SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szomb. nov. 18, 2017 12:18 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 277 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Beszélgetés egyesület és szövetség témakörben...
HozzászólásElküldve: hétf. feb. 09, 2015 2:59 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Amíg egy egyesület felveheti a vállalkozói tevékenységet a működésébe, hogy elérje a céljait (innen kezdve profitorientált lesz, és nem beszélhetünk soha non-profit szervezetekről), addig a pénz fogja motiválni a küldötteket, és nem a közös célt tartják szem előtt...

Anno Trasher jól mondta...a hatalomért egymást ölik majd az AS egyesületek, és ugyanaz lesz mint a MSSZ és az MDLSZ között...

Amíg egy ember kiskirálynak érzi magát, mert van egy szaros földterülete, ahová másokat beengedhet pénzért, és az emberek ebben a hitében megerősítik, hogy az illető ettől lesz valaki...semmi nem is fog változni...

Az airsoft anno amikor én kezdtem még a baráti hangulatú összejövetelekről szólt...aztán páran észrevették, hogy ebből meg lehet élni és/vagy finanszírozni a saját hobbiját...

Arany igazságok: "Üzletben nincs barátság!" "Baráttal nem üzletelünk!"

Innen kezdve ugyanolyan pénzes szabadidős tevékenység lesz, mint bármi más...

Értelmetlen a Szövetség, mert nincsenek érdekek nélkül működő küldöttek...
Kép Elérhetőségeim (link)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Beszélgetés egyesület és szövetség témakörben...
HozzászólásElküldve: hétf. feb. 09, 2015 9:12 am

Ilyen finoman is meg lehet fogalmazni mi lett vele :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 09, 2015 8:35 am

WD írta:
Pár éve Kaszás kezdeményezett egy teljesen új Airsoft Szövetséget, de nem sikerült konszenzusra jutni a meghatározó hazai Egyesületekkel / csapatokkal. Ezért most kb. sehol sem tart, nincs is jövője.

Ellenben restanciái még mindig vannak.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 09, 2015 6:56 am

Haliho!

A régi , 44-es Bázis által kreált Airsoft Szövetség teljesen törvénytelenül működött. A pénzlenyúlásról szólt, és muszáj volt nekik jogutód nélkül megszűnni, nehogy utolérje őket is a törvény keze.

Pár éve Kaszás kezdeményezett egy teljesen új Airsoft Szövetséget, de nem sikerült konszenzusra jutni a meghatározó hazai Egyesületekkel / csapatokkal. Ezért most kb. sehol sem tart, nincs is jövője.

Ahhoz, hogy "Kishazánkban" jól működő Airsoft Szövetség jöhessen létre, először is jól és törvényesen működő non-profit Egyesületekre van szükség, akik egységes elvek, szabályok mellett, "önként és dalolva", önzetlenül összefognak eme szabadidős tevékenység érdekében.
Sajnos most nincs túl sok esély erre.

Én úgy látom, hogy létre kell hozni (sőt már vannak is országszerte) Egyesületeket!
Az Egyesületeknek kell keresni a kapcsolatokat egymással, közös szervezések, egyeztetések formájában. Túl kell lépni az eltérő gondolkodásból, kialakult helyi szokásokból fakadó kisebb-nagyobb ellentéteken!
Azután majd az idő eldönti, hogy lehet-e ebből valamiféle Szövetség szerű dolgot kihozni.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: vas. feb. 08, 2015 10:00 pm

Csokáv írta:
Ha írsz neki, a tőle kapott válaszra kíváncsi vagyok.

Ahogy Én is kíváncsi lettem volna, sok más emberrel együtt, de sajnos még arra sem kaptam választ az egy hét alatt, hogy egyáltalán illetékes-e a kérdések megválaszolásában.

Közben végigolvastam a teljes topicot, és arra jutottam, jobb is így, hogy valójában nem is létezik ilyen szervezet, mert többet ártana az airsoft közösségének, mint amennyit használna.
Hiába végezhetne ez a szervezet sok hasznos tevékenységet, amivel igen is könnyebb és jobb lehetne az airsoft játékosok élete, a "magyar mentalitás" miatt ez szinte lehetetlen.
Hiába fektetnének ebbe bárkik is rengeteg időt, energiát és pénzt, előbb utóbb az egészet elbasznák mások.

Elnézéseteket kérem, hogy ilyesmivel raboltam az időtöket.
Részemről a témát lezártnak tekintem.

Remélem találkozunk a csatamezőkön. :)
Tisztelettel: Czaboo

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 02, 2015 2:40 pm

Ha írsz neki, a tőle kapott válaszra kíváncsi vagyok.

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 02, 2015 2:36 pm

Megspórolhattál volna sokmindent ha itt kicsit visszaolvasol. A belinkelt szövetség évek óta megszűnt. Így a legmeglepőbb az lett volna, ha kapsz bármilyen választ

Az utódjával kapcsolatban írj Kaszás-nak.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 02, 2015 2:25 pm

Bizonyára sokan nem tudjátok, hogy már létezik Magyar Airsoft Szövetség kis hazánkban, melyről az "összes információ" megtalálható a http://www.airsoftszovetseg.hu/index.php oldalon. Hiába fogtok tovább kutakodni, több információt nem fogtok találni egyik honlapon sem. :?

Gondoltam, írok egy emailt a honlapon feltüntetett info@airsoftszovetseg.hu címre, /ez meg is történt január 14.-én/ az alábbi kérdéseket feltéve:
- Mikor alakult meg a Magyar Airsoft Szövetség, mióta működik szervezetten?
- Kik az alapító tagjai és vezetői?
- A szövetség fennállása óta hogyan képviselték és segítették Magyarországon az airsoftot?
- Mik a szövetség hosszú távú céljai és hogyan kívánják azt elérni?
- Milyen forrásokból gazdálkodik a szövetség?
- Mikor tervezik az airsoft társadalom és publikum irányába a teljes körű tájékoztatás kiadását, informálását?
- További airsoft egyesületek milyen módon csatlakozhatnak a szövetséghez?

Ezen kérdéseimre a mai napig nem kaptam választ. Ezért írtam a honlapon megnevezett 44.Bázis és Bevetés Kulturális és Sport Közhasznú Egyesület megadott email címeire /január 26.-án/ is egy emailt, melyekben feltettem ugyan ezeket a kérdéseket, egy kis kiegészítéssel:
- Mikor tervezik az airsoft társadalom és publikum irányába a teljes körű tájékoztatás kiadását, informálását, +alapító okirat nyilvánossá tételét?

(Megjegyzem, hogy Magyarországon a különböző szövetségeknek és egyesületeknek nyilvánossá kell tenniük az alapító okirataikat, stb.)

Gondolom már a társaság jó része sejti, hogy így sem kaptam választ, különben azokat publikáltam volna. :)

Mivel "hivatalos" úton nem sikerült semmit megtudnom a Magyar Airsoft Szövetségről, felteszem itt is a kérdést röviden:
Ki mit tud?

UP.: Nem "leleplező cikknek" szántam a HSZem.
Viszont az itteni infókról nem tudom, hogy még mi naprakész és mi nem. Ezért tettem fel a kérdést, hogy "ki mit tud?"

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Czaboo hétf. feb. 02, 2015 2:57 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. feb. 27, 2013 5:13 pm

Te meg gyere már játszani a fene egyen meg :P

És befejeztem az offot :)

Vissza a tetejére
Military Police

HozzászólásElküldve: szer. feb. 27, 2013 4:52 pm

NA...., hányszor kint volt már a NAV, csak ti nem tudjátok! :twisted:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. feb. 27, 2013 4:27 pm

A non-profit alatt azt érti Interpol, hogy nem szedsz pénzt. Ha szedsz pénzt, de azt kifizeted a pálya költségére mindet, akkor is nyugta, ilyesmi kell.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. feb. 27, 2013 4:18 pm

Nem kell túllihegni a dolgot... :))
Ha non-profit módon csinálod, akkor semmi papír nem kell hozzá...ha pénzért csinálnád, akkor nem árt, ha tudsz nyugtát adni, mert ha lesz egy jó indulatú "barátod" és a helyszínen megjelenik a NAV...akkor az nagyon fájni fog... :idea:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szer. feb. 27, 2013 2:44 pm

A 7év alatt ide találtam nem egyszer de sok "jóindulatú" emberrel hozott össze a sors
hivatalos játékokat meg nem látogatok ha van játék akkor az itt van nálunk helyben ahova kimegyek akár gyalog akár kocsival éppen hogy van kedvem én konkrétan ezt a helyet szeretném felfuttatni és játszatni/játszani rajta. Ez a célom egyszerű keretek között nem giga-mega-űber elképzelésekkel mert akkora hal úgysem lesz.
De természetesen haggyukmááá "tanácsot kérni jöttem nem megalázkodni és köpködés tárgya lenni"!!!

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd feb. 19, 2013 6:37 pm

Tony Stark írta:
de igaz fontos a lelkesedés már 7 éve próbálkozok ezzel az egésszel csak egyedül sajna igencsak nehéz :(

és 7 év alatt nem találtál ide? 7 év alatt nem látott senki egyetlen játékon.
inkább hagyjuk...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd feb. 19, 2013 2:04 pm

ÁÁÁÁ.. Kezd tisztulni a kép köszönöm az útbaigazítást :)
másrészről gratu a sikereidhez

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. feb. 18, 2013 10:22 pm

Tony Stark írta:
......

Azért nem kell mindent elhinni, amit az ismerős mond...ennek nagyon egyszerű oka van: szegényke nem jogértelmező, hanem végrehajtó...ami azt jelenti, hogy van egy jogszabály, kap egy központi értelmezést és azt végrehajtja.
Ezzel kapcsolatban az a legnagyobb baj, hogy törvényi szabályozás híján a végrehajtó nem tudja, hogy mit is csináljon. Ugyanis az ORFK nem adott ki soha az airsoft-al kapcsolatos állásfoglalást, hogy mit és hogyan kellene alkalmazni ezzel kapcsolatban. Így a szerencsétlen igazgatásrendészeti előadók, ügyintézők jobb híján maguk próbálnak meg kitalálni egy helyesnek vélt végrehajtási/értelmezési módot.

De a lényeg: megoszlik a vélemény arról, hogy mit is lehet, és hogyan. Ugyanis egyéb rendelkezés hiányában az airsoft replika a légfegyver kategóriába tartozik. Így jogilag csak sportlövészetre lehet használni (mivel nincs olyan kategóriába sorolva, mint külföldön)...a sportlövészet pedig nem tartalmazza a csapatjáték kategóriát.
Amennyiben sportlövészetre szeretnéd alkalmazni, akkor mindössze egy megfelelő helyszín, megfelelő szövetségi sportbírói, vagy lövészetvezetői vizsgával kell rendelkezni. Ebben az esetben edzésnek titulált, lőlapra lövészetet tudsz tartani.
Amennyiben versenyt is szeretnél szervezni, akkor érdemes elmenni pár versenyre bírózni, hogy kellő rutint szerezz, illetve elérj egy bizonyos bírói szintet, hogy egyáltalán szervezhess. Majd írni egy tervezetet, és a szövetségi szakágvezetővel jóváhagyatni, esetleg az előírásoknak megfelelő segítő-bírókat felkérni...ha ezek után jóváhagyják, akkor lehet meghirdetni...
Hivatalos versenyzéshez kell: érvényes sportorvosi engedély, egyesületi tagság, az egyesület szövetségi tagsága, majd a szövetségtől a kiváltott rajtengedély/licensz.
Így az elért eredmények beleszámítanak a hivatalos versenyzői eredményekbe.
Mindkét lövészszövetség elfogadta, és jóváhagyta az airsoft vonalakat, van érvényes szabályrendszer...ez egy elég rögös út, 1-2 évig ment a szervezés rendesén, majd meghalt...idén próbálják az IPSC vonalat újraéleszteni, majd kiderül milyen sikerrel...Az IPSC vonalon tudtommal az AS-es eredmények beleszámítanak a versenyzői eredmények közé.

És nézzük a másik véleményt:
Egymásra lövöldöző játékot szeretnél csinál, mert az hú milyen jó...
Kell egy legális engedéllyel rendelkező terület. Célszerű egy kronó, hogy ne haccáefpéeses sorozattal lőjjék pofán egymást a játékosok. Kell egy láthatósági mellény (neked), viszonylagosan értelmes emberek, akik nem lövik véresre egymást, mert attól ríl, ha fáj és/vagy vérzik.
El kéne döntened, hogy melyik szabályzatot favorizálod.
Odacsődíted a népet, elmondod nekik mit lehet és mit. (közben mormolsz egy imát, hogy fel is fogják.)
Aláíratsz velük egy felelősségi nyilatkozatot...
Lekronózod a fegyvereket, elmondod a sztorit (az iszonyat bosszús piros hadsereg megpróbálja megszerezni a pofátlanul magabiztos kék hadsereg őrzött ládáját,és a bázisára vinni), és elindítod a játékot.
Eldöntöd, hogy játszani, vagy felügyelni szeretnél...
Reménykedsz, hogy nem lesz maradandó sérülés (mert noob ifj. Veér István levette a szemüvegét "nagyon párásodik a szemüvegem...", és az ellenfél meg jól kisorozza a szemét).
Amikor letelik a meghirdetett játékidő, akkor lefújod a játékot, eredményt hirdetsz (ha van), felügyeled a távozást, bezárod a területet, majd hazamész.
Opcionálisan örülsz, hogy jól érezték magukat a játékosok.

Gondolom észrevetted, hogy nem említem benne a rendőrség, és az ÁNTSZ értesítését...leginkább azért, mert a rendőrségre nem tartozik az, hogy mit csinálsz magánterületen, és hidd el, nem is tudnak mit kezdeni a helyzettel...Az ÁNTSZ-t akkor értesítsd, ha van pénzed az engedélyezési eljárásra, a mobilbudikra, és az orvosi ellátásra. Az esetek többségében mindeni leszarja az előírásokat. Amíg nem lesz szabadidős tevékenységnek sorolva hivatalosan az AS, addig ez így is fog menni...

Airsoftról nem tudsz sportedzői vizsgát tenni, mert nem sport. Ha gyorsan kell valami sport, hogy tudj vizsgázni...ott a petanque...elég egyszerű, könnyen játszató, és még sportpálya sem kell hozzá...

Ezért vergődsz vele 7 éve...mert zsákutcába futottál...nekem könnyű helyzetem van, mert az egyetemi sportigazgató partner volt (sőt ő kért fel rá), hogy extrém sportként bekerüljön a kreditpontos sportok közé az AS...én teljesítettem az egyetemi feltételeket, és csinálom a dolgom.

Ha játékot akarsz szervezni, akkor csináld úgy, mint a többiek...ha vizsgázni, akkor válassz rendes sportágat hozzá...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: hétf. feb. 18, 2013 9:37 pm

Kerestem de nem tudom neked be linkelni azt a beszélgetést egy ismerősömmel dunakeszi rendőrkapitányságon dolgozik a fegyverengedélyekkel kapcsolatos téren lényege az volt hogy azon felül hogy valamilyen szakedzői vizsgával rendelkezned kell.. kell még hozzá rendezvények szervezéséhez szükséges végzettség és az eggyesület vagy vállalkozás kell hogy a rendezvényen amelyet a társaság szervez legyen egy egészség ügyi vizsgával rendelkező ember is
nekem legalábbis ezt sorolta fel azért merek adni a szavára mert van bele látása ezekbe a dolgokba
de igaz fontos a lelkesedés már 7 éve próbálkozok ezzel az egésszel csak egyedül sajna igencsak nehéz :(

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 15, 2013 11:55 am

Tony Stark írta:
"Ricsi" tisztàban vagyok vele mert kell hozzà egy aktív egyesület akik az arsoftot mint "sport tevékenységet" foglalkoztatjàk , ésk kell még rendezvényszervezői vizsga és hogy àllambàcsi mégjobban tömhesse a zsebit egy vàllalkozás is , és hogy zàrjam a kört kell egy rendezvényekre szànt egésségügyi vizsga és egy nagylétszàm ellàtàsàra alkalmas eü csomag. Azt hiszem de a vàllalkozàsban nem vagyok biztos hiszen ha az eggyesület nonprofit szervezet akkor rajta keresztül is lehetséges

Szerintem nem vagy tisztában vele. Tök jó dolog a lelkesedés meg minden, de ilyesmiről még nem hallottam, hogy "rendezvényszervezői vizsga" kell rendezvényszervezéshez, meg "rendezvényekre szánt eü vizsga". Lehet, hogy bennem van a hiba, de mondjuk a rendezvények és egészségügyi biztosításukhoz témakörhöz nem ártana jobban utánanézni a jogszabályoknak.
D.I.D. > Devils In Drab? > Dissociative identity disorder (Disszociatív személyiségzavar)

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 15, 2013 11:37 am

Ahoz hogy a te palyadon(a terulet gazdajatol irasos engedely)
szervez egy jatekot nem kell ilyeneket csinalnod
ha ezen a forumon akarsz suervezni akkor sem csak itt
max 40 foig irhatod ki
tehat hogy jatekot szervezz nem kell tulbonyolitani semmit

mert lehet ezeket megszerezve sem tudsz szervezni hiaba vannak meg
elobb probalj igy szervezni aztan ha bejon es nem cdak egyedul leszel
akkor lepj tovabb

amugy meg azert lehet keresni az airsoftbol csak ezt sokan nem merik bevallani
meg maguknak sem :))

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: pén. feb. 15, 2013 9:17 am

Egyik sem!!
igyekszem megszerezni az ahhoz kötelező papírformákat hogy csinálhassak vidéken a saját játékra alkalmas területemen airsoft rendezvényt nem a megélhetésért félre ne értsétek mert ahogy már meg is lett beszélve egy párszor az airsoftból igencsak nehezen lehet megélni viszont a kötelező csiszlicsáré köröket meg kell futni a "papírokért" mert semmi kedvem egy sima préselt fadarab hiánya miatt kóterben ücsörögni.

de nyilván rögtön a meggazdagodás és hsz gyűjtögetés gyanúja áll fent

Nem azért a huszasért de pont ezért tartunk ott ahol
"és nem sértésnek szántam elnézésedet kérem ha úgy hozza ki magát"
"de ha 1 ember segít 9 beléd rúg" úgy veszem észre.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. feb. 15, 2013 6:58 am

te most hozzászólást gyűjtesz, vagy pénzt akarsz keresni ezzel?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 10:04 pm

A sportban a sportteljesítményt mérni kell. Itt mit fogsz mérni? Meg hogyan?

Paintballal jobban jársz.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 9:00 pm

Ezt vegyétek ki kérlek csak az előző hozzászólás legyen szerkesztve mert máris kikóstolnak gyanusítanak hogy hsz miatt vagyok csak itt!!!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tony Stark pén. feb. 15, 2013 9:07 am-kor.
Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 6:50 pm

"Ricsi" tisztàban vagyok vele mert kell hozzà egy aktív egyesület akik az arsoftot mint "sport tevékenységet" foglalkoztatjàk , ésk kell még rendezvényszervezői vizsga és hogy àllambàcsi mégjobban tömhesse a zsebit egy vàllalkozás is , és hogy zàrjam a kört kell egy rendezvényekre szànt egésségügyi vizsga és egy nagylétszàm ellàtàsàra alkalmas eü csomag. Azt hiszem de a vàllalkozàsban nem vagyok biztos hiszen ha az eggyesület nonprofit szervezet akkor rajta keresztül is lehetséges

"Csokàv" szomorùan hallom ezt csak sajnos nem értem ha jòl tudom szövettség alapítàsàhoz egyesületekre van szükség és azt hiszem 100 alapìtò tagra

olvasgatom a topikot de lehet hogy az én agyam lyukas
Viszont van elég eggyesület miérz ne lehetne szövettség hisuen sportnak bàrmikor lehetne az airsoftot nyilvànittatni

"Szerk"
A második vagy harmadik oldalra visszaolvasva máris segítségemet szeretném felajánlani mert ha van lehetőség akkor beszállnék a saját egyesülettel ami már eljárás alatt van egy ideje pontosabban ügyvéd már elindította a történetet a 30 nap letelt visszajelzések pozitívak szóval sínen van

ha valaki olyan körökben mozog ahol egész pontosan tudna részleteket lehetőségeket szabályokat "googlizás megvolt sikertelenül" mert irodalmi szakbarbár nyelven megvan fogalmazva de sajnos ahhoz kell egy nálam értelmesebb ember aki lefordítja a pór népnek "részemre"
nyilván sokadszor átrágott téma de lépni kellene és az elszántság megvan kölcsönös segítség és bizalom kell.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tony Stark pén. feb. 15, 2013 9:06 am-kor.
Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 11:53 am

Ez igy van :(
viszont attolmeg hogy elvegzel egy ilyet nembiztos hogy szervezhetnel jatekokat

squad leader No.747
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 11:31 am

Az airsoft nem sport, a szövetség meg nincs még meg. :(

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: csüt. feb. 14, 2013 10:30 am

Üdvözletem

Szövetség számomra mint "kis embernek" azért lenne fontos mert szakedző vizsgát teszek hamarosan és a gyakorlatot valahol el kell végezni és ez azt jelenti hogy az országos szövetséggel fel kell tudni venni a kapcsolatot és kutya kötelességük egy egyesülethez eljuttatniuk ahol igazolást kaphatok az ott töltött időről tevékenységről

idézet: "A sportedző képzés célja Sportedző képesítés, mely az adott sportágban illetve testedzési ágban oktatói és sporttanfolyamokon gyakorlatvezetői munkakör betöltésére képesít. A megszerzett képesítéssel vállalkozói tevékenység is folytatható.
Sportedző képzés főbb témakörei (modulok):Az egészséges életmód népszerűsítése, A sport, mint a nevelés színtere és eszköze, A sporttevékenységgel kapcsolatos ártalmak megelőzése, felismerése, kivédése, Tanfolyamszervezés és –vezetés, Rutin- és egyéb feladatok, A sportedző (a sportág megjelölésével) speciális tevékenységi köre
Fontos tudni: Az elméleti oktatási napok mellett egyesületben, sportszervezetnél eltöltött sportoktatói/sportági gyakorlatot szükséges eltölteni
Sportedző tanfolyam választható szakágai: Minden olyan sportág választható, amelynek a sportról szóló 2004. évi I. törvényben foglaltaknak megfelelő országos sportági szakszövetsége van!"

Tehát... akkor ha van országos szövetség az a Bulldog által megadok téma nyitó Hsz-ben lévő link volna??
"http://www.airsoftszovetseg.hu/index.php"

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. okt. 12, 2012 11:16 am

Alapvetően nem egy fórumozó dolga a tájékoztatás, pláne nem téves infók alapján... :)

:arrow: A Szövetség majd nyilván megteszi a megfelelő nyilvános lépéseket a kötelezettségének függvényében, amikor eljön rá az idő. Addig meg inkább érdemes lenne türelmesen várni. :idea:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. okt. 12, 2012 11:12 am

Bocs, nem tudtam hogy ennyire mimóza topik ez, most kaptam az infót hogy megalakult (nem, nem pistike hívott fel hogy rátalált) , utánakerestem, gondoltam belinkelem. Rossz keresés, rossz link, rossz linkelés. Szorri.

Majd ha tudok valami újat a "legújabbról", akkor majd alaposabb leszek mielőtt linkelek. Ezért nem érdemes lezárni a topikot.

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: pén. okt. 12, 2012 9:19 am

Ott a pont, WD írása után le is zárhatjuk ezt a témát itt és most.
támogatóim:Dbird,Kaszás,Vivax,Hitman,kinnima,Beszerző,Mosquitó,Tomekk,Reno,dawe,WD,Psyhopatai,Spityu,Lachi,Hans Kammerling,Farkas,Borz,Célpont bolt,Victorinox Incognito Gomba, Ramadon, Szamosb, Sasha, Kismo és akik még kimaradtak...!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. okt. 12, 2012 8:07 am

http://tinyurl.com/8ggedrn
Jó olvasgatást.
Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. okt. 12, 2012 8:04 am

Ha jól tudom ez nem a "szövetség egyesület"

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: csüt. okt. 11, 2012 7:39 pm

Khm... én is csak szólnék : ez már nem is tavalyi hanem még a tavayelőttinél is régebbi hó...
támogatóim:Dbird,Kaszás,Vivax,Hitman,kinnima,Beszerző,Mosquitó,Tomekk,Reno,dawe,WD,Psyhopatai,Spityu,Lachi,Hans Kammerling,Farkas,Borz,Célpont bolt,Victorinox Incognito Gomba, Ramadon, Szamosb, Sasha, Kismo és akik még kimaradtak...!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. okt. 11, 2012 7:04 pm

Khm.... csak szólnék :

http://www.airsoftszovetseg.hu/index.php

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: hétf. júl. 09, 2012 5:39 am

Grabowsky.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 277 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra