNoknak es gyujtoknek, vagy olyanoknak akiket nemerdekel 3 hasznalat utan a kinai pisztoly feeling.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 3:08 pm

Igen Vis a magyar mar csak olyan csoro hogy nem tud azonnal 100-ert AEG-et venni, 50-ert gazos pisztolyt masik 50-ert ruhat stb ... Mely tiszteletem es elismeresem azoknak akik regen jatszanak (komolyan), teny hogy en csak par napja foglalkozom ezzel a temaval. Ebbol kovetkezik hogy Neked eveid voltak arra hogy beszerezz 68fele fegyvert ami tetszik, hasznos praktikus - bocs, nem tudom es leginkabb nem is akarom ezt par nap alatt behozni viszont ha mar kitolom a kepem akkor jobb szeretnek ugy jatszani hogy legalabb halovany eselyem legyen arra hogy eltalaljak valakit. Meg akkor is ha kepzetlensegem miatt ez gyakorlatilag lehetetlen.
RedDot, lezer stb: felfogtam hogy "haszna" nem sok van, egyszeruen tetszik de nem ragozom tovabb, reszemrol lezarva.

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 3:00 pm

Akkor nyaron gyujts AEG-re mert telen (hideg idoben) a gazos stukik nem mukodnek...Felteve ha akarsz telen is rohangalni velunk a hoban:)

Andrew-V írta:
Ok, igy maris sokkal jobban tetszik a DE - foleg a Chrome ...
A CO nem igazan a fenntartasi ara mint inkabb a teljesitmenye miatt tetszik. Mint mondtam en mas fegyverre nem tudok beruhazni egy darabig tehat "terepen" is ezt hasznalnam - ahhoz meg kell a teljesitmeny. Hazba viszont egyertelmuen a sima gazos kell tehat ezert tetszik ez a 2 in 1 megoldas. (AEG-re most nem tudok benevezni)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 2:55 pm

Ok, igy maris sokkal jobban tetszik a DE - foleg a Chrome ...
A CO nem igazan a fenntartasi ara mint inkabb a teljesitmenye miatt tetszik. Mint mondtam en mas fegyverre nem tudok beruhazni egy darabig tehat "terepen" is ezt hasznalnam - ahhoz meg kell a teljesitmeny. Hazba viszont egyertelmuen a sima gazos kell tehat ezert tetszik ez a 2 in 1 megoldas. (AEG-re most nem tudok benevezni)

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 2:54 pm

plusz CO temahoz, en elsirnam magam ha a pisztolyombol kilogna egy madzag egy palackba...masreszt hova teszem a palackot madzaggostul ha masik fegyoval jatszok :idea: :lol:

amugy a sigma 2 tarat (80 skulot) lo ki 1 co patronnal (info from Cypher, javitsatok ki ha tevedek). Mindenki dontse el ez jo vagy sem :wink:

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára NaNu csüt. ápr. 22, 2004 2:56 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 2:48 pm

Szerintem azért lenne értelmetlen rá a reddot mert a pisztolyos játékok túlnyomó többsége, mire belenézel a reddotba addigra lezajlik.
Mint az igazi pisztolyküzdelemben.
Személyes tapasztalatom, hogy általában pisztollyal, váll vagy mellmagasságból lőttem.
És nem a fegyvert, hanem a "célt" néztem.
Meg aztán nehogymá 3-5 méterről reddottal kelljen célozni, mert az már szerintem gáz. :D
A másik, hogy házban nem csak a fegyver irányába nézel és biza előfordul egy-két "csípőlövés".
Ez szerintem megint értelmetlenné teszi.
De aztán kinek, mi tetszik.

Itt nem említem a céllövészetet.
De az eredményes lövöldözéshez akkor is iszonyat sok gyakorlásra van szükség a holoszájtos pisztolyjal.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 2:45 pm

AndreW, nemsokara irok ugy is az airsoftlapon gazos pisztolyokrol, de elmondom a DE-rol miben tevedtel...

Azt irjak hogy ABS, de NEM az... a szan belulrol FULL FEM, fem kore van ontve a muanyag pusztan sulysporolas miatt... igy is 1.1KG a fegyver.
Minden fontos alkatresz fem benne, a tar fullfem, szoval nem sok minden torhet el rajta HA rendeltetes szeruen hasznalod. Eddig meg csak kb. 10 tarat lottem ki vele, 280 golyo, de muxik rendesen, es nem voltak vele elakadas vagy loszeradagolasi problemak! Gazgazdalkodasa is nagyon jo.
En a CO-val ugy vagyok, hogy tetszik, jootlet es olcsobb talan, de ha nem vagjak hozzam soha nem veszek.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: CO kérdés
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 2:43 pm

@Andrew-V: Azért, mert pár "napja" foglalkozol AS-sel és itthon több CO-s pisztolyt láttál boltban, mint gázosat, attól a komplett AS közösség a világon nem biztos hogy ilyen. Ez csak egy sajnálatos magyar helyzet, hogy az itthoni beszerzés 1 EU cégtől jön, aki CO patronos és adapteres stukikat is árul, ill. a CO patron más fegyverágban eléggé elterjedt, így gondolom egyszerűbb, gyorsabb, olcsóbb behozni, forgalmazni, mint a Köjál engedélyes Red, Green stb. gázpalackokat.

(Reddot pisztolyra hulla felesleges de majd rájössz. Lézer csak sötétebb házban müködik de majd rájössz. Ami kellemes, egy kis lámpa a cső alá esetleg.)

Én spec a CO ellen vagyok (Főleg a doboztetős tesz óta), mert itt a tuningal eléggé el lehet szállni és alapvetően egy CO-s pisztoly energiája a tuning AS fegyverek közép kategóriájától kezdődik.

Tudom hogy a szegény magyar embernek az a legjobb ha vesz egy erős AEG szintű CO-s pisztolyt, azt azzal nyomja mindenhol, de ha egyszer lesz J, m/s felső határ, akkor nekik be kell majd tartaniuk. (ahogy egyébként, mindenki másnak is.)

Szóval az relatív olcsóságnak is meg vannak a hátrányai: Ronda, nagy tár, kis tárkapacitás, relatíve nagy energia.

A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára VIS csüt. ápr. 22, 2004 2:50 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 2:38 pm

Felreertettel (lehet hogy az voltam) Azt vagom hogy vannak ilyen kulso adapterek es szamomra is illuziorombolo - a "CO-sitason" azt ertettem hogy a palackot a tarba teszik mint a Sigma-nal. WD mondott olyasmit hogy lehet hogy lesz Desert Eagle-hoz - ebbol filoztam hogy ok de akkor varhato hogy mas tipusokhoz is ...
Almodozom egyet: mondjuk egy full fem (vagy legalalabb fem szanas) Desert Eagle (vagy hasonlo csohosszusagu/meretu "picur") Co-s és sima gazos tarral, lezer vagy RedDot iranyzekkal .... Ok felebredtem :)

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 2:32 pm

szamomra illuzio rombolo lenne egy kulso adapter amin egy palack log:)
masreszt meg hova rakod a madzagos palackot ha masik fegyver is van nalad? :lol:

tarba rakott CO patron az OK...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 2:24 pm

Javitsatok ki ha nagy hulyeseget mondanek de en ugy veszem eszre hogy a Sigma sokmindenkinek tetszik a Co miatt, felteszem ez mashol is igy van a vilagon. Raadasul kulso CO adapter mar van szinte minden gazoshoz (legalabbis tobbhoz lattam) - jol filozom ha azt mondom hogy varhato mostansag a CO-s fegyverek megjelenese ill elterjedese? Ha mas nem az eddigi fegyverekhez gyartott CO-s tarak ...
Persze csak filozom de ha esetleg igy lenne akkor lehet hogy jo lenne megvarni hogy mely tipusokat lehet "CO-sitani"... :roll:
Arrol a full fem berettarol kivancsian varom a fejlemenyeket.

Vissza a tetejére

HozzászólásHozzászólás témája: Pisztolyok
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 2:04 pm

Ha már itten tartunk akkor egy offtopic, mert ahogy látom mindenki mindent keres, csak épp az eladó topicot nem nézi át rendesen:

Érkeznek, rendes gázos (NEM CO-s) airsoft pisztolyok:

KHC Non blow back H&K USP - (megjött)
KHC Non blow back SIG P228
KJ Works Full fém blow back Beretta
STTI Whalter P99
KSC (Japan version) blow back Glock 17

Ezekből 1-1 db-ok lesznek, árat még nem tudok mondani. De amint érkeznek a megfelelő fórumon jelzem a főbb paramétereket.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 1:57 pm

Koszi a tippeket! A TM Mk23 Socom nekem nem jon be azt neztem mar anno de valahogy nem ...
A TM Desert Eagle Hard-Kick az nagy otlet, szep is nagy is (a szan hatso resze a felhuzonal talan tulsagosan is kocka) - talaltam is belole cep chrome kivitelt - de sajna az is full muanyag :( Legalabb a szan ha fembol lenne ... Bar mult szombaton megfogtostam valamelyikotok DA-jat es az tetszett, meg kell szokni de aranyos joszagnak tunt :)

Viszont altalanos kerdes: BlowBack-es pisztolyoknal a kakas is muxik? Tehat azt is felhuzza a szan es az csap ra a szelepre (tehat elvileg fesztelenitheto) vagy az csak olyan "odatettuk hogy ott legyen"?

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 11:22 am

Hat szerintem akkor neked a ketto valamelyike lenne megfelelo:

TM Mk23 Socom (taska+hangtompító+lampaszerelek annyi hogy nem szanrangatos)
TM Desert Eagle Hard-Kick (van rajta sin, lehet ra reddotot vagy tavcsovet vagy kismacskat szerelni).

Vissza a tetejére
HozzászólásHozzászólás témája: pisztoly
HozzászólásElküldve: csüt. ápr. 22, 2004 10:05 am

En is gondban vagyok mert elso fegyvernek pisztolyt szeretnek (a spring-ek nem jonnek be sorry) - amugy is pisztolymanias vagyok, megaztan ahogy neztem a legolcsobb hasznalt AEG ara is joval tobb mint a legdragabb pisztolye. (javitsatok ki ha valamit rosszul tudok)
A gondom: Az egesz Airsoft-ban az tetszett meg hogy elethuek a fegyverek tehat nekem fontos hogy ha veszek valamit akkor annak a mukodese _teljesen_ megeggyezzen az eredetivel raadasul nem aratana ha minnel inkab fembol lenne. - mar ez is eleg bonyolult dolog de meg csavarok rajta egyet: A Sigma nekem is nagyon megtetszett, sajnos kulsoleg nem igazan inkabb mukodeseben, kidolgozottsagaban es foleg hogy kepes CO-t enni. WD-vel beszeltem O is azt mondta hogy sima gazos Sigma + Co tar lenne a nyero. Viszont mint mondtam a Sigma annyira nem jon be kulsoleg, raadasul jobb szeretnek valami hosszabb csovu "monstrumot" ami pontosabb es terepen jobban lehet vele ervenyesulni (tudom AEG-hez kepest sehol sincs). WD aszonta hogy lehet hogy lesz DesertEagle-hez CO tar de ez meg kitudja ...
Mas otlet esetleg???
Ja es szamit a "feloltoztethetosege" legalabb egy lezerrel, esetleg cso hosszabbitassal ... szal velemenyeket varok ...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 20, 2004 4:11 pm

ráadásul egy fegyverpatron 140 forint, sz'al nem egy összeg...
SZU írta:
CO-s akárbármelyik stukiba belemegy a régi habszifonpatron is? :?:

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: CO patron
HozzászólásElküldve: kedd ápr. 20, 2004 3:54 pm

A partonok mérete, kiömlő nyílása és gondolom nyomása is más. A legutóbbi gondot okozhat, mind a fegyvernek, mint az ellenfélnek.
Szóval csak finoman.... vagy hozzatok inkább szláviát. :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 20, 2004 3:43 pm

Én sem.
de úgy tudom a mérete is más.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 20, 2004 2:45 pm

SZU írta:

Nem, mert a habszifone nem csak CO2-t tartalmaz, hanem edesito sz@rt is. En nem reszkiroznam meg...
SigSauer P226, Glock 17, 18, 19, 23, 34

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd ápr. 20, 2004 1:40 pm

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7806 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 220, 221, 222, 223, 224  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra