Ksznjk FreePrivacyPolicy!
SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szer. júl. 17, 2019 6:33 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2148 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 62  Következő
Szerző PM
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: szer. szept. 12, 2007 7:53 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Legyetek szívesek pontot tenni végre Cyrus ügyének végére. Csak fölösleges olvasni való. Nekem sem tetszett a stílusa és hiányoltam az érdemi mondani valóját, de nem emlegetem fel még napok múlva is (amivel jelen esetben csak önmagatokat ismétlitek).

Bizo61 normális hangnemben szólt hozzá és javaslatokat is tett, mindjárt az első bekezdésben (amit Kvityának címzett). Az "értő olvasás" mindkét irányban javasolt.

Viszonylag keveset szoktam hozzászólni, mivel legtöbbször van más aki záros határidőn belül kinyílvánít olyan nézeteket, amikkel egyetértek és nem szeretek ismételgetni, mint egy imamalom.

Végül azoknak aki mondogatják, hogy de "Ezt meg azt ne változtassátok meg!" csak azt tudnám elismételni amit korábban már Trasher is beírt röviden. Kifejtve:
Nem teljesen új szabályok születnek és nem radikális változáson megy keresztül a MASZ, pusztán az első másfél év után újraértékelésre kerül és fejlődik. Tessék szépen türelemmel kivárni, amíg nyílvanos lesz a tervezet.
Szerintem a legtöbb csapat akiknek el lett küldve már értékelte. Nem kell sokat várni. (Talán még mi (SRT) nem küldtük vissza, de már nálunk is öszeállt lassanként pár vélemény, csak Mortornak kéne összeszednie a és visszaküldenie, de az időhiány nagy úr.)

Üdv,
MagicHorse

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: szer. szept. 12, 2007 7:49 am

Pl gázválasztás, igényesebbeknél állítható az energia is, külső tartálynál regulátor beállítása... illetve sokat segíthet a felhasználó pozitív hozzáállása is... :roll:
Meg a rendszeres kronó, minden játék elött: túllépted a limitet.... sorry, majd próbálkozz legközelebb.... két-három hazazavarás csodákra képes

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. szept. 12, 2007 7:33 am

punker írta:
5+ csapattól nevezném én "nagy" játéknak, a többi csak gyakorlás.

Ez viszont velünk "vidéki" csapatokkal kiszúrás, mert például Pécs körül van 3 csapat, Bonyhád D-12, Kaposwar és pécsi Mecsek AT.
Ha játszunk Bonyhád ellen akkor az legyen csak gyakorlás?
Nektek könyű Pest és környékén összeszedni ennyi csapatot, meg pályátok is van dögivel. Nekünk oda-vissza 400-460km lenne az út...nem lenne fair.
A létszám viszont meghatározhatja a játék minősítését, 10fő alatt gyakorlaás, 10-20 fő között játék, 20+ pedig nagyjáték.

bizo61 írta:
aki a nálatok megengedett AEG 550 fps-sel játszik.

Had pontosítsak, nem megengedett, folyamatban van a leállítása a csapata részéről.
Nem a mi csapatunkban van. Nálunk a 380-400fps az elfogadott teljesítmény de egyre többen gondolkodnak a "csak" M110 tuningon.

Az a baj, hogy valóban megtehetik az emberek, hogy adott esetben ész nélkül tuningolnak. Az M120 bőven elég, az egyéb sniper jellegűnek is elég lenne a 400-450fps. Csak mit lehet tenni a gázos sniperekkel (550-650fps)? van valami teljesítménycsökkentő hozzájuk?
Kép Elérhetőségeim (link)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. szept. 12, 2007 3:27 am

Betopogott ide Cyrus és kéretlenül is arcoskodással teli volt az elsö hozzászólása,ha Ő alpári hangnemben nyitott akkor mit csodálkoztok a folytatáson?

Egyébbként meg ha nem tetszik neki a MASZ akkor minek kellett egyáltalán hozzászólni?

szerinted egy sima tuning( tehát az alapfegyver megbuherálása) nem vetne fel törvényileg nehézségeket???

irtad,hogy magatokra zárjátok inkáb a kaput,igy ismeretlenül Cyrus kollégádnak lehet hogy jót is tenne.
Javaslom olvasd el mégegyszer a MASZ-t,de most értö olvasással.
Bizonyára ha többször elolvasod találsz benne érekességeket,ami eddig elkerülte a figyelmedet.

Viszont leirhatnátok,ha már egy csapatban vagy a Cyrussal,hogy Ti esetleg milyen módositásokat eszközölnétek,mert Trasherral egyetemben én is kiváncsian várom.

Vissza a tetejére
Admin

HozzászólásElküldve: szer. szept. 12, 2007 3:07 am

Cyrus nem tud fellépni, de Cyrus2 újember esetleg igen !

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. szept. 12, 2007 12:19 am

Játékos játéknyilvántartó adatbázis volt kb fél évig. A kutya sem használta ezért megszűnt valamikor a nyáron. Senki nem adminisztrált, olyat pedig sajnos nem tudok csinálni ami intelligensen vezeti is magát. Bár ha mindenki beültetne egy rádiós chipet magába, akkor talán ez is megoldható lenne.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 9:42 pm

Hát üdvözletem a topiknak.

T. Kvitya.
Én vagyok az ifjú aki jött és kiállt az állítólag saját maga által említett/felhozott politikai stílus ellen.
A meglátásaim: 18 éves korhatár bevezetése, valamint az egyedi, játékszervezőkre bízott enyhítés és szigorítás. A kronózással kiszűrhető az adott játékra nem megfelelő felszerelés. Ezeket korábban mind leírtam, de negatív visszajelzéseket kaptam csak.

T. Interpol.
Úgy gondolom, hogy maradandó sérülést egy M120-as tuninggal csak akkor lehetne okozni, ha kerülnéd a MASZ szerinti védőfelszerelés használatát. Köszönöm a csapat nevében is, ha nem küldesz meghívót, mert nem akarunk a csapattagotokkal szembekerülni aki a nálatok megengedett AEG 550 fps-sel játszik. A fájdalom amiről szó volt a lövés által esetleg kiváltott érzésről szólt, nem mazoizmusról, bár lentebb több szadista ajánlat is felmerült. Kétlem, hogy orvosok és több hasonlók bárkinek is fájdalmat akarnának készakarva okozni, vagy igen??? Több társunk is kint van rendfentartók kötelékében, így ne példálóz ilyennel. Szó sem volt a találat eltitkolásáról... Mivel nem szeretek számólni visszautalnék WD által szept. 01.-én írtakra, ami az M120-as tuningot 400 fps körülire számolt. Olvasmányaim alapján a topikban jelenlévők nagy része szintén elfogadhatónak tartja az M120-ast, illetve jelenleg is használja. Mint ti is. A gyakorlás és felkészülés a taktikára, a terepen és épületben törénő mozgásra vonatkozik, nem röntgenlátásra. Ezekkel ki lehet küszöbölni a hiányukból lehetséges sérüléseket.

T. Sniper.
Felháborítónak tartom a hülyézést. Esetleg ajánlom egy ADMIN figyelmébe, mivel ennél gyengébbekért is kizárta IP cím alapján embereket a "nyílt" topikból. A fegyver erősségekről már írtam, de nem kellene Slaviával leballagni, mert az különböző nehézségeket vetne fel törvényileg is. A 10-es anyával szájbalőni stílust meg nálunk a 8. kerületben már több éve elvetették. Kérném az illetékeseket, hogy tán egy ujjfelemeléssel próbálják kultúrált keretbe szorítani az illetőt. (Örülök, hogy Interpol kollégának tetszik a dolog.) Ha nálatok ilyen komoly játékok vannak akkor mi magunkra zárjuk a kaput és rendőri védelemért folyamodunk inkább. :roll:

T. SZU.

A képek nem készülhettek nálunk, bár értékelem a humorodat. A sérülések nagyobb hányada elkerülhető lett volna a MASZ szerinti védőfelszerelések használatával. Nem is mutatnék jól, ha eligazításon ilyen hiányos fogsorral jelennék meg.

Elnézést, hogy ismét előfordultam, de úgy érzem igazából kevesen olvassák el az írásokat részletesen, mert a nem igazán fedi mindig a hozzászólás a leírtakat. Valamint mivel Cyrus a csapatunk tagja és még az oldalra sem tud fellépni, úgy éreztem a becsület megkívánta a fentiek leírását.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 9:12 pm

Matt, az adatkezelésre vonatkozó rendelkezések miatt aggályos. Btk. 177/A. és 177/B. §-ában meghatározott törvényi tényállások.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 8:59 pm

5+ csapattól nevezném én "nagy" játéknak, a többi csak gyakorlás.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 8:55 pm

Az ilyen dolgokat ahogy irtam csapaton belül kéne kezelni... tudom aggályos. Könnyen mondhatják hogy volt már velük X játékon egy illető... közben meg nem.

Szlovéniában ez hogy megy? / mármint a betartatás/

Bennem mégegy kérdés is felmerült. Mi számít játéknak? A szervezett játék nagy létszámmal tuti / más kérdés h kezdőt ilyenre nem vinne a csapatunk/ ezzel nincs gond. Node azt pl korántsem lehetne játéknak nevezni ha pl 4en kimennek 1 órát lövöldözni,akár 2 héten keresztül..és akkor összejönne az illetőnek a mennyiség... Erre is kéne valamit kitalálni. Szvsz úgy 20 fő körül kezd értékelhető lenni a dolog, de másnak más a véleménye.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 8:39 pm

Cthulhu írta:
(...)
Ha be akarjuk vezetni azt, hogy a játékosok csak bizonyos lejátszott játék után erősíthetik fegyvereiket(...)

Nyilvántartás kellene, de hol, ki, milyan adatokat, hogyan? Eleve adatkezelési aggályokat vetne fel, szabályozni kellene, macera, bürökrácia...

Egyébként minél erősebb közösségi jelleget sikerül megteremteni, illetve fenntartani, annál inkább működik egy kvázi automatikus önszabályozás a rendszerben, inkább válnak az új játékosok is normakövetőkké, mint nem.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 8:34 pm

A lejátszott játékokat hogyan tartod nyílván?
Ahogy lenntebb írták baromi nagy adatbázis lenne, és nagyon nehéz lenne naprakészen tartani.
Nekem a 22 emberé sem egyszerü ha elvadult móson minden hétvégén vagy gyakorlunk, vagy szervezett játékra megyünk.
Valamint aki a felelös a csapatnyilvántartásért, hogyan ellenőrizze azt, hogy ki játszik csaló, vagy veszélyeztető módon?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 7:58 pm

MALU írta:
Cthulhu !

20-30 fps ide-oda nem sokat határoz az erő terén ekkora számoknál !

Jogos!

Őszintén mondom, hogy nem tudom, pontosan mennyivel tudta "átverni" a kronót, mert nem az én személyes tapasztalatomról van szó, hanem konkrétan öcséméről (ő viszont a saját szemével látta sőt, az illető még ki is fejtette neki a trükk lényegét az ellenőrzés után). A lényege az egésznek az volt, hogy a srác fegyverét még pont nem sorolták a mesterlövész kategóriába az ereje miatt. Ha arról van szó, hogy X fps alatt lehet sorozatot lőni, és még kézifegyver, X+1-től pedig már igenis mesterlövészfegyver és csak egyeslövést lehet vele leadni, akkor számít 20-30 fps is. Fogalmam sincs, hogy pontosan mennyit tudott lecsalni a fegyver erejéből, számomra más az is bizarrnak hat, hogy valaki megszeg egy szabályt, mellyel mások biztonságát kockáztatja, ezt ügyes trükkökkel elleplezi és még büszke is rá!

Amúgy én is hallottam a szlovén szabályokról és pontosan ezért döntöttem úgy, hogy teljes alapfegyverrel kezdek és csak valamennyi lejátszott játék után váltok valami erősebbre.
Ha be akarjuk vezetni azt, hogy a játékosok csak bizonyos lejátszott játék után erősíthetik fegyvereiket, érdemes két szempontot figyelembe venni:
1. Az olcsóbb kínai fegyverek többsége már alapból olyan erővel jön ki, amit egy kezdő esetleg a szabályok miatt nem használhatna. Drágára meg nem biztos, hgy lesz pénze és valljuk is meg: nem várhatjuk el egy kezdőtől, hogy egyből a nevesebb gyártóktól származó fegyvereket vegye, amik később biztosan tuningolhatóak is. Persze vannak a gyenge gagyik is, de azok meg annyira gyengék, hogy élvezhetetlen a játék velük.
2. A fegyver lépésenkénti tuningja (pl. M90-ről M100-ra, aztán M110-re, és M120-ra) elég sokba kerül. Érdemes megnézni, hogy így mennyivel kerül többe egy fegyver "szinten tartása", mintha csak egyszer kéne bővíteni.
Én inkább azt javasolnám, - csak egy ötlet, szó sincs arról, hogy okoskodni szeretnék - hogy ha átvesszük a szlovén példát, akkor vezessün be egy "Kezdő játékosi limitet", amihez fix max fps tartozik és mindenki X darab lejátszott játék után átkerül a "Normál" kategóriába, amikor is a mindenkire érvényes fps limitek hatálya alá kerül. Egyszerűbben mondva: legyen csak kettő kategória. Ez esetleg segíthet a korhatáros probléma megoldásában is - 17 évesek lejátszott játékszámtól függetlenül csak bizonyos erősségű fegyvereket használhatnak.

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 7:55 pm

MilSim plug-in készül ám ezerrel, és a milsimben erősen érdekelt csapatoknak nemsokára megy is véleményezésre, persze én nagyon szivesen elküldöm mindekinek akit érdekel, de véleményezéskor tessék tekintettel lenni arra, hogy próbálunk a maximális realitásra törekedni. Az alap MASZ-hoz képest sokkal szigorúbb és sokkal kötöttebb lesz, és a játékosoktól jóval nagyobb fegyelmet követel meg...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 7:44 pm

75RANGER75 írta:
Milsim alszabályzatot nem teszitek bele hogy nekem is jó legyen ? 8)

Pluginként most is alkalmazhatod, ez meg ráadásul színtisztán technológiai kiegészítés.
De majd a többiek hátha megszánnak :P

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 7:44 pm

A szlovén példa az tetszik. Nyugodtan bevezethetnénk. Bár szerintem egy normális társaságban (csapatban) ez eddig is igy ment. Viszont nem mindenki gondolkodik igy sajnos. Tudatosítani kéne bennük.

Az FPS határokkal szerintem nincs nagy gond. A gond ott van hogy sok helyen nincs kronózás, és az emberek nincsenek tisztában a fegyverük erejével. De ez remélhetőleg változik majd.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MattStummer kedd szept. 11, 2007 7:46 pm-kor.
Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 7:41 pm

Milsim alszabályzatot nem teszitek bele hogy nekem is jó legyen ? 8)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 7:37 pm

Cthulhu !

20-30 fps ide-oda nem sokat határoz az erő terén ekkora számoknál !

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 7:22 pm

Elég komoly rész lesz a szabályzatban a kronózással kapcsolatban, elég sok csalási módot ki lehet szűrni egyszerű szabályok betartásával. Mondjuk hozzá tartozik, h aki csalni akar, az úgyis csalni fog, bármennyire is szánalmas....
Mivel mostanában jellemzően már csapatok szerveznek, így remélhetőleg nem jelent gondot egy működő kronó biztosítása a játékokra és a játék elötti kötelező kronózás. Ehhez hozzá tartozik, h a kronózást végző jelölje meg a vizsgált fegyvereket és aki nem ilyennel nyomja, azt azonnal távolítsa el a szervező a pályáról. Aki késik, figyelmetlen v lusta, az így járt sajnos......
Mondjuk itt bejön a hozzáállás is: nézz meg egy játékot, a játékosok cca 20%-a rendszeresen késik, emiatt gyakran az egész esemény tolódik. S ha belegondolsz, szinte mindig ugyanazokról van szó.

Korlimit:
támogatom a minimum 18 évet, finomítás nélkül. Esetleg, csapaton belül játszhat 17től, de 30 fő feletti játékon ne vehessen részt 18 alatti.

Fegyverkategóriák, erőhatárok:
átvenném a szlovén megoldást, x lejátszott játékhoz kötném. Viszont ezt nagyon nehéz lenne nyomonkövetni, így marad a szervező felelőssége: xy idióta, akkor sorry, többet ne gyere a játékaimra. Mindezt a fórumon is közzétéve a játék után.

Vissza a tetejére
Tiszteletbeli Játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 6:52 pm

Lesz kronózási segédlet a MASZ következő verziójában.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 5:31 pm

Ha megengedtek egy hozzászólást...

Én is gyakorlatilag a kezdő kategóriába tartozom és úgy tartottam helyesnek, hogy alap fegyverrel 300 fps körül rohangáljak az első néhány játékomon, mert szerettem volna kicsit kitapasztalni, milyen erő lapol a cuccban.
Szerintem a jelenlegi fps limitek nagyjából jók úgy, ahogy vannak és személy szerint mindenképpen szükségesnek tartom, hogy igenis legyen limit a fegyverek erejére.
Ami kellemetlen tapasztalat számomra, hogy nincs a játékokon kronózás (vagy legalábbis a játékok 80%-án biztosan). Személy szerint az ilyetén irányú szabályokat szigorítanám a MASz-ban. Másik az, hogy olyanról is hallottam, aki képes átverni a mérőberendezést, és a fegyvere jó 20-30 fps-sel kevesebbet mutat a méréskor, mint amilyen valójában. Meglátásom szerint határozott és konrét kronózási szabályokkal az ilyemi kiszűrhető lenne.
Persze jó erre a meghívásos játékos megoldás is, ahol a résztvevők ismerik egymást és 100%-ig megbíznak egymásban, de ezzel meg az a gond, hogy kirekeszti azokat az újoncokat, akik még nem tagjai egyetlen ismertebb csapatnak sem, független játékosként sem tettek még szert kellő ismertségre, mégis szeretnének korrektül, becsületesen játszani. Félő, hogy ezek a játékosok lejutnak a mindenki számára nyitva álló, "nyakló nélküli" játékokra, ahol vagy kiábrándulnak az egészből, vagy pár alkalom után ők is hasonló hozzászólásokkal ékítik a fórumot, mint a korábbi úriember.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cthulhu kedd szept. 11, 2007 7:11 pm-kor.
Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 5:21 pm

Meg lehet nézni a Szlovén szabályokat.

Játszott játékok száma-hoz van kötve az fps emelkedése. :arrow:
[My best friends][Kezdőknek segítség]

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 5:14 pm

a masz egy szabályzat, egy alap konfiguráció egy játékra. ezek után minden játékszervező úgy szigorítja az fps határokat ahogy akarja, komprende?
ellenőrizni meg csak chronóval lehet

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 4:30 pm

Kimura írta:
közlegény írta:
De lehtne:

AEG 370-80 fps
Sniper max 450 fps

és ha kevesebb idióta lenne, akik nem osztanának eszet gondolkodás nélkül, vagy elfelejtenék ezt a játékot?

Kimura, ne szapuld, szerintem még egyetlen játékon nem volt a 12 évével... szóval nincs alapja.

Más: szerintem teljesen jók az FPS határok, csak tényleg a tuningot lehetne valamihez kötni, mondjuk korhoz vagy játszott játékhoz, de akkor meg kellene megint egy adatbázis, ami túl bonyolult lenne... szóval így a legjobb ahogy most van...

A 18+-t meg be kellene vezetni, aki meg most épp 17 éves, akkor az meg egy évig csak csapatokkal megy külön játszani ha szerez magának, és ott megengedik, és nagyjátékra majd jön később... de valamikor be kellene vezetni, és bármikor fájdalmas lesz, de szükséges, úgy mint a tandíj... valakinek szar lesz, és ez persze sajnálatos...

thx

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 4:14 pm

közlegény írta:
De lehtne:

AEG 370-80 fps
Sniper max 450 fps

és ha kevesebb idióta lenne, akik nem osztanának eszet gondolkodás nélkül, vagy elfelejtenék ezt a játékot?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 4:05 pm

Hello

Nem tartozok az őregek köze, de már elég sok játékom volt.
Én meg vagyok elégedve a mostani Masz-al!( nem kell űberkomplikálni)
Annak meg nincsen értelme, hogy kiszereljük a drágábbnál drágább alkatrészeket.
Nem volt eddig gond vele most miért lenne és a nemkívánatos személyeket nem is kell hívni azokat úgyis kidobja magából a társaság .
Az Airsoft a becsületes emberek sportja nem …. embereké!

Ilyen szájhősök úgyse tudnak semmit, meg aki a dicsekedik, hogy neki hány Fps a fegyvere attól mit lehet?
Semmit!

A mi csapatunk már nagyon régóta meghívós játékokat szervez!
Mindenkit ismersz és nincsen anyázás!
Tudja az ember, hogy mit várhat a másiktól.
Nem azt mondom, hogy nem jó a nagy Wargame az is feeliges!
Csak sok az anyázás és sok van a nemkívánatos emberekből!
Ez pláne az újoncokra igáz akik megvannak győződve hogy a chinái csoda ellő 60 métere!
Erre bemegy a boltba, felhúzatja 420ra, és aztán csodálkozik, hogy üvöltenek vele, mert meglőtte 5 méterről az ellent!
Inkább valami olyasmi kéne, hogy kezdők nem jöhetnek 400-al nálunk ez meg is valósítva!

Black Hawk(R.A.T)

Kép

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 3:46 pm

Kép

Biztos ott készültek a képek...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 3:42 pm

:lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 3:38 pm

Amugy meg ki ez a Cyrus ???

"6. Ez játék, amit meg kell tanulni és gyakorolni kell, nem szabályozni! Ha elég felkészült vagy akkor nem lehet semmi baj! " :kocsog: :D

"4. Kell, hogy a fegyver elég erős legyen, ez főleg akkor hasznos, ha valaki nem akarja elismerni, hogy eltalálták,/lehet a ruházat vastag rajta/ utána egy meggyőzőbb sorozat és valószínű legközelebb meggondolja, hogy letagadja-e! "

ez nem normális(mod by Ace)....ha nem számit hogy milyen erös a fegyver akkor lekell ballagni hozzájuk egy Slaviával és azzal kell játszani,vagy esetleg közelről szájbalöni egy csuzliból kilött 10-es anyával és akkor majd elgondolkodik azon,hogy erre vajon felkészült-e.

megmondom majd nekik hogy nálunk meg igy játszuk az airsoftot... :twisted: a kanasztát meg még nem is emlitettem.

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 3:37 pm

Teljesen igaz.
Egy másik csapat kikötötte játék után, hogy csak akkor játszanak legközelebb velünk, ha a JG AK-beta-kat visszabutítjuk alap 330-ra.
A többiek azóta nem is akarnak hallani róluk.

Nálunk majdnem mindenkinek M120 tuningja van 380fps-el.
Ezzel nyomjuk mindenhol.
Épületben limitáltuk ezek miatt a telejesítményt 410fps-ben, bár szerintem még ez is sok...
650fps-es gázos sniper-t nem is engedtünk játszani, bár a tulajdonosa nagyon korrektül elfogadta.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára interpol kedd szept. 11, 2007 3:41 pm-kor.
Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 3:37 pm

De lehtne:

AEG 370-80 fps
Sniper max 450 fps

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 3:18 pm

közlegény írta:
Szerintem úgy jó ahogy an a MASZ, max az Fps limten kéne változtatni:
AEG 350 fps
sniper max 450 fps

Az fps limit csökkentést én is támogatom, de nem ennyire. Elég érdekes lenne, alap JG fegyvereket downgrade-elni kéne vásárlás után???

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 3:11 pm

Szerintem úgy jó ahogy an a MASZ, max az Fps limten kéne változtatni:
AEG 350 fps
sniper max 450 fps

Vissza a tetejére

Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd szept. 11, 2007 2:28 pm

Cyrus írta:
1. Most már nekem is egy 410 FPS-es G36C-m van és nem kérdezték meg, hogy babazsúrba megyek-e.

2. Ha valakinek nem tetszik a stílusa, akkor ne játsszon vele, fikázni nem kell!

3. A sérüléseket el lehet kerülni megfelelő védőfelszereléssel, ide beszúrnék egy idézetet:
" a fájdalom jó barát, jelzi, hogy még élünk"
ha meg valaki fél a fájdalomtól, mennyen sakkozni!!!

4. Kell, hogy a fegyver elég erős legyen, ez főleg akkor hasznos, ha valaki nem akarja elismerni, hogy eltalálták,/lehet a ruházat vastag rajta/ utána egy meggyőzőbb sorozat és valószínű legközelebb meggondolja, hogy letagadja-e!

5. A MASZ egy nagy szar, még jó, hogy nem kötelező érvényű és a büdös életben nem lesz az!

6. Ez játék, amit meg kell tanulni és gyakorolni kell, nem szabályozni! Ha elég felkészült vagy akkor nem lehet semmi baj!

Cyrus

Jó régen olvastam ezt a topicot, de ez a srác tévedésben van.
Szerintem kár az energiát pazaroléni rá. Még szerencse, hogy felírt trasher-nek egy email címet, tudom hova nem kell játékmeghívót küldeni, és hova ne javasoljam a csapatom tagjainak, hogy menjenek játékra.

Reagálás a véleményedre:
1. 410fps? nem gondolsz arra, hogy ezzel maradandó sérülést is okozhatsz? elég felelősségteljes vagy.

2. Ahogy előttem írták, valóban senkinek nincs a fejére írva, hogy csaló...bocs ha nem idéztem pontosan.

3. mi lesz a megfelelő védőfelszerelés? Ha így mennek fel az fps-es mint akár nálunk is az egyik srácnál (AEG 550fps) akkor vegyek fel lovagi páncélt, mert te úgy gondolod, hogy nem veszélyes? Én azt tudom, hogy ha maradandó sérülést okoznál nekem a hülyeséged miatt a maradék erőmmel kettétörném az M4-em rajtad.
A fájdalom jóbarát? gyere és különleges módon olyan fájdalmat okozunk neked, hogy elfelejted milyen a BB találat..Orvosok, és hasonlók vannak köztünk, hidd el nem tudod mi a fájdalom...

4. aki csal játék közben az nagyobb fps-nél is csal...vagy visszakíséred a visszaállópontra, vagy nézed, hogy a medik valóban meggyógyítja? Ugyanmár...

5. Még jó, hogy van valami irányvonal amit lehet követni. Otthon azt csinálsz amit akarsz. Kíváncsi leszek, hogy ha valakinek kilövöd a szemét, hogyan számolsz el magadban, vagy a rendőrség előtt.

6. Mire készülsz fel ha kinézel az ajtó mögül és a másik felén éppen lő valaki? Röntgenszemed van? Olyan kéne nekem is.
Ha neked kevés maga az airsoft mint hobbi, ahogy előttem mondták menj ki Irakba vigéckedni. Az egyik csapattársunk kinn volt egy évig. Megnézném hogyan jönnél vissza. Ott úgyis úgy játszanak, hogy végkiállós a játék és nem tudod eltitkolni a találatot, csak kiabálsz, hogy Medic!! Aztán meg reménykedsz, hogy időben odaér és azt sem lövik ki.

Köszönöm, hogy kinyilvánulhattam!
Még nagyobb szigort a szabályzatban! Pécsről full támogatás, még a tervezet megkapása nélkül is.

Ja, még annyit, hogy az első játékon Vis-nél az épületharc le volt szabályozva 330fps-re és eddig az volt a legjobb CQB-m ahol voltam, pedig mostanában már azt is keményebben nyomjuk.
A tökig erős fegyver rontja a játékélményt.

ahh...

kimaradt a fő véleményem: nagyjátékon 18év felett, otthoni gyakorláson meg a csapat dönti el mi legyen. Szerezzen tapasztalatot és aztán menjen játékra.
Nálunk már a csapattagságnak is feltétele a 18. életév.

THX!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Moderátor

HozzászólásElküldve: hétf. szept. 10, 2007 2:57 pm

Trasher írta:

- 18 év alatti hoz szülői engedélyt, amin lesz mondjuk külön hely a gyermekért a játékon *végig* felelősséget vállaló, őt felügyelő nagykorú játékos adatainak, aláírásának (ebben az esetben Te a rajpk).

én is ugyanezt próbáltam leírni de neked jobban sikerült ;)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2148 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 62  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra