SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: pén. nov. 24, 2017 3:45 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7806 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224  Következő
Szerző PM
HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 26, 2004 8:11 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Off: Szerintem tok felesleges egymas hajat tepni, attol senki sem lesz okosabb ...
On: Talaltam egy kepet azoknak akiknek tetszik a Sigma (a hibaival egyutt, csak azert mert csak...): http://www.hyperprotec.com/boutique/cat ... bille.jpeg
Tudom, semmi haszna (bar kivancsi lennek hogy a hangtompito mint csohosszabbitas szerepel-e szal hogy pontosabb lesz-e tole vagy csak disz) csak ERDEKESSEG. Csak azert irtam be ide mert meg en tettem fel a kerdest hogy mely fegyver oltoztetheto fel jobban - ezek szerint ezt (is) fel lehet :)

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. ápr. 25, 2004 3:54 pm

Koszi Fluga az egyikre mar ratalaltunk, a forum volt igazan hasznos...
Eleg is belole 8). Ezt nem ajanljuk senkinek asszem 8(.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 25, 2004 3:45 pm

Redone:
Utánanéztem a Hudson Jericho-nak, az arniesairsoft.co.uk-n vannak róla vélemények (nem teljes review-k). többen hiányolták a review-k hiányát, tehát valószínűleg tényleg nincsen róla sokminden.
Amit ki tudtam hámozni, az sajna elég negatív, 150 fps az ereje és általában megbízhatatlan (ezeket nem én, hanem az ottani srácok írták!!!).
néhány link:
http://www.digitalwastelands.com/phpBB2/viewtopic.php?t=30
http://www.airsoftplayers.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3786

hát ennyi..[/url]

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. ápr. 25, 2004 3:20 pm

Mostmar en sem szolok hozza a temahoz.

Arra viszont mind2-otoket megkernem, hogy mostantol, ha valaki megkerdezi, hogy milyen fegyvert vegyen, vagy normalisan FUGGETLEN REVIEW fele hozzaszolasokat alkossatok vagy semmilyet! Ott sult el a puska, mikor elkezdte valaki valamelyik fegyvert lehuzni.
LEHET, de akkor alatamasztva, megindokolva kulturaltan mint a tobbi kulfoldi review-s oldalakon.

Maskulonben a kovetkezonel meg1x vitazunk egy ilyen jopofat. Ezek ram es mindenkire vonatkoznak, igy magam is megprobalom betartani.

Ne legyen mar fejetlenseg egy ilyen egyszeru kerdes miatt !

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. ápr. 25, 2004 1:33 am

fluga írta:
és egyáltalán nem tetszik sem nekem, sem másoknak ez a bicskanyitogatós stílus.

PM ment válaszodra.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: vas. ápr. 25, 2004 12:18 am

kgc írta:
És szerintem minden stukkerre kapsz egyaránt jó és rossz véleményt, csak nem mindegy melyikből mennyit:)

és nem mindegy hogy kitől.

vis: ha jól emléxem 1x kérdeztelek meg, hogy te mit tudsz erről a fegyverről. akkor te annyit mondtál, hogy jó. ez alapján ez a fegyver lehetne akár rossz is. és teszem hozzá, NEM a te mondanivalód miatt döntöttem így, hanem körülbelül 50 oldal átolvasása után.
a hozzászólásod többi részére nem kívánok reagálni, mert esetleg "nyersnek" netalán "unintelligensnek" tűnnék és a moderátorok úgyis kimoderálnák.
és egyáltalán nem tetszik sem nekem, sem másoknak ez a bicskanyitogatós stílus.
illetve még egy dolog. javaslom, tartózkodjunk a személyeskedéstől, mert esetleg nem mindenki úgy jön ki a dologból, ahogy azt az illető elképzeli. zárjuk ezt itt le, mert a vita parttalan, fárasztó és érdeketelen is egyben.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Eldúrvulás
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 11:39 pm

fluga írta:
én egy valamit végképp nem értek. az hogy valaki vesz valamit, miért jelenti azt egyesek számára, hogy fullprofin ért is hozzá? pláne úgy, hogy nem is volt tapasztalata egy adott fegyverrel....

A kaptafáról csak annyit, hogy nem kell mindig lőni egy fegyverrel, hogy eldönthető legyen láttál már ilyet, vagy hogy kb. olyan mint ez vagy az a típus stb., ill. a nálam nagyobb tudorok mit mondtak róla. Pl: A DE-ről is annyit tudok, hogy valaki jól utánajárt a neten, megszerezte és nem csalódott benne. Ezek után bátran ajánlom másnak is habár ha 4-et lőttem vele.

Na meg ugye te is végigkérdeztél pár embert, köztük engem is, hogy milyen fegyvert szerezz magadnak. Az általad választott MC51-et ajánlottam és a user review-d alapján, gondolom megérte.
Akkor hol is van itt a kaptafa. Ennek fényében egy kicsit kétszínűnek tűnik a fenti hozzászólásod. Mintha nem is a mondanivalómról lenne szó hanem rólam. Érdekesen taktikázol csak hát nem mindig jól.
Valahogy nem az igazi ez a fórumos "korrekt", "pártatlan", "segítek mindenkin" arcod. :?

És az sem tartozik a tudorság kategóriájába, hogy egy friss user mit mond a 3 hetes cuccról. Az egy sima user review. Nagyon fontos szempont ezt elismerem, de nem szentírás. Lehet dícsérni a Cyma pisztolyt is, mert ugye annyi pénzért, mennyi tudás stb.
-----

Nyilatkozat: Ezen és más topicocban, fegyverekről, általam leírt dolgok valótlan infórmációt nem tartalmaznak. Természetesen nem vagyok minden tudó és lehetnek tévedéseim de szerintem a vevő félretájékoztatása, becsapása az üzlet végét jelentené.
Nagyon sajnálatos hogy ilyen, hivatalos hangvételben kell megnyilatkoznom, de mivel vannak akik csak a netről ismernek így nem szeretném, ha mások által írt kritikából, olyanra következtessenek ami nem igaz.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 5:07 pm

Ez még nincs eldurvulva :D
Alapban van egy hozzáállásom.
Én ugy gondolom, hogy a világ legjobb autója a 911-es Porsche.
Tudom, hogy van erősebb is, gyorsabb is, drágább is, meg luxusabb is, de jobb szerintem nincs :D
No én itt is ezt adom. Azt hiszem megy.
Ezért mondtam, hogy berettaforever :D

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 4:28 pm

Ez az egész egészséges vita dolog olyan mint amikor két ember autókról beszélget. Mindkettőnek megvan a maga izlése és mindegyik autó jó valahol és rossz is, úgy se fogják tudni meggyőzni egymást melyik a jobb márka ( term. tény hogy vannak gyengébb kivitelezések) de valahol ez a beszélgetés már tényleg eldúrvult. :|

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 3:50 pm

Valóban a beretta jó műszer.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 2:45 pm

Ez apám nem egymásnak esés, hanem csak egészséges vita :mrgreen:

És szerintem a hülye pedig pont az aki nm kérdez, aki meg kérdez az legalább tanul :D
Azért jó, ha ilyen kérdéseket tesz fel az ember mert rögtön kiugrik az esetleges elfogultság /lásd berettaforever :D / és az is jobban kijön ilyenkor, hogy ki mit tapasztalt a fegyójával.
Persze asszem' Flugának abban igaza van, mert valaki vett egy fegyvert az nem profi ember.

És szerintem minden stukkerre kapsz egyaránt jó és rossz véleményt, csak nem mindegy melyikből mennyit:)

/berettaforever :mrgreen:

Andrew-V írta:
Emberek ... Nem volt szandekomban hogy egymasnak essetek - csak mivel en hulye vagyok a temahoz ezert kerdezek. Az infokat csak innen tudom osszeszedni igy ha valaki valamit mond azt maximum fenntartassal de el kell hogy fogadjam. AS fegyverekhez ohne tapasztalatom csak probalom az elesekben szerzett tapasztalatomat (az sem tul nagy) atultetni ezekre a csodakra - innen van az hogy neha ugy tunik hogy "kotoszkodom" es ezert ertetlenkedem neha amiert bocs.
Amit en leszurtem az egeszbol: egyertelmuen nem huztatok le egyiket sem, innentol mindenkinek a sajat valasztasa.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 2:16 pm

Emberek ... Nem volt szandekomban hogy egymasnak essetek - csak mivel en hulye vagyok a temahoz ezert kerdezek. Az infokat csak innen tudom osszeszedni igy ha valaki valamit mond azt maximum fenntartassal de el kell hogy fogadjam. AS fegyverekhez ohne tapasztalatom csak probalom az elesekben szerzett tapasztalatomat (az sem tul nagy) atultetni ezekre a csodakra - innen van az hogy neha ugy tunik hogy "kotoszkodom" es ezert ertetlenkedem neha amiert bocs.
Amit en leszurtem az egeszbol: egyertelmuen nem huztatok le egyiket sem, innentol mindenkinek a sajat valasztasa.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 1:55 pm

Fluga!

Par hete mar keresgelek egy fegyverrol review-t.
Ha talalnal rola akkor szolj legyszi!

HUDSON (marka): Jericho (GBB)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 1:42 pm

akkorisberettaforever :D
me' ollan szép :D

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 1:37 pm

Sajnos nincs eleg review a neten... legalabbis nekem 8) nem eleg ! 8)

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 11:02 am

én egy valamit végképp nem értek. az hogy valaki vesz valamit, miért jelenti azt egyesek számára, hogy fullprofin ért is hozzá? pláne úgy, hogy nem is volt tapasztalata egy adott fegyverrel....én sem fikázom mondjuk citroent, mert bár vezettem már párszor, nem vagyok túl a 10 000ik kilóméteren, ugyanakkor nyugodtan tudok mondani véleményt egy roverről vagy egy nissanról, mert azt viszont rengeteget vezettem. vagy egy minimorrisról. szóval mindenki maradjon meg a kaptafánál, és ne kotyogjon bele mindenbe, csak mert azt gondolja magáról, hogy ért valamihez. majd sok sok év után, rengeteg review, topik, stb után LESZ alapja osztani az észt.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 9:42 am

berettaforever :D

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 9:09 am

Egyebkent atlagos tapasztalatom az, hogy mindegyik fegyvernek megvan a gyartoja akitol a legerdemesebb megvenni !

DE-t eddig pl KWC-tol vettek, MOST Marui-t vesz a nep.
Sigmat KWC-tol.
Berettat KJW-tol.
Glockot szinten,
Colt-ot WA.
Walther (P99) Maruzen
Revolverre Tanaka-t mondjak vagy WA-t.
KSC-t Beretvat... CZ (kulonlegesseg)

Szoval azert NEM jelentenek ki egy cegrol SEM egyertelmu velemenyt, mert altalaban mindegyiknek mas-mas fegyvere az, ami a legjobb !

Vissza a tetejére
játékszervező

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 9:05 am

Nem a témával van baj hanem a hangnemmel... :shock:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 8:53 am

VIS, most ne haragudj hogy ezt mondom, de nagyon nagy ******* mondtal 1-2 helyen.

A KWC sok szempontbol meg sem kozeliti a Maruit? Nem felulmulja !MINDENKI megmondta, hogy a Sigma, az 1. olyan fegyvere amire vegre adott is valami plusszt, es ******* jol sikerult. Ha szetszedted volna, es nem csak kezbefogod meg is latod !

Abban SEM ertek egyet hogy a KWC es a Marui nem egy kategoria. AEGben ja (mert KWC nem gyart...), de a Maruinak ha utanaolvasnal 1-1.5 eve jonnek ki hasznalhato Gazpisztolyai (hozzateszem KWC-nek kb. 3-4 eve), es a SOK szar miatt sokan (kulfoldi boltosok irtak review-kat) hogy nem biznak a Maruiban, csak a legujabb 3 fegyvereben ami koze tartozik a Socom, DE, +nememlexem... Mi meg marui GBB-NBB-bol sokkal tobbet nem lattunk eddig, csak azt a szantoros TacMast...

Szoval ne huzd le a Sigmat, mert NAGYON JO fegyver (nem atlagos)! A Marui-ert meg nem lennek ennyire oda a helyedben gazpityuk teren... A KWC hozta ki az 1. hasznalhato DE-t a Maruinak mint kiderult 3.-szorra sikerult !!!! Csak egy pelda!

Az meg hogy ki kinek tart kiseloadast, az mindenkinek a maganugye... En pl. majdnem minden nap olvasgatok gazosokrol, de azzal meg sose talalkoztam, hogy a Wilson Supergrade, egyezne a 1911-el, de utananezek. Vagy WD-nek tenyleg volt egy 1911-NBB gazosa amirol nem tudok... Meg ma utananezek, javaslom te is olvasgass kicsit gazosokrol. Mert attol meg hogy rendelgeted oket, attol meg nem lesz roluk tapasztalatod. Lehet hogy nem mondanak hulyeseget azok akik legalabb 1 tarral tobbet lottek nalad ki egy adott fegyverbol...

Amugy a tobbiben igazad van amit irtal.

Lizard: Igazad van, moderaltam magam 8).

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára RedOne szomb. ápr. 24, 2004 9:11 am-kor.
Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 2:20 am

VIS írta:
A Sigma KWC - Desert Eagle Hard Kick Marui

Nem egy kategória.

De árba sem. És annyival nem rosszabb a Sigma. Sőt...

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Minden ami pisztoly
HozzászólásElküldve: szomb. ápr. 24, 2004 1:54 am

Na itten van sokminden, lehet bogarászni:

:!: A Sigma KWC, a Desert Marui: Nem egy kategória. :!:

@Cyper: Nem kellene személyes sértésnek felfogni, ha valaki a csúzlidról azt mondja hogy "vasdarab." :wink: Majd te is nyugodtan mondhatsz ilyeneket, ha meglesz hozzá a tapasztalatod, rutinod stb. Csak jó sok fegyvert kell kézbe fogni, kipróbálni és persze játszani vele.

-------------------------------------
- Update: Az ár/minőség viszonyról talán másnaktarcsálkiselőadást.
- Pl: olyanoknak, akik még nálad is kevesebbet AS fegyvert vásároltak stb.
- Ezt egy kicsit benézted. :wink: (Vigyázat mindjárt jön nálam az RBENI effektus)
- azt moderálhatom magam :?
- 33-34e Ft körül már nem 1-2 stukkert lehet kapni. Mennyiért is vetted a darabot?
------------------------------------

Konkrét a Sigmaval nem lőttem, csak megszemléltem stb. Hát azt láttam, tapasztaltam, amit megszoktam a KWC-től. Közepesnél kicsit jobb minőség, közepesnél magasabb áron. Amúgy egy kicsit szánalmas, hogy a magyar AS pisztoly téma itt végződjön.

Persze mindennel lehet lőni, és ezt nem vitatom. Itt van pl. a KHC USP-je. Hát az elsütése nem az eredeti H&K-é az biztos, na de nem is annyiba került, mint egy Marui, vagy pláne egy KSC stb. De nem kell lacafacázni olyan sokat. Attila tárt karokkal várja a Sigma rajongókat. Ja és éljen a KWC lőszer meg a minőségi spring Whalter. Ja és a Cyma pontlövőkröl se feledkezzünk meg. Valahogy nem is értem miért nem árulok ilyeneket. :ooo: Talán azért, mert az üzleti filozófiám egy kicsit más. Talán rosszul teszem, de én olyan buta vagyok :roll: . Valami KJW, KSC, Marui márkákkal foglalkozom. Nem is értem miért, hiszen itthon mindenki el van ájulva, ha egy fegyver lőni tud. Kell-e ennél több :?: Nem is tudom, most egy kicsit bizonytalan lettem. :roll:
Na mindegy, most valami fémszánas, tuningolt, fullautó japcsi kütyün ütyködöm. De lehet, hogy nem fog bevállni azt kidobom. A Cyma mellé a kukába. :cry:

Részemről a CO és szigma témát tényleg lezártam. Így is annyi reklámot kapott, mintha a legújabb Marui modell lenne, pedig csak egy hazai, középkategóriás, kisszériás "magyar narancs".

Ja és aki komolyan nyomja az AS-t és ismeri ezt a sportot az tudja: AEG ellen nincs ellenszer
......... csak a Dr.Styer és társai :)

De tudjátok: Én csak egy buta kis teáscsésze vagyok, azt beszélek itt hülyeségeket. :lol:

Na ezeket lehet emésztgetni, gombot varrni rá. Ja és nem kell
megsértődni, ez nem személyes, ez színtiszta üzlet. :wink:

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára VIS szomb. ápr. 24, 2004 3:29 am-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 11:08 pm

@VIS:

Előbb játsz valamivel és aztán alkoss róla véleményt! A spring G17 sem egy csúcs modell, de biztos jobb ennél a "nagy nyomású gázt köpködő rakás fémnél"... És külömben is a Sigmán csak a szán fém(még az eredetin is). :) Majd ha összetalálkozol vele megváltozik a véleményed! :wink:

Vissza a tetejére

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Különbség
HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 7:53 pm

azért a sigma ilyen szintű ledegradálásával EGYÁLTALÁN NEM ÉRTEK EGYET. a sigma sima gázos is NAGYON jó fegyver, a CO-s pedig erősebb is...
VIS írta:
Naná hogy van a 2 között különbség:

Az egyik a nagyon jól sikerült, precíz AS műszer, a másik meg egy rakat fém, amit jó nagy nyomású levegő hajt. :)

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 7:19 pm

1911 = Wilson Supergrade ? ezt nemtudtam bocs...

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 2:30 pm

Ha tuningolt aeg-ekkel bemegyünk hentekni a házba akkor miért is lenne sok az AK a házban?

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 1:18 pm

RedOne írta:
Nemtudom milyen 1911?! Az nem Wilson Supergrade?

Bázze az enyim! mér ne tudnám? :twisted:
igen a Supergrade

Vissza a tetejére

Admin

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 1:00 pm

kicsit korrigalnek. lehet hazba aeg-t hasznalni :!: ...ha tuningolt akkor a mostani gyakorlat szerint 1-es lovessel...
AUG-oknal ez kicsit nehezen megoldhato dehat istenem :lol: nekik ezt elnezik... :wink:

Andrew-V írta:
Az ar az kulon mese: WD a sima gazos Sigmara 30-at mondott +10 a Co-s tarra ergo 40-bol megvan mindketto (kintre Co hazba sima gaz).
Az itteni arlistan a DE-t 47-ert lattam es CO-s tar meg csak "talan egyszer" hirben leledzik. Persze eljatszottam a gondolattal hogy hasznalt AEG 80-ert (AK Beta) de az +30 ... az most nekem sok - bar ahogy kivettem mindenkepp inkabb AEG-et javasolnatok. Azzal viszont hazazni nem lehet ... Szal abszolut kezdokent nehez eldonteni mi lenne a jo hosszabb tavra ...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 12:59 pm

Nemtudom milyen 1911?! Az nem Wilson Supergrade?

Hosszutavra mindenkepp AEG !!!! Miert is nem lehet vele hazazni?

A CO-s tar NEM EHHEZ a DE-hez lesz ! Ezek nem kompatibilisek egymassal meg markan belul sem mindig ! Az a CO-s DE valószínűleg a KWC uj fejlesztese lesz, meregdragan ! Mar olvastam rola mas forumokban. Ha nem a KWC akkor annak valami gagyi valtozata lesz ! Ja es a KWC fele CO DE-n meg van valtoztatva a markolat es a satrvas, valamint olyan hosszu tar megy bele mint Sigmaba!

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 12:50 pm

Az ar az kulon mese: WD a sima gazos Sigmara 30-at mondott +10 a Co-s tarra ergo 40-bol megvan mindketto (kintre Co hazba sima gaz).
Az itteni arlistan a DE-t 47-ert lattam es CO-s tar meg csak "talan egyszer" hirben leledzik. Persze eljatszottam a gondolattal hogy hasznalt AEG 80-ert (AK Beta) de az +30 ... az most nekem sok - bar ahogy kivettem mindenkepp inkabb AEG-et javasolnatok. Azzal viszont hazazni nem lehet ... Szal abszolut kezdokent nehez eldonteni mi lenne a jo hosszabb tavra ...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 12:34 pm

Najó hozzászólok én is.
Én elég sokáig gáz pityóval nyomtam. (TM Colt1911 from WD. thnx)
Nekem ez nagyon megtetszett, mert játéknak vettem, nem dísznek:
- NonBlowBack - Minek pattogjon, ha az eredmény annyi, h egyszer elkopik... Télen ezzel nyomtam a minuszokban és észre se lehetett venni, h gyengébben lőne (0 foknál normál gázzal!!!). GBBknél szemmel láthatóan sprickol össze-vissza a gáz mikor lősz, csökkentve ezzel az értékes hatásos nyomást.
szvsz tök felesleges.
Egyetlen negatívuma ennek a darabnak (azon kívül, h pisztoly :roll: ), h nincs hopupja.

A hozzászólásom lényege az, h ha azt tervezed, h sokáig nyomod pisztollyal, akkor szerintem nonBB a jó választás.
De ez az én véleményem.. gyertek üssetek! :twisted:

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 11:48 am

AndreW hogy valaki valaszoljon is...

Kulonbseg annyi van, hogy amig a Sigma CO nelkul nagy kalap szamoca, addig a DE nemcsak hogy eros, hanem alighanem most az a legerosebb...
Ahogy VIS is mondta, azert nem egy kategoria a ketto, DE a Sigma nagyon strapabiro, COval iszonyat eros, es olcsobb mukodtetni, valamint ha jol sejtem maga a fegyver is egy arban van a DE-vel.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 10:37 am

Ámen!

Vissza a tetejére
játékszervező

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 10:34 am

Még jó hogy csak poén,bár az igaz hogy valoban kipróbáltam a játékot régen de akkor még elég volt ha csa napszemüveget vettem fel védöfelszerelés gyanánt.Na csá elhuzok pecázni V
asárnap találkozunk ha Isten is úgy akarja és az időjárás is engedi
.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. ápr. 23, 2004 9:19 am

Lizard:
De ez csak vicc szintjén megy :D

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7806 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra