Ksznjk FreePrivacyPolicy!
SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: kedd nov. 19, 2019 3:30 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 
Szerző PM
játékszervező

HozzászólásHozzászólás témája: LOST PATROL
HozzászólásElküldve: szer. jún. 26, 2019 6:11 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

LOST PATROL

Dél Amerika esőerdő mélyén megerősödött a "Los Giraff" kartell. A drog előállítás és pénzhamisítás sikerein túl beléptek a fegyverkereskedelembe. Céljaik elérése érdekében az emberrablást sem vetik meg - a túszok további bevételt és biztosítékot jelentenek.
A CIA elit különítmény küldött a helyzet stabilitására.. megszűnt velük a kapcsolat.
Az ügy kiszivárgott - az USA magas politikai érdekei már nem nézhették tétlenül az eseményeket.
Beküldték a térségbe a tengerészgyalogosokat!
Céljuk az elveszett CIA Ügynökök kimentése, valamint a Kartell tevékenységeinek felszámolása.

A KÜLDETÉS RÉSZLETEI

● Az USA "ejtőernyővel" érkezik a műveleti területre - mindenki cipeli a cuccait.
● Rögzített HQ nincs, küldetés közben a PK. jelöli ki a Mobil HQ -t és a lőszerláda pozícióját.
● Elsődleges feladatuk az elveszett CIA különítményt kimentése!
● A felderítések alapján szisztematikusan elfoglalják, felszámolják a Kartell stratégiailag fontos épületeit, eszközeit; droglabor, fegyver készlet, lőszer raktár, légvédelmi üteg, üzemanyag készlet, elfogja a vegyészt, megszerzi drog -és dollár készleteket.. majd kézre keríti a kartell fejét; El Giraffe -t!
● A küldetés sorozat végén megszervezik a kivonást és elhagyják a dzsungelt!

● A kartell El Giraffe rezidenciájáról irányítja az akcióit!
● Képzett zsoldosok jól szervezett őrjáratait páncél autó támogatja.
● A droglabor, fegyver és üzemanyag készleteik, dollár milliók valamint a vegyész védelme a CIA ügynökök elfogásától is fontosabb.
● Rajtaütésekkel, szervezett támadásokkal, fogoly ejtésekkel nehezítik az USA műveleteit.
● Mindent elkövetnek a helyzet stabilitásáért és az amerikai fenyegetés felszámolásáért.

DRESS CODE

CIA
● Kevert ruházat (PMC minta); egységesen megválasztott hétköznapi vagy katonai nadrág, felső nem katonai - utcai viselet, valamint egységes egyszínű baseball sapka!
● Dedikált medik - medik felvarró!

USA
● Használatos katonai mintázatok, rajonként egységes viselet, boni vagy sisak.
(Civil/PMC ruházat, fekete felsők, baseball sapka TILOS!)
● Dedikált medik – medik karszalag vagy felvarró!

SNIPER/SPOTTER
● Kötelező fej álca!
(Álcázott boni/baseball sapka a minimum, hagyományos fejviseletben nem játszhatsz!)
● Ghillie suit, álca szettek előnyben!
Kartell nem rendelkezik sniper/spotter játékosokkal!

KARTELL
● Galléros és színes ing vagy póló, vagy egyszínű atléta, a nadrág utcai viselet.
● Baseball sapka- színes.
● Sisak, boni TILOS!
● Tak. mellény TILOS! Puritán chestrig, warbelt ajánlatos - 6 db. tárhoz!

A játék dress code érzékeny! Törekedjetek a kiírtakhoz; a nehezen azonosítható vagy megtévesztő színek játékosai szenvedni fogják a „baráti tüzet” és a kivérzési időt!

Kép

MEDIK SZABÁLY

● Baráti tűz, fegyvertalálat - TALÁLATNAK SZÁMÍT!
● A GRÁNÁT/I.E.D./KÉSELÉS sérültjeit azonnali HQ -kiállás!
● A találatot hangos “MEGVOLT/TALÁLAT/HIT-HIT” – el és felemelt NARANCS találatjelző kendővel jelezzük, majd várod a kivérzési idő végét- kivéreztél HQ-ra sétálsz.
● Jól láthatóan mutatod a találatjelző kendőt, közben igyekszel elfordulni, vagy takarni az arcodat, elmozdulsz a tűzvonalból, hogy ne kapj további találatokat.
● TILOS TALÁLATÜGYI VITÁT KEZDEMÉNYEZNI!
● Rajonként egy dedikált medik gyógyít kétszer, harmadik találat esetén HQ –kiállás.
● Mediket medik gyógyít, a medik szerep HQ -n cserélhető.
● Az USA/CIA dedikált medik kétszer gyógyít; saját kötszeredből - egy perces kötözéssel.
● Kartell tagjai egymást gyógyítják; saját kötszeredből - egy perces kötözéssel.
● Sniper/spotter páros egymást gyógyítják; saját kötszeredből - egy perces kötözéssel.
Kivérzési idők:

USA/CIA: 1h (raj visszaállás)

SNIPER/SPOTTER: 1h (páros visszaállás)

KARTELL: 10 min. (páros visszaállás)

FEGYVER/LŐSZER SZABÁLYOK

● BB saját készlet, lőszer ládából, lőszer raktárból tárazva!
● MID/REAL/LOW tárak engedélyezettek; 6db.tár, táranként 50 BB.!
● Pisztoly tárak, shoti shell száma nincs korlátozva – táranként 15 BB. !
© HI-CAP tárak használata TILOS!
● Támogató MG: egy rakasszal használható (kötelező másod fegyver).
● SNIPER 2db.tár– táranként 10 BB., további BB a másodlagosban nincs korlátozva!
● SPOTTER 6db.tár– táranként 50 BB., további BB a másodlagosban nincs korlátozva!
● DMR 6db.tár– táranként 10 BB., további BB a másodlagosban nincs korlátozva!
© HPA rendszerű replikák kizárólag DMR kategóriában játszhatnak!
● Tárazás: USA/CIA; HQ –n lőszer ládából, Kartell; kijelölt lőszerraktárból!
© Gránát csak USA/CIA használhat épületben HQ- engedéllyel!
● Pirotech., home made gránát, egyéb pukkancsok használata TILOS!

GRÁNÁT/PIRO

© CO2/BB szóró gránátok használhatók!
● Gránátot dobni, hajítani TILOS!
● Gránátokat épületen belül alkalmazza az USA/CIA!
● Épületen belül a szobában (szobamérettől függetlenül) mindenkit halálra sebez!
© A sebzésbe beletartozik a bejárat előtt egy méteres zóna (küszöb/lépcső)!
● Ejtés/gurítás előtt hangos: "GRÁNÁT!" bemondása kötelező!
● Elszisszent, leeresztett, besült gránát nem sebez!
● Kamu gránátozás: fadarab, kulacs, hógolyó egyéb nem gránát dobása TILOS!
© Pirotechnika TILOS!
© Home Made cuccok, szilveszterről maradt petárda, "Feri-féle izé" TILOS!
● Saját gránátodat darabjait felszedheted, ideg cuccokat hagyd a földön!

KÉSELÉS

● A lekéselt játékos nem kiált találatot, felteszi a találat jelzőt és némán elindul a HQ-ra.
A késelés menete:
● Játék késsel "X" -rajzolsz az ellenfél hátára vagy mellére,
majd érthetően kimondod: "Meg vagy késelve."
● KNIFE - MULTIKILLING NINCS!(tömeges késelés)
● A játékon kizárólag, gumi-műanyag-polifoam kés használható.
● Fa, fém, plexi „kemény/merev” home made cuccok használata Tilos!

DOBATÁS

● Szemből dobatás nincs!!!
● Tömeges dobatás nincs!!!
A dobatás menete:
● Hangosan felszólítod az áldozatod: "Dobd el! /Megvagy!"
(a dobatást nem kötelező elfogadni, ekkor bevállalod a közeli rálövés kínjait)
● Összelövésnél becsületes és korrekt hozzáállás várunk.

FIGYELEM!

• A játékra regisztrálásoddal elfogadod, hogy az eseményen önszántadból, saját felelősségedre veszel részt. Regisztrációkor a felelősségi nyilatkozat kötelezően aláírandó!
A nyilatkozat itt megtekinthető.
© A játékon videó - és fotó készül ami megosztásra kerül a Nyírsoft Extrém -és Látványsport Egyesület WEB és közösségi oldalain! Amennyiben nem kívánsz a médiában szerepelni, viselj maszkot vagy ne regisztrálj a játékra!
• Elismered, hogy megfelelő védőfelszereléssel rendelkezel!
• A VÉDŐ-SZEMÜVEGET A PARKOLÓBAN ÉS A JÁTÉKTERÜLETEN KÖTELES VAGY VISELNI!!!
• Kijelented, hogy tanulmányoztad és megértetted a "LOST PATROL" játék szabályait, valamint a MASZ 2015 szabályrendszert ismered, felfogtad és alkalmazni is fogod.
• Szigorúan betartjuk a MASZ 2015 fps korlátozásait!
• A xCortech 3200 kronóval mért - fps szabályt sértő fegyver replikákat elcsomagolva köteles vagy átadni a szervezőnek, akik megőrzik a játék végéig!
© HPA rendszerű fegyver replikák DMR kategóriában használhatók!
• Egészséges vagy, fizikailag és mentálisan terhelhető, titkolt betegséged nincs,
nem állsz gyógyszeres kezelés alatt.
• A játékterületen használatos fedezékek, elektronikai kiegészítők - és látványelemek elmozdítása, szétszerelése balesetveszélyes és TILOS!
• Játék közben, szervezői engedély nélkül TILOS a parkolóba mászkálás!
• A játékszervezők ügyelnek a játékkiírásban foglalt szabályok betartására.
• A szabálytalanságokat, játékkiírástól eltérő játékot köteles vagy az oldalparancsnoknak jelenteni!
• Önhatalmú bíráskodás TILOS!
• A pályán terminátorkodás, viccből egymásra lövöldözés, bosszú hadjárat szervezése TILOS!
• Játékos magatartási és találatügyi vita - hangos szóváltás kezdeményezése ellentmond
az Airsoft etikával, ne tedd, jelentsd az oldalparancsnoknak!
• A rendbontókat, saját játékot játszó öntörvényű játékosokat, valamint varázspálcával és/vagy gumicsirkével rohangálókat figyelmeztetésben részesítjük és kizárjuk a játékból!
• A játékterületen TILOS mindenféle fizikai kontaktus.
• Faji, nemzeti hovatartozásra utalás, szülőkkel kapcsolatos észrevétel alpári véleményezése
azonnali kizárást von maga után!
• A rendezvényre fórumon történő regisztrációval, belépő díj ellenében tudsz részt venni.
• A rendezvény előtt és alatt alkoholt, bármilyen tudatmódosító szer fogyasztani szigorúan TILOS!
• A játékon, mint a játék szervezői és levezetői, fenntartjuk a jogot arra, hogy fentiekben megfogalmazott nem megfelelő, etikátlan viselkedés esetén bárkit kizárjunk a játékból.
• Kizárás esetén a belépődíjat nem áll módunkban visszatéríteni.

Köszönjük, hogy elolvastad.

Megkérünk minden érdeklődő játékost, hogy amennyiben nem tud azonosulni a játékmenettel, nem kíván megfelelni a dress code követelményeinek, valamint nem tud kapu zárásig - azaz a játék tervezett végéig maradni, ne regisztráljon a játékra.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: LOST PATROL
HozzászólásElküldve: kedd okt. 29, 2019 8:14 am

A szervezők mellett szólnék, hogy Kartellben színes baseball sapkát írtak. Volt otthol egy PMCbe használt homok színű sapka de úgy gondoltam az nem jó mert a CIA úgyis ilyenbe lesz és majd a társaim lőnek le. Ezért new yorkerben komoly pénzért (800 Ft) vásároltam egy kék baseball sapkát. Ezen kívűl piros atlétát vettem fel a pulóver felé. Tudtam hogy világítani fogok de nem zavart mert Kartellbe jelentkeztem. Ez ezzel jár. Ja és a warbelt vagy puritán chest rig se véletlenül lett odaírva.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 15, 2019 6:40 am

Ha tudjuk, hogy ott a kokain, pláne Heisenberg a vegyész...
Tuti megpróbáljuk :)

Vissza a tetejére
játékszervező

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 14, 2019 6:47 pm

Mokker írta:
Ja a pénzt elvittük kellett kokainra :)

Bezzeg az 1-es épületben lévő kokó nem kellett eléggé. Pedig még egy vegyész is járt volna mellé....

E&L AK-104; E&L AK74su; LCT LC-3; A&K PKM; KWA MP9; WE G17; Trollbumm 40mm...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. okt. 14, 2019 6:41 pm

Attila1991 írta:
Az hiszem engem keresel :D
Ez volt az a cucc :
https://www.sporteon.hu/tyr-antifog-spray

Ezer koszi! Rendelek is belole, nem tokeletes, de sokat javit a bulin. ;)

A dress-code temahoz meg annyit hozzatennek, hogy bar valoban voltak ebbol felreertesek, azert ezzel egyutt lehetett elni, meg akkor is ha zavaro volt neha - szerintem nagyon nehez lenne itt keleten egy szigoru dress-code-os jatekot osszehozni, ahol haza lehet kuldeni azokat, akik nem felelnek meg a kiirasnak. Jo vot' ez igy.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 6:46 pm

Ja a pénzt elvittük kellett kokainra :)

Kép

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 6:43 pm

Rengeteg vicces és izgalmas percet okozott a drogdealer csapat, jól toltátok ám. Viszont Üveg információja téves volt, nem vittétek be az összes snipert. Az ellenünk küldött 4 kartelest az örök vadászmezőkre küldtem "most már matcheljük le" :) Pék és én nem estünk fogságba :)

Tetszettek a jelmezek és ahogy játszottatok remekül szórakoztunk. Sok meleg helyzet volt amikor jobb volt inkább gyorsan visszavonulni előletek :D

szóval még egyszer: respect az ellenfeleinknek!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 6:36 pm

Szia Bokor

Az hiszem engem keresel :D

Ez volt az a cucc :

https://www.sporteon.hu/tyr-antifog-spray/

Van több fajta is próbálgatni kell! Nem merem még ajánlani mindenkinek mert most volt először használva de eddig ígéretes :D

Üdv.: Török Attila

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 5:52 pm

Üvegműves nevében is köszönöm a részvételt és támogató hozzászólásokat - a pályán és itt a fórumon.
Az építő kritikák és észrevételek miatt tart itt a szervezői lelkesedésünk és a megvalósított játékaink minősége!!!
.. köszi-köszi.

Mokker szépen (finoman) és lényegre törően vázolta a régió airsoft játékos állomány hozzáállását, legyen az egy zászlós hétvége vagy egy hardcore MILSIM törekvés - mindegy :(

A beléptetésnél megpecsételődött a játékmenet!
Legalább annyian érkeztek hiányos és trehány dresszkódban mint elkötelezett "hand made" jelmezben! Volt aki együgyű poénkodással biztosított arról, hogy a téliesített angol haderő polár cuccai a kiírásban részletezett Kartell jellemvonásokat tartalmaz és Ő ebben a cuccban fog kartelkedni.
Sajnos ha Őt és dreszkód-káromló társait kizárással jutalmazzuk - el kellett volna halasztanunk a játékot, mert ugye a karszalagozás szóba sem jöhet egy MILSIM rendezvényen!
Mokkernek ebben is igaza van; nem csak jófajtadrága pukkát kel venni, a "ruházatra" is kell szánni pár forintot -> KIVÉVE AKIK NEM OLVASSÁK A JÁTÉK KIÍRÁST! :axe:

Számomra megdöbbentő élmény volt az is, hogy eligazításkor derült ki; 25 Fős USA nem készült dedikált medikkel!? (két főt kivéve) :( A kb. 10 Fő hiányzó, aki nem jelentek meg valószínűleg javított volna ezen az elszomorító arányon..

Mindezek ellenére a STORY és az AMMO DEPO élményekkel gazdag, izgalmakkal teli - igen fárasztó játékot hozott össze.

A Kartel oldal hozta a kívánalmakat, lármás őrjárataik, precíz rajtaütéseik a frászt hozta az amerikaiakra!
Az USA sem tétlenkedett - eltökélt célunk volt az elveszett különítmény kimentésén kívül, hogy 0 -ra redukáljuk a térség kartell tevékenységeit, El Giraffe -t pedig likvidáljuk; sajnos utóbbi és a Drog Labor lerombolása nem sikerült..

A korán lelépők sajnálhatják!!!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 5:31 pm

Czaboo, ha eltekintunk az od-től akkor is, szerintem érted amit irtam
A cia összevissza ruhazata mikor egységességet kértek, sniper wihout ghille stb.

Üveg és Covboj nagyon jó emberek és jó szervezők, itt pedig egy kis szigor kell csak dresscode tekinteteben.

Hat igen mi pl ki akartunk tartani a jatek vegeig de lelepett a fél ranger team.veletek egyszerre tavoztunk ahogy szoktunk. Itt mindig jó jatszani :)

Mikor meglattam a hatalmas kalapot a celkeresztben.. Nem tudtam leloni.. Gondoltam hatalmas figura aki ebben kommandozik menjen tovanb.. Respect :)))

Rengeteg vicces jó pillanator okoztak amugy a kartelesek. Jó ellenfelek voltatok :)

Vissza a tetejére
játékszervező

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 4:36 pm

Szeretném külön megköszönni Covbojnak és Üvegművesnek a szervezést!

Rengeteg nagyon jó kontaktot sikerült összehozni.
A 2.-es mortalnál meg nem lehet leírni azt az adrenalin fröccsöt, amit átéltem. Nem is tudtam, hogy ilyen laposra össze tudom húzni magam. :D
Sikerült végig nagyon szórakoztató és poénokban gazdag játékot játszani, a Kartell láthatóan jól érezte magát.
Külön megdicsérném Olajbogyót, amiért annyira jól kommunikált a rádión, folyamatosan adta a hasznosabbnál hasznosabb infókat, tanuljatok Tőle.

Dress Code: Valóban rengeteg "konfliktus" volt belőle, hogy sokan figyelmen kívül hagyták a kiírásban foglaltakat. Ezt sajnos minden frakciónál tapasztalhattuk. Nem is értem, hogy pl ~10 ember miért nem képes előre megbeszélni, hogy milyen színű baseball sapkát, vagy felsőt viseljenek. Ebben a fene nagy online térben szerintem millió meg egy lehetőség van arra, hogy ezeket összeegyeztessétek.
A legkiakasztóbb az az "úriember" volt, aki tan színű csőnadrágban, woodland mintás kapucnis pulcsiban fejfedő nélkül kitalálta, hogy Ő USA...

Mokker: szerintem az OD is színnek számít és kockás inggel egyértelműen azonosítható volt. :roll:

Sajnálom, hogy 15:00 környékére az USA+CIA oldal ismét annyira megfogyatkozott, hogy ezzel a "saját oldalát" cserben hagyta... :(

E&L AK-104; E&L AK74su; LCT LC-3; A&K PKM; KWA MP9; WE G17; Trollbumm 40mm...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 1:57 pm

Köszönöm,hogy játszhattam veletek kiváló volt . El kell gondolkozzak az elme állapotomrol mert szerintem az nem normális,hogy 48 èvesen nègykèzláb egy nagy sombrero kalapban kúszok az ellensèg felé ès az sem zavar .hogy mindenki látja csak egy cèl lebeg a szemem előtt elkapni valakit.Nagy a baj :lol:

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 10:58 am

Köszönöm én is a játékot. Szokásos módon kiváló volt a szervezés. Bárcsak ilyen játékokra lehetne járni minden hétvégén. Látszott hogy volt belerakva idő és pénz. Az aknavetők védelménél az volt a feladatom hogy a kerítés mellett lopakodva segítsem El-kúró rajt oldalról. Hát sikerült az USA zászlóig eljutni. De mivel genyó dolognak éreztem volna a hogy multicamet lőjek a saját hqjukról így inkább 30-40 méterre mentem a zaszlótól. Hát az első sorozatnál volt ám meglepetés. A másik amikor az 1est védtük az erdőből úgy elfáradtam hogy 10-15 percet szundiztam és mire kinyitottam a szemem már 4-5 ellen lopakodott a kapunál. 3an is tüzet nyitottuk rájuk. Mint kiderült azt rádiózták be hogy géppuskás volt ott ezért arra nem tudnak menni. Ment az adok kapok egész nap. A sniperektől egész nap rettegtünk. Nagyon sokunkat lelőtték. Nekik jár a különdíj.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 8:42 am

Köszönöm a játékot,

Továbbra is öröm ide járni, sok sok korrekt játékos, jó hangulat.

Észrevétel:

Javaslom a dresscode sokkal szigorúbb betartatását. Többen lettek emiatt félreértés áldozatai ami nagyban rombolja a játékélményt. Egyszerűen aki a 150-250e ft-os replika mellett nem tud hozni egy színes (nem zöld-fekete) baseball sapkát, vagy Ghille-t vagy csak nem tud utánanézni mi az a PMC vagy a Ghille, azt nem szabad beengeni a pályára amíg ezt a hiányosságot nem pótolja.

AZÉRT VAN ENNYI OLDAL, hogy mindenki kijátszhassa amibe bele akarja élni magát. Tehát ha egy adott oldalra regisztrálsz vedd a fáradtságot és NÉZZ KI ÚGY. Azért regisztráltál oda nem? Olvasd el mit kér az adott oldal és mit nem szabad.

Mit jelent ez?
KARTELL
● Galléros és színes ing vagy póló, vagy egyszínű atléta, a nadrág utcai viselet.
● Baseball sapka- színes. NEM FEKETE NEM ZÖLD volt ilyen!!! Ha kartell drog oldalra jelentkezel egy milsim játékon akkor ne hasonlíts már PMC-re zold fekete baseball sapival.. néhányan kb ugy neztetek ki mint a rendezetlen CIA, volt is belőle félreértés, meg lett beszélve korrekten de akkor sem jó. kicsit több beleéléssel lehetne milsim vagy mi .. kiemelném a piros felsős srácot aki iszonyat jol tolta és érvényesült piros ruhában is. Aprította az usa-t vagy a fehér kopenyes drogbáró.. hát az kész.. oriási. igy kellene. Nem bonyolult minimum egy kocks ing és egy szines sapi.,
● Sisak, boni TILOS! volt ilyen azért nem lőttük csak a feje látszott azt hittük velünk van, utána lőni kezdett ránk. DMR fegyver is volt, pedig nem lehetett volna, de ez a legkevesebb

CIA
● Kevert ruházat (PMC minta); egységesen megválasztott hétköznapi vagy katonai nadrág, felső nem katonai - utcai viselet, valamint egységes egyszínű baseball sapka!
Ruházat nem sikerült egységesség pláne nem, az ellenfél azonosítása pláne nem. Fehér fel mellett álló könnyen azonosítható Ghille ruhásokat halomra lőtték sorozattal 10 méterről. Az egységesen megválasztott az azt jelenti, hogy egyformán néztek ki. Nem hasonlítotok a cartelre vagy valami gyulevész hadra.

SNIPER/SPOTTER
● Kötelező fej álca!
(Álcázott boni/baseball sapka a minimum, hagyományos fejviseletben nem játszhatsz!)
● Ghillie suit, álca szettek előnyben!
● Kartell nem rendelkezik sniper/spotter játékosokkal!
Voltak magányos sniperek a kiírás kért spottert, illetve láttunk mindenféle álca nélkül játszó és magányos snipereket is. Nem is értem...

USA
● Használatos katonai mintázatok, rajonként egységes viselet, boni vagy sisak.
(Civil/PMC ruházat, fekete felsők, baseball sapka TILOS!)
Itt nagyjából mukodott a ruházat, de az ellenfél azonosítás nem: simán lőttek Ghille-re "azt hittuk a kartelnél is van" lásd kartel leírás: ott nincs sniper.

szvsz muszály jobban megkövetelni a dresscode betartását mert egyszerűen nem lehet így azonosítani az ellenfeleket.

Illetve: halottakat nem használunk fedezéknek több okból sem.:
- etikátlan. máshogy kell megoldani az ilyen helyzetet.
- hihetetlenül baleset veszélyes. Baleset elkerulése mindennél fontosabb. Az aki 2 méterre célzott lövést ad le a vele szemben allo maszk nélküli két halott ember között ellőve... nagyon felelőtlen és nem pályára való. Kérem ezekre jobban figyelni. Baleset nem történt de benne volt. 5.en voltunk jelen az esetnél. Ha valakit 2 méterről (annyi sem volt) arcon lősz annak beszakad az arca még 300 fps-el is. Komolyan nem is értem...

Érdemes még odafigyelni arra, hogy Covboj időt energiát fektet abba, hogy táblákat tereptárgyakat készít. Ezt játék után tár ürítéskor ne lőjük már szét. A szemünk láttára lőtte szét a benzinkutat és a jelző táblát egy kis gyerek (usa) 8-10 sorozattal és több bb-vel mint amit egész játék alatt felhasználtunk. Legközelebb is akarunk jönni, legyenek meg a klassz tereptárgyak amik emelik a hely hangulatát.

Ez a játék egészének pici részét tette ki, a döntő többéségében viszont hihetetlen jó hangulatú élvezetes játékot hagytunk magunk után :D Köszönjük a rádió megtalálójnak a segítséget!!!

Minirambo, ezt kerested:

https://military-shop.hu/termek/uj4649- ... f04d6.html

https://military-shop.hu/termek/uj3941m ... c04dc.html

A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Mokker vas. okt. 13, 2019 12:18 pm-kor.
Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 8:27 am

Sziasztok,

Koszi a jatekot es a szervezest mindenkinek! Nagyon jo nap volt, korrekt ellenfelekkel, mozgalmas kuldetesekkel, a leheto legjobb idojarassal. Megkockaztatom, hogy nalam az ev legjobb jateka volt ez. Kulon koszi a szives vendeglatast El Giraffe-nak es a kartellnek, mindketszer... Azota is csak medvere vadaszok. :D

Plusz: Keresem azt a sracot, aki USA oldalon nehanyunk szemuveget befujta valami paramentesito csudaszerrel. Vennek belole, ha tudnam mi volt az.

Udv,
A bokor 8)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 13, 2019 7:57 am

Tetszett a játék. Nagyon gondosan ki volt dolgozva minden részlete, sok tűzharc és feladat volt ami szerintem fontos egy jellegű sportnál.
Köszönöm a játékot!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. okt. 12, 2019 4:02 pm

Köszönöm a játékot!

Tetszett a szervezés-az ellenfél is nagyon korrekt volt.
Talán egy kicsit a kivérzési időt sokallottam. Szerintem egy 20 perc-fél óra is oké lett volna.

Várom a következőt!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: pén. okt. 11, 2019 4:35 pm

Tisztelt Szervezők !
Bocsánat, de előre nem látható események miatt le kell mondjam a holnapi játékot. :(
Jó szórakozást Mindenkinek !

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  

JÁTÉKRA JELENTKEZŐK
-= LEZÁRVA! =- CIA - 9 fő (Max 10 fő) -= LEZÁRVA! =-
Bull F04 (Black Falcon) , Fegyver: M4 - 340 FPS , M92 - 300 FPS
CooperG (BLACK FALCON) , Fegyver: M4 - 380 FPS , GLOCK 18 - 290 FPS
Felipe (BLACK FALCON) , Fegyver: KWA RM4 - 360 FPS , Hi-capa 4.3 - 320 FPS
Frosty , Fegyver: Ak - 370 FPS , M4 - 380 FPS
HitGirl (Final Solution) , Fegyver: Specna m4 - 380 FPS , Kp-01 E2 - 350 FPS
kistaki , Fegyver: M4 - 370 FPS , CIA-ba mennék
Krantz (Black Falcon) , Fegyver: M4 - 350 FPS
Nagyjozsef (RAT's) , Fegyver: AK - 380 FPS , RPK - 370 FPS
NagyZsolt (RAT´s) , Fegyver: ak63F - 380 FPS
Játékra jelentkezem! - 0 fő (Max 20 fő)
KARTELL - 23 fő (Max 50 fő)
aron95 , Fegyver: Nincs megadva
B.Dani , Fegyver: Scar-L - 370 FPS , Kriss Vector - 330 FPS
Baranyai Péter , Fegyver: Nincs megadva
Beni (R.A.A.T.) , Fegyver: PJ4A1 - 350 FPS , Glock 23 - 250 FPS
Czaboo (Delta+AST) , Fegyver: PKM - 385 FPS , WE Glock 17 - 300 FPS
dangesz (I.A.T) , Fegyver: specna arms mk18 - 350 FPS , Army r27 - 300 FPS
Gabo2000 (R.A.A.T.) , Fegyver: M249 - 385 FPS , G23 - 270 FPS
H1GYLAKO (Nyirsoft SE) , Fegyver: KWA RM4 - 0 FPS , CZ P09 - 0 FPS
Kitti , Fegyver: G36c - 350 FPS
Mokker (Delta) , Fegyver: Sr25 - 395 FPS , Glock17 - 300 FPS
NagyZozo (Delta) , Fegyver: Aksu - 360 FPS
negyven7 , Fegyver: M4 - 320 FPS , Beretta M9 - 0 FPS
Nemcsek , Fegyver: M4 - 350 FPS
Patrikgun , Fegyver: M4 A1 - 370 FPS
pontprof (AEP) , Fegyver: M4 - 350 FPS , G17 - 300 FPS , +1
Rajnald (DELTA) , Fegyver: Aksu - 380 FPS , 1911 - 0 FPS
RUBEN (Nyirsoft se) , Fegyver: M4 - 360 FPS
sonaj , Fegyver: M4 - 380 FPS
steewy777 ((MW)) , Fegyver: M4 - 387 FPS , USP - 216 FPS
trucker (Delta) , Fegyver: Amd 65 - 330 FPS , Walther ppk vagy VZ 61 - 270 FPS
UrbanRat , Fegyver: G&G CMR16 - 380 FPS
üvegműves (Delta) , Fegyver: Ak - 370 FPS , Beretta - 300 FPS
VasoliHUN (Angry Bears) , Fegyver: AK74U - 390 FPS , BLE XAE - 320 FPS , Fuvart adnok innen: Debrecen, 1 fő
USA - 25 fő (Max 40 fő)
Anarchy (STRIKEFORCE) , Fegyver: M4 - 320 FPS , Beretta - 200 FPS
Andi77 , Fegyver: G36 - 350 FPS , Beretta - 280 FPS
Attila1991 (Final Solution) , Fegyver: VFC Avalon Leopard - 370 FPS , Beretta M9 - 190 FPS
Big Jack (Final Solution) , Fegyver: VFC PDW - 380 FPS , UFC 1911 - 300 FPS
bikerlacee (G.SZ.K.) , Fegyver: SRS A1 - 550 FPS , Beretta - 280 FPS
Blackyke (Red Raven) , Fegyver: MK12 - 380 FPS , 1911 - 280 FPS
Blitz98 (STRIKEFORCE) , Fegyver: Ak74u - 360 FPS , Glock17 - 260 FPS
borysz (KO) , Fegyver: M4 - 360 FPS
callsign_hoxton , Fegyver: Mp40 - 330 FPS , M9 - 300 FPS , Fuvar kell innen: Debrecen, 1 fő
COVBOJ (NyírSoft SE.) , Fegyver: PDR-C - 360 FPS , G 17 - 300 FPS
Donor (Vakegerek) , Fegyver: G36c - 360 FPS , Glock - 320 FPS
hondalsi (Ranger Team) , Fegyver: M14 - 380 FPS
j4ncs15 (Final Solution) , Fegyver: M4 - 380 FPS
Jankosz1986 (Vakegerek) , Fegyver: AK47 - 360 FPS
Jürgen (Ranger) , Fegyver: G36 - 360 FPS
kasmyr (Phantoms) , Fegyver: Ares m4 - 370 FPS
Kerdei (Ranger) , Fegyver: AK47 - 380 FPS
Kis Borisz , Fegyver: M4 - 330 FPS
Laczják , Fegyver: G36 - 0 FPS
Libi88 (Final Solution) , Fegyver: Mp5 - 370 FPS
minirambo , Fegyver: Ak 105 - 360 FPS