SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: szer. dec. 12, 2018 5:25 am

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 
Szerző PM
játékszervező

HozzászólásHozzászólás témája: Pestszentimre évzáró (Chemical Weapon) by Militans /Térkép oldal PK-k/
HozzászólásElküldve: hétf. nov. 05, 2018 10:18 am
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Járművek:

Kép

Szolgáltatások:

Shop lesz kint, BB-t, gázt ezt azt viszünk ki alapból, akinek valami extra kellene rendeljen időben.

Oldalparancsnokok és irányítás:

Lázadó :
Leader

Regularis
wbj

Szabályrendszer:

• A játék szabályzata: MASZ 2015
• Szigorúan rajban mozgós, feladatmegoldós sokat gyalogolós, felderítős, területbiztosítós játékmenet lesz a jellemző

• Szigorú parancsnoki lánc várható, ahol a rajparancsnok vagy rádiós tartja az oldalparancsnokkal, vagy szakaszparancsnokkal a kapcsolatot és utasításait mindenki szigorúan veszi és maradéktalanul végrehajtja, legalább is arra törekszik

Aki bármely vitát generál, etikátlanul viselkedik azt hazaküldjük az egész rajával együtt
A játékdíjat ilyen esetben nem tudjuk visszaadni.

BB-limit és tárazás, tármegkötés:

BB limit és tármegkötés NINCS, kivéve:

Géppuskák esetében maximum egyszerre betárazott mennyiség egy rakasz.

Jogi nyilatkozat:

A Játékon mindenki csak saját felelősségére vehet részt.
Minimum életkor 16 év. A jogi felelősségi nyilatkozatot a regisztrációnál kötelező alá írni.
Fiatalkorúak aláírt szülői nyilatkozatot hozzanak magukkal.

Medik rendszer/visszaállási idő:

• Aki találatot kap hangos MEGVOLT kiáltással jelzi azt, majd felrakja a narancs találatjelzőt (játék elején ellenőrizzük a meglétét)
• A sebesült tűzvonalból elléphet egy két métert, legugolhat, 5 méterig fedezékhez kúszhat
• Medik vagy egy társa kivonhatja a tűzvonalból a sérültet, sétálva, vonszolva, de nem szaladva
• Medik-rendszer gumis, medik a sérült vállát fogja 60sec ig, majd ráhelyezi a csuklójára a gumit, ezután figyelmezteti a sérültet a sapi levételére, gumi áthelyezés után a sebesült meggyógyul.
• Amikor elfogy a mediknél a gumi, a raj a következő találat kivérzési ideje után visszaáll
• Gumit kronózásnál kap mindenki
• Mediket két gumivaé, rajából bárki gyógyíthatja, ilyen esetben két gumit egyk kezéről a másikra rak a medik

Kivérzési idő 5 perc, visszaállás szintén 10 perc.

Oldalak:

Lázadó+Zsoldos:

• OD vagy bármilyen egyszínű katonai ruházat, vagy civil ruházat
Taktikai mellények engedélyezettek civil felső alatta jól látható legyen, vagy lehetőség szerint a mellények legyenek egyszínűek.
Barett, usanka, ködvágó,baseball sapka itt mehet.
Boonie, Sisak, Patrol cap TILOS!
IDE csak egyszínű korabeli vagy tereptől mentes gorka jöhet az orosz cuccok közül

• Krémszínű nadrág és póló vagy zubbony esetleg ing de hasonló színben, egyszínű taktikai mellénnyel, baseball sapi.
Boonie, Sisak, Patrol cap TILOS!

NATO:

• Bármilyen egységes terepszínű NATO katonai ruházat, illik törekedni a rajonként is egységes ruházatra. /acu, marpat, multicam, desert ruhák, cadpat, DPM, Flecktarn, woodland+boci/ KLMK és Partizán orosz minták.
Boonie, Sisak, Patrol cap itt mehet!

Baseball sapka viselése TILOS!

[/color]
[elvalaszto]Pálya és biztonsági szabályok:

- Kronózás lesz
- Pirotechnika használata a szervezőknek bemutatott mehet
- Szervezők is biztosítanak pirotechnikai eszközöket a feladatokhoz
- A játék előtt 8:00-tól 10:00-ig a szervezők lehetőséget biztosítanak mindenkinek a pályabejárásra, a terület veszélyeiről a játékosok maguk győződnek meg, a területet saját felelősségükre használják.

Történet:

Az amerikai diplomácia vezetője csütörtökön azt hangoztatta, hogy az ENSZ Biztonsági Tanácsának a jövő héten cselekednie kell a szíriai vegyi fegyverekről kötött amerikai-orosz megállapodása ügyében.

A becslések szerint a mintegy ezer tonna vegyi fegyverrel rendelkező Damaszkusz bejelentését a szervezet jelenleg vizsgálja, annak tartalmáról nem közöl részleteket - mondta az OPCW szóvivője, hozzátéve, hogy egyelőre csak a szükséges dokumentumok egy részét kapták meg, és továbbiakra számítanak.
A dokumentumokból kiderítették, hogy négy különböző helyszínen folyik ideggázok gyártása. Hamahban, Latakiában, asz-Szafírában (Aleppó közelében), valamint egy damaszkuszi tudományos laboratóriumban.

A bejelentést Szíriának a Genfben nyélbe ütött múlt heti orosz-amerikai keretmegállapodás alapján kellett megtennie, amely szerint nemzetközi felügyelet alá kell helyeznie vegyifegyver-készleteit.

Az OPCW pénteken az orosz-amerikai terv megvitatására vasárnapra összehívott igazgatótanácsi ülését határozatlan időre elnapolta. Diplomáciai források szerint ennek oka, hogy Washington és Moszkva nem tudott megegyezni a terv kivitelezésének részleteiről.

Az ellentétek kiújulásának az a fő oka, hogy az Egyesült Államok az ENSZ Biztonsági Tanácsában olyan határozatot akar elfogadtatni, amely a megállapodásban foglaltak megtagadása esetén katonai csapást is engedélyez a szíriai rezsimmel szemben, ezt azonban Oroszország ellenzi.

A NATO katonai egységei utasítást kapnak az átadott iratok alapján az ellenőrzés megkezdésére, valamint a rendkívül veszélyes XA214-es vegyi fegyver hatóanyag biztosítására, majd az előállító üzem és raktár biztosítás után a vegyianyag területről történő kivonására.
Itt kezdünk...

Feladatok:

NATO:
• Városba történő bevonulás
• A vegyianyag üzem felkutatása biztosítása
• Fertőzöttség mentesítés az üzemekben, csak vegyész végezheti!
• Az üzem és a kivonási pont, pontok között az útvonal biztosítása
• A vegyi anyag kivonási pontra történő szállítása, több ütemben.
• A kivonási terület biztosítása a kivonásig
• Szíriai szélsőséges csoportok teljes felszámolás

Lázadó + Zsoldosok:

• A váosba történő bevonulás megnehezítése
• A város külterületének biztosítása
• A konvoj átvonulásának megakadályozása
• A kivonási pontok felkutatása és a kivonás megakadályozása
• Fennhatósági terület méreteinek fenntartása
• "IED"-el történő jármű megsemmisítés

JELENTKEZÉSHEZ KATTINTS IDE!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Pestszentimre évzáró (Chemical Weapon) by Militans /Térkép oldal PK-k/
HozzászólásElküldve: hétf. dec. 10, 2018 8:46 pm

Sziasztok, Az Osztrákokat kitiltottam !!
Remélem így mindenki megnyugszik.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Pestszentimre évzáró (Chemical Weapon) by Militans /Térkép oldal PK-k/
HozzászólásElküldve: hétf. dec. 10, 2018 6:05 pm

A HQ szemszögéből mindig más a játék, mint amikor valaki a terepen van, úgyhogy elsősorban arról nyilatkoznék inkább: A hideg és zord idő valóban megrostálta a játékosokat, azonban ez nem ment a játékélmény rovására. Mondhatnánk, hogy a jók közül is a legjobbak maradtak vasárnapra. Az USA rajok (KGB, Sakálok, Vanguard, Vitézi rend, Swift, Patriots, Őrangyalok, Sajt, Easy, Random Brothers, és Felderítők) kivétel nélkül derekasan küzdöttek. Nem tudtam olyat kérni, amit ne oldottak volna meg. Jó volt a kommunikáció, a rajok követték a HQ utasításait, és ha kellett, igen proaktívak is tudtak lenni. A Grincs és a Diótörő szakaszok példaértékű együttműködést tanúsítottak a terepen.

A külföldi játékosok sajnos sokak kedvét szegték, a velük szemben támasztott kritika jogos, azonban ne feledjük el, hogy a Lázadó oldal többi játékosa becsülettel küzdött velünk, ami sok fejtörést okozott a parancsnokságon, és jó küzdelmeket hozott a terepen. Sikereket pedig számos alkalommal elkönyvelhettünk. A játékosaink sok-sok palack vegyi-anyagot kivontak, a vegyi anyag gyárakat felrobbantották, cserébe a robbantó táskát sikeresen elhagyták a 6/7-es épületben, amiért ádáz harcot vívhattunk a lázadókkal.

Azt gondolom, hogy nem csak nekünk okozott kellemetlen perceket a külföldi csapat, biztosan tudom, hogy a Lázadóknak és Leadernek sem volt felemelő érzés olyan csapattal egy oldalon harcolni, ami sajátosan értelmezi a játékszabályt.

A játékot mindenkinek köszönöm

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. dec. 10, 2018 9:35 am

Először is a szakaszom nevében szeretném megköszönni a játékot mindenkinek, a srácok nagyon élvezték én pedig ez úton is köszönöm Joe-nak és a Militáns csapatnak, hogy oldalparancsokként is tevékenykedhetek.

Sajnálatos a "sógor" csapat viselkedése, legjobb tudomásom szerint Joe a tegnapi nappal kitiltotta őket a pályáról (erről "hivatalos" információt Joe tud majd adni).

Szeretném megköszönni a NATO oldalnak a rugalmasságot és türelmet amivel kezelték a helyztetet, értem ez alatt az osztrákokat és a lázadó HQ áthelyezést is.

Misfit Airsoft Team

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. dec. 09, 2018 8:15 pm

Sziasztok!

A saját (vegyész)szemszögemből a mai játékra az alábbiakat tudom mondani.

1. A raktárakat sikeresen fel tudtuk számolni, az ellenfél jól megdolgoztatott, de a NATO oldal helyt állt derekasan, pedig mixeltem rendesen az üvegeket :D
2. Robbantásnál is jelen voltam, az is jó móka volt :D A pirotechnikai illata mindig jól esik a szomorkás időjárásban. :D
3. A külföldi csapattal volt szerencsém több alkalommal is összefutni. Első alkalomnál a tetőn voltak fent, többen is kiabáltunk nekik, még a fotós hölgy is. Részére az volt a válasz, hogy megsorozták, nem tudom hogy csak a környékére vagy találatot is kapott.
A második alkalom már bosszantó volt és majd nem elvesztettem a türelmemet. A robbantásnál kilőtték a kísérő rajt és engem is. Ez benne van a pakliban, nem probléma. De utána jött a lézer, a jobb szememnél a hüvelykujj körömrészével megegyező területet takart ki. Erre egy hangos ÁÁÁÁ-n kívül az volt a reakcióm, hogy a kezemmel takartam a lézert. Viszont miután letettem a kezem ugyan úgy szembe lézerezett. A lézerről az akkor éppen kísérő Guardian Angels raj egyik tagja mondta, hogy a hátam mögött a falon lehetett látni a pöttyöt.
Lehet, hogy náluk a vakítás bevett eljárás, de arra vannak nagyon jó lámpák amik csak ideiglenes hatásúak. A lézer viszont nem játék, főleg ilyen helyzetben, hogy másodpercekig ugyan oda világít.
Hiába mondtam neki magyarul bármit, ha nem értette, bár szerintem az ÁÁÁÁ minden nyelven azt jelenti, hogy baj van.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Osztrák muszlimok
HozzászólásElküldve: vas. dec. 09, 2018 7:36 pm

Maga a játék nagyon jól meg volt szervezve, nagyon jól éreztük magunkat minden egyes körben, egészen addig, amíg ezek az osztrákoknak nevezett, ki tudja, honnan jött muszlimok meg nem jelentek. Eligazításon mindig elhangzik a színházi példa (mondjuk ma valamiért pont nem): egyszer csörög a telefonod, rád szólnak. Még egyszer csörög, kizavarnak. Hát őket sokadjára sem zavarták ki, ami szomorú, mert voltak kb. 10-en, és a maradék 90 ember játékát totál elrontották. És még rájuk szólni sem lehet, mert egy mukkot nem értenek magyarul.

Sorolom, mi volt a gond velük, és ezt nem csak én mondom, hanem több embertől is hallottam:
1. Nem adják meg az egyértelmű találatot: pl. fejlövés, fegyvertalálat.
2. Ha mégis megadják, leguggolnak, felkelnek, és folytatják tovább a játékot.
3. Ha mégsem folytatják, és felveszik a találatjelzőt, 20 percig állnak ott, és ahelyett, hogy kivéreznének, megvárják a mediket. Aki szintén nem adja meg a találatot.
4. Lézert használtak világításként és még le is tagadják. Azt hiszik, itt senki nem tud németül.
5. Felmennek az épületek tetejére, és onnan lőnek lefelé.
6. Épületben sorozatlövést használnak, jó közelről, hogy tuti vérezzen.
7. Nem a mostani játékon, de a múltkorin részegek voltak.

Javaslom, ha a következő játékra is el akarnak jönni, bánjunk velük úgy, ahogy a migránsokkal bánni kell, és tartsuk őket a kerítésen kívül. Ha ez nem megy, akkor köszönjük szépen, de mi nem jövünk többet, ha meglátjuk őket a listán.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. dec. 09, 2018 7:33 pm

Megerősíteni tudom rajunk álláspontját, ezeknél a szabálytalanságoknál jelen voltam.

Eddig egyszer sem találkoztam ehhez hasonló volumenű szabálytalanságsorozattal Joe-ék játékán mint most. Ha voltak is, azokat emberi keretek között meg tudtuk beszélni, s még le is pacsiztunk a végén. Most ez sajnos nem sikerült, s nem az első eset.

Sosem volt problémám a Militans szervezésű játékokkal, de nem fogok részt venni a jövőben, ha előre borítékolható a most tapasztalt anomáliák sorozata. Egyszerűen így nincs értelme a játéknak.

~Swift-2

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. dec. 09, 2018 7:20 pm

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Utálom fórumon rendezni az ilyesmit, hiszen általában meg tudjuk beszélni a játékosokkal, ha bármi problémánk van, ha pedig nem, a szervező intézkedik. Sajnos most nem történt meg egyik sem kellő hatékonysággal.

Bő két éve szinte minden Szentimrén rendezett Militans-játékra kijárunk a rajommal.

Soha nem találkoztunk egyetlen olyan csapattal sem, amely ennyire szabálytalanul, inkorrekt módon, a játékra nézve kártékonyan játszott volna, mint a most megjelent Ausztriából érkező úriemberek.

Csak hogy néhányat említsek azok közül a kihágások körül, amit kizárólag személyesen tapasztaltunk:
- Teljesen egyértelmű, szándékos találat meg nem adás. Tíz méterről, többszöri fejlövés ellenére sem (még bele is rándult az emberünk minden egyes lövésnél).
- A kivérzésszabályok és medicszabályok teljes figyelmen kívül hagyása (20-30 perces kivérzés az 5 perc helyett).
- A fegyvertalálat szabályát nekem kellett németül elmagyaráznom az úriembereknek, melyre kb. annyi volt a válaszuk, hogy "ok" (vagy tízszer ellőttem az ausztriai játékos AEG-ét) - mindezt MIUTÁN már egyszer ki lettek állítva.
- A tető használata az épületeken (ahonnan szintén nekem kellett leimádkoznom őket németül).
- A MASZ által szigorúan tiltott lézer használata.

Még azt is hallottam, hogy egy esetben kis híján fizikai összetűzéssé fajult az egyik ausztriai játékos inkorrektsége után kialakult vita; szerintem más rajok is bőven tudnának mesélni.

Nagyon erősen javaslom a szervezőknek, hogy vagy állítsanak németül folyékonyan beszélő bírót az ausztriai csapat mellé, ha már mindenképp ragaszkodnak ahhoz, hogy eljöjjenek a játékaikra vagy tiltsák ki őket, mert ha jól emlékszem, korábban is volt velük probléma (bár közel sem ilyen magnitúdójú). Egy ilyen inkorrekt csapat szereplése a teljes játékot megmérgezi, ahogy tette ezt most is.

Összességében tehát, mi szeretjük a Militans-játékokat és értékeljük Joe-ék játékszervező munkáját, de a Swift csapat arra az elhatározásra jutott, hogy többet nem hajlandó részt venni azokon a játékokon, ahol ausztriai vendégeink is jelen vannak.

~Swift-1

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. dec. 09, 2018 6:07 pm

Hat ez valami kriminalis volt...
Amit azt 'osztrakok' lemuveltek az az eddigi legpofatlanabb dolog amit valaha lattam.
Az egy dology semmit nem adnak meg, mar meg se lep, de mar olyan kreativan is csalnak hogy megadjak, felemelik a kezuk mondvan 'HIT' majd leeresztik a kezuk es lonek tovabb... Azt mondanom se kell hogyha meg is adjak pacsira medikelnek, kiverzes nincs nalluk...

Tenyleg kritikan aluli.

Gondolom azert jonnek el eddig jatszani mert a kornyeken mar mindenhol bannoltak oket. Majd utanna kerdezek mert mar kivancsi lettem...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 8:44 pm

Sziasztok!

A holnapi időjárásra való tekintettel lemondom a jelentkezésem.

Üdv!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 6:18 pm

Sziasztok, sajnos nekünk is be kell állni a sorba, és lemondjuk mi is a holnap játékot, mert taknyosan nem akora fun :-( Sajnáljuk. Jó játékot mndenkinek!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 3:29 pm

Sziasztok.
Munkahelyen történt változás miatt sajnos vissza kell mondanom a holnapi napot. Sajnálom, hogy ilyen későn derűlt ki.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 12:27 pm

Sajnos szintén le kell mondanom a holnapi játékot. Azoknak aki mennek eseménydús játékot!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 11:49 am

Sajnálatos módon én is szeretném lemondani a részvételemet!!!
Köszönettel.Jimmie.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 11:20 am

Sziasztok!
Sajnos vissza kell mondanom a játékot, nem tudom vállalni a holnapi napot, kérlek vegyetek le a listáról.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 8:44 am

Sziasztok, sajnos munka miat mégse tudok menni, kérlek vegyetek le a listáról.
Jó játékot.

Üdv

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. dec. 08, 2018 8:14 am

Sziasztok,

Betegség és egyéb váratlanságok miatt, ki kell hagyjuk ezt a meccset.
(Regisztrációt törölni már nem tudom.)

Mindenkinek jó játékot.

/P

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Pestszentimre évzáró (Chemical Weapon) by Militans
HozzászólásElküldve: csüt. dec. 06, 2018 10:58 am

Szőke Péter írta:
Szia Joe!

A rajunk reguláris oldalon játszott eddig de mivel nagy az eltolódás ezért gondolkodunk, hogy most átmegyünk a lázadó (PMC) oldalra. Mivel csak terepszínű taktikai mellényünk van ezért érdeklődnék, hogy a PMC öltözethez engedélyezed-e a terepmintás mellényt?
Válaszodat előre is köszönöm.

Szia, Igen engedélyezett és előre is köszönöm a hozzáállást.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Pestszentimre évzáró (Chemical Weapon) by Militans
HozzászólásElküldve: szer. nov. 28, 2018 5:34 pm

Szia Joe!

A rajunk reguláris oldalon játszott eddig de mivel nagy az eltolódás ezért gondolkodunk, hogy most átmegyünk a lázadó (PMC) oldalra. Mivel csak terepszínű taktikai mellényünk van ezért érdeklődnék, hogy a PMC öltözethez engedélyezed-e a terepmintás mellényt?
Válaszodat előre is köszönöm.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  

JÁTÉKRA JELENTKEZŐK
Lázadó - 95 fő (Max 99 fő)
Abdurrahim33 (Foxhound) , Fegyver: M4 - 400 FPS , +15 játékos
calderan (G.O.P) , Fegyver: MK46 / Ak74U - 390 FPS , Mk23 - 310 FPS , +1 játékos
Csé76 , Fegyver: Ak74 - 380 FPS , +1 játékos
csepige (Моржи Opб) , Fegyver: vintorez - 350 FPS , makarov - 0 FPS
driurszabo , Fegyver: G&p m4 390 - 0 FPS
Dymantes (Misfit) , Fegyver: Cyma M4A1 - 380 FPS , Glock 18 C - 300 FPS
Endhorizon , Fegyver: E&L AKs-74MN - 360 FPS
EOS , Fegyver: Ak74 - 365 FPS , +7 játékos
Fred , Fegyver: UAR - 390 FPS , +2 játékos
Goblin (Asylum Crew) , Fegyver: Sa M4 - 399 FPS , +3 játékos
Grindterror , Fegyver: H&K 416 DMR - 0 FPS , Hi-Capa 5.11 - 0 FPS
gurd , Fegyver: m4 - 395 FPS , +4 játékos
Gyro , Fegyver: MP5J - 365 FPS , SP2022 - 300 FPS
Habentius , Fegyver: M4 - 380 FPS
hunarthas (Misfit) , Fegyver: CM009A1/FN F2000 - 385 FPS , KJW M1911 - 300 FPS , +2 játékos
IriePeeta , Fegyver: M4 - 0 FPS , 1911 - 0 FPS , +1 játékos
janek77 (Manitu) , Fegyver: M14 - 450 FPS , Glock 18 C - 260 FPS , +9 játékos
JZsolt , Fegyver: Steyr AUG - 400 FPS
kisdönci (Bozóttűz) , Fegyver: Nincs megadva , +2 játékos
Laky (Nagyfiúk) , Fegyver: M4 - 390 FPS , G36 - 390 FPS , Fuvart adnok innen: Ülő vecsés gyál, 3 fő
NeLz0n (Jackal) , Fegyver: M4 - 380 FPS , hi-capa5.1 - 310 FPS , +1 játékos
nmarci200202 , Fegyver: g36k - 0 FPS , +1 játékos
okrutay , Fegyver: Nincs megadva , +4 játékos
Overmax24 , Fegyver: ak - 0 FPS , +2 játékos
Pizatya (V..A.T) , Fegyver: Ak - 390 FPS , Dessert - 0 FPS
reserved , Fegyver: Nincs megadva
Sáry Vilmos (Nagyfiúk) , Fegyver: AK47 - 340 FPS , Colt 1911 - 320 FPS , +6 játékos
Szőke Péter (Brigantik) , Fegyver: M4 - 430 FPS , Mk23 - 300 FPS , +6 játékos
Reguláris - 95 fő (Max 100 fő)
Adamantium (Random Brothers) , Fegyver: M4 - 370 FPS , Glock17 - 280 FPS
Alffonzoe (Fullánk R.A.J.) , Fegyver: M15A4 - 360 FPS , Knight Hawk - 320 FPS , +1 játékos
Andras22 , Fegyver: M4 - 490 FPS , Beretta - 280 FPS , +1 játékos
Archer (BorzAlom) , Fegyver: L96 - 500 FPS , M4 - 380 FPS
B.Geri (SWIFT) , Fegyver: G36k - 370 FPS
Brutalika , Fegyver: MAG36V - 360 FPS , G18C - 170 FPS
Dávid góliátjai (Vitézi Rend) , Fegyver: G36K - 360 FPS , +9 játékos
Dionator (Swift) , Fegyver: Ak47 - 340 FPS
Egyoldalu , Fegyver: G36C 400 Fps - 0 FPS , Bérelt pisztoly - 0 FPS , +2 játékos
Flugii , Fegyver: M416 - 390 FPS , Sigma 40f - 290 FPS
Frost (Guardian Angels) , Fegyver: M4A1 - 390 FPS , Glock - 300 FPS
Gerike8 (Martalócok) , Fegyver: Taktikai Ak47 - 355 FPS
Gioconda , Fegyver: Nincs megadva
Grei (Martalócok) , Fegyver: Kriss Vector - 335 FPS
Henrik (Swift) , Fegyver: AK - 390 FPS
Huskarl (Random Brothers) , Fegyver: Socom 16 - 490 FPS , Sti lawman - 300 FPS
Jimmie (Martalócok) , Fegyver: APS ASR116 - 360 FPS
katonamagyar (vörösök) , Fegyver: thompson m1a1 military - 280 FPS , +2 játékos
Kenderesi Péter (Guardian Angels) , Fegyver: Masada - 360 FPS
KGB madar (Kgb) , Fegyver: Ics m4 - 382 FPS , +17 játékos
kovitomi , Fegyver: G36frt - 0 FPS , P226 - 0 FPS , +1 játékos
Melyo , Fegyver: G36c - 370 FPS
molnar84 (Easy) , Fegyver: M4 - 375 FPS , Glock23 - 280 FPS , +5 játékos
Neghwar (BorzAlom) , Fegyver: CA G36K - 380 FPS
Petiii3 , Fegyver: m4 - 350 FPS , +5 játékos
Pipacs (Swift) , Fegyver: G36C - 370 FPS , Fuvar kell innen: Monor, 1 fő
pkristof92 (Swift) , Fegyver: M4 - 398 FPS
psyonist (Martalócok) , Fegyver: AR-15 - 385 FPS , Glock 17 - 310 FPS
Pszgergo , Fegyver: Colt M1911 - 340 FPS
raptyle (Racoon) , Fegyver: GG G26, Shoti...stb, dboys M4 - 390 FPS , KJW 1911 - 330 FPS
ridren94 , Fegyver: APS ASR 112 EBB - 398 FPS , WE Glock 34 - 340 FPS , +1 játékos
Rooshar , Fegyver: Masada - 385 FPS , ICS BSE Alpha - 300 FPS
Satihr , Fegyver: well l96 - 450 FPS , ls9a1 - 300 FPS , +2 játékos
Sergej27​2700 (Black Hawk Rang) , Fegyver: cm028 - 0 FPS , stti beretta - 0 FPS
SGeri (Vanguard) , Fegyver: Srs - 598 FPS , Mk23 - 300 FPS
Sturmwind (Swift) , Fegyver: ak - 300 FPS
SzabNor (DSS) , Fegyver: P90 - 400 FPS , KP-01 - 300 FPS , +3 játékos
Szaburo , Fegyver: M4A1 - 380 FPS
szjoco1983 , Fegyver: M4 - 395 FPS
TeranTheFirst (Random Brothers) , Fegyver: Lvoa - 390 FPS
wbj8 (V.U.K.) , Fegyver: m4 - 340 FPS , galil - 360 FPS
Zhetron (Martalócok) , Fegyver: M4 - 390 FPS , Cyma CM030 - 200 FPS
Zoli_78 , Fegyver: G&G M4 - 360 FPS , +2 játékos