SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: csüt. dec. 14, 2017 2:14 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8068 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 231  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: 500fps felett-Sniper Club- Sniper tuning, módszer, életérzés
HozzászólásElküldve: kedd júl. 18, 2017 4:15 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

beszerzőt keresd meg, szerintem le tudja gyártni, nem olcsó, mert most csak neked kell, de az legalább örök darab lesz

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: 500fps felett-Sniper Club- Sniper tuning, módszer, életérzés
HozzászólásElküldve: kedd júl. 18, 2017 12:42 pm

Secret írta:
Sziasztok! - Nagyon nagy gondban vagyok, bármilyen apró segítség jól jön...

3D nyomtató? És akkor annyit gyártatsz belőle amennyit akarsz

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 17, 2017 3:40 pm

Sziasztok! - Nagyon nagy gondban vagyok, bármilyen apró segítség jól jön.

Adott egy mesterlövész puska, egy APS M40A3, melyet Májusban vettem.
Előtte lőtéren teszteltük, nézegettük stb, nem volt vele gond, csak egy játékon (BombPatrol 4) volt utánna meghalt.
A gond a fotón látható (fekete az eredeti, műanyagból, a kék egy CNC AirsoftPro-s darab) ebből a műanyag (megjegyzem ez az egyetlen műanyag dolog a fegyverben) bb adagoló lapátból egy félkör letört, és így lecsúszik, tehát nem adagol bb-t = nem lehet vele lőni.
Erre gondolva, egyből fémet, alumíniumot vagy valami masszívabb anyagút raknék bele, de már erről is lemondtam, ugyanis! - APS-hez való ilyen adagoló lapátot nem nagyon találtam, csak amerikában ahol egy ~10$-os tétel, (valóban nem nagy dolog) ugyanez, műanyagból, de akkor rendelnék többet, ha megint eltörne, de nagyon sok a szállítási díj, európán belül nem találtam. Nos a kék darabot sikeresen megrendeltem látván TM kompatibilis, természetesen nem jó. Először rá se ment a cylinder fejre, utánna okos fejünkkel reszeltünk belőle, így ráment, de (fotón is látszódhat) lényegesen méretbeli különbségek vannak vele, így BB-t ez sem adagol, mert túl kicsi bele. (Anyagi kárt hagyjuk is..)

Kérdésem az lenne, hogy valami egyedi gyártó aki gyárt minta alapján ilyet fémből, vagy elérhető áron európán belül hol lehet találni? VAGY bármi, bármi!!! más ötlet, hogy mit csináljak?
Nyílván, rendeljem meg amerikából, (végső eset ez lesz) de onnan ugyanúgy műanyagot adnak és ha már legalább ott hagyok nekik 20 rugót akkor minőségit adnának.

Köszönöm a segítséget, (ha lesz) :/
Kép

Javítottam a képet mod by Vivax

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 17, 2017 10:00 am

Sikerult megcsinalni a TDC modot az A&K S24-en, kicsit le kellett nyirni a lenyomokar lenyomo reszebol is, mert tul magas volt, nem volt zero beallitas. Igy most tokeletes, nagyon pontosan lehet allitani a hopupot, nem allitodik el. Megerte raszanni az idot, es meg a kinezetet sem rombolja nagyon. Penzben meg nulla forintos befektetes.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2017 9:16 am

Rocko írta:
snow wolf m24 kamra nem lesz jó bele

Jol sejtettem. Koszi az infot! ML gumit pedig szerezni fogok.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: csüt. jún. 22, 2017 8:24 am

snow wolf m24 kamra nem lesz jó bele. plusz AEG gumis.
a maple leaf vsr gumijai, főleg a gyűrűs verziók elég jól szoktak teljesíteni.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. jún. 21, 2017 11:55 am

Csokáv:
Koszi a linkeket! Ezek szerint sikerult feltalalnom a kereket. :D
A rugo a lenyomo ala akkor kimarad, es megprobalom egy kis anyaval megtoldani ahogy irtad is, illetve a leirasban is van. Probalok majd esztetikusan dolgozni.

A cso csere teljesen masodlagos, ez a resz inkabb kiserleti, de igen, AEG cso van, ami ha nem lesz jo ebbe, akkor jo lesz az AK-ba, vagy ha veletlen szetbarmolom, akkor sem nagy veszteseg mert akcioban nem volt draga.

Vivax:
A gyari cso alapbol 520mm. Most egy zold Modify van benne, nincs panaszom, nem hord felre, szep egyenes a lokep. 0.40-es Madbull BB-vel hasznalom. Sok helyen ajanlottak mar az ML gumikat, ha jarok olyan helyen, kiprobalasra szerzek majd egyet.

Beszerzovel beszeltem tegnap, o is azt mondta, hogy ebben a tipusban a gyari kamrat szokta modositani, nem gyart bele sajatot. Kar.

Amit meg neztem az az AirsoftPro SW M24 kamra, de maga a gyarto sem tudja megmondani, hogy belemegy e ebbe, es nekem eleg gyanus hogy nem, mivel sehol nem talaltam rola infot. Azt lattam meg, hogy VSR kamrat szoktak bele esztergalni, egyelore ezt is hagynam, amig a gyarit tudom modositani.

Koszi mindenkinek! Jelentkezem majd hogy mire jutottam.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: szer. jún. 21, 2017 11:15 am

Csokáv írta:
Csak az 510 szerintem túl hosszú a nehéz BB-hez.

Így van...felesleges akkora cső. Jó gumi és megfelelő lenyomás a titka.

DNReNTi: amúgy a Beszerző féle hopup cuccok nem lenne a segítségedre?

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. jún. 21, 2017 10:28 am

1. TDC modnak hívják. Alap dolog, de ne a külső csőben legyen a menet, mert annak vékony a fala. Ragassz egy anyacsavart a lyuk fölé. Alá nem kell fúrás, meg rugó, mert a BB fel fogja nyomni, ha visszafelé állítod.
http://www.airsoftsniperforum.com/32-ge ... guide.html

Ehhez terveztem egy 3d nyomtatható állítót. https://www.thingiverse.com/thing:1808598

2. A kamrából szokták ilyenkor kireszelni a stabilizáló izéket, de ha tudsz szépen, pontosan marni a csőre, akkor jó, csak ne AEG csövet használj, hanem VSR csövet. Azon nincs "híd" a hopup lyuknál, ezért a maple leaf gumit szereti, ami erősen ajánlott.

Szerk.: most nézem, hogy az AEG cső már megvan. Abból ki lehet vágni a hidat, ha óvatos vagy. Csak az 510 szerintem túl hosszú a nehéz BB-hez.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csokáv szer. jún. 21, 2017 12:11 pm-kor.
Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jún. 20, 2017 2:41 pm

Sziasztok,

Butykolok egy A&K S24-et mar egy ideje, es kezd osszeallni a dolog. Ket dolog viszont meg hianyzik:

1. A hopup kamrat szeretnem felokositani kicsit (mivel ugye aftermarket nem letezik hozza), az a tervem, hogy imbuszos hernyocsavarral lehessen alitani. A konkret elkepzeles: megfurom a kulso csovet a lenyomokar folott, metszek bele menetet, igy csavarral eleg stabilan allithato lenne a lenyomo hatas. Hogy a dolog visszafele is mukodjon, szinten megfurnam picit a lenyomokar also oldalat, es beleragasztanek egy apro rugot, hogy felfele nyomja a kart, ha csavart kifele tekerem. Csinalt mar valaki hasonlot? Eletkepes ez az elkepzeles? Ha valakit erdekel: erre azert van szukseg mert a gyari kart allito muanyag basz koszonhetoen az 1 Ft-os felhasznalt muanyagnak eltorott, ugyan meg tudnam ragasztani, de szerintem halottnak a csok, inkabb valasztanek valami tartosabb megoldast.

2. Mivel pontosan hozza valo prec csovet mar nem kapni sajnos (kiveve PDI, aranyaron) kiserlet keppen vettem egy 6.03x510mm-es AEG acel csovet. A terv ezzel az, hogy belemarom a hopup guminak szukseges kis vagatot es meglatjuk. Ha mas nem, megy be az AK-ba. Ez mukodhet? Csinalt mar valaki ilyen kokanyolast csovel?

Koszi!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. jún. 10, 2017 9:06 am

Köszönöm a segítséget, valóban az volt a probléma, pedig a gyári rugót hagytam benne nem raktam bele a 170 est amit adtak a dugattyúhoz. Egy kis reszelés + a dugattyú végére egy gumigyűrű ideiglenesen megoldotta a problémát amig összespórolok egy új elsütőre.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. jún. 09, 2017 8:08 pm

Az VSR rendszer, nem? Ha igen, akkor a 45 fokos rendszer és gondolom erős rugó felnyomja a dugattyú talpát, neki a henger falának. Belül hamarosan karcos lesz a henger teteje.
90 fokos elsütő kell bele. A 45 fokos kb 350 fpsig jó.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. jún. 09, 2017 5:25 am

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni.
Van egy Well MB03 as sniper em. Tegnap kapott egy csapágyazott rugóvezetőt és egy új dugattyút. A Probléma az lenne, hogy felhúzás után nem lehet visszatolni, szorul és fémes hangja van(a felhúzás viszont ugyanolyan könnyű mint eddig). A hengert kitisztítottam, a dugattyú könnyen mozog a hengerbe, a rugóvezető lenne?(tolómérő szerint ugyanaz a mérete mint a gyárinak) Többször szétszedtem és nem láttam nyomát mi okozza.
A válaszokat előre is köszönöm.

ui.: A Vidd szerelőhöz tipusu válaszokat kérem mellőzzük.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 10, 2017 4:46 pm

Kérdezd meg tőle:
memberlist.php?mode=viewprofile&u=6148

Amúgy a válasz igen...

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. ápr. 10, 2017 4:28 pm

Beszerző vállal még BAR10/VSR10 tuningot?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 05, 2017 6:12 pm

Igen azt néztem, de mióta az eszemet tudom,mindenki szídja a PDi aeg gumis két lenyomós hop-up kamráját.
S&T külső miatt egy kicsit félnék, anno volt tőlük pisztolyom, az nagyon gyenge volt.

Az SSG24-nél meg azt is mondták, h csak az előrendelőknek lesz a fluted(?) barrel, de most már az a stock. Én reménykedem :))

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 05, 2017 4:12 pm

Nem lehet majd ugy kapni, legalabbis O azt mondta...

Most is megvan a normalis alternativa dobozbol kivevosen, PDI raven M40a3... Nezd meg azboldalukon mi van benne.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. ápr. 05, 2017 9:37 am

Szerencsére elég sok m40a3/a5 jött ki az elmúlt években, de engem még mindig nem győztek meg a tár megoldások miatt. Viszont a Novritsch SSG24-hez lassan kijön az a3 stock. Ha nem gurul el a gyógyszer az árával, esetleg lehet eleve m40a3-ként venni a fegyvert, akkor végre lesz egy értelmes alternatíva.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd feb. 07, 2017 8:53 pm

Nincs uj a nap alatt. Vagy ez, vagy egy hosszu feeding tube amibe be kell tolts 20-30bb-t mielott adagolni kezd, az talan jobb...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd feb. 07, 2017 12:53 pm

Megjelent számomra az első értelmes bemutató az új Marui pukkantóval.
https://www.youtube.com/watch?v=uvAgtXKBjRY

Az a tár, adogatópálya még mindig kicsit aggaszt. Szárnyas adogatókar itt is, jó ez nekünk?

További képek:
http://sixmil.blogspot.hu/2017/01/marui ... rison.html
http://sixmil.blogspot.hu/2017/01/marui ... son_4.html
http://sixmil.blogspot.hu/2017/01/marui ... on_80.html

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 06, 2017 10:37 am

A webshop szerint feher, azert irok nekik egy emilt, hogy elirtak -e?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. feb. 04, 2017 4:11 pm

Fehér 0.43-as madbull?? Rákerestem de én csak feketét találok.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 03, 2017 3:06 pm

Proball két soros tárban (50-es vsr tár) nekem nem adagolt egy szemet se. Kétféle tárból sem.

Geoffs a legjobb most, ha jól tudom nemzetközileg postáznak. Nem olcsó.
https://outdoorandtactical.co.uk/
Rémlik, hogy Geoffs kapható talán francia, vagy környéki webshopokban is.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 03, 2017 2:59 pm

Üdv.
Mostanában milyen fehér 0,43 ás bbt ajánlatok?
Legutóbb Shoot One vakumcsomagolt bio 0,43 ast vettem, de kb 60 százaléka pontos, a többi random.
Látom, hogy megjelent a fehér Madbull 0,43, vagy ami még elérhető, 0,45 fehér Proball.
Köszönöm!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. feb. 01, 2017 8:25 pm

Egy vicc. 2013as modify kopija, uj feluletkezelesekkel, vagy maskent egy snow wolf normalis anyagokbol.... Alu belso csovel... 2017ben. Grat.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. feb. 01, 2017 8:20 pm

Nekem nem szimpatikus az, hogy valaki a játékokon 3 kamerával magát veszi és 2-vel meg a "killeket". Ráadásul előszeretettel megy ki olyan játékokra, ahol szemmel láthatóan tapsztalatlan, olcsó felszerelésű játékosokat lehet alázni a nagyobb lőtávolságú fegyverének köszönhetően.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. feb. 01, 2017 12:13 pm

Sziasztok !

Nem tudom ki mennyire ismeri NOVRITSCH-ot de láttam itt egy éretkezést az ő tuningjáról is szóval gondolom nem annyira ismeretlen :D Most "adott" ki egy új snipert és itt van róla a videó: https://www.youtube.com/watch?v=OPMKwqDV7iM arra lennék kiváncsi hogy ti mit gondoltok róla ?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. jan. 27, 2017 9:59 pm

Már egyet építettem be. Volt vele munka, mire életre kelt. A menetrögzítést túlzásba vitték és eltömítette azt a furatot, amin keresztül a hengerbe jutott volna a levegő. A másik, hogy ez a résvezérlés nem jó találmány. Elég rendesen át kellett alakítani. A levegő mennyiséget is túlzásba vitték, azon is kellett finomítani. Sok szívás és még most sem tökéletes, de a végére jó lesz.
Én biztos nem így csinálnám és inkább saját megoldást terveznék. Látszik, hogy nem túl rutinosak még ebben. Már V2 GB-t is rendeltünk tőlük, de ott is volt gond és még van is. Tudnék mesélni arról is....

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. jan. 25, 2017 5:37 pm

Sziasztok.

Láttam, hogy volt már róla szó, de valaki használt már mancraft féle CO-s átalakító kit et vsr hez? Érdekelne hogy mennyire használható. Videók alapján nekem szimpatikus.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: pén. jan. 13, 2017 2:59 am

Már akkor röhögtem, amikor az a védőszemüveg nélküli játékosokra lődöző pöcs (novritsch) hiphop kamra nélkül promózta ezt az übersnájper tunyingkit-et...

Nincs fejlesztés, csak lehúzás.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. jan. 12, 2017 8:45 am

Balkezes tok és felhúzókar VSR-10-hez, Maple Leaf?

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 03, 2017 2:51 pm

Gyula83 írta:
Cyma M40A3

http://www.airsoftsniperforum.com/32-ge ... m40a3.html

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd jan. 03, 2017 9:30 am

Sziasztok! Egy korábbi hozzászólásban olvastam, hogy a Cyma M40A3-as replikája igen ígéretesnek tűnik. A kérdésem az lenne, hogy a belsejéről mit lehet tudni? Tapasztalatok vannak-e vagy még annyira új, hogy esélytelen? Válaszaitok előre is köszönöm!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 02, 2017 1:31 pm

Nemrég került hozzám egy SW M24 fegyver és a hozzá vásárolt Novritsch - EdGI tuning kit.
Kép
Nagyon kíváncsi voltam, hogy mit tud 390+50$-ért egy ilyen szett. Ez forintosítva 124000Ft és erre valószínűleg még rájön egy kis extra adó. Kép

Ami a szettben benne van:
- 6.01-es cső 10mm külső átmérővel - elején-végén 8.5mm átmérővel
- hopup gumi - talán ez is a szettben volt
- rugókitámasztó és dugattyúakasztó
- Henger szett: rozsdamentes henger, hengerfej, rugóvezető, ~150-es rugó, dugattyú
A tulaja nem tudta összerakni, ezért elküldte hozzám.
Cső:
KépNagyon jó minőségű, egyenes, nagyon merev a 10mm külső átmérő miatt, a cső belseje nagyon szépen polírozva, nem találtam kivetni valót rajta. Egyet igen: Egy jó cső élettartama függ az alapanyagtól is. Ez mivel réz, így közepes keménységű. Ha gondosan takarítjuk és figyelünk a tisztaságára, akkor elég sokáig kiszolgál.
A cső gyárilag nem tudja fogadni a VSR szabványú gumit, mert a gumi perem beszúrása kb 1.2mm-el eltér, de ez módosítható esztergával.
Gumi: semmi extra, kissé kemény, normal dudorral. Nagyon hasonlít a VSR gumira, de nincs rajta külső pozícionáló nyúlvány.
Elsütő alkatrészek:
Kép jó minőségű, talán edzett vagy kemény acélból készült alkatrészek.
Kép Itt hiányoltam a dugattyú akasztót kitámasztó himbát, mivel ezen keresztül oldja az elsütőbillentyű a dugattyút. Ennek elég nagy terhelése van és szerintem van rá esély, hogy eltörjön a gyári spiáter alapanyag. Módosításra nem volt szükség, simán beépíthető.

Henger szett:
Kép
Dugattyú: karmantyús rendszer, jó minőségű, nem spóroltak a rajta. Pozitív a műanyag gyűrű a dugattyú hátulján, a rozsdamentes hátsó rész - ebbe akad a dugattyú akasztó. Személy szerint nem szeretem a karmantyús fejet, mert sérülés esetén nehezebb beszerezni, mint egy O gyűrűt és semmi előnyt nem látok az O gyűrűhöz képest.
Rugó: 8mm furatú. Nem szeretem, mert a kis átmérő miatt már pár felhúzás után látszott rajta torzulás és könnyebben fárad, mint egy 9mm-es.
Rugóvezető: nagyon egyszerű szépen megmunkált darab, kár, hogy nem csapágyazott. Ez is okozhatja a rugó deformálódását.
Hengerfej:
Kép - bal BST, jobb EdGI
Kép
Ezen találtam a nózi furatán hibát. Nem tudom, hogy csak ezen van-e ilyen hiba vagy csak egy darabos probléma. Látszik a képen is a furatban a hiba. Mivel másik kamrát kapott, így ez nem is került beépítésre.
Henger:
KépMinőségre első osztályú, de méretileg van gond vele. A gond ott kezdődött, amikor a felhúzókart felraktam e helyére és a záró dugót rögzítettem. A hengeren 0.8mm-es lógása volt tengely irányban. Ezt a csap rövídítésével megszüntettem. Ezért jön jól egy eszterga a háznál.... Kép
A következő probléma a henger hossza. Ha összeraktam a fegyvert akkor a hengerfej nekifeszült a hopup kamrának reteszelésnél és feszült. Akkor jók a méretek, ha a hengerfej nem ér hozzá a kamrának. Elsütésnél valamennyit mozoghat a henger és ezzel, mint egy kis kalapács kopogtatja a kamrát, így a kamrát rögzítő csavart kilazítja. A rövidítés miatt az o gyűrű helye megszűnt - itt tömített gyárilag a hengerfej o gyűrűje. Ezt kiküszöbölve az új hengerfejre az o gyűrűt áthelyeztem és a hengeren a menet után tömít - mint a VSR-nél. Amúgy sem szerencsés elgyengíteni a henger elejét ezzel a fal vékonyítással.
Már néhány ilyen M24-et csináltam, de jómagam szeretem izmosabb hengerrel tuningolni. Ezt úgy érem el, hogy a henger külső átmérőjét 1mm-el nagyobbra hagyom és a testet nagyobb furatúra esztergálom. Így a gyári 1mm-es henger helyett 1.5mm-es falvastagságút tudok használni. Erős rugónal ezek az 1mm-es falvastagságúak hajlamosak hasasodni a hosszanti marás mentén. A 1.5mm-es falvastagságnál ez nem tapasztalható. Olyan mintha a tuningoltat tuningolnám..... 8)
A henger vezetéséhez új központosító gyűrűket csináltam
Kép
, kapott egy egyedi spacert és egy saját BST csapos kamrát. Ennek az-az előnye, hogy ugyanaz a rendszer, mint a jól bevált Marui VSR, de a lenyomó rendszere precízebb, stabilabb.
KépKép
A konklúzió: látszik, hogy jó a minőség, de szerintem nem igazán tesztelték le. A henger méretét kissé elnagyoltan méretezték. A csőre nem lehet panasz, de szerintem egy prometheusz jobb választás. Nem vagyok híve a túl szűk csöveknek. A legjobb az arany középút.
A gyári kamrával nem tudom elképzelni, hogy igazán pontos legyen - hiába a jó cső.Kép Kell hozzá egy jó kamra és egy jó lenyomó rendszer is + jó hopup gumi.
Irreálisan drága és még módosítani is kell. Ezt eszterga nélkül igényesen nem lehet megcsinálni. Sokkal olcsóbban ki lehet ezt hozni, igaz menő név nélkül.
De vigyázni kell, mert nagyon sok olcsó tuning is van, ami meg kidobott pénz. Ez a gond ezzel a tuningolással. Nagyon sok gyártó van és a legtöbben nem értenek az apró nüanszokhoz, amiktől egy jó fegyver igazán jó lesz. És hiába a jó alkatrész, ha nincs szerszám és hozzáértés a beépítésükhöz.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: hétf. jan. 02, 2017 7:05 am

Trasher melyik az?
támogatóim:Dbird,Kaszás,Vivax,Hitman,kinnima,Beszerző,Mosquitó,Tomekk,Reno,dawe,WD,Psyhopatai,Spityu,Lachi,Hans Kammerling,Farkas,Borz,Célpont bolt,Victorinox Incognito Gomba, Ramadon, Szamosb, Sasha, Kismo és akik még kimaradtak...!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8068 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 231  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra