Ksznjk FreePrivacyPolicy!
SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: csüt. júl. 18, 2019 6:40 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2148 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 9:49 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Cyrus írta:
Nos, kedves nagytudásu fórumozok!

:falba:

Az előző hozzászólásaim hangneméért pedig bocsánatot kérek, nem nekem kellett volna méltatnom ami írt, fáradt voltam és ideges, bocsi.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 9:39 pm

0. Jól áll a sértődős kisgyerek duma. Csak nem vagyunk rá vevők. Nagyobb halak is megfulladtak ebbe az erőlködésbe.

1. Továbbra is fenn tartom. Minek véded őket ennyire ha semmi közöd hozzájuk.

2. Nem védjük a fiút. Reagáltunk a beírására. Nem vagyunk bíróság. Nem keressük meg a másik felet. Nem ellenőrizzük azt amit írt. Nem vagyunk biztonsági cég.

3. Nagyon dícséretes figyelmeztetési mód. Fejbe kellett volna inkább lőni helyben.

4. Megint nem érveltél semmivel.

5. Mi nem csak nézzük, hanem tevékenyen részt is veszünk külföldi játékokon. Én személy szerint 4 nagyjátékon és több kisebben voltam.

6. Végre volt egy javaslatod.

7. Egy szabályt kéne bevezetni, a hülyék ne játszanak.

8. De te ezt már csak újraregelve olvashatod.

9. "A szabályokról annyit, majd ha az ország minden pontjából összegyűlik a játékszervezők többsége és nem csak a pestiek , megbeszélik és jóváhagyják a szabályzatot akkor fejet hajtok!"

Na ez valahogy elmaradt.
[My best friends][Kezdőknek segítség]

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ace vas. szept. 09, 2007 9:50 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 9:23 pm

Nos, kedves nagytudásu fórumozok!

Megkérdeztem a másik felet a még ma is emlegetett 140-es tuning fegyverből leadott lövésről!
Szerintem így helyes, hogy a másik felet is meg kell hallgatni!

Az általatok annyira védett jófiú, hazudott, nem kicsit nagyot!

"igaz a hír csak nem osztogatnak, hanem fosztogatnak"

Az emberetek soha nem volt tagja a Cybergun-nak!

Odapofátlankodott, holott senki nem hívta!

Majd a sokadik alkalommal, amikor nem jelezte a találatot, nem három hanem tiz és nem fejbe hanem mellbe lőtték őt azzal a bizonyos fegyverrel!!
Lám nem halt bele, sőt még csak meg sem sérült!!!
Itt az a baj, hogy mindenki rohadt okos holott fingja sincs a dologról!
És amit írtam,azt tartom, nem kötelező azzal játszani aki szerinted nem korrekt!!
A nem tudom ki által irt security – is megjegyzésre, a jelentéktelen kategóriába tartozó úriembernek azt üzenném, hogy ha hülye vagy, ne hangoztasd!
A Security cégnek ehhez annyi köze van mint az orvosoknak , ügyvédeknek, rendőröknek , takarítóknak , gipszkarton szerelőknek vagy akármelyik szakmát űző embernek akivel játszani szoktunk!
SEMMI!

Javasolnám mindenkinek a videán elérhető külföldi játékok videóinak a megtekintését!
Szerinte masszívan nem férne bele a MASZ szabályozásba, pedig régebben játsszák, jobban és többet!!!

Magyarországon szerintem két szabályt kellene nagyon szigorúan betartani, betartatni!
18-éves kor alatt semmilyen formában nem lehetne játszani, még szülői felügyelet mellett sem és a komolyabb fegyvereket 21-éves korhatárhoz kellene kötni!

Cyrus

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 8:43 pm

Üdvözlet mindenkinek.
Nemrégen kezdtem el játszani én is, bár nem tartozom a gyerekkorúak közé, de nagyon élvezem a játékot. Elgondolkodva olvastam a topikban az egy már meglévő, működő, jelenleg is a játékszervező belátására bízott enyhítéssel és szigorítással megáldott MASZ körüli "herce-hurcát". Jelenleg emlékeztet az országunk "felsővezetői" körében tapasztalt én betartok neked, te betartasz nekem játékra. Nem hiszem, hogy ez a hozzáállás előre mutat. Olyan jelentéktelen 10-20 fps eltérésekről, illetve 140, sőt 480 fps-ekről (20 méterről) beszéltek, ami egyedi eset, s mint ilyen kronózással és kizárással megszüntethető. Ez nem vezet sehova, sem az egymásra rálicitálás. Nem hiszem, hogy a jelenlegit tovább kéne szigorítani, mert ez nem apeh rendelet, ami már elkeserítő szintű és elrontja az egész élete.

U.i.: Ha valakit nem ismerünk, ne formáljunk véleményt egyoldalúan róla!

Vissza a tetejére

Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 7:18 pm

okés,azt hittem már annyira tervezet hogy azért van kint a csapatoknál hogy hozzátegyék a magukét :)

kösz az infót trashi :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 7:14 pm

Előzetes értékelésen van kint jónéhány csapatnál, ha lesz publikus verziója a tervezetnek, mindenki tudni fog róla... Nem marad le senki semmiről.

Vissza a tetejére
Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 6:23 pm

kvitya írta:
- A friss MASz szintén hasonló úton van, most épp kint a csapatoknál.

nem csapatban játszó jómunkásemberek is megkaphatnák? hátha lenne valami hozzátennivalójuk :oops:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 5:42 pm

Ezek szerint, van itthon valami Tajvani lovagrend! :twisted: :shock:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 3:41 pm

Cyrus írta:
Nem vagyok rászorulva, hogy neked bizonyítsak!

Tehát, akkor nincs javaslatod, vagy túlságosan be vagy tojva ahhoz, hogy elénk tárd. Nem baj, köszönjük! Jó vitézkedést!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 11:17 am

Valahogy értelmetlennek tartom a két irányú komunikációt, mivel szerintem itt senki nem állt úgy senkihez, hogy ki vagy te itt mit pofázol, ha értelmesen eltudnád mondani mit is akarsz nem lenne baj, de ez a "szar és te nem vagy hajlandó" hozzáállás valahogy... Hát jó, van 1 nagyszerű közösséged játsz ott. Szar a masz, köszönjük a meglátást, nyílván több éves itthoni illetve nemzetközi as pályafutásod illetve csapadjátékod és a végtelen bölcsességed meg tapasztalatod mondatja ezt veled.
Nem hiszem. Értelmetlen ez a komunikáció, van egy nagyszerű közösséged meg játszol hétről hétre, akkor értelmetlen baszogatni egymást.

Valahogy tényleg szigorítani kell a MASZ-t, ezt az itteni megnyilvánulásaiddal sikerült igazolnod.

Jah és ha a fájdalom a pályán nálad abból áll hogy meglőnek régen rossz. Általában nálunk az a legkevesebb..... Ettőlkezdve nem is arra használjuk a fegyvereinket , hogy jó' széjje' lőjük a másikat.
A magam és csapatom nevében beszéltem.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 11:03 am

Cyrus írta:
"nem itt kell vitézkedni hanem a pályán!
Ha nem tetszik tilts ki, leszarom!"

igazából ezúton szeretnék javasolni egy kiegészítést ezeknek a remek fiatalembereknek, a Magyar Airsoft Szabályzat Alternatív Tervezet-et, vagyis MASzAT!

korhatár nincs, általános iskolai bizonyítvány elég...
szigorúan 700 fps sorozatlővés max 5 méterre, sniper 10 méter, 6 mm acél csapágygolyókkal, farsangi álarcban...
így első körben...

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 10:53 am

1. Nem tudom minek kell megvédeni olyan embereket, akikhez állításod szerint semmi közöd. Ne nézzél már madárnak minket.

2. A bunkó stílusból vissza lehet venni, mert ez itt nem divat. Előbb a hozzálláson kéne javítani, aztán a MASZ-on. Meg azt sem értem, hogyha annyira fasza az a közöség ott nálatok, akkor minek kell a bika erős fegyver? Mégsem lehet rendben minden. James Cameron ott forgatja nálatok a negyedik részt?

3. Mint ahogy azt tanultabb kollégám leírta, a MASZ nem két ember műve, hanem a több éve játszó csapatokból verbuválódott emberek elképzelését, továbbá a NEMZETKÖZI szabályokat reprezentálja a hazai gyakorlatba ültetve. Ez a tervezet lett a tavalyi évben elküldve az országban játszó csapatoknak véleményezésre. Hasonlóan az idei évhez. Így nem maradt meg 2 ember szintjén, hanem országosan elfogadott lett, ami nem egyenlő a kötelezővel. Viszont hála istennek, a játékkiírások nagy részén alkalmazzák. Amennyiben nem hiszed, járj utána. A fejhajtást kezdheted. Eléggé sűrűn.

4. Elmagyarázom, hogy Te is megértsd mit jelent a szigorítás.

A fentről nyitott rendszer azt jelenti, hogy ha valamit is módosítanak akkor csakis szigorúbb lehet, mint az alapszabályzat. De ezzel Te biztosan tisztában vagy, úgyhogy nem is részletezem tovább.

5. Nem tudtam, hogy a security cég így a dolgok mélyére lát és tisztában van minden információval, mint ahogyan azt feljebb is láttuk. Az airsoft szövetség tényleg 10 tagból áll. A hét törpe, hófehérke, a gonosz mostaha és a vadász alkotja. De nálad gondolom a nevek is megvannak, úgyhogy ezzel sem fárasztanálak.

6. Ahogy látom, lövésed sincs az egészről...
[My best friends][Kezdőknek segítség]

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ace vas. szept. 09, 2007 11:07 am-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 8:24 am

Nos, h mindenki tisztában legyen a MASz kialakulásával:

- Volt anno egy AS7 néven létező formáció, szabályokkal, stb. 40-50 emberig megfelelt (annyi volt országosan a játékosszám akkoriban), az játékosok ismerték egymást, kultúráltan játszottak, figyeltek a másikra.

- A közösség megnőtt, szükségessé vált egy komolyabb szabályrendszer, a MASz. Ennek az oka a nagyobb létszám és a kifejezetten sok felelőtlen játékos megjelenése volt. A MASz-t szintén nem két ember hozta létre, első körben cca 8-10 fő, azután a vázlatot megkapták a csapatok, minden szempontból végigelemezték, ha javaslatuk volt, feldobták. Ha a többiek is rábolintottak, akkor bekerült a végleges szövegbe. Tehát a MASz mai formája cca 50-60 fő szüleménye. Ez az akkori játékosok minimum 2/3ad része volt (Igen, volt köztük jókora adag rutinos játékos, pár csigaképű pocakos is, meg militarista vadállat, sőt, jogász, fegyverszakértő, hivatásosok minden területről, stb is ...) Többek között ezért nincs a végén készítői lista, mint mondjuk a Rambo 3-n........

- A friss MASz szintén hasonló úton van, most épp kint a csapatoknál.

A MASz nem a szövetség műve, semmi közük nincs hozzá. De gondolom, ezt Te is tudod, hisz oly hatalamas tudással bírsz, biztos ez is csak elírás volt ugye...

A szabályrendszer alapvetően arra szolgál, h a sport, amelyet űzünk, biztonságos legyen, valamint törvényi oldalról nem támadható, még ha elmeroggyantak is űzik. Ez azért szükséges, h senki ne sérüljön meg, mivel egy orvos által ellátott sérülés automatikusan feljelentést von maga után és lőfegyverrer való visszaélésért elmeszelik az illető szerencsétlent (aki a sérülést okozta). S ez egyenes út a betiltáshoz. De gondolom ezzel is tisztában vagy, hisz mily idióta az, aki ugy sportol, h nem ismeri a rá vonatkozó törvényi szabályozást....

Ez a topic arról szól, h a jelenlegi szabályrendszert kielemezzék a játékosok, ha valamivel nem értenek egyet, akkor érvekkel alátámasztva javasolják a változtatását. Természetesen a cél egy mindenki által átlátható, játszható szabályrendszer, mely nem veszélyezteti a játékosok testi épségét.
(Negatív példaként említhetném a korábban említett jóembert, aki m140el lövi két méterről a játékostársait. Ő biztos büszke magára, szerintem inkább a szánalmas a találó jelző... de izlésről nem illik vitatkozni)

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 6:57 am

Cyrus írta:
"A MASZ-t minden játékszervező úgy szigorítja tovább a saját szájíze szerint, ahogy akarja. "

Tehát te sem tartod jónak, vagy te sem tartod be a szabályokat!!!
Innentől kezdve nincs miről beszélni!

Nem tudom a "szigorítás"-t te hogy értelmezed, de ha valami szigorúbb akkor betartja az alapszabályokat is, csak még jobban szigorítja.

Cyrus írta:
Szerintem tanuld meg értelmezni a leirt szöveget!
Bár a hozzászolásaidból megitlve ez nehéz lesz!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: vas. szept. 09, 2007 12:20 am

Nem vagyok rászorulva, hogy neked bizonyítsak!

De találtam valamit amit éppen te mondtál!!!

"A MASZ-t minden játékszervező úgy szigorítja tovább a saját szájíze szerint, ahogy akarja. "

Tehát te sem tartod jónak, vagy te sem tartod be a szabályokat!!!
Innentől kezdve nincs miről beszélni!
Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam az alapokról!
Pont ez volt a lényege!

SGeri

Szerintem tanuld meg értelmezni a leirt szöveget!
Bár a hozzászolásaidból megitlve ez nehéz lesz!

Neked öcsém meg zárásul annyit mondok, hogy nem itt kell vitézkedni hanem a pályán!
Ha nem tetszik tilts ki, leszarom!
Az ajánlatom áll!
Egyébként ha a Magyar Airsoft Szövetség abból a kb.:tíz fős létszámból áll amit egy 44-es bázis zászló előtti képen láttam, hát elég szánalmas és mielőtt félreértenéd amit mondok mert ahhoz nagyon értesz, nem az emberek szánalmasak hanem a létszám!!!
Jóéjszakát!
Megyek alukálni a mai játékhoz, ami spontán szerveződött tegnap és így is leszünk vagy 60-an! Ti hányan lesztek Csobánkán kíváncsi leszek, pedig nagyon rászerveztetek!

És részemről nincs harag, akár mit gondolsz, bármikor, bárhol vállalom a véleményemet!

Cyrus

Mod. by Malu : szerkeszt gomb inkább mások sértegetése helyett, mert azért már törölhetnek, a szél fujja a nyelvem nem mondok semmit miatt még nem !

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:56 pm

Trasher írta:
Én arra várok, hogy elég tökös vagy-e ahhoz Öcsém, hogy ITT a közönség előtt vezesd elő a javaslataidat! ;)

Közérdekről van szó, nincs miről magánban beszélgetnünk!

Nemá! Most le fogja írni a szokásosat, hogy házban 450fps automatán, meg hasonlók, és tovább fájdítja a fejem! :(

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:46 pm

Én arra várok, hogy elég tökös vagy-e ahhoz Öcsém, hogy ITT a közönség előtt vezesd elő a javaslataidat! ;)

Közérdekről van szó, nincs miről magánban beszélgetnünk!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:45 pm

Cyrus írta:
Ismered a Kanaszta nevű kártyajátékot, én vagy harminc féle képen játszottam az ország különböző pontjain, de egyik helyen sem játszották úgy ahogy a kártya szabályok könyvében le van írva!

Cyrus

Hány embert ismersz aki megsérült kanasztázás közben? (kihagyva a kocsmai verekedést ha volt ilyen :D )

Cyrus írta:
A MASZ-t két ember írta ha jól tudom, te ott voltál?, hozzá tettél?, megszavaztad?, én nem!

Nem, szerintem mikor megalkották azt se tudtam mi az az AS, és ennek ellenére nézd Milyen könnyen elfogadom, hogy vannak nállam tapasztaltabb okosabb emberek akik értenek hozzá és amit leírnak nem pár hónapos "tapasztalat"-alapján írják.

Cyrus írta:
óvoda szabályait 100 éve alakítják FOLYAMATOSAN nem ketten, hanem sokan!!!

HA ESETLEG PÁRSZOR ELOLVASTAD VOLNA láthattad volna, hogy igen, a MASZ-t is alakítják, és szerited mért van ez a topic? Azért hogy a MINDENKI hozzá tudjon szólni, persze ha valaki hülyeséget ír eggyértelmű, hogy jól elutasíták!!! És megjegyzem hogy az AS nem létezik 100 éve, szóval erről ennyit.

Cyrus írta:
Aki megalázkodik, vagy aki kiáll a véleménye mellett akkor is ha az valakinek nem tetszik!

Az amit ide leírtam, tudom mind az én vélemyénem, és teljesen kiállok mellette.

Cyrus írta:
A szabályokról annyit, majd ha az ország minden pontjából összegyűlik a játékszervezők többsége és nem csak a pestiek , megbeszélik és jóváhagyják a szabályzatot akkor fejet hajtok!

Tudod, aki játékszervező az elfogadja a MASZ-t, ebből következik hogy teljesen felesleges jóváhagyatni velük, sőt sok szervező még tovább szigorítja.

Na, asszem ennyi és felőllem nyugodtan írogathatod az átgondolatlan hozzászólásaid, a továbbiakban nem válaszolok rájuk, nem gyávaságból,nehogy azt hidd, hanem mert túl sok idő, és marhára idegesítő.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:42 pm

Trasher

Én benne vagyok!
Mond mikor és hól lesz a megbeszélés!
Dobj egy mail-t swatteam@soldier.hu-ra válaszban küldök egy telefonszámot, amin elérsz, és akkor tudunk szóban is egyeztetni a mi elképzeléseinkről, persze nem most hanem emberi időben!
Persze ha csak elég tökös vagy hozzá! :o)

Cyrus

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:40 pm

Leírtam alább, hány ember munkája van benne... Hamarosan kikerül a 2008-as tervezet, minden csapat hozzáteheti a magáét, ha megüti a mércét.

Még mindig várom a konkrét javaslataidat! Mit kéne másképp csinálni, szabályozni?

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:35 pm

Trasher

Ez nem tökösség kérdése!
Nyilván kell valami alap, amin elindul mindenki!
Ha te álmodtad meg a MASZ-t , akkor csak gratulálni tudok!
Igazad van mindent szabályozni kell, ÉSSZERÜ keretek között!
A tízparancsolatban le van írva ne lopj, mégsem tartják be az emberek!
Magyarul, elolvastam a szabályokat és tudomásul vettem, ugyanakkor jogomban áll nem betartani őket ott ahol más szabályok vannak!
Ha beleütközöm valamikor egy kizárólag a MASZ szabályozása alá tartozó megszervezett játékba és ott játszani akarok akkor betartom! / Ez kizárt/
Minden héten játszom, és eddig ez nem fordult elő!
És ha nem fog életem végéig akkor sem sírom tele a kispárnámat!!!

Cyrus

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:32 pm

Cyrus írta:
A kérdés az "Öcsém", hogy te melyik embertípushoz tartozol??? Aki megalázkodik, vagy aki kiáll a véleménye mellett akkor is ha az valakinek nem tetszik!

A szabályokról annyit, majd ha az ország minden pontjából összegyűlik a játékszervezők többsége és nem csak a pestiek , megbeszélik és jóváhagyják a szabályzatot akkor fejet hajtok!

Rossz hírem van, elég hamar meg fog történni... Épp ezért még mindig várom a javaslataidat, illetve a Ti szabályaitokat! Vagy Öcsém, Te ahhoz az embertípushoz tartozol aki csak mellédumál? ;)

A mostani szabályzat is kb 10 ember (köztük vidékiek) munkája, és féltucat ember szavazta meg, olyanok, akit tettek már vmit a közösségért, de ez ne billentsen ki a forradalmi hangulatból...

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:22 pm

Egyéb: 400+ fps-es fegyvert minden kezdő pszihopata csé-fan kezébe!!!!

Szerk1.1: mielőtt valaki félreérti ezt trasher hozzászólására írtam válasznak.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:20 pm

SGeri!

Nem vagyok sértődős!
Nem akarok MASZ-oj játéban játszani!
Mi amikor játszunk megegyezünk az alap szabályokba!
Ismered a Kanaszta nevű kártyajátékot, én vagy harminc féle képen játszottam az ország különböző pontjain, de egyik helyen sem játszották úgy ahogy a kártya szabályok könyvében le van írva!
A MASZ-t két ember írta ha jól tudom, te ott voltál?, hozzá tettél?, megszavaztad?, én nem! Az óvoda szabályait 100 éve alakítják FOLYAMATOSAN nem ketten, hanem sokan!!!
Demokráciában élünk, ha nem tetszik, a moderátoroknak a véleményem nem érdekel!!!
Szíve joga, mindenkinek a saját gondolatait megosztani vagy eltitkolni!
A kérdés az "Öcsém", hogy te melyik embertípushoz tartozol???
Aki megalázkodik, vagy aki kiáll a véleménye mellett akkor is ha az valakinek nem tetszik!

Cyrus

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 11:12 pm

Cyrus írta:
A MASZ egy nagy szar, még jó, hogy nem kötelező érvényű és a büdös életben nem lesz az! Ez játék, amit meg kell tanulni és gyakorolni kell, nem szabályozni!

No akkor kíváncsian hallgatjuk, pontosan mi az a játék, amit meg kell tanulni szabályozás helyett... Itt a lehetőség megreformálni, pont ilyen tapasztalt, tökös gyerekek kellenek, hogy megtudjuk végre a frankót!

Aszongya... Erős fegyver kell, hogy jól belesorozzunk a csalókba. Ezt már lejegyzeteltem. Aki nem bírja a fájdalmat, menjen sakkozni.

Egyéb?

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 10:55 pm

Cyrus írta:
Ha valakinek nem tetszik a stílusa, akkor ne játsszon vele, fikázni nem kell!
Cyrus

Te, te láttál már olyan embert akinek a homlokára volt írva hogy: "Bocs, nem korrekt a stílusom" ?
Én nem félek a fájdalomtól (bizonyos hátrokon belül) , de ha beállítok egy helyi játékra egy csomó ismeretlen közé, kösz, de én nem akarok m140-es puskákból a képembe kapni, főleg közelről. Aztán már mondogathatom hogy ezekkel nem játszom többet...

Cyrus írta:
A MASZ egy nagy szar, még jó, hogy nem kötelező érvényű és a büdös életben nem lesz az!

Bocs, nem tudtam, hogy ekkora szakértő vagy. Amúgy ilyen hozzászólás után nem vagyok biztos, hogy eggyáltalán be engednek egy MASZ-os játékra.

Cyrus írta:
Ez játék, amit meg kell tanulni és gyakorolni kell, nem szabályozni!

Öcsém, észrevetted, hogy szabájjok még az oviban is vannak?

Cyrus írta:
Ha elég felkészült vagy akkor nem lehet semmi baj!

Ha felkészült vagy nem fáj 480 fps 20 m-ről?

A hozzászólásod szeritnem biztos törlik majd, és lehet az enyém is, vagy fennhagyják elrettentő példának.
(Bocs modik a pussz melóért)

Ui.: Asszem ezek után veled pont nem szeretnék játszani!
(És mégegyszer bocs a hangnemért)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 10:19 pm

Sziasztok!

Azt ugyan nem tudom, hogy miként játszanak a Cybergun-os fiuk, de egy biztos nem tesznek sértő megjegyzéseket és nagyon korrektül elmagyaráznak mindent, amire csak kíváncsi vagyok!
Akkor is emberként kezeltek, amikor hónapokkal ezelőtt bementem és kíváncsiságból vettem egy 9900 Ft-os fegyvert, dísznek!
Most már nekem is egy 410 FPS-es G36C-m van és nem kérdezték meg, hogy babazsúrba megyek-e.
Ha valakinek nem tetszik a stílusa, akkor ne játsszon vele, fikázni nem kell!
Én sem játszom azzal, aki nem korrekt a játékban.
A sérüléseket el lehet kerülni megfelelő védőfelszereléssel, ide beszúrnék egy idézetet:
" a fájdalom jó barát, jelzi, hogy még élünk"
ha meg valaki fél a fájdalomtól, mennyen sakkozni!!!
Kell, hogy a fegyver elég erős legyen, ez főleg akkor hasznos, ha valaki nem akarja elismerni, hogy eltalálták,/lehet a ruházat vastag rajta/ utána egy meggyőzőbb sorozat és valószínű legközelebb meggondolja, hogy letagadja-e!
A MASZ egy nagy szar, még jó, hogy nem kötelező érvényű és a büdös életben nem lesz az!
Ez játék, amit meg kell tanulni és gyakorolni kell, nem szabályozni! Ha elég felkészült vagy akkor nem lehet semmi baj!

Cyrus

Vissza a tetejére

játékszervező

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 9:36 am

Sziasztok! Bocsi hogy hozzászolok nem régota AS-ozok de tapasztaltam egy két dolgot szerintem ezt a JÁTÉKOT lehet JÁTSZANI szivvel lélekkel ne az legyen a cél hogy megsérüljön a másik játékos sajna igy is történnek balesetek (nem megfelelö arcvédelem,bokaficam,stb.)
Sok játékos nem olvassa a MASZ-t,igy nehéz pályán elmagyarázni hogy mi helyes mi nem.
Szerintem sokkal nagyobb hangsuly van a taktikán és a csapatmunkán
(többet ésszel mint erövel).
Nem viccböl csinálják gyárilag ilyen erősre a fegyokat.
Igy is rengeteg féle fegyver van, VÁLASSZATOK olyan puskát ami megfelel nektek.
Az erős fegyver egy mesterlövésznek kell csak neki is tudni kell használni
nem észnélkül.
Az a baj rengeteg ember olyan messzire akar löni ameddig lát,ez nem éles fegyver ezt fel kell fogni ez gy játékpuska.
Ennyit szerettem volna hozzá füzni.

EZ EGYY JÓ JÁTÉK JÁTSZÁTOK!!!
BYE

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 08, 2007 6:17 am

DerMedve írta:
Persze én nemrég hagytam ott a cybergun-os csapatot (WAT), mert gondjaim voltak az úgymond vezetőnk fair play hozzá állásával.
Neki pl. egy 140-es rugó egy magnum motor és igazából a burkolatot leszámítva semmi sem eredeti a fegyverén. Ja és a dobatást még véleltlenül sem ismeri szal 3-4 méterről is leszedegette az embereket ezzel a fegyóval.

Akkor azért mondták egy bpesten szolgáló kollégának, amikor betévedt a Cybergunba és max M120-as fegyvert szeretett volna, hogy "ők nem járnak babazsúrokra"

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tat vas. szept. 09, 2007 6:53 am-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. szept. 02, 2007 12:31 pm

Gratulálok neki!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: vas. szept. 02, 2007 7:10 am

Persze én nemrég hagytam ott a cybergun-os csapatot (WAT), mert gondjaim voltak az úgymond vezetőnk fair play hozzá állásával.
Neki pl. egy 140-es rugó egy magnum motor és igazából a burkolatot leszámítva semmi sem eredeti a fegyverén. Ja és a dobatást még véleltlenül sem ismeri szal 3-4 méterről is leszedegette az embereket ezzel a fegyóval.

DannyL írta:
bulldog írta:
Aki egyes lövéssel is élvezi, mert értékeli a nehezítést amivel közelebb kerülhet a sniper kategória ahhoz hogy tényleg az as játékosok "elitje" legyen.

Na de a DMR az alapból fél-automata. Akinek ilyen van az nem véletlen választotta. Én is azért kapartam az M14 DMR-emért mert azt vettem észre, hogy az M4-esem is az esetek 90%-ban egyes lövésen üzemel. Ekkor határoztam el, hogy akkor meg miért is ne használnék egy fél-automata DMR-t. Bár még eléggé kezdetleges vagyok ez ügyben, de egyre jobban kezdem megkedvelni a stílust.

Lehet hogy elbeszélünk egymás mellett, de nekem az kezd kristályosodni a beszélgetésből (nem csak veled), hogy a DMR az valami rossz és veszélyes dolog.

Szerk.: Vagy Te arra gondolsz, hogy van aki M130 és 1.7J fölött is sorozatot lő?

Vissza a tetejére

Moderátor

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 01, 2007 5:56 pm

Ja értem, hát ez fel sem merült bennem, azt hittem a szabályokon belül lavírozunk. :)

bulldog írta:
A DMR nekem inkább egy olyan kategória ami sorozatlövéssel nem igazán illik bele az airsoftba SZERINTEM. Egy kicsit én cheatnek tekintem a mindkét fő kategóriát magába foglaló előnyei miatt. Ez olyan mintha az életben a M40A3 sorozatot lőne. Tudom hogy nem annyira pontos, és nem is lehet a 40es normál gépkarabélyokhoz viszonyított főlényéhez hasonlítani lőtávban a DMR-t, de remélem az elv érthető. Félautomatán oké, mint a Dragunov mondjuk.

Speciel az én M14-esemből WD iktatta ki a sorozatot. Nincs benne tűzváltó sem, elkerülendő a félreértéseket.

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 01, 2007 5:54 pm

DannyL írta:
Szerk.: Vagy Te arra gondolsz, hogy van aki M130 és 1.7J fölött is sorozatot lő?

Na most megértettük egymást :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 01, 2007 5:53 pm

A DMR nekem inkább egy olyan kategória ami sorozatlövéssel nem igazán illik bele az airsoftba SZERINTEM. Egy kicsit én cheatnek tekintem a mindkét fő kategóriát magába foglaló előnyei miatt. Ez olyan mintha az életben a M40A3 sorozatot lőne. Tudom hogy nem annyira pontos, és nem is lehet a 40es normál gépkarabélyokhoz viszonyított főlényéhez hasonlítani lőtávban a DMR-t, de remélem az elv érthető. Félautomatán oké, mint a Dragunov mondjuk.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: szomb. szept. 01, 2007 5:43 pm

bulldog írta:
Aki egyes lövéssel is élvezi, mert értékeli a nehezítést amivel közelebb kerülhet a sniper kategória ahhoz hogy tényleg az as játékosok "elitje" legyen.

Na de a DMR az alapból fél-automata. Akinek ilyen van az nem véletlen választotta. Én is azért kapartam az M14 DMR-emért mert azt vettem észre, hogy az M4-esem is az esetek 90%-ban egyes lövésen üzemel. Ekkor határoztam el, hogy akkor meg miért is ne használnék egy fél-automata DMR-t. Bár még eléggé kezdetleges vagyok ez ügyben, de egyre jobban kezdem megkedvelni a stílust.

Lehet hogy elbeszélünk egymás mellett, de nekem az kezd kristályosodni a beszélgetésből (nem csak veled), hogy a DMR az valami rossz és veszélyes dolog.

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2148 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra