SoftAir.hu
Airsoft fórum
KERESÉS
Vezérlőpult
Konverter
Cikkek

Taglista
Csoportok
GyIK
MASZ 2015
Fórumszabályok
Webmail
JÁTÉK NAPTÁR
Pontos idő: pén. nov. 24, 2017 5:39 pm

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ] 
Szerző PM
játékszervező

HozzászólásHozzászólás témája: Jom Kippur War /Oldalparancsnokok, Térkép, .kmz/
HozzászólásElküldve: hétf. okt. 02, 2017 7:45 pm
HozzászólásMutasd csak ezt az üzenetet

Letölthető .kmz fájl:

Sziasztok a következő linkről letöltött .kmz kiterjesztésű fájlt androidos telefonodon a Custom Map nevű programmal meg tudod nyitni és a helyszínen GPS alapon tudsz tájékozódni a helyzetedről, pontos játék térkép fog megjelenni és meg tudod adni például koordinátáit ahol vagy.

http://airsoftozz.hu/fajlok/Jomm_Kipur_War.kmz

Járművek:

Kép

Szolgáltatások:

Shop lesz kint, BB-t, gázt ezt azt viszünk ki alapból, akinek valami extra kellene rendeljen időben.

Oldalparancsnokok és irányítás:

Egyiptom+Orosz+PMC:

Leader

Izrael + USA:
wbj8;Rowen;DrHavoc;Mr.szeki

Szabályrendszer:

• A játék szabályzata: MASZ 2010
• Szigorúan rajban mozgós, feladatmegoldós sokat gyalogolós, felderítős, területbiztosítós játékmenet lesz a jellemző

• Szigorú parancsnoki lánc várható, ahol a rajparancsnok vagy rádiós tartja az oldalparancsnokkal, vagy szakaszparancsnokkal a kapcsolatot és utasításait mindenki szigorúan veszi és maradéktalanul végrehajtja, legalább is arra törekszik

Aki bármely vitát generál, etikátlanul viselkedik azt hazaküldjük az egész rajával együtt
A játékdíjat ilyen esetben nem tudjuk visszaadni.

BB-limit és tárazás, tármegkötés:

BB limit és tármegkötés NINCS, kivéve:

Géppuskák esetében maximum egyszerre betárazott mennyiség egy rakasz.

Jogi nyilatkozat:

A Játékon mindenki csak saját felelősségére vehet részt.
Minimum életkor 16 év. A jogi felelősségi nyilatkozatot a regisztrációnál kötelező alá írni.
Fiatalkorúak aláírt szülői nyilatkozatot hozzanak magukkal.

Medik rendszer/visszaállási idő:

• Aki találatot kap hangos MEGVOLT kiáltással jelzi azt, majd felrakja a narancs találatjelzőt (játék elején ellenőrizzük a meglétét)
• A sebesült tűzvonalból elléphet egy két métert, legugolhat, 5 méterig fedezékhez kúszhat
• Medik vagy egy társa kivonhatja a tűzvonalból a sérültet, sétálva, vonszolva, de nem szaladva
• Medik-rendszer gumis, medik a sérült vállát fogja 60sec ig, majd ráhelyezi a csuklójára a gumit, ezután figyelmezteti a sérültet a sapi levételére, gumi áthelyezés után a sebesült meggyógyul.
• Amikor elfogy a mediknél a gumi, a raj a következő találat kivérzési ideje után visszaáll
• Gumit kronózásnál kap mindenki
• Mediket két gumivaé, rajából bárki gyógyíthatja, ilyen esetben két gumit egyk kezéről a másikra rak a medik

Kivérzési idő 5 perc, visszaállás szintén 10 perc.

Oldalak:

Egyiptom+Orosz+PMC:

• OD vagy bármilyen egyszínű katonai ruházat, vagy civil ruházat
Taktikai mellények engedélyezettek civil felső alatta jól látható legyen, vagy lehetőség szerint a mellények legyenek egyszínűek.
Barett, usanka, ködvágó,baseball sapka itt mehet.
Boonie, Sisak, Patrol cap TILOS!
IDE csak egyszínű korabeli vagy tereptől mentes gorka jöhet az orosz cuccok közül

Kép

• Krémszínű nadrág és póló vagy zubbony esetleg ing de hasonló színben, egyszínű taktikai mellénnyel, baseball sapi.
Boonie, Sisak, Patrol cap TILOS!

Kép

Izrael és USA:

• Bármilyen egységes terepszínű NATO katonai ruházat, illik törekedni a rajonként is egységes ruházatra. /acu, marpat, multicam, desert ruhák, cadpat, DPM, Flecktarn, woodland+boci/ KLMK és Partizán orosz minták.
Boonie, Sisak, Patrol cap itt mehet!

Baseball sapka viselése TILOS!

Kép

Kép

Pálya és biztonsági szabályok:

- Kronózás lesz
- Pirotechnika használata a szervezőknek bemutatott mehet
- Szervezők is biztosítanak pirotechnikai eszközöket a feladatokhoz

Történet:

1973. október 6-án (jom kippur napján) délután 2 órakor az egyiptomi erők támadásba lendültek, és kihasználva a szabad területet előttük, több száz kilométert nyomultak előre az első nap. Kétéltű járművekkel 70 000 gyalogos és 1 000 tank kelt át a Szuezi-csatornán tüzérségi zárótűz kíséretében. A támadások elképesztő pontossággal mentek végbe, és néhány óra múlva az izraeliek első védelmi vonala összeomlott. Egy kétszáz izraeli harckocsiból álló dandár azonnal ellentámadást kísérelt meg, de a szovjet gyártmányú páncélöklök és elhárító rakéták zápora megtizedelte őket és a többi megmaradt egységgel együtt a kulcsfontosságú Milta-szorosba húzódtak vissza. Egyiptom alig egy nap alatt felszámolta a Szuezi-csatorna mentén húzódó izraeli védelmi vonalat és már csak milliméterek választották el a Sínai-félszigeten állomásozó izraeli haderő teljes összeomlásától. Éjszaka további ötszáz harckocsit és öt gyalogoshadosztályt juttattak át Szuezi-csatornán.

Északon a szír csapatok is megindultak. 1000 harckocsi, 30 000 gyalogos lendült támadásba az M60 Patton valamint Centurion harckocsikkal megerősített kis létszámú izraeli védelem ellen, és csak az 1968-ban elfoglalt Golán-fennsík jó adottságai, valamint a védők kitartása akadályozta meg a teljes vereséget. Bár rengeteg szír harckocsit lőttek ki, a helyzet itt is reménytelenek látszott. Az Izraeli Légierő itt is jelentős veszteségeket szenvedett el, bár itt a déli fronttal ellentétben sikerült eredményeket is elérniük, de 80 gép és ugyanennyi pilóta élete árán.

USA belép a háborúba... itt kezdünk:

Feladatok:

1973. október 6-án (jom kippur napján) délután 2 órakor az egyiptomi erők támadásba lendültek, és kihasználva a szabad területet előttük, több száz kilométert nyomultak előre az első nap. Kétéltű járművekkel 70 000 gyalogos és 1 000 tank kelt át a Szuezi-csatornán tüzérségi zárótűz kíséretében. A támadások elképesztő pontossággal mentek végbe, és néhány óra múlva az izraeliek első védelmi vonala összeomlott. Egy kétszáz izraeli harckocsiból álló dandár azonnal ellentámadást kísérelt meg, de a szovjet gyártmányú páncélöklök és elhárító rakéták zápora megtizedelte őket és a többi megmaradt egységgel együtt a kulcsfontosságú Milta-szorosba húzódtak vissza. Egyiptom alig egy nap alatt felszámolta a Szuezi-csatorna mentén húzódó izraeli védelmi vonalat és már csak milliméterek választották el a Sínai-félszigeten állomásozó izraeli haderő teljes összeomlásától. Éjszaka további ötszáz harckocsit és öt gyalogoshadosztályt juttattak át Szuezi-csatornán.

Északon a szír csapatok is megindultak. 1000 harckocsi, 30 000 gyalogos lendült támadásba az M60 Patton valamint Centurion harckocsikkal megerősített kis létszámú izraeli védelem ellen, és csak az 1968-ban elfoglalt Golán-fennsík jó adottságai, valamint a védők kitartása akadályozta meg a teljes vereséget. Bár rengeteg szír harckocsit lőttek ki, a helyzet itt is reménytelenek látszott. Az Izraeli Légierő itt is jelentős veszteségeket szenvedett el, bár itt a déli fronttal ellentétben sikerült eredményeket is elérniük, de 80 gép és ugyanennyi pilóta élete árán.

Feladatok:

Izrael + USA

• Ellenség előrenyomulásának megállítása
• Ellentámadás megszervezése
• Töltetek IED elkészítése
• A robbantási célpontok felderítése
• A robbantási pontokon precíziós robbantás végrehajtása
• Ellenség teljes kiúzése

Egyiptom+Oroszt+PMC

• Teljes előrenyomulás, sínai félsziget meghódítása
• Ellentámadás megakadályozása
• Robbantási célpontok álcázása
• A robbantási célpontok robantásának megakadályozása
• A robbantások elkerülése
• Ellenség végső megsemmisítése

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Jom Kippur War /Oldalparancsnokok, Térkép, .kmz/
HozzászólásElküldve: szer. nov. 15, 2017 3:23 pm

Sziasztok!

Kicsit megkésve de betegeskedtem, köszönöm mindenkinek. Remek oldaliranyitás, szuper játèkosok!

Talált tárgyak:
Tár 2db (azonosítás miatt nincs részletezve)
Zubbony (azonosítás miatt nincs részletezve)
Találatjelző (azonosítás miatt nincs részletezve)
Kès (azonosítás miatt nincs részletezve)
Motor (azonosítás miatt nincs részletezve)
Szemuvegtok (azonosítás miatt nincs részletezve)
Kesztyű (azonosítás miatt nincs részletezve)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Jom Kippur War /Oldalparancsnokok, Térkép, .kmz/
HozzászólásElküldve: hétf. nov. 13, 2017 7:24 pm

Hali!
AZ egyiptomi 15-ös raj nevében köszönjük szépen a tegnapi napot a Szervezőknek!
Élmény volt harcolni tegnap,fennakadás nélkül zajlott a szemszögünkből a nap...remélem a többiek is így vélekednek! :)
Anno a Szövetséges oldalt erősítettem a játékokon,de már akkor is szemetszúrt,hogy sokszor nagyon lazára veszik a dolgokat az ott harcolók,tegnapi nap folyamán bebizonyosodott,hogy még mindig! Már akkor is sok épületre azt mondták,hogy "Tiszta" de nem volt koránt sem az...
Tegnap olyan 14-14.30 között meghúztam magam a 3as épületben és vártam...(az ott harcoló csapatokat kilőtték körülöttem és bent ragadtam az egyik helyiségben), bejöttetek nagy hanggal hogy "Tiszta", de az épület negyedét át sem néztétek! Hiba volt.... :))
Remélem az ott "megsebesültek" közt míg várták a mediket nem lőttem meg nagyon senkit...szándék nem volt benne,de egyszerűen nagyon sokan voltatok ott és hát biztos lőttem meg sebesültet is...még egyszer bocsika!
Köszönöm a megjelenteknek a tegnapi nagy játékot! :)

Kíváncsian várom a következő játékot!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 13, 2017 10:31 am

A Misfit szakasz nevében közsönjük a játékot! :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. nov. 12, 2017 7:35 pm

Tiszteletem Mindenkinek!
Ritkán írok,de most muszáj....
Miért? mert bár másfél éve járok Pestszentimrére a csapatommal,de ahogy emelkedik a színvonal és egymást követik a jobbnál jobb játékok,erre a mai rátett egy lapáttal! ;)
Hibátlan-jó hangulatú-pörgős-robbantós játéknapot éltünk át,azt hiszem,mindannyian!
A "csapatom" (mert a törzsgárdánkból ma csak ketten jutottunk ki sajnos),és a hozzánk becsatlakozó 4 harcos nevében is köszönöm ezt a játékot
Sikerült fáradtan-adrenalintúltengéssel és a régi "még akarok játszani"érzéssel hazajönni!
Minden elismerésem a Szervezőségé!!!! mindig "dobnak be"jó játékelemet,figyelnek a szabálybetartásra,a játékosokra,a tiszta játékra! CSAK ÍGY TOVÁBB! :)
Találkozunk legközelebb!

Gregorius Tullius- Exorcists

ui: tudom,képek a szokásos vonalon megtekinthetőek,de ha akadna videó,megnézném! szóval bármi infó,ami extra "emlékvisszatekintés",szívesen veszem :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. nov. 12, 2017 5:35 pm

Sziasztok! T.A.T. nevében köszönöm a játékot Mindenkinek! Remek nap volt :)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. nov. 12, 2017 4:35 pm

Köszönöm a játèkot. A teljes Maszada szakasznak külön is gratulálok. Èlmèny volt veletek játszani ;)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Admin

HozzászólásElküldve: vas. nov. 12, 2017 2:41 pm

Csak kiugrottam kicsit, de párat kattintottam

https://flic.kr/s/aHsm7GLo7a

plusz a facebookon

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. nov. 11, 2017 11:29 pm

A játék margójára :)

https://www.youtube.com/watch?v=-evIyrrjTTY

Holnap találkozunk !

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: szomb. nov. 11, 2017 3:51 pm

Köszi a jelzèst,

Sajnos módosítani nem all modunkban, de tudomásul vettük és intézzük.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szomb. nov. 11, 2017 3:43 pm

Sziasztok!

A nevemhez beírt +2 fő egészségügyi okok miatt nem fog tudni részt venni a játékon, de a létszámfrissítés már nem megoldható részemről.
Kérném a szervezőket, hogy tegyék meg a szükséges intézkedéseket, hogy az esetleges várólistások közül 2 ember lehetőséget kaphasson!

Vissza a tetejére
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 09, 2017 10:01 pm

Rowen írta:
Gulash írta:
Sziasztok,
XIII. kerületből. :/

Metró Határ út, onnan busz, az meg gyakorlatilag a pálya bejáratánál tesz le.

Köszi a segítséget, de ezt inkább kihagynám. Metró nincs, citrompótló meg felejtős tekintve a cuccot amit vinnék.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 09, 2017 8:45 pm

Gulash írta:
Sziasztok,
XIII. kerületből. :/

Metró Határ út, onnan busz, az meg gyakorlatilag a pálya bejáratánál tesz le.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 09, 2017 4:06 pm

Sziasztok,

Továbbra is fuvarra lenne szükségem a XIII. kerületből. Sajnos ha nem találok, nem tudok menni és le kell mondanom. :/

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. nov. 09, 2017 12:44 pm

Sajnos betegség miatt nem tudok menni! Mindenkinek jó játékot!

Szenes

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: szer. nov. 08, 2017 5:54 pm

Apoth írta:
G.I.Joe írta:
Szia,
A létszámot emeltem meg befertek!
...
Mivel a legutóbb volt ebből gond, így a pillanatnyi , játékosokat exportalasra került.
Így ha bárki sérelmezte, hogy már pedig ő benne volt és most piros vagy a neve előtt, a lista visszaellenőrizhető![/color]

Köszi Joe!
Én így pont nem tudnám igazolni hogy fel voltam iratkozva, egy voltam a +5 főből.

Szia, Ez nem rád vonatkozott és nem a mostani jatekra.
Itt a kimetszettem lista pillanatában mindenki ok volt, Te is hiszen előtte felemeltem.

Egy előző eset egy előző játéknál...

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: szer. nov. 08, 2017 5:52 pm

Apoth írta:
G.I.Joe írta:
Szia,
...
Mivel a legutóbb volt ebből gond, így a pillanatnyi , játékosokat exportalasra került.
Így ha bárki sérelmezte, hogy már pedig ő benne volt és most piros vagy a neve előtt, a lista visszaellenőrizhető![/color]

Köszi Joe!
Én így pont nem tudnám igazolni hogy fel voltam iratkozva, egy voltam a +5 főből.

Azután exportálták, hogy emeltem , ez nem rad vonatkozott , remélem nem értetted félre. :)
Egy előző játékon volt a tuljelentkezesnel.

Mivel most lefelé ment a szám, így szerintem nem.lesz gond....senkinek.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: szer. nov. 08, 2017 6:31 am

G.I.Joe írta:
Szia,
...

Köszi Joe!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: szer. nov. 08, 2017 6:26 am

Apoth írta:
Kolléga leregisztrálta a csapatot mert közbejött neki valami, és elfelejtett szólni. Ha véletlenül úgy alakul hogy mégis beférünk szívesen csatlakoznánk rajhoz USA oldalon woodland felszereléssel és fegyelmezett játék igényével. (2 fő)

Szia,

Ezek után aki feljelentkezik, és a neve mellé piros pötty kerül, csak akkor tud jönni ha mások lejelentkezese miatt a piros eltűnik a neve mellől.

Mivel a legutóbb volt ebből gond, így a pillanatnyi , játékoslisat exportalasra került.
Így ha bárki sérelmezte, hogy már pedig ő benne volt és most mègia piros van a neve előtt, a lista visszaellenőrizhető!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd nov. 07, 2017 10:46 pm

Kolléga leregisztrálta a csapatot mert közbejött neki valami, és elfelejtett szólni. Ha véletlenül úgy alakul hogy mégis beférünk szívesen csatlakoznánk rajhoz USA oldalon woodland felszereléssel és fegyelmezett játék igényével. (2 fő)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásHozzászólás témája: Re: Jom Kippur War
HozzászólásElküldve: hétf. nov. 06, 2017 8:39 pm

Rex_Hun írta:
@G.I.Joe! Lehet fegyvert bérelni a játékra? Öcsémmel jövök (22 éves) és egy AK-t és egy maszkot szeretnénk neki bérelni, ha lehet!

Ha lehet érdeklődnék, hogy mennyi pénzzel készüljünk!

Várom megtisztelő válaszod!

Rex_Hun

Hello,

Tudtok bérelni, kérem keressetek fel az airsoftozz.hu honlapot és az eszközbérles menü alatt mindent megtaláltok.
Az eszközt kint tudjátok majd a játék előtt átvenni?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 06, 2017 7:07 pm

@G.I.Joe! Lehet fegyvert bérelni a játékra? Öcsémmel jövök (22 éves) és egy AK-t és egy maszkot szeretnénk neki bérelni, ha lehet!

Ha lehet érdeklődnék, hogy mennyi pénzzel készüljünk!

Várom megtisztelő válaszod!

Rex_Hun

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 06, 2017 6:34 pm

xyLoMETAzoL írta:
Üdv!

Izraeli oldalra beférek, ha OD nadrágom van, terepmintás zubbonyom és sisakom?

Előre is köszi a választ!

Üdv,
Arnold

Szia, Válaszoltam privátban is , sajnos ez az öltözet nem.felel még a kiírt dresszkodnak.

Megertesedet előre is köszönöm.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 06, 2017 11:09 am

Sajnos, nem várt esemény miatt, nem tudok részt venni a játékon.
Ezért le jelentkeztem.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: hétf. nov. 06, 2017 9:07 am

Sziasztok van olyan aki Győrből vagy azon át megy kocsival és lenne hely még nála?
Természetesen beszállnék a benzin pénzbe.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. nov. 05, 2017 8:48 pm

Üdv!

Izraeli oldalra beférek, ha OD nadrágom van, terepmintás zubbonyom és sisakom?

Előre is köszi a választ!

Üdv,
Arnold

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. nov. 05, 2017 4:00 pm

Sziasztok,

XIII. kerületből lenne szükségem fuvarra.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd okt. 31, 2017 12:58 pm

Apoth írta:
Hello Joe!
Tarka oldalra mehetek ezzel a kombóval:
Woodland nadrág, woodland boonie, DPM chestrig, az övön körben woodland zsebek, és zöld színű pulcsi? :)
Szerintem a felszerelésből egyértelmű az oldal, csak ezért most nem vennék zubbonyt vagy kabátot. De ha nem mehet, akkor muszáj lesz :)

Köszi!

Jöhet gyere :-)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd okt. 31, 2017 12:57 pm

koppot írta:
Szia!

Elektromos csipogó 90 decibel, mint akna használható?

Jöhet MASZ2015 nem tiltja :-) És szerintem az nem is gáz :-)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: kedd okt. 31, 2017 11:14 am

Hello Joe!
Tarka oldalra mehetek ezzel a kombóval:
Woodland nadrág, woodland boonie, DPM chestrig, az övön körben woodland zsebek, és zöld színű pulcsi? :)
Szerintem a felszerelésből egyértelmű az oldal, csak ezért most nem vennék zubbonyt vagy kabátot. De ha nem mehet, akkor muszáj lesz :)

Köszi!

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: vas. okt. 29, 2017 9:56 am

Szia!

Elektromos csipogó 90 decibel, mint akna használható?

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
játékszervező

HozzászólásElküldve: kedd okt. 10, 2017 11:57 am

Sziasztok,

Sajnos a játékosok nagy része ezekhez a dresszkódokhoz van hozzászokva, így sajnos azt kell mondanom a kiírás marad.

A játékosok jelentős része, nem a történet hűségét inkább hét végi szórakozást keres, nekem pedig kötelességem a szolgáltatást ehhez alakítani igazítani.

Sokan a civil oldalon, farmerba és melegítőben fognak játszani, az hogy néz ki hogy az irzaeli és USA katonák, kék pulóverbe és decatlonos melegítőben nyomják :-)

Megértéseteket előre is köszönöm.

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. okt. 05, 2017 5:41 pm

Szerk: LOL "got ninja'd"

Mély tisztelettel én még időben javasolnék egy váltást a dresscode-ban.
Autentikusabb lenne, ha a terepszín az egyiptomi-szíriai-"orosz" oldalon lenne és az OD az izraeli-"amerikain".
Ha már a játék témája a jom kippuri háború. ;)

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  
Fórumtag

HozzászólásElküldve: csüt. okt. 05, 2017 5:36 pm

Vicces, hogy az izraeli kötődésű csapatunk nem fér be izrael oldalra ha tisztességgel felöltözünk :D

Vissza a tetejére
  Profil E-mail küldése  

JÁTÉKRA JELENTKEZŐK
Egyiptom+Orosz+PMC - 153 fő (Max 153 fő)
Adrian Shephard (T.R.T.) , Fegyver: M4 - 380 FPS , Beratta M9 - 280 FPS , +1 játékos
bacsi20 (Bull Force) , Fegyver: Ak105 - 380 FPS
Bad Joe1 (Bull Force) , Fegyver: M4 CQB - 380 FPS , Beretta - 280 FPS
Baggio (IET) , Fegyver: CA M4,Jg AK103,DE M56A Ak74Su - 400 FPS , Colt 1911 - 320 FPS
Balika (Dragon) , Fegyver: P90 - 340 FPS , +2 játékos
balna (Monsoon) , Fegyver: AK 74 Romanian - 380 FPS , AK 74 SU Romanian - 360 FPS
balu6307 , Fegyver: Mp5 - 320 FPS , Mp40 - 320 FPS
Balu761207 (Feláldozhatók) , Fegyver: M4A1 350 FPS - 350 FPS , Glock 18c AEP - 0 FPS , +1 játékos
balukapitany , Fegyver: aug a1 - 400 FPS , +3 játékos
Creutzfeldt , Fegyver: M14 - 470 FPS , M9 - 290 FPS
Digi (Lajhi) , Fegyver: m4 - 400 FPS , kp08 - 330 FPS , +5 játékos
driurszabo , Fegyver: m4 - 385 FPS
EKstein , Fegyver: m24 - 599 FPS , usp - 210 FPS , +1 játékos
EOS , Fegyver: Ak74 - 0 FPS , +7 játékos
Feco (Blue Force) , Fegyver: ak105 - 0 FPS
fuxdaniel96 (Monsoon) , Fegyver: CM-050.A AK47 tactical - 380 FPS , KJW G23 - 300 FPS
gabeszka791 (Skorpió) , Fegyver: Boyi M4 - 365 FPS , +5 játékos
Gica (Bull Force) , Fegyver: Ak74 - 380 FPS , Glock - 350 FPS
Gnome (Csürhe) , Fegyver: G36c - 380 FPS
Gregorius Tullius (Exorcists) , Fegyver: AKS-104 - 390 FPS , Beretta M9 - 310 FPS , +1 játékos
Grindterror , Fegyver: H&K 416 DMR - 0 FPS , Hí-capa 5.11 - 0 FPS
hunarthas (Misfit) , Fegyver: CM009A1/CM039C - 385 FPS , KJW M9 Beretta - 300 FPS , +3 játékos
Kapitány (Exelite Pmc) , Fegyver: M4 - 380 FPS , Beretta - 300 FPS , +2 játékos
kobi (IAST) , Fegyver: mk112 - 398 FPS , +5 játékos
koppot (Zártosztály) , Fegyver: m4 - 390 FPS , KP05 - 350 FPS , +6 játékos
Krisz_79 , Fegyver: M41 FS - 360 FPS , +6 játékos
Lapaj (Exelite PMC) , Fegyver: m16 - 370 FPS , M9 Beretta - 300 FPS , +2 játékos
Lucius (Exorcists) , Fegyver: Ak 74 - 350 FPS , Colt 1911 - 350 FPS
mityokam (Kihhhí) , Fegyver: Cyma 702A - 490 FPS , Sig P226,Cyma 060 - 360 FPS , + ember nem engedi regelni a softair
morgenfff (Werwolf) , Fegyver: Typ89 - 0 FPS , +3 játékos
Nikita (Feláldozhatok) , Fegyver: Nincs megadva , +5 játékos
Overmax24 , Fegyver: G36K - 0 FPS , +3 játékos
panait , Fegyver: svds - 400 FPS , glock - 250 FPS , +1 játékos
Pistimester (Random Team) , Fegyver: ak 74 - 340 FPS
Pityurinko (Random Team) , Fegyver: mp5 pdw - 360 FPS , pt92 - 340 FPS
Qki , Fegyver: Ak-47 - 390 FPS , +4 játékos
RadoChris (FESTACS) , Fegyver: TM M14 - 400 FPS , KJW M9 - 290 FPS , +8 játékos
raptyle (Racoon) , Fegyver: GG G26, Shoti...stb, dboys M4 - 390 FPS , KJW 1911 - 330 FPS
reserved , Fegyver: M16 - 0 FPS , +1 játékos
Rex_Hun , Fegyver: AK47M - 370 FPS , Glock17 - 280 FPS , Fuvar kell innen: Budapest IX ker, 2 fő , +1 játékos, Szeretnénk bérelni egy AK-t, maszkot!
SabjanicsR , Fegyver: Ak - 380 FPS , +2 játékos
Sasmadar00 , Fegyver: M4A1 - 380 FPS , +5 játékos
Seventh (Gépészek) , Fegyver: Mauser L-96 - 552 FPS , WE 5.1 - 280 FPS , +5 játékos
sirtp2 (T.A.G.) , Fegyver: G36C - 360 FPS , G17 - 250 FPS
spiryt (Random Team) , Fegyver: MkII SPR - 390 FPS , AKM - 380 FPS
subert642 (HUNGARMY) , Fegyver: M4A1 - 367 FPS , 1911 - 300 FPS
Szabo93 (T.R.T.) , Fegyver: Cyma Ak-74 - 370 FPS , Well G192 1911 Hi-capa - 340 FPS
T0M4 , Fegyver: Kriss vector - 350 FPS , +1 játékos
tentacool91 (Моржи) , Fegyver: AKS74 - 360 FPS , Makarov - 390 FPS
Tigerfighter (T.A.G.) , Fegyver: G36C - 350 FPS , Glock 17 - 250 FPS
TomiSz , Fegyver: Mp5 - 300 FPS , +2 játékos
Tonic (V.A.T.) , Fegyver: L96 - 580 FPS , USP - 200 FPS
Vándor (Csürhe) , Fegyver: G36k - 0 FPS , +5 játékos
William (SQUAD 17) , Fegyver: Ak74Su - 380 FPS , Glock17 - 360 FPS , +2 játékos
zoltankakuk (Random Team) , Fegyver: vsr 10 g-spec - 580 FPS , kjw m9 - 380 FPS
Izrael+USA - 147 fő (Max 147 fő)
Apoth , Fegyver: JG G36C - 390 FPS , KJW KP-08 - 320 FPS , +1 játékos
army119 , Fegyver: P90 - 400 FPS
Badface (Jackal Division) , Fegyver: M 4 - 0 FPS , Glock - 0 FPS
belthazor22 , Fegyver: g36 - 360 FPS , Beretta M9 - 320 FPS
berzezoli94 , Fegyver: Mk. 18 - 390 FPS , M3 Super 90 - 310 FPS
Brityu (Jackal Division) , Fegyver: AK47 - 370 FPS
Cpt Barni (dIb) , Fegyver: mp5sd6 - 390 FPS , +7 játékos
Demo83 , Fegyver: SSG24 - 500 FPS , M9 Beretta - 300 FPS , +1 játékos
dilasda (Swift) , Fegyver: m4a1 - 360 FPS
Domanbal , Fegyver: Krytac MKII - 385 FPS , KJW Beretta M) - 310 FPS , +1 játékos
DrHavoc (V.U.K.) , Fegyver: HK416 - 300 FPS , WE G17 - 0 FPS , +1 játékos
Edsel (Suicide Boys) , Fegyver: Scar-L - 300 FPS , G&g xtreme 45 - 390 FPS , +3 játékos
elit.kh , Fegyver: M4 - 387 FPS
Elitkutya , Fegyver: Bar 10 - 560 FPS , beretta 92 - 340 FPS
Fred , Fegyver: M14 - 400 FPS , MP5K PDW - 345 FPS , +1 játékos
Gemer (Swift) , Fegyver: G36C - 380 FPS
gloszandras , Fegyver: Bar10 - 550 FPS , Ics BLE - 290 FPS , +6 játékos
Göbi , Fegyver: G36 SL8 - 470 FPS , P99 DAO - 370 FPS
Gulash , Fegyver: M4 - 385 FPS , MP5 - 365 FPS
Gumicsirke , Fegyver: M14 SOCOM 16 - 350 FPS
Halászi , Fegyver: PDW M4 , - 385 FPS , Beretta - 250 FPS
Hedge (Freelancers) , Fegyver: akms - 400 FPS , tm hicapa - 350 FPS , +2 játékos
Hupee (Manitu) , Fegyver: M4 - 390 FPS , +3 játékos
janek77 (Manitu) , Fegyver: Ak47 - 380 FPS , Glock 18 c - 0 FPS , +6 játékos
kalex , Fegyver: Ak74 - 400 FPS
katonamagyar (Swift) , Fegyver: Thompson M1A1 - 380 FPS
kenshin38911 , Fegyver: Cyma cm 049 mp5 - 390 FPS , Army R31-c 1911 - 320 FPS
KGBDoki (KGB) , Fegyver: HK416 - 395 FPS , Glock 17 - 300 FPS , +4 játékos
Killven (T.A.T.) , Fegyver: AK 74 SU - 398 FPS , Beretta APX - 340 FPS , +5 játékos
Koly , Fegyver: L96 - 570 FPS , Hi-Capa 4.3 - 280 FPS , +7 játékos
kovari , Fegyver: M16A4 - 500 FPS , hi-capa - 350 FPS , +1 játékos
kutro , Fegyver: M4 - 380 FPS , XDM - 280 FPS
LacPM , Fegyver: M4 - 380 FPS
Lars , Fegyver: M4 - 370 FPS , KJW G23 - KP-03 - 0 FPS
MagyarTamasRoland , Fegyver: M4 - 400 FPS , Colt - 300 FPS , +1 játékos
Materexe100 , Fegyver: A&K s24 - 600 FPS , Beretta - 300 FPS , Fuvar kell innen: Budapest vagy Eger, 1 fő
molnar98 (swift) , Fegyver: ak 47 - 380 FPS , glock 18 - 270 FPS
Mr.szeki (V.U.K.) , Fegyver: Hk 416 - 0 FPS
Nefilim , Fegyver: G3a3 - 400 FPS
NeLz0n (Jackal Division) , Fegyver: APS ASR 104 - 0 FPS , +8 játékos
Norbiahód (V.U.K.) , Fegyver: G-36 - 350 FPS , Sigsauer SP 2022 - 220 FPS , +1 játékos
okrutay (Lost Legion AT) , Fegyver: M4 - 395 FPS , Glock18 - 250 FPS , +4 játékos
Pestijoci55 , Fegyver: M4 - 399 FPS , 1911 - 360 FPS , 1
pr0per (Hellbringers) , Fegyver: L85 - 364 FPS , 1911 Colt - 290 FPS , +3 játékos
Qvara , Fegyver: G36 - 395 FPS , KP-06 - 325 FPS , +2 játékos
RandomNickname (Jackal Division) , Fegyver: M4A1 - 350 FPS
Rowen (V.U.K.) , Fegyver: Nincs megadva
Sap44 , Fegyver: MB03 - 0 FPS , Beretta - 0 FPS , +5 játékos
smicke123 , Fegyver: mp5 - 360 FPS , cyma sniper - 420 FPS
Snewp , Fegyver: Sr25 - 470 FPS , Hicapa - 300 FPS , +1 játékos
Sompi Úr (Útszéliek) , Fegyver: AKS-74U - 390 FPS
SongSimon (Brigantik) , Fegyver: M4 - 380 FPS , Pumpi shoti - 200 FPS
SPN , Fegyver: L96 AWS - 500 FPS , MK23 - 350 FPS
Stirlitz (Patrol Team) , Fegyver: M4 - 390 FPS , M1911 - 320 FPS , +1 játékos
Sturmwind (Swift) , Fegyver: AK-74 - 350 FPS , +2 játékos
Sym_AWD (Csőgörények) , Fegyver: M60E4 - 400 FPS , M9 - 301 FPS
Szeky1 , Fegyver: ak47 - 340 FPS , +1 játékos
tisi21 , Fegyver: SCAR-L - 390 FPS , M9 - 0 FPS , Fuvart adnok innen: Simontornya, 2 fő
Tuco , Fegyver: G 36 C - 360 FPS
Ulman (Monolith) , Fegyver: Ak 47 - 370 FPS , Beretta - 210 FPS , +2 játékos
wbj8 (V.U.K.) , Fegyver: m4 - 340 FPS
xyLoMETAzoL , Fegyver: AKS74U - 380 FPS
yerri23 (Patrol Team) , Fegyver: g36c - 0 FPS , +1 játékos
Zárlat , Fegyver: Mk18 mod 1 - 380 FPS , - - 0 FPS
ZSO979 (Jackal Division) , Fegyver: AK47 - 370 FPS
zsozso , Fegyver: Magpul M4 - 400 FPS , Tokyo Marui 1911 - 320 FPS
Szervezők: - 1 fő (Max 1 fő)
G.I.Joe (Militans) , Fegyver: M4 - 387 FPS
12
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés