SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szomb. nov. 18, 2017 12:18 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 351 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Szerző PM
HozzászólásHozzászólás témája: Érvelés a Low/ Mid-capról
HozzászólásElküldve: szomb. nov. 25, 2006 4:32 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Üdv!

Köszönöm... gyerekek.. ez nagyon jól esett. Külön köszönöm annak, aki kisegített egy tárral az M15-höz.

Kérek valakit azonban, hogy magyarázza el nekem kéremszépem, hogy miért is nem lehetett feltekerős tárat használni?
Én sajna úgy értelmeztem, hogy mivel 190-db-os.. mehet...
Köszönöm, hogy akik észrevették a hibámat, kultúrált hangnemben tették. Elnézést kérek a hibámért.. DE, meg kell állapítanom, hogy mikor hozzám került a 130-as rúgós tár, sokkal jobban taroltam. A felhúzós tehát, ha úgy veszem akadályozott is.. akkor miért is nem lehetett használni? Sőt... ha úgy nézzük, még hátrányban voltam pl egy 130-as tárral szemben.
Azt megértem, hogy nem fair, ha 4-600 db-os tárral kóvájog valaki, de 200 alatt nem mind1 lett volna? Kérem, aki tudja, most komolyan, magyarázza el nekem, hogy miért nem.... a CSAK, MEEE... válaszokat vegyük úgy, hogy sok embertől megelőlegeztem... hosszabb hangvételűt kérnék... (Ha most valaki bemásolja 4 soron keresztűl, hogy CSAK... annak levélbombát küldök.. :)

Akikkel szópárbajom volt, bocsi... külön egy magyarázat annak a kedves amcsi harcosnak aki elvitázott velem, hogy ellőtte a kézfejem, meg a puskám... gondolom feltűnt, hogy több alkalommal kidugva a fejem, puskám leengedve kiabáltam, hogy nem az igazi, meg menjenek már mögüled máshova beszélgetni. Nem volt a mögötted levő 3 úrnak körkörös fejvédelme, ha belelövök a fülébe, akkor meg anyám belefulad az ebédjébe... szóval bocsi, ez kicsit felzaklatott... Végülis megbeszéltük. Nyilván el is találhattál, de bocsi, 1 találat a kézfejen, műanyag betétes kesztyűben.. szóval, nézd el, hogy nem pattantam ki egyből...

Egyszóval, nyilván mimóza vagyok, de kérem, ha valaki csak eszmecserézik a fronton, tegye már meg, hogy kimászik a tűzvonalból...
Túlképpen persze, el is mehettem volna onnan, csak az volt a hézag, hogy be voltam szorítva.

Régen játszottam.. és most ismét nagyon megjött a hangulatom.. jó bevezetés volt.. :)

Ui.: Tanulva a korábbi ballépésemből... kérem, ha valakinek személyes közölni valója van az általam említettekkel kapcsolatban, írjon prv-t. Amennyiben esetleges vitánkat lezárjuk, készségesen kérek elnézést a közösben is...

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 351 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Időzóna: UTC + 1 óra